• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky Kelišky z Moravy

(Zamčená)
26. července 2010 
cien: to je fajn, že mají holky dnes lepší den
23. čer 2010 v 19:29  • Odpověz
autor
@asmeena jj,dneska parada!jen uz tady usinam...v nonci jsem spala jen 3hodky a ted mam krizi...snad tato noc bude lepsejsi :wink:
Jak se dari Verco,co rikal manzilek na holcicku??
23. čer 2010 v 19:33  • Odpověz
cien: manžel byl rád, i když možná by chtěl víc kluka.
23. čer 2010 v 19:38  • Odpověz
autor
holky pro dnesek se loucim,vrhnu se jeste na zehleni...mam toho hromadu...Tea po kojeni usnula a Mia mrci v Petrove naruci..tak mam prostor :wink:
23. čer 2010 v 19:39  • Odpověz
autor
@asmeena jj,jako kazdy chlap...ale uvidis,jak bude na mekko z dcerusky :dizzy_face:
23. čer 2010 v 19:40  • Odpověz
právě bude to potom jeho princeznička, však známe chlapi, že? :grinning: :dizzy_face:
23. čer 2010 v 19:45  • Odpověz
Cienko, hlavně když jsou holky spokojené :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. čer 2010 v 19:52  • Odpověz
Holky, já se taky loučím pro dnešek, jsem KO v noci se mi zdály škaredé sny, tak jsem tomu taky moc nedala :angry:

Přeji všem dobrou nocku :slight_smile:))
23. čer 2010 v 19:54  • Odpověz
autor
Ahojky,kde jste dneska vsechny?? :confused:
U nas opet prsi :confounded: alespon ze dopo bylo pekne,holky byly venku a krasne chrupaly v kocarku a ja jsem si aspon nalouskala orechy..nasla jsem jeste cely kosik,co mi dala loni segra...a ja ne nej zapomnela.
Ted je mam nakojene ,ale ven se mi uz nechce,leje tam jak z konve...tak spinkaji Mia v lehatku a Tea na gauci :dizzy_face: a mne taky bere spani...
Co dnes delate??Radulka ma urco ctvrtek s babi :wink: a co Lucik,Asme,Brusi,Michi a Spasi a Verca a vsichni!!!!????
Haloooooooooooooooo? :slight_smile:
24. čer 2010 v 15:23  • Odpověz
@j.cien tak už máš nalouskáno na vánoční cukroví? :grinning:
Já byla dnes dopoledne s kamarádkou a její malou venčit Sárku a teď se válím doma. Tady v Porubě zatím neprší, ale už se nám tam taky černá.
24. čer 2010 v 15:39  • Odpověz
autor
@asmeena :grinning: :grinning: jj,vanoce jsou tu co by dup :grinning: :grinning:
Ale ne...mamka umi z orechu neco naprosto fantastickeho...musim ji rict o recept,jedli jsme to u nasi posledne a bylo to uzasne!Nejak se to prosladi a osoli a upecou se v troube ...nebo tak nejak a chutna to skvele!

Normalne je mi kosa...tak jsme si zatopili v krbu...v lete!!!!
24. čer 2010 v 15:43  • Odpověz
autor
@asmeena A co vybavicku...uz chystas? a co kocik,uz jsi rozhodnuta ktery??
24. čer 2010 v 15:44  • Odpověz
@j.cien nedělá tvoje mamka takové to müsli v troubě? Moje babička dělala výborné, ale ta mě to už bohužel nenaučí.
A co se týká výbavičky, tak jsem dostala 3 plné tašky oblečků od kamarádky, dala mi ohrádku i nosičku a od další kamarádky teď budu kupovat postýlku - co myslíš, mám si vzít i tu její matraci z kokosového vlákna (říkala, že na ní měla stejně ochranu proti pročurání) nebo by si koupila pro mimi úplně novou? K té postýlce mi prodá i povlečení a mantinel, tak možná zase něco ušetříme.
Zítra jdeme znovu na ten 3D UTZ, tak doufám, že bude mít mimi už lepší polohu.
A kočík chci stejný jako má vybraný Radulka - ten Jedo Fyn, akorát já ještě nevím jestli variantu Clasic nebo Freeline
24. čer 2010 v 15:57  • Odpověz
autor
@asmeena Verco nn,ne musli..jen ty orechy se na olivovem oleji nejak prazi...jsou pak fantasticke!Jen neznam ty dochucovadla k tomu...zjistim! :wink:
Kocik jste vybral suprovni!!!A s tou matraci...ja taky mam ty chranice a fakt se to neprocuralo...zatim ..a take se je asi pak pokusim prodat,mne pripada,ze se to fakt neznici a pokud to neni procurane....nevim,ja koupila nove,ale pokud je to nejaka znama,co vis,ze je fakt mela s temi chranici...tak by mi to asi nevadilo...
A na zitra drzim palce-at se Sofinka krasne ukaze :dizzy_face: jen aby to pak nebyl Sofáček :wink: :grinning:

