• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky Kelišky z Moravy

(Zamčená)
26. července 2010 
Jej, tak to já ji miluju a ještě k tomu vaječné oko a ten okurek a chleba. Jé, bych se užrala. Ale ty větry potom :grinning: :grinning: :grinning:
A taky se směju, že si nedala ocet, ale ten se dá vždy dodat a dochutit později. :wink: Hlavně, že sis na to vzpomněla. :wink:
21. dub 2010 v 19:42  • Odpověz
Já bych taky chtěla mít Radulku doma, bych byla jak koulička :grinning: Bych jenom jedla a jedla a samé dobroty.
21. dub 2010 v 19:43  • Odpověz
Teda tolik chvály :wink: Asmee, takže jsem ocet dodala dodatečně, ale musím říct, že mi asi víc chutnala, když tam nebyl :grinning:
21. dub 2010 v 19:45  • Odpověz
ja uspavala, tak jsme Vas jen zbezne docetla, cien nu aspon neco, clovek se fakt nestaci divit, co se v tech lidech projevi a pritom zbytecne :angry:

nu ja bych si dala cockovou polivku :stuck_out_tongue_closed_eyes: nic jdu brouidat po netu :grinning:
21. dub 2010 v 19:47  • Odpověz
a kdybyste viděly můj sporák, tak si řeknete, že u nás musela být čočková válka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. dub 2010 v 19:47  • Odpověz
tak to u nás byla zase bramobráková olejová víla :grinning:
21. dub 2010 v 19:51  • Odpověz
já už jsem fakt magor, chtěla jsem napsat bramboráková
21. dub 2010 v 19:51  • Odpověz
A ještě jsem větší magor, protože jsem radul četla, že u vás bíla čočková víla (a né válka)- se tady chlámu jaký jsem blboň :grinning: neumím psát ani číst :grinning: :grinning: :grinning:
21. dub 2010 v 19:52  • Odpověz
Musím jít umýt nádobí a pak se chci koukat na Comeback a Dva a půl chlapa. Tak se pro dnešek loučím. Jdu udělat něco s tou bramobrákovou olejovou vílou :grinning:
21. dub 2010 ve 20:00  • Odpověz
Asmee, tak papa, já už se taky pro dnešek loučím, zítra tady nebudu, mám své čtvrtky s babčou :wink: ale v pátek se ukážu, ale až večer, jdu totiž na první zkoušku svatebních šatů a pak pádím za kamarádkou na drby :slight_smile:) a pak až domů vláčkem :slight_smile:))

Tak v pátek páááá :slight_smile:))))

Cienko: a ty se opatruj! :wink:
21. dub 2010 ve 20:06  • Odpověz
Ahooj holky, to je teda změna, nové téma... Nebudu se vyjadřovat, z čeho mi šly oči šejdrem dneska ráno na konovi... :confounded:
Každopádně, Očko, vítám tě :wink: Taky už jsi tu dlouho nebyla :wink: Jsem rádaá za jakoukoliv spolubojovnici, už nás tu moc nezbývá :grinning:
A vítám i nováčky, ahoj holky! :sunglasses:

Dneska sjem koukla do klaendáře a zjistila, že příští víkend už ej vkěten, tudíž přijde MS a stimulka, bože, ten mesic ubehl neskutecne rychle... :wink:
21. dub 2010 ve 20:12  • Odpověz
michi: a počkej jak ještě rychle uběhne stimulka a ty budeš testovat. Doufám, že to už bude tvá poslední a konečně se taky dočkáte svého vytouženého miminka.
radul: užij si svůj čtvrtek s babčou a v pátek pá.
Já se pro dnešek taky loučím.
21. dub 2010 ve 20:17  • Odpověz
autor
Asmenko dobrou :wink:
Radulko pa a uzij si ctvrtek s babi :dizzy_face: ja mela super babi a moc moc mi chybi :pensive:

Michinko to je bezva,takto na jare se vsechno mnozi a probouzi :wink: a stimule se taky podari a pak vsechno dal,jak ma :dizzy_face: !!!
Moc moc ti budu fandit!!Uz vis,jaky ti daji protokol?
21. dub 2010 ve 20:23  • Odpověz
Nevím, Marti, snad se to dovím v pondělí.
Doufám, že s jarem sse bdue probouzet i ma sliznice a na transfer naroste nebývaných milimetrů :grinning:
21. dub 2010 ve 20:24  • Odpověz
autor
Jj,to si pis,ze se vse spravne probudi :wink:
Kaci,mam v lednicce skoro cely-chybi 5dnu ...sprej Synarel,ten vetsi....pokud by se ti hodil,rada daruji :dizzy_face:
21. dub 2010 ve 20:29  • Odpověz
JJ, díky.
A jeste sjem zapomnela privitat Spasinku, ahooooooooj, :wink: holka...
Já odepisovala a vubec netusila, že uz jste na 10.strane, ja si naivne rpecetla tu první a pak koukám, kolik jste toho dneska nakecaly... :grinning:
21. dub 2010 ve 20:42  • Odpověz
Hezký večer, holky :slight_smile:
Ahoooj, Michi :slight_smile: Stimulka už klepe na dveře a za chvíli máme další těhulinku !! Tak víš jak...hlavně POZITIVNÍ MYŠLENÍ :slight_smile:
Konečně jsem se dostala k netu, to je děs, co se zase semlelo za pár hodin, ale opravdu nemá cenu a smysl to dál komentovat, jen jsem u pc řekla nahlas "Ty vole" ... :grinning:
Bramboráčky byly super, ještě bych se měla chytnout žehlení a strašně se mi nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes: Teda jsem ostuda, vy těhuliny toho zvládáte tolik a já si tady stěžuju na žehlení :grinning: Ale musím, protože se k tomu zase do neděle nedostanu. Miláček šel na noční, to fakt nesnáším :frowning2: tak jdu aspoň na hodinku k prknu.
21. dub 2010 ve 21:25  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:
Koukám, že tady byl včera ještě pěkný dozvuk :grinning: :grinning: :grinning: Toto opravdu nemá obdoby, ale nemá smysl to řešit :wink:

