• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky Kelišky z Moravy

(Zamčená)
26. července 2010 
Ahojky Kasa i Vojtik jsou vporadku, tady jsou 2 videa : http://www.youtube.com/watch?v=Wde9TpSwUHo ,, http://www.youtube.com/watch?v=QuR51DZ5e8s
21. čer 2010 ve 13:55  • Odpověz
To je moc krásné a moc jěště jednou gratulujeme a koukám že ležela na stejném lůžku jako já před skoro rokem :wink:
21. čer 2010 ve 13:59  • Odpověz
@asmeena To bude asi tím počasím :unamused:
Děkujeme za videa :slight_smile: Mooc Kasu i Vojtíka pozdravuj :dizzy_face: :dizzy_face:
21. čer 2010 ve 14:28  • Odpověz
Vojtíšek je krásný a mamka šťastná, že už to má za sebou, že? Ještě jednou velká gratulace.
21. čer 2010 ve 14:34  • Odpověz
@luciik asi máš pravdu, ale o víkendu mají být zase velká vedra, no tak uvidíme co se mi zase bude chtít v tom horku. Máme naplánované arboretum u Opavy, jsou tam teď motýli, tak to chceme zkouknout.
21. čer 2010 ve 14:35  • Odpověz
autor
Tak na tom mem kramu to video nejde shladnout :unamused: ..tak si musim pockat na fotecky :wink: Preji take jen to nej do zivota Vojtiskovi a mamince,at jsou brzy doma jako stastna rodinka :dizzy_face:

Holky to pocasi je HNUS! :angry: ted jsem holky mela 2hod venku,ale jen pod stanim...jen jsem je houpala v kociku a do toho deste se mi teda fakt nechtelo jit :confounded: ted kojim a uvazuji,ze je tam pak zase soupnu a budu tam zase saskovat...a jsem silene ospala..dnesni noc byla na prdinec...
21. čer 2010 ve 14:45  • Odpověz
autor
@asmeena to bude krasne :wink: a fakt ma byt vedro??to je prima!
Koukala jsem ted na teplomer v bazenu a voda ma uz jen 15!!tak nevim,jestli tam letos vubec vlezu :grinning: :grinning:
a moje segra je chudak ode dneska na Marolce,kde je kosa jako prase a more ma 17st!!Chudaci...tolik penez za to dali a ted tam chodi v sustakovkach po plazi :confounded:
21. čer 2010 ve 14:48  • Odpověz
Ahojky holky, tak jsem dorazila domů a jsem total vyřízená, půjdu se okoupat, dát trochu do gala na zítřejší kontrolu a pak ještě musím udělat na pc něco do práce, takže mazec :frowning2:

Asmee: na ty hrnce jsme se dívali, ale pak jsem se přiklonila více ke klasickým nerez, v sobotu skočím do tescomy a ošahám si je :slight_smile:)))

Kasi, obrovksá gratulace k malému Vojtíškovi!!!! Přeji mu jen zdravíčko, štěstíčko a at vám dělá samou radost! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. čer 2010 v 19:13  • Odpověz
autor
@radule82 Radulko tak at je zitrejsi kontrolka v pohodicce :wink: :slight_smile:
21. čer 2010 v 19:18  • Odpověz
radul: na kolik máš zítra kontrolu? Já jdu na 10:00 :wink:
21. čer 2010 v 19:39  • Odpověz
Asmee já opět na 9 hodin :slight_smile: tak se uvidíme ve dveřích :slight_smile:
21. čer 2010 ve 20:40  • Odpověz
Holky, tak na zítřejší kontrolky vám držím palušky. A snad se Asmenka doví, co koho nosí pod srdíčkem, zda-li klučíka či holčičku :dizzy_face:
My jdeme zítra taky na poradnu. Doufám, že Maty dostatečně přibral, protože mi všichni říkají, že je strašně maličký.
21. čer 2010 ve 20:45  • Odpověz
čaute,kasi,hodně zdravčka a brzské zotavení,a vitam mezi nami noveho človička Vojtíška :dizzy_face: :dizzy_face:

Loni koncem roku jsme se zaregistrovali do preventivního programu bonus plus u čpzp ,načítají se tam body=koruny,tak jsem byla zvědavá kolik že jich tam teda mám,tak jsem se stavila na přepážce a já 380,-kč a manža jenom 130,-kč tuž nic moc,ale i to se dá ty moje použijeme aspon na zaplacení otec u porodu :wink:

radu,jmena jsou všechny hezké,jen si vybrat :dizzy_face: ,na te fotce co jste 3holky ,to jsou sestry tvar obličeje a nos ,ja bych dala ruku na to že jsou to sestry.Tak napiš rozuzlení :wink:

chodím ještě pomahat do práce a tak už se s nimi jdu příští tyden k poslednímu rozloučit,a už budu teda fakt spočívat :wink:

Už abych to měla za sebou a mimouška u sebe :dizzy_face:
21. čer 2010 ve 21:29  • Odpověz
luci,a kolik ted Maty váží,duležité že přibírá :dizzy_face:

Manža už mě upozornuje že v televizi jede vikend a že tam má byt o miminkach syndrom nahlého umrtí ,tak se pujdu dívat.
21. čer 2010 ve 21:39  • Odpověz
Miky, to právě nevím. Zítra máme poradnu po 4 týdnech, tak uvidíme.
JInak o tom syndromu náhlého úmrtí bylo včera ve střepinách.

Maty je v postýlce, manža ve sprše a já se jdu svalit k tv.