auau,ted jsem zjistila,ze mam bolavou jednu bradavku :confounded:
24. čer 2010 v 17:48  • Odpověz
@j.cien auu, to musí být nepříjemné. Já jsem dostala dnes od kamarádky krém proti striím (ještě dodatečně k narozeninám, které jsem měla v únoru :grinning: ), tak začínám mazat.
Jj, zjisti jak se dělají ořechy, pak to taky zkusím, i když poslední dobu mám na ořechy alergii, ale myslím, že jen na ty co nejsou tepelně opracované.
24. čer 2010 v 17:57  • Odpověz
autor
jj,orechy jsou silne alergizujici..tak to radeji fakt nejez...ja jinak na orechy nedostanu chut,jak je rok dlouhy..ale v teto uprave jsou fantasticke :wink: A mne se predstav si,teprve ted pri kojeni udelaly strie na prsou i z boku a nahore :stuck_out_tongue_closed_eyes: v tehu mi to praskalo dole...takze jsem kráááásnáááá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. čer 2010 v 18:05  • Odpověz
no a já mám strie jenom na prsách a jsem zvědavá jestli mi to tak potom zůstane. Ale říkala jsem, ať mám klidně strie všude, hlavně, že bude zdravé miminko.
24. čer 2010 v 19:14  • Odpověz
ahojík holky tak jsem dneska 3 den po ET měla jsem 12 vajíček a z nich 6 embryjek na OPU jsem byla minulý pátek a na ET jsem šla ted v úterý.Měli jsem prodlouženou kultivaci na to jak mi říkali jak jsou krásné všechny mám zavedené jen 2(chtěli i 3 ale pak usoudili že jsem mladá tak to nebudou pokoušet a já souhlasila tak snad jsem udělala dobře to 3 embryjko nebylo tak kvalitní jak ty 2 co mi zavedli)jen si říkám so udělali z těma ostatníma když byli všechny dobré dle jejich slov....nic zamraženo ach jo.No jinak už je mi líp než mi bylo sice trošku pořád pobolívá podbřišek a na prsa si nemůžu ani šáhnout měla jem je citlivé už během stimulky ale ted to je mazec.Jinak testovat prý můžu až 13 den po ET a na kontrolu na UZ a krev jdu až 9.7. a jak to jistě znáte i vy jsem uzlíček nervíčků i když od včera to beru tak že to vyšlo a snažím se myslet pozitivně tak snad se na mě štěstí uměje také.Tak holky zdravím všechny maminy i budoucí maminy a držte mi pěstičky at se taky zařadím mezi vás podvědomě se bojím i když na oko vypadám vyrovnaně a říkám si snad to dobře dopadne.
25. čer 2010 v 08:57  • Odpověz
Držím moc palečky aby to vyšlo ... aby jsi našla na těhu testíku dvě dálnice :grinning:
25. čer 2010 v 09:01  • Odpověz
hexe: tak držím pěstičky, důležité je pozitivní myšlení.

