• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky Kelišky z Moravy

(Zamčená)
26. července 2010 
Asmeeeeeeeeeeeee :slight_smile:)) tak to si naše holky budou spolu hrát :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. čer 2010 v 17:22  • Odpověz
Asmy gratulinka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a další baba do kelišek :wink: Ale i kluci umí plkat vesele :grinning:
22. čer 2010 v 17:23  • Odpověz
Brusi, tak to můžu jen potvrdit :grinning:
22. čer 2010 v 17:26  • Odpověz
Radulko i tobě gratulka k malé a jejím mírám :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a jojo já mám takové dva doma :grinning:
22. čer 2010 v 17:29  • Odpověz
Vidíš Brusi, ani nevím, jestli podle toho to bude větší macík nebo normál :grinning: :grinning: :grinning: kouknu se na net :slight_smile:
22. čer 2010 v 17:38  • Odpověz
tak podle www.maminkam.cz jsem presne podle tabulky :grinning: :grinning: :grinning:
22. čer 2010 v 17:43  • Odpověz
radul: dostala jsi ve 21tt (nebo jak jsi tam byla v té době) fotečku? Dr, mi tentokrát nedal. A vážili jsme něco přes 400g
22. čer 2010 v 17:55  • Odpověz
@radule82 to si piš, najdeme nějaké super pískoviště a pak večer budeme vytřepávat písek z tepláků. :grinning:
22. čer 2010 v 17:56  • Odpověz
@radule82 Radul, ale, že mi to s tou plínou trvalo než jsem na to přišla :grinning:
@asmeena As, takže gratulka, další holčička :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: To bude mít Maty na výběr :grinning: :grinning: :grinning: A Marťa měla pravdu :wink:

My na poradně ok. Jen ta váha :frowning2: Máme hraniční přírustek, malý váží 3710 g, což přibral za měsíc jen 460 g :frowning2: Takže začínáme kojit co dvě hodiny přes den a přes noc ho mám nechat spát. Navíc je to malý hyperaktiv, furt sebou mele, ruce, nohy, takže dr. říkala, že to taky hodně hraje roli. No, jo, hold nemáme poslušné miminečko, které hned po kojení usne :wink: Ale apoň rosteme do délky, už máme 56 cm :slight_smile:
Ale naštěstí ještě nemusíme přikrmovat.
22. čer 2010 v 18:03  • Odpověz
Asmee: v tomhle je dr trošku lempl :slight_smile: jednou mi taky nedal fotečku, ale to když jsem byla ve 24tt, pak jsem si řekla, takže raději si připoměn, však má za to zaplaceno!!!!! zrovna z 20tt mi dal asi tři :slight_smile:

Luci, takže ještě že ten hraniční přírustek, a jak říká dr - to jeho mrskání na to může mít vliv :slight_smile:

Holky co vy a homeopatika - příprava na porod a kojení?
22. čer 2010 v 18:11  • Odpověz
Ahoj holky, kontrola dopadla dobre, vysledky histolky po hysteroskopii samozřejmě jeste nejsou. :confounded:
Protože tam mame jeste z 1.IVF 2 mražáčky, navrhují jít hned v dalším cyklu do KET. Ale nevím... je to šíleně brzo, manža už se ted rosí z dalšího stresu.. :grinning:
Sice nam rikali, že nemame na nic cekat a vzhledem k mym (udajne :rolling_eyes: ) nekvalitnim vajickum (a že se to bude zhorsovat), takze si mame pohnout. Ale ja to vidím asi až na srpen. Představa, že za necelé 3 týdny už budu zase zrala na nemocenskou, a ležet doma, to by me asi trefilo. Navic manža potřebuje vypnout z toho vseho, takže kolem 6.7. vyrazime asi na par dni nekam do Cech. A v práci by asi taky nebyli nadseni...
takže tak... je to vlastne na me...11.den cyklu mam prijit na kontrolu, kouknou na UZ a doufaji, že i sliznice bude krásne rust sama o sobe bez vsech tech hormonu a tak by hned zavedli embryjka bez jakekoliv pripravy. prý to nejjednodussi byva i nejucinnejsi... Tak doufám :wink:
22. čer 2010 v 18:24  • Odpověz
michi: tak to je dobře, že dopadla kontrola dobře a teď už se jen rozhodnout jestli do toho KETu jít nebo né. Rozhodni se tak jak to bude pro vás nejlepší a hlavně pro vaši psychiku.
22. čer 2010 v 18:52  • Odpověz
lucii: budeš chodit s Matym tady do té naší školky na zahradu? Funguje to tam i o víkendech a je tam čisťoučko a je to tam monitorované kamerama, takže tam nechodí žádní vandalové.
22. čer 2010 v 18:54  • Odpověz
@asmeena As, a kde myslíš do školky? Vůbec nevím :sweat_smile:
@michina ichinko, určuitě si odpočiň, člověk potřbuje na chvíli vypnout..jinak by se z toho musel zbláznit.

