• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky Kelišky z Moravy

(Zamčená)
26. července 2010 
Přesně tak, tak hrajeme s manželem na netu dobyvatele. Dobrá nervovačka. :grinning:
25. čer 2010 ve 20:37  • Odpověz
Krásné sobotní ráničko :slight_smile:))) copak budete dělat dneska? manžel přišel včera po osmé domů, dal mi pusu, pak se hned "vyzvracel", povečeřel a šel spát (bolela ho hlava a většinou to má spojené i právě s nevolností od žaludku) :frowning2: :frowning2: :frowning2: .... no a ráno vstal v pět a na šestou šel do práce, takže tak do čtyř budu určo sama :frowning2: :frowning2: :frowning2:

Co budete dělat na obídek? já plánuji udělat merunkové knedlíky :wink:
26. čer 2010 v 08:27  • Odpověz
autor
@radule82 Tak me Radulko cekej dnes na obed :wink: :slight_smile: takova mnamka!!!

U nas opet prsi...12st...no leto,jak ma byt :grinning: :grinning: :grinning: v noci byla hulakajda-Noc plna hvezd a bylo to slyset az k nam do lesa :grinning: :grinning:
26. čer 2010 v 10:05  • Odpověz
@j.cien ahojky :slight_smile: ráno jsem si volala ze segrou, která bydlí v třinci a taky říkala, že tam v těch krajích je škarede a nám tady v ostravě svítí sluníčko :slight_smile:)))))) tak vám taky kousek posílám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Ještě musím skočit do obchůdku pro tvaroh at můžu udělat tvarohové těsto na ty knedlíky :slight_smile:))) a Cienko klidně přijd, aspon nebudu obědvat sama :frowning2:
26. čer 2010 v 10:12  • Odpověz
Holky, zítra dopo bych chtěla dělat české kynuté buchty - nemáte nějaký zaručený recept? :wink:
26. čer 2010 v 11:15  • Odpověz
Dneska tady trpím samomluvou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Ráno jsem vyprala ložní prádlo, pověsím ho a ted si pro něho jdu, že ho hned vyžehlím až mi nepřeschne, no a co se nestalo, všechno kromě jednoho polštáře bylo zesrané, tak šup znovu do pračky :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :grinning:
26. čer 2010 v 15:05  • Odpověz
autor
@radule82 Radulko delam buchty z klasickeho kynuteho...zadne specialni testo na ne neznam...
A s tim posrakanym pradem... :grinning: :grinning: ...ale nastve,to,ze?

