• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky Kelišky z Moravy

(Zamčená)
26. července 2010 
autor
@radule82 mam 1,potrebovala jsem nejaky,co funguje na indukci a ten ikeacky je pomerne levny...ale na pohled je mene kvalitni,nez Tescoma..hned jakoby zcernal a vypada jety...a ten Tescomacky mam starsi a je stale krasny jako novy...
28. čer 2010 v 19:32  • Odpověz
@j.cien Cienko děkuji za info :slight_smile:)))

Já už jsem holky pro dnešek KO, tak se jdu naprostit do ložnice, přeji všem krásnou dobrou noc :dizzy_face:
28. čer 2010 v 19:37  • Odpověz
radul: dnes je tam nějak dusno. Lépe ani nevycházet ven.
Taky bych byla pro udělat nějakou slezinku.
cien: to je ten kolotoč s těma medvídkama na dálkové ovládání?
28. čer 2010 ve 20:03  • Odpověz
tak já hrnce z Ikey nemám, jenom pánvičku a s tou jsem spokojená, ale hrnce asi taky raději ty Teskomácké.
28. čer 2010 ve 20:04  • Odpověz
Ahojki tak mám chvilinku čas,bobánek spinká ,v 7 hod jsme ho napapaného uložili do postýlky a krásně spinká,dneska jsme vážili a máme už 2885g,takže už jen 5g nám chybí do původní váhy,zítra jedeme poprvé do poradny. :wink: Tak se těším až vyjedu s kočárkem ven.Jupí. :slight_smile:
28. čer 2010 ve 20:31  • Odpověz
Koukám Kasi, že to zvládáš levou zadní? Jak často kojíš?
28. čer 2010 ve 20:51  • Odpověz
autor
@asmeena jj Verco,presne ten :wink: dvjocatove maminy ho chvalily,ze bezva uspava,tak jsem zvedava :confused:

Kasi,to je prima,ze Vojtik krasne pribyva-jen tak dal :dizzy_face:
Vsem preji dobrou nocku a krasne sny :dizzy_face:
28. čer 2010 ve 21:08  • Odpověz
co 2,3 hod ,ale musím dokrmovat nemám zatím dost mlíčka
:wink:
28. čer 2010 ve 21:18  • Odpověz
taky dobrou
28. čer 2010 ve 21:19  • Odpověz
@j.cien Marti a koupila si jeden nebo dva, když máš dvě holky?
28. čer 2010 ve 21:24  • Odpověz
kasi: neboj to se rozkojíš. A oprav si v profilu, že už nejsi 40tt :grinning:
28. čer 2010 ve 21:25  • Odpověz
autor
@asmeena jeden...kdyz to promita na strop,tak asi staci jeden...
28. čer 2010 ve 21:31  • Odpověz
a kupovala si nový nebo už použitý? Taky se mi líbí a uvažuju, že bychom si ho taky pořídili.
28. čer 2010 ve 21:34  • Odpověz
No nic holky, pro dnešek se loučím. Zítra ráno asi skočím do práce, slíbila jsem holkám, že jim udělám frapíčko a ke konci měsíce mají méně práce, tak bych je nemusela ani moc zdržovat.
28. čer 2010 ve 21:37  • Odpověz
ahojík holky maminy i těhulky tak mám dneska týden od ET nervozní jsem jako hrom...byla jsem plná optimismu, ale od včera mě nějak upustil...Břicho mě už tak nebolí tak si říkám, že je to asi v háji nebot se mi tam už nic tak moc neděje a do testování daleko.Říkali mi až tak 13-14 den po ET a to je až za 8 dní a stejně se bojím negativního testíku tak to asi nechám až do té kontroly na toho 9.7.a tam at se děje vůle boží.Pořád čtu jak IVF vychází až na druhé či třetí pokusy tak si říkám proč mě by to mělo vyjít hned na první že je zbytečný tomu věřit nevím nevím.Kdybych aspoň mohla vidět co ty embryjka dělají nebo nedělají....je to fakt pro mé zlé ani jsem to nečekala jak říkám byla jsem v pohodě plná optimismu a najednou útlum brečím a nemám ještě důvod...
29. čer 2010 v 11:18  • Odpověz
hexe: jsou případy, kdy IVF vyjde i na první pokus, třeba cienka je toho tady příkladem, tak neházej fintu do žita. Držím pěstičky. :dizzy_face:
Já jsem dnes ráno vyjela za holkama do práce, stavila jsem se v Tesku co je v Mariánkách a dobře jsem udělala, protože tam měli zrovna akce na oblečení, tak jsem miminečku koupila overálky, ponožtičky a tričenka. Koupila jsem jenom 3 růžové, jinak se zatím držím při zemi a kupuju raději neutrál. Měli 50% slevy, tak Radul jestli ti ještě něco chybí, určitě si tam zajeď. Koupila jsem sadu třech overálků celopropínacích s disney motivem slevněné z 310,- na 170,- a pak další sada tří s kočičkama z 270,- na 135,-. Ponožtičky ze 100,- na 50,- no prostě dalo se něco vybrat. Koupila jsem už i tričenko na příští léto :grinning: no neberte to za 37,- :grinning:
29. čer 2010 ve 12:36  • Odpověz
ahojík asmeenko no snad máš pravdu jak mi psala Verča musím být další kdo to tam v tom Fertasu prolomí kupředu.Jen se bojím testovat víš abych nebyla nadšená nebo zklamaná ještě dřív než půjdu na kontrolu a krev...
29. čer 2010 ve 12:43  • Odpověz
autor
@asmeena novy...treba ho pak prodam :wink: A v tom Tescu jsou fakt super vecicky :wink: akorat ze gate,co jsem koupila na zimu vel.6-9mesicu ma Mia uz ted dobre!!! :angry: :grinning: :grinning: podsite vyteplene kalhoty!!!asi me picne :grinning: :grinning:
@hexelucka musis verit,dokud neni nic ztraceno!!opravdu se to muze povest napoprve...ja taky neverila :dizzy_face:
29. čer 2010 ve 12:43  • Odpověz
cienko taky díky moc když člověk na sobě kromě těch hormonů nic necítí a tak se bojím kdyby se chytlo aspon jedno dala bych za to vše na světě, ale dneska je to teprve týden a ty jsi testovala kolikátý den?
29. čer 2010 ve 12:44  • Odpověz
@j.cien právě já kupuju jenom velikosti od 3-6měsíců a výš, menší nekupuju nemá to cenu, když tak ohrnu rukávy nebo Vítek poletí něco malého přikoupit, tam mají hader pořád dost.
29. čer 2010 ve 12:48  • Odpověz
@j.cien jo kdyby jsi prodávala, tak budu mít zájem :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
29. čer 2010 ve 12:48  • Odpověz
Vítek za půl hodiny přijde, tak musím jít trošku uklidit a přemýšlela jsem, že stříknu Clinem okna jenom z venku v kuchyni, protože po těch lijácích přