• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky Kelišky z Moravy

(Zamčená)
26. července 2010 
Ahojky :slight_smile: vitam Asmenku,Radulku,Vercu777,Spasinku,Michinku,Lucika :dizzy_face:
21. dub 2010 v 09:42  • Odpověz
:slight_smile: no já taky vítám,,,všechny,,,
21. dub 2010 v 09:56  • Odpověz
autor
:dizzy_face: krasa ,co :dizzy_face: ?
Hned se tu lip dycha! :grinning: :grinning: :grinning:
Tak jakou varis tu polivecku?U nas dnes vari Petr,jsem rada,uz jsem KO a nic moc nezmuzu :wink:
21. dub 2010 v 09:59  • Odpověz
no nevím furt co na oběd,,měla jsem ještě sušene hřiby,tak udelam nějakou hustší polívečku,,,,at se tom nají,,,a po obede pofičíme směr holub)))))
21. dub 2010 v 10:04  • Odpověz
kupuju včera na tu polívku brambor,mrkev a ted vedle mrkve ležel celer,,a ja si zaboha nemohla vzpomenout jak se to jmenuje,,tak jí říkam prodavačce,a dejte mi t obíle co leží vedle mrkve))a ona na to TO JE CELER!!!!! a uplne tak z ostra a ještě dodala,,pry paní často asi vaří))))))) taka ostuda))a za mnou plno bab))))
21. dub 2010 v 10:06  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: Verco,tak to je hlod :grinning: :grinning:
Ale mne se toto taky stava...nebo reknu uplne jine slovo...nez chci...
Minule se mne Petr ptal,kam jsem dala tu mineralku ? a ja misto rict do lednice,rikam :do loznice :grinning: :grinning:
21. dub 2010 v 10:08  • Odpověz
ahoj holky,přišla jsem Vás pozdravit...a holčinám,kterým se blíží porod,popřát,at je co nejsnadnější,rychlý a at máte ty svoje štěstíčka u sebe brzy v náručí :dizzy_face: :dizzy_face:
As:z tebe mám velikánskou radost,konečně tehulka,jak se máš holka??jak to zvládáš..těhu nevolnosti atak(jestli nějaké jsou)..

Já se mám dobře :slight_smile: :wink:
21. dub 2010 v 10:15  • Odpověz
ahojky všem :slight_smile:
Už vás mám :slight_smile:
21. dub 2010 v 10:15  • Odpověz
ahoj holky, chtěla bych se k vám na základě věrčina pozvání přidat, protože jsem to zkoušela na ty holky z moravy, ale asi jsem si vybrala špatnou dobu(zrovna tam zuřila výměna názoru, tak jsem zbaběle utekla), ale většina jste mi tam připadala moc fajn, tak bych se k vám ráda přidala tady.

verčo, tak to musela být fakt sranda v tom obchodě i když v tu chvíli ti to asi tak srandovní nepřišlo

jcien já taky občas teď mám takový vály a i tak sem tam píšu(tak mě kdyžtak omluvte) - že by těhotenská demence? :grinning:
21. dub 2010 v 10:16  • Odpověz
:grinning: :grinning: z toho nového Koně jsem totálně v prdeli :grinning: :grinning:
21. dub 2010 v 10:16  • Odpověz
já vás zdravím,,,spasi,,fraal,,a petku,,,jak je peti,,,něco noveho)))) :slight_smile: a ty judit))
21. dub 2010 v 10:19  • Odpověz
ahoj Verčo,mám se dobře..v hospodě jsem skončila a ted makám v cukrárně/kavárně..je to tam pohodička..důchodci to tam ovládají :grinning:
21. dub 2010 v 10:21  • Odpověz
no to mi teda v tom obchodě k smíchu nepřišlo,a říkam to ted memu muži,,ta mi říká že to je normalní situace u mě))))tak mame problem doma,muj muž se pere se zachodovym prkenkem))dává nove,,,že vždy to je u chlapa s problemama,,když ma něco udělat,,teda nevim jesli to je i u vas ale u nas ,,často a pak stejně za to mohu ja,bo si to vymyslim a on to musí udelat))
21. dub 2010 v 10:21  • Odpověz
mnam cukrarna,,,to omusí byt nadhera,,,a ty zakusky,,no ja bych se neodnesla, musela bych sekat futra,,,
21. dub 2010 v 10:22  • Odpověz
holky,tak jsem Vás pozdravila,držte se...at Vaše těhotenství prospívá,máte zdravé broučky..já bohužel musím uklízet,poslední dobou na to z vysoka kašlu :grinning: tak to jdu dohonit..zdravím všechny,pěkný den,Petra
21. dub 2010 v 10:22  • Odpověz
Veru,z těch zákusků mi je naštěstí blivno,časem se ti to zhnusí...to mi věř :wink:
21. dub 2010 v 10:23  • Odpověz
Ahoj, Očko :slight_smile:
Myslela jsem na Tebe v pondělí, jak se máš, jak se Ti asi daří...jsem ráda, že jsi tady písla a přeju Ti, ať se máš surpovně :wink:
21. dub 2010 v 10:28  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Marti, jsem ráda za toto nové téma :slight_smile:

