• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky Kelišky z Moravy

(Zamčená)
26. července 2010 
Tak holky, před chvíli jsme přišli od tchánovců, byli jsme opékat párky na chatě, jsem si přitom posbírala od sousedů krásný červený rybíz :slight_smile:)))

Asmee: receptík ti pošlu do mejlíku :slight_smile: mám to na dvou A4 i s podrobným popisem a buchty fakt byly mnamkovní, ale příště je udělám menší :slight_smile:))

Přeji vám krásnou nocku :slight_smile:))) pááááááááááááá

Cienko: jsem si myslela, že to bylo naopak :slight_smile:))
27. čer 2010 ve 20:46  • Odpověz
cien: neboj Teuška to všechno dožene. Vždyť si říkala, že na poradně měla Teuška dokonce víc než Mia.
27. čer 2010 ve 20:57  • Odpověz
radul: děkuji za receptík, taky jsi to dělala s tím tvarohem?
Mniam opečené buřtíky, taky bych si hned něco ugrilovala.
27. čer 2010 ve 20:57  • Odpověz
autor
@asmeena Verci jen na te prvni poradne...to jsem ji jeste docpavala odstrikanym po kojeni...na dalsi poradne uz jsem ji nedocpavala a mela polovicni prirustek nez Mia :confounded: ale pry jeste v norme...
ted tu sedim a odsavacka maka :wink: mam silene nalita prsa..uzivila bych jeste jedny dvojcata :grinning: :grinning:

Mejte vsechny krasne pondelicko a pracujicim,at to prima utece! :wink:
28. čer 2010 v 09:59  • Odpověz
@j.cien jó ještě jedny dvojčata :grinning: :grinning: já jsem teď docela ráda, že čekáme jen jedno, protože na to budeme s manželem sami (tchýně už asi pochopila, že se nemá vnucovat, tak pořád maká u švagrové- dnes jsem ji opět viděla na balkóně jak tam něco uklízela - to má švagrové super, když přijde z práce a má všechno uklizené a děti jsou naučené), ale já kdybych to tak měla, tak si přijdu jak totálně neschopná. Asi potřebuju být víc v zápřahu, abych si potom vážila víc toho co mám a hlavně abych nemusela být nikomu nic vděčná.
28. čer 2010 v 10:08  • Odpověz
Jdu koupit vajíčka a kabanos a budu dělat zapečené brambory a štrůdl plněný pudingem a zalitý javorovým sirupem (tak to měl rád Vítek v Řecku jak jsme byli a já mu pořád akorát slibuju, že to udělám a ještě jsem to neudělala a dnes jsem se rozhodla, že budu mít akční den - tak vzhůru do boje :grinning: )
28. čer 2010 v 10:09  • Odpověz
autor
@asmeena as tak vzuru do vareni a peceni!Ja se taky chystam,ze neco upecu-jste mi nadelali chute!!
A ty dalsi dvojky bych jen ukojila--jinak nic!!! :grinning: je to opravdu narocne...holt je to vsechno x 2...jedna spinka a druha ne...takze odpocinek pro mne zadny...a myslim,ze s jendim prckem ma clovek vice casu a take si to asi vice vychutna :wink:
28. čer 2010 v 10:13  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Koukám, že Kasa už je s Vojtíškem doma, tak jí mooc zdravím :dizzy_face:

My měli včera Vítání občánků, tak Maťula už je přivítaný :grinning: Dnes jedeme za mamčou, tak doufám, že mi bude v autě spát a nebude křičet :sweat_smile:
28. čer 2010 v 10:15  • Odpověz
autor
@luciik parada,tak Matyska uz privitali! :dizzy_face:
Nas jeste ne... :confused: to oni sami?Nebo se musime nekam prihlasit??
28. čer 2010 v 10:22  • Odpověz
@luciik to se dělá vítání v neděli? To je super, že to máte za sebou.

Holky v čem perete pro prďolky. Já se rozhodla, že když je teď tak krásně, tak asi začnu prát ty kvanta oblečků co jsem dostala od kamarádky, že mi to venku i krásně proschne a pak vyperu plnou krabici plyšáků co mám ještě po sobě. Koupila jsem si Persil sensitiv s aloe verou - je dobrý pro mimi? A asi pro mimi nepoužíváte aviváž, že?
28. čer 2010 v 10:25  • Odpověz
@j.cien Marti, nám přišla pozvánka. Nikde jsme nemuseli chodit. Prý zvou vždycky jednou za tři měsíce. Jo, a až po zaplacení odpadlků, tak nevím, jestli vám už přišla složenka. Je to mega hnus, že tam malé miminečko už musí platit odpadky :angry:
@asmeena As, nevím jestli vždy v neděli, možná to dělají i v sobotu, nevím. Ale bylo tam jen 5 miminek a trvalo to tak deset minut. To nestálo ani za to se obléct. Ale rodina měla aspoň zase nějaká zážitek a mohli řádit s malým :wink:

Jinak já peru v lovele a přidám lovela balzám. Ale myslím, že ten persil je taky oká, jen bude asi více aromatický.
28. čer 2010 v 10:39  • Odpověz
@luciik je pravda, že ten persil krásně voní, ale jestli to vyperu už teď tak mi to do listopadu stejně vyčichne :grinning:
28. čer 2010 v 10:43  • Odpověz
28. čer 2010 v 11:00  • Odpověz
autor
@luciik jj,odpadky uz mame zvednute na 4lidi :wink: a tim padem nam vyvazeji popelnici kazdou stredu,coz je fajn,predtim jen kazdou sudou a kolikrat uz nam to lezlo vrchem...
A co jste dostali na pamatku-nejakou knizku?