Já se zrovna chystám opět na 3D UTZ, tak doufám, že se ta naše stydlivka trošku předvede. :grinning:
25. čer 2010 v 10:32  • Odpověz
Tak jsme se vrátili z 3D, ale opět naše princezna prý nebude žádná filmová hvězda, natočná zádíčkama - jen jednou jedinkrát se na vteřinu otočila a ukázala obličej, jinak jsme viděli akorát uši z jedné strany, uši z druhé strany a ručičky jak si pořád šermovala před obličejem.
Tak říkal pan doktor, že to možná bude stydlivé a hodné miminko a možná v pubertě nám to potom natře a třeba budeme koukat, až přijde v 18letech, že je těhotná - tak jsem mu říkala, že pokud bude těhotná, tak budu možná ráda (tak na mě koukal jako péro z gauče, to nečekal) - tak jsem mu řekla, že raději těhotná v 18 letech, než aby měla problémy jako my, protože máme miminko z umělého. Tak se potom už nedivil. :grinning:
Rovnou jsem se tam zapsala ve fakultce na předporodní kurzy a budu chodit od začátku září, je to i s plaváním, tak doufám, že mi to můj gynekolog povolí.
25. čer 2010 ve 12:03  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
@hexelucka Hexa, držím palečky, aby vše dopadlo tak jak má :dizzy_face:
@princ Princ, u vás se ještě nic neděje?Za chvíli budte mít Terezičku u sebe :dizzy_face:
@asmeena As, takže se zase neukázala? To je přesně jak náš Maty :grinning: Ten se nám ukázal, a to jen z profili, až ve 34 týdnu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: A na předporodní kurz jsem taky chdila do FN.
@j.cien Marti, už jsi uvažovala o očkování? Necháš holky naočkovat tím Prevenarem 13? Já s tím souhlasila, ale zase přemýšlím, jestli to není šílená dávka pro tak malé dítko? No ještě máme čas.
25. čer 2010 ve 13:45  • Odpověz
holky díky díky moc!!!!!!!!!
25. čer 2010 ve 14:29  • Odpověz
Ahojte holky, tak už jsem konečně doma a huráááá víkend před námi :slight_smile: už týden mě bolí ty záda, v levo nad zadkem, ale jen levá část, mi připadne, jak bych tam měla nějaký skřípnutý nerv, no jo, 32 týden je 32 týden :grinning: :grinning: :grinning:

Hexe - držím pěstíky, at se mimi ujmou :dizzy_face:

Luci, koukám, že máš novou fotečku, Maty tam vypadá moc krásně a hlavně spokojeně :slight_smile:)) Ségra taky očkovala Terku Prevenarem :slight_smile:

Cienko, mě zatím popraskaly moje boky a trošku přední horní strana stehen a něco na zadku, ale taky si říkám, že tohle jsou prkotiny :slight_smile:))))

25. čer 2010 v 17:04  • Odpověz
autor
@hexelucka tfujky tfujky tfujky :dizzy_face:
@luciik Luci zatim jsem to neresila...ale budu muset popremyslet..
@asmeena nic si z toho nedelej :wink: my videli pokzde maximalne 1ucho :grinning:
@radule82 musis vic odpocivat Radulko,jsi stale akcni ..tak si trochu porelaxuj a manzilek at ti zada namasiruje :dizzy_face:
25. čer 2010 v 18:28  • Odpověz
:wink: Cienko, ještě dva týdny a už budu jen vegetit :grinning: :grinning: :grinning: manžílek mi záda masíruje nějakým bylinkovým olejíčkem pro, ale mě pak připadne, že mě to bolí ještě více, tedy ráno, kdy chodím jak lazar :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale máš pravdu, zatím jsem nezmar :wink:
25. čer 2010 v 18:43  • Odpověz
autor
@radule82 jj,fakt te obdivuji,ze stale na plno fungujes!
25. čer 2010 v 18:48  • Odpověz
Cienko, jj ještě musím chvíli fungovat, ale zatím to jde :slight_smile:)))) to je sranda, ležím na gauči v obýváku a koukám na bříško, jak se mi tam ta moje žížalka hýbe, to je super :slight_smile:))))))) stejně si zatím neuvědomuji, že již za necelé dva měsíce už budeme tři :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. čer 2010 v 19:03  • Odpověz
autor
@radule82 jj,budete 3 a nikdy uz nic nebude jako predtim :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: je to krasne byt maminkou,i kdyz je to makacka a u mne teda non-stop šichta :wink: :grinning: ale kráááásnáá!
25. čer 2010 v 19:13  • Odpověz
Klasika, pátek a v telce velké makové :angry: :angry: :angry: a manža ještě není doma :frowning2: :frowning2: :frowning2:
25. čer 2010 ve 20:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.