Krásný zbytek večera :slight_smile:
21. čer 2010 ve 21:42  • Odpověz
luci ,tak dik za upozornění,je mi jasne že s tou telkou to manža poplet :sunglasses: jak se tak divám je tam o dolování zlata :grinning:
21. čer 2010 ve 21:47  • Odpověz
Ahojky děvčata, Kaša Vás všechny zdraví, přidal jsem pár foteček z porodnice : http://www.modrykonik.cz/fotoblog/kasa/album/vojtiskuv-velky-den-20-6-2010-a-pobyt-v-porodni/ . Dobrou nocku přeje Komár :wink:
21. čer 2010 ve 23:53  • Odpověz
Jůů, Vojtík je kráásný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Ještě jednou moooc gratulujeme celé rodince :dizzy_face:
22. čer 2010 v 09:34  • Odpověz
Nadárek děvčata, Kaša, Vojtíšek a moje maličkost Vám všem strašně moooc děkujeme za přání i držení palečků :slight_smile: a velice se těšíme, až se sejdem celá rodinka doma a začnem si užívat ty krásné radosti i starosti s Vojtíškem :grinning:
22. čer 2010 v 10:12  • Odpověz
Komárku, jen si ještě užívej klidu a hoooodně spí :wink:
22. čer 2010 v 10:30  • Odpověz
@miky123 Ahojky Miky, přesně jsi to poznala, to jsou moje sestry, po své levici je mladší sestra Martina a po pravici starší sestra Monča a mamča Terezky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
22. čer 2010 v 11:28  • Odpověz
Holky, tak já jsem dorazila domů :slight_smile: malá pipinka váží 1,7 kg, jinak je vše v pořádku, při utz se mrška hýbala, že dr. měl malinko problém poslechnout si v klidu srdíčko. Taky jsem od sestry už dostala papír na MD, v práci bych měla být do konce příštího týden, fikot, nicméně, tak pak zajdu ještě i ten další týden ST - Pá po svátcích, musím totiž udělat něco do mezd :wink: a kolegyně, kterou zaučuji bude mít dovču, takže proto :slight_smile:

Další kontrolu mám 13.7. - holky od kdy se chodí na pásy?

U dr. jsem potkala Asmeenku, taky se nám holka začíná krásně kulatit :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. čer 2010 v 11:31  • Odpověz
Kasi, Vojtíšek je krásnoučký!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Já už se taky tak těším na tu svoji malou holčičku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. čer 2010 v 11:33  • Odpověz
autor
Ahojky :slight_smile:
Kasi,krasny synacek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: takovy drobecek nadherny!!!Preji vam cele rodince,at si to stesticko uzivate plnymi dousky :dizzy_face: !

Radulko gratulka ke krasne vaze tvoji holcicky :dizzy_face: a na ty pasy ja chodila od 35tt tusim...ale ja o neco driv,protoze jsem mela rodit driv...jinak se chodi tusim od 38tt...ale nechci kecat...
Asmenko,jak jsi dopadla na kontrolce???Uz se mimisek ukazal??Ja to tusim taky na holcicku :wink:
22. čer 2010 v 11:57  • Odpověz
@radule82 Radulko, já začala chodit na monitor v 36 tt. A tvůj dr. tam má monitor nebo budeš chodit do porodky?

\já Asmenku tipuju na klučíka :dizzy_face: :grinning: Tak, Marti uvidíme :wink:
22. čer 2010 ve 12:06  • Odpověz
Holky, děkuji za info :slight_smile: dr. tam má pásy, tak se nebudu muset štráchat někam jinam :wink: jsem ted snědla pizzu a dám si na chvíli šlofíka :slight_smile:))))

Já taky tipuji klučinu :wink:
22. čer 2010 ve 13:05  • Odpověz
autor
Holky tak uz jsem fakt zvedava,s cim ta Verca prijde :wink: :grinning: :grinning:
Ja jdu na hodinku do pelechu..Petr vozi holky a ja snad usnu...noc byla opet divoka :grinning: :grinning:
Luciku,jak to mas ty se spanim??
Ja koho se zeptam,tak mu deti spi...jen ty moje ne :grinning: :grinning: potvurky a to si davam vecer sklenicku cerneho piva :grinning: :grinning: ale jen deci...asi musim zvysit davku :grinning:
22. čer 2010 ve 13:34  • Odpověz
@j.cien :grinning: :grinning: :grinning:
Marti, mě se malý naučil úplně úžasně spát v postýlce, ale jen, když je tma. Když je světlo, tak ani za boha. V noci se mi budí co 3-4 hoďky na papání a pak zase usne. Ale, když už je světlo, tak nespí.
Přes den jsem to vyřešila plínou. Vždycky po kojení blbneme tak půl hoďky až hoďku, pak ho položím, překryju plínou a spí. Sice ne tvrdě, ale aspoň je na chvíli klid :wink:
U vás to je určitě těžší, protože když začne křičet jedna, tak určo spustí u druhá, ne???

Jdu oblékat a valíme na tu poradnu. Mám strach, co nám dr. řekne. Snad mi bobík přibýrá.

Jo, a pak ať už je tady Asmenka s info. Asi už vykupuje krámy s růžovou či modrou barvou :dizzy_face:
22. čer 2010 ve 14:02  • Odpověz
Asmeenka se ještě stavovala k holkám do práce a pak měla někam namířeno :slight_smile: nás napíná jak gumu u mých spodárů :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Já jsem místo lenošení se dala do žehlení, ale už finišuji :slight_smile: a pak převleču postýlku, dostala jsem jako svatební dar (na přání) 2 soupravy nového povlečení - z bavlněného saténu, tak už se teším na dnešní spinkání :dizzy_face:

Luci s tou plínou to taky platí na Terku :wink:
22. čer 2010 ve 14:15  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem vás trošku natahovala, ale prý lulinka nevidí, je tam jen čárečka, takže by to byla holčička?
22. čer 2010 v 16:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.