Michi, posledně jsem ani nestačila na tebe zareagovat, jak jsem byla v šoku. Ale vidíš, stimule je na cestě, to je neuvěřitelné. Konečně se zase začne něco dít a my budeme pevně držet palušky, aby tentokrát všechno vyšlo, tak jak má :dizzy_face:
Spasi, ty jsi mě tak navnadila s těmi bramboráky, že...ale, kéž by mi je někdo udělal :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Marti, tak ten Kajoš nakonec zapomněl :grinning: Tak snad už dnes něco konečně vyřídí a ty budeš vědět přesný termín :dizzy_face: Já bych ho měla taky dneska znát.
A Radul, ty jsi takový nezmar, že to snad není ani pravda...přijít z práce, těhotná a ještě vařit, neuvěřitelné...klobouk dolů :wink:
A jinak nevím, co jste ještě nakecaly :grinning: :grinning: :grinning:
Já valím za kamarádkou, jsem jí neviděla ani nepamatuju, pořád chuděra maká, tak to rande musíme ještě stihnout :slight_smile:
22. dub 2010 v 08:11  • Odpověz
Krásnéééé raníčko přeji všem a pohodový príma den :wink:
22. dub 2010 v 08:27  • Odpověz
dobre ránko,,všem,, :slight_smile:
22. dub 2010 v 08:39  • Odpověz
Dobré ráno
spasi: prý těhule toho zvládají - já teda nezvládám nic, ráno sednu k noťasu a jak přijde manžel z práce domů, tak od něho aspoň zvednu hlavu :grinning: . Pradlo už mi tady taky padá z hormady, ale žehlení přímo nesnáším.
22. dub 2010 v 08:48  • Odpověz
ahoj verunko,,,ty is jak jáá, :grinning: rano zapnu net a odlepím se před druhou než jdu ven,,,ale občas se zajdu projit po bytě)))dnes sem rano vstala v 6 a poklidila a hura další unuděné dopoledne mam před sebou,,,jee už mě to nebaví,už to chci mít konečně za sebou,,ale letos dám teda těm nemocenskym dávkam co proto,,bo chci jak nevyjde to zamražene,,pokud teda nevyjde,,,ta kchci hned jit do druheho centra a spáchnout 3 ivf...chci to mít letos za sebou,,,když mam ted po te laparce,,ta at zase nečekam rok,, :unamused:
22. dub 2010 v 08:53  • Odpověz
Dobré ranko, holky :dizzy_face:
Taky vás obdivuju, kolik toho zvládate, to ja jsem hotovy lenoch proti vám :grinning:
JInak, Spasi, pozitivní myšlení zatím mám, manžovi jsem zakazovala nervoznet a vysilovat, na to jsem tu ja a on me musi uklidnovat :grinning:

mejte všechny hezky den.
Marti, držím palce, at uz Kajoš vymyslí nejaky pevný termín, už se tesim za tebou do porodky :grinning:
22. dub 2010 v 08:55  • Odpověz
Tak to já měla už ráno před 8:00 návštěvu, stavila se kolegyňka z práce, která byla u doktora, tak jsem ji pozvala na snídani. Udělala jsem toasty, k tomu rajčátka a okurek - mniam.
A za chvilku se chystám ven, protože jdeme s Kasou na obchůzku shopping parku. :wink:
22. dub 2010 v 08:57  • Odpověz
jo vlastně já zapoměla,,ty máš vychazky cely den,,to ja teda tuše závidím,,a s kasou?? to je ta kočena z kelišek??
22. dub 2010 v 08:59  • Odpověz
verca: jo to je ta kočena z kelišek. :wink: A vycházky jsem přemluvila svého gyndaře a jsem teď moc ráda. A jak se vyřešila tvoje návštěva z OSSZ?
22. dub 2010 v 09:00  • Odpověz
Tak se holky loučím a vyrážím do shopping parku. Pá
22. dub 2010 v 09:02  • Odpověz
jo,moje navštěva s ossz,dopadla dobře,oni volali do polanky ,a tam jim řekli že jsem tam byla vytahovat stehy,tak to mam omluveno))
22. dub 2010 v 09:03  • Odpověz
Verco, tys mela kontrolu ze sociálky na nemocneske?? :unamused:
22. dub 2010 v 09:11  • Odpověz
holky já byla celé těhu na nemocenské a dokyn my napsal vycházky od 9-14 a od 16-20 takže celý den žádnou kontrolu jsem nikdy neměla, a i jsem kolikrát byla celý výkend na chalupě :wink:
22. dub 2010 v 09:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.