Zkoušíme kojit co dvě hoďky, ale malý mi to všechno vyblije. Takže to nebude dobrý. Asi to jeho tělíčko není schopno pojmout v tak krátkém intervalu :unamused:
22. čer 2010 v 19:06  • Odpověz
lucii: školka ve dvoře tady u nás za barákama (nevím jak to popsat - nevím jak se ta školka jmenuje) je to za panelákama u hlavní cesty jak jezdí tramvaje a jak se prodávají měsíčníky
22. čer 2010 v 19:15  • Odpověz
autor
@michina Kaci fajn.ze ses ozvala,myslela jsem na tebe.jak ti dopadla kontrolka...a je fajn,ze dobre...a moc ti preji to spravne nacasovani Ketiku a hlavne s dobrym koncem!!! :wink: A co rekonstrukce bytecku-uz jste se do toho pustili?
@asmeena jupiiiii,takze dalsi princeznicka :dizzy_face: ja to tusila :dizzy_face: !
22. čer 2010 v 19:20  • Odpověz
@j.cien jsem ráda, že to bude holčička. Psala jsem to i tchýni a ta mi volala a ječela fistulí do telefonu, že to už týden věděla. Tak jsem si říkala, proč chodím k doktorovi a on složitě na ultrazvuku hledá pohlaví, když se stačí zeptat tchýně. :grinning:
22. čer 2010 v 19:26  • Odpověz
autor
@asmeena :grinning: :grinning: jj,tchyne vzdycky vsecko vedi nejlip :grinning: :grinning:
To je prima,ze jsi rada,ze je to holcicka :dizzy_face: Ja jsem napred byla trochu zklamana..ale to spise kvuli Petra,ze nemame aspon 1 chlapecka...ale dnes si uz neumim predstavit nemit ty 2 holky :dizzy_face: :dizzy_face:
22. čer 2010 v 19:31  • Odpověz
já jsem první trimestr myslela, že to bude kluk, ale pak se to nějak obrátilo a byla jsem si jistá, že to bude holčička. :grinning: :dizzy_face: malá Sofinka.
22. čer 2010 v 19:33  • Odpověz
@asmeena As, tak to tam budu muset jít skouknout :slight_smile:
Juuuuu, a Sofinka...nádherné jméno :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. čer 2010 v 19:46  • Odpověz
Holky, já se pro dnešek loučím, idu se natáhnout do postýlky, k tomu si dám jahodovou dřen, kterou jsem si udělala odpo a budu kukat na primu na jacksona, tak všem dobrou nocku :slight_smile:
22. čer 2010 v 19:59  • Odpověz
autor
:dizzy_face: @asmeena je,tak to je kraaasne jmeno :dizzy_face:
@radule82 dobrou Radulko :dizzy_face:
22. čer 2010 ve 20:39  • Odpověz
Peťka je šikulka, zdraví Vás všechny daří se jí dobře, Vojtíšek je vpohodě a je u Peťky na novém pokojíčku ode dneška stále(nejen na kojení). Já jsem přidal do alba zas několik foteček a moc se těším až budou obě sluníčka ve zdraví doma. Krásnou dobrou noc přeje všem Peťa. :wink:
22. čer 2010 ve 23:54  • Odpověz
Ahoj :slight_smile:
Vojtíšek je mooooooooc kráásnýýý :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. čer 2010 ve 12:30  • Odpověz
Ahojky holky :slight_smile:)) tak mě už týden pobolívají záda, ale je zajímavé, že jen levá půlka těsně nad dupkou :angry: :angry: :angry:

Jsem přišla domů a dneska nedělám véču, manža má prý nějaké překvapení na véču, tak jsem zvědavá, co připraví :grinning: :grinning: :grinning:

Holky, nemáte nějaké info náhodou o odvaru z lněného semínka, slyšela jsem od kolegyně jen samá pozitiva a na netu taky píšou, že to pomáhá při porodu, že se díky tomu odvaru dítě obalí do takového slizu a to má ulehčit porod :slight_smile:
A prý je to dobré kombinovat s čajem z maliníku :slight_smile:
23. čer 2010 v 18:05  • Odpověz
radul: tak to o tom lněném semínku slyším poprvé. Tak pak dej vědět až to zjistíš.
A to jsem zvědavá co pro tebe manžílek chystá za překvápko.
23. čer 2010 v 18:12  • Odpověz
autor
JJ,lnene seminko i malinik u nas tehule kupovaly na usnadneni porodu :wink:

Holky dnes byly hoooodne,vzdy po kojeni sup do kocarku a cely den venku :dizzy_face: ted papaji,pak okoupeme tak za hodinku a jeste dostanou kojo a pak supajdy do postylek a snad budeme vsichni dobre spat :wink:
23. čer 2010 v 19:12  • Odpověz
Asmee: tak jsem dostala hot-dog, jsem si pochutnala, když jsem to nemusela dělat :grinning:
23. čer 2010 v 19:20  • Odpověz
radul: ty se máš, já si udělala domácí hambáč se šunkou
23. čer 2010 v 19:28  • Odpověz
autor
@radule82 ten by mi taky smakoval :wink: :slight_smile: ja se cpu vekou s pastikou a rajcatky,co mi Petr nachystal a krusim holkam na hlavy :grinning: :grinning: to jsem hrozna matka :grinning: :grinning:
23. čer 2010 v 19:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.