Peťko, mooc tě zdravím, nedávno jsem na tebe myslela. Tak jsem ráda, že jsi na nás koukla a budeš chodit častěji :wink:

Také vítám Fraal :slight_smile:

A Věruško, tebe taky moooc ráda vidím, ty babo jedna :grinning:
21. dub 2010 v 10:29  • Odpověz
Sakra, a hned fopáááááá :sweat_smile:

Spasinko, tebe taky ráda vidím, kočeno jedna :slight_smile:
21. dub 2010 v 10:29  • Odpověz
autor
Ahojky Ocko,casto na tebe myslim a preji jen to nej :wink: :dizzy_face: jsem zvedava,jak se mas a jestli jsi jela do tech lazni..ale pochopim,jestli se ti nebude chtit odpovedet :wink:
A cukrarna-mnam!!! :dizzy_face: a super,ze uz nejsi v zakourenem!
21. dub 2010 v 10:31  • Odpověz
autor
Fral ahojky,jj,to bude tehu demence :wink: :grinning:
21. dub 2010 v 10:32  • Odpověz
Těhu demence, to je přesné :grinning:
21. dub 2010 v 10:35  • Odpověz
autor
Luciku,jen aby nam to nezustalo :wink: :grinning: :grinning:
Na kolik jdes ke Kajosovi?
21. dub 2010 v 10:37  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning:
Nestaš, pak se nebudu mít na co vymlouvat :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Vyjíždím...sakra o půl dvanácté :confused: Už se musím jít chystat. mám tam být na půl jedné :slight_smile:
21. dub 2010 v 10:42  • Odpověz
Věruš ahooj :slight_smile:
U mě se toho stalo tolik v minulém roce, tak doufám, že teď už bude klid :grinning:
Mám skvělého chlapa, akorát děti už nechce, má syna z 1.manželství...no né že nechce, už jsme spolu o tom mluvili a taky je pravda, ze jsme spolu krátkou dobu, ale zase mi utíkají roky....snažím se to neřešit, nějak to dopadne :slight_smile: Je pravda, že jsem mu vtrhla do života jako velká voda a ještě začnu s miminem, no jiný by lekl a utekl, naštěstí on je vážně zlaíčko :slight_smile:
21. dub 2010 v 10:44  • Odpověz
autor
Tak Luci-tfuky tfujky tfjujky a stastnou cestu tam i zpet :wink: a podej hlaseni :dizzy_face: !
21. dub 2010 v 10:49  • Odpověz
no judit,hlavně že si rozumíte,a snad časem,,,,,a stím že utíkají roky,,,no ja před tím taky pořad měla čas, a doktroy jsme odkladali a ted mam za chvili 33 a taky mě to straší,,věčně mlade nezustaneme,,,,,,ale držím palečky,,sakra musíme ted byt na řadě my....je docela zima venku,,,
21. dub 2010 v 10:51  • Odpověz
Ahojky Holky já jsem také z moravy :wink: z Havířova :grinning: můžu občas kuknout k Vám?
21. dub 2010 v 10:54  • Odpověz
autor
Verco jj,ja taky zkousela vse mozne i nemozne..aby to slo bez dr.,holt tam se asi nikdo hned nehrne...a dneska si rikam,kdybysme slli hned,tak dnes mame treba uz 10lete dite :wink: ...tak se modlim,at jsme oba dlouho tady a zdravi,at si tech mimusek uzijeme oba a oni nas take :dizzy_face: ...
21. dub 2010 v 10:57  • Odpověz
brusinka,,,ahoj,samo že mužeš,,za chvili stejně tady už budou taky maminy,,,takže v poho....................................vím jak to myslíš marti,ja počítam taky kolik budu mit roku,,když decko bude mit třeba dvacet,,,tak mi asi bude 60)))nebo co))) sem říkala že na třídnich schuzkach mi budou říkat,,paní vaše vnouče prospívá,,,))))))uvažuji taky nad timhle,,,
21. dub 2010 v 11:00  • Odpověz
autor
Verco tak to je u nas jiste,ze Petra budou povazovat za dedecka uz ted hned :wink: :grinning: ale mame z toho zatim srandu,na ostatnich mi nezalezi...to vis,ze bude spousta reci a pohledu :grinning: :grinning: ale oba z toho mame prcu,jsme spolu stasti a uz jsme si za ty roky zvykli :wink: ..
A prosim te,ty to vubec neres-ty vypadas furt na 20 a chlap jakbysmet :wink:
21. dub 2010 v 11:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.