Holky dnes byly stale venku,dopo je vzal deda a odpo ja a ted jeste dospavaji v kociku...za hodku zase nakojim,pak vykoupeme,pak zase nakojim :dizzy_face: a uz se tesim do pelechu...snad mi nechaji aspon 2x po 2hodky spanku... :dizzy_face:
26. čer 2010 v 17:58  • Odpověz
radul: a ty nemáš balkón, že? Kde věšíš prádlo?
včera mě taky šíleně večer bolela hlava, chtěla jsem si vzít prášek, ale nakonec jsem to šla raději zaspat, i když jsem si říkala, že tu bolest asi ani nezaspím, ale nakonec se to podařilo.
cien: co vy to tam máte za počasí? Tady bylo krásně.
My dnes byli v Arboretu na výstavu motýlů, bylo to pěkné, ale díky tomu, že jsme byli loni v motyliáru ve Vídni, tak mi to přišlo docela ubohé. Ale jinak jako výletek a procházka po arboretu super. Cestou zpět jsme se stavili za tchánem na zahradě. Nebyli jsme tam už víc jak rok a musím říct, že tím jak je v důchodu a má na zahradu čas, tak to tam má krásné.
26. čer 2010 v 18:14  • Odpověz
autor
@asmeena Asmenko nevim..asi nam tady protekcne prsi :grinning: :grinning:
A to jsem vahala,jestli mam vubec kupovat plastenku na hluboky kocar :grinning: :grinning: a denne ji pouzivam :grinning:
To je prima,ze jste si udelali krasny den :slight_smile:
26. čer 2010 v 18:17  • Odpověz
Jak jsme přijeli domů, tak jsem snědla plný talíř špaget a momentálně přemýšlím, jestli už mám hlad, že bych si šla udělat šopský salát. Včera jsme měli nakupovací den, tak máme zase chvilku plnou ledničku :grinning: . U Teska prodávali jahody, ale teda čučela jsem jak jsou v Ostravě drahé jahody 1kg za 40,-. V Jeseníku prodávají 1kg za 20,- ale i tak jsem neodolala a půl kila jsem koupila a udělala jsem si včera se zakysanou smetanou - mniam to byla dobrota. A teď uvažuju, že mi ještě trocha jahod zbyla, tak asi půjdu udělat puding.
Jo a zítra jdeme s tchánama na oběd jako oslava jejich narozenin. To zase bude....když mi tchýně radí co musím až bude mimi, tak mi jenom skřípou zuby a trpím a nic neříkám.... :angry:
26. čer 2010 v 18:25  • Odpověz
autor
@asmeena Taky jsme dnes meli spagety :wink: ...Akrat jsem se divila,co jsem to koupila za "maso"..a pak jsem precetla teprve to slozeni a nestacila jsem se divit...myslela jsem ,ze kupuji smesku hovezi+veprove mlete...a zatim to byl "matny vyrobek s obsahem veproveho a hoveziho"...a cele to vypadalo jak zradlo pro psa...sama soja...fuj :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ale kdyz jsem to okorenila a fest posypala syrem..tak to slo snist...
Jahody jsou mnamka,ted na nich ujizdim kazdy den :dizzy_face: u nas jsou kolem 30kc ..ale v Polsku pry jsou take po 20..Ja jsem ale prasak-davam si je s Pribinakem...to jsou silene kalorie...ale kaslu na to :grinning: :grinning:
26. čer 2010 v 18:32  • Odpověz
Uf, měla jsem velkou chut na meloun, tak jsme šli do kauflandu, měly tam jen celé, a my chtěli půlku, navíc jsme tam byli pešky, tak jsme pak šli ještě do tesca, taky měly jen celé, tak jsme odešli s půlkilem jahod..

JJ Asmee, jahody jsou tady drahé, v těšíně stojí 20kč-25 kilo :slight_smile: ale co se dá dělat :(
Já jdu ted zadělat na ty knedle :grinning:
26. čer 2010 v 18:33  • Odpověz
Tak já jsem udělala puding s jahůdkama, tak budeme mít zítra jako mniamku.

radul: taky jsem včera chtěla v Tesku půl melounu, ale neměli nakrájené, tak jsme museli vzít celý. Já na melounu ujíždím, ale jak se ho přežeru, tak potom pořád lítám na záchod jak jsem učuraná.

cien: taky jsem teď koupila v akci ve Sparu mleté maso a jak jsem to smažila, tak jsem čučela kolik to pustilo omastku, normálně jsem z toho oddělala plné 3 žufánky oleje - fuj. Ještě, že to šlo oddělat tím žufánkem, takovou mastnostu bych asi nedala. Ale jinak to bylo dobré.
26. čer 2010 v 19:16  • Odpověz
Tak už kynem :grinning: :grinning: :grinning:
26. čer 2010 v 19:28  • Odpověz
Tak už nám Míša zpívá :grinning: :grinning: :grinning:
26. čer 2010 ve 20:20  • Odpověz
Ahojki ,tak jsme dnes první den doma pohromadě jako rodinka,a je to nádherný pocit. :slight_smile: :slight_smile: .Všechny vás zdravím dočítat nebudu ,asi bych to nestihala,takže všem krásný víkend.a co je tady nového. :wink:
26. čer 2010 ve 20:24  • Odpověz
radul: taky koukám na Michala, stejně tam zase v té telce nic není.