@asmeena ja peru v tom Persilu sensitiv a je to OK.Avivaz nedavam,ani nam ne,nemam to nejak rada..A jeste pouzivam zlucove mydlo z DM na kakance...ale na plinkach stejne zustavaji fleky ,kdyz to dam jen na 60st..asi to chce na tech 90st. ...
28. čer 2010 v 11:41  • Odpověz
@j.cien takže už si začala látkovat? Používáš i ty kalhotky jak jsou to ty 3v1?
28. čer 2010 v 11:43  • Odpověz
autor
@asmeena JJ,tak trosku...ale nejsem moc nadsena ...Mia ma strasne tlusta stehna a Tea je hrozne hubena a nejak nam pak ty gumicky netesni a mam furt posrakane obleceni :unamused: a dost blbe se to pere...vtom Persilu to teda nepousti na tech 60st...tak nevim,jestli to jeste nejak vychytam nebo se to vykaslu....jeste uvidim :wink:
28. čer 2010 v 11:46  • Odpověz
autor
Ficim kojit :slight_smile: a vyndat kolaz z trouby :dizzy_face:
28. čer 2010 v 11:50  • Odpověz
@j.cien možná, to chce větší kalhotky ne?
28. čer 2010 v 11:51  • Odpověz
@j.cien Dostali jsme takovou plyšovou, pískací hračku :wink:
28. čer 2010 ve 12:09  • Odpověz
lucii: jakou máte barvu kočárku?
28. čer 2010 ve 12:23  • Odpověz
@asmeena As, mám to v albíčku :wink:
28. čer 2010 ve 12:48  • Odpověz
@luciik ty máš přesně ten šedej nebo stříbrnej?
28. čer 2010 ve 12:50  • Odpověz
@asmeena Hlubokou korbu mám černo-šebou s oranžovou vložkou a sporťáček černo-šedý. Jsem s tím kočárkem opravdu moc spokojená. Suprově se s nm jezdí a hlavně dobře manipuluje. Jo, a skládání je taky super. Je to raz dva. Už jsem si ho musela i rozložit a složit do autobusu, protože mi nikdo nepomohl a bylo to opravdu rychlé :wink:
28. čer 2010 ve 12:53  • Odpověz
@luciik Oni ty fotky trošku tu barvu zkreslují
28. čer 2010 ve 12:54  • Odpověz
Né, já se ptám proto, že jsem včera viděla potobnou holku tobě s kočárkem, ale ten byl červený. Ale zase jsem si říkala, proč by si měla pro kluka červený kočárek, že? :grinning:
28. čer 2010 ve 12:56  • Odpověz
@asmeena Jo, tááák :grinning: No, budeme se muset už někdy konečně domluvit na to kafčo. Snad tento týden, má být pěkně :slight_smile:
28. čer 2010 ve 13:03  • Odpověz
Ahojte holky, tak dneska jsem měla poslední pondělí v práci :grinning: :grinning: :grinning:
Holky, tak to pak budu moct kafíčkovat s vámi :slight_smile:)) až budu doma na MD :slight_smile:)))

Asmee, jj dělala jsem je s tvarohem a taky s povidlama :slight_smile:))
28. čer 2010 v 17:02  • Odpověz
autor
Ja chci taky kafickovat s vama! :slight_smile:
Radulko myslela jsem na tebe,ze mas posledni dny v praci :dizzy_face: tvoje tehu mi neskutecne rychle utika!!!

Dnes jsou holky hodnoucke :dizzy_face: po kojeni sup do kociku a takto cely den spinkaji :dizzy_face: takze v noci to bude asi mazec :grinning: :grinning: Objednala jsem dnes po netu kolotoc co hraje a promita na strop,pry se u toho dobre usina :grinning: tak jsem zvedava,koho uspi-jestli holky nebo mne :grinning: :grinning: a taky nejakou elektronickou hrazdicku :confused: toz to jsem zvedava,co to bude za zazrak :grinning:
Musim trochu rozfofrovat to porodne :grinning: :grinning:
28. čer 2010 v 17:13  • Odpověz
@j.cien Cienko, tak třeba udělat nějaký srazík :slight_smile:)) at vidíme ty tvoje holky :slight_smile:)) a Matyho a ostatní :slight_smile:)))
Mě to taky šíleně utíká, už to mám v celku za pár, jak budu doma, tak si začnu vše zařizovat, at jsem připravená, pač kdo je připraven není zaskočen :grinning: :grinning: :grinning:

Dneska se mi trošku špatně dýchalo, tak nevím, jestli byl venku divnej vzduch a nebo je to už tím pokročilým stavím :slight_smile:

28. čer 2010 v 17:35  • Odpověz
Holky nemáte některá zkušenosti s hrncemi z ikei? :slight_smile:
28. čer 2010 v 18:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.