Kasi: super, doma je nejlépe. Přeji pěkný večer. Tady je vše při starém.
26. čer 2010 ve 20:42  • Odpověz
Tak jsem se v reklamě byla kouknout na ty moje buchty a zatím vypadají dobře :slight_smile: (už je peču) :slight_smile:)))

Pak se chci dívat na ten film, co hraje na nově, podle upoutávek vypadal vcelku dobře :slight_smile:))

Kasi, tak to je super, že už jste doma :dizzy_face:

26. čer 2010 ve 21:16  • Odpověz
autor
Kojim a taky cucim na Michala :grinning: :grinning: ´
Kasi tak si uzivej te krasy kompletno rodinky :dizzy_face: a vsem preji krasnou dobru nocku :dizzy_face:
26. čer 2010 ve 21:36  • Odpověz
@j.cien dobrou nocku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. čer 2010 ve 21:37  • Odpověz
Taky přeji všem krásný víkend ,my máme dnes za sebou první den jako odinka pohromadě,je to nádherný pocit,všem děkujeme za přáníčka. :slight_smile:
26. čer 2010 ve 21:44  • Odpověz
Tak to je můj výtvor, na to že jsem je dělala poprvé, tak jsou super :slight_smile: (příště je ale budu dělat menší) :grinning:
26. čer 2010 ve 21:57  • Odpověz
A já už se taky loučím, tak dobrouuuu :wink:
26. čer 2010 ve 21:59  • Odpověz
Krásné ráničko holky, tak tady máme sluníčkový den, v OV je tedy aspon azuro :wink:
Právě jsem posnídala, ty buchty jsou naprosto luxusní :slight_smile:))))))))))))))

A co ted budu dělat, to nevím, možná že se ještě na chvíli naprostím do postýlky, po snídaně se dobře odpočívá, že? :dizzy_face:

Přeji vám všem krásnou neděli :slight_smile: :wink:
27. čer 2010 v 07:29  • Odpověz
autor
@radule82 mnam!ty jsou kraaasne a jsi fakt sikulka-na co sahnes,to je mnamka ! :wink: :slight_smile:
Hlasim konecne azuro i u nas :slight_smile: :slight_smile: ,tak jsem s holkama od rana venku,jen chodime domu kojit...Petr ma dnes aukci,tak dorazi az odpo..nechce se mi varit,tak se jen tak necim odbudu...ale jsem ted tak rozezrana,az běda...a na sladke mam chut nonstop :confounded:
27. čer 2010 ve 13:01  • Odpověz
Ahojky ve spolek, u nás se pořád nic neděje. Zitra jdu na kontrolu tak uvidíme co se dozvíme, jinak malá mě neustále kope na jednom místě .... :grinning:
27. čer 2010 ve 13:47  • Odpověz
@j.cien Cienko a co Mia, už ti lépe pije mlíčko?
My ted koukáme na formulky a pak se asi půjdem na chvíli podívat ven :slight_smile:)))))))))))

27. čer 2010 v 15:00  • Odpověz
radul: buchty vypadají nádherně, čím je máš plněné?
27. čer 2010 v 15:54  • Odpověz
radul: a nahoď receptík, já mám akorát na kynuté buchty kde se těsto dělá v pekárně a ty jsou taky mniamkové. Jiné kynuté neumím, protože neumím udělat dobrý kvásek.
27. čer 2010 v 17:10  • Odpověz
autor
@radule82 Radulko Mia je otesanek od zacatku :wink: a mala Tea je stale "mala"...podle Mie je fakt polovicni...pije stale stejne mizerne..kolikrat ji to z toho kloboucku primo tryska to mliko..a ona se odpoji a necha si to lit pres bradu pryc...a kdyz nahodou se napije vic,jakoze ji mam protekcne jeste dalsich 15min u prsu.pote co Mia uz je davno odpojena...tak kdyz ji pak dam rihnout,tak hodi savli az na zem..tak mam pak depku,ze snad vice vyblije nez vypije :confounded:
Jak jsem byla u te fyzioterapeutky, a ona ji vysetrovala,tak rikala,ze tomu jejimu stavu odpovida i slabsi saci reflex :confounded: tak asi jedno s druhym....no je takovy bobecek podle Mie...ten rozdil vahy se mezi nema stale prohlubuje o to vic,ze Mia pribira nadmerne...proste se prezira :grinning: :grinning: asi je po mne :grinning: :grinning:
27. čer 2010 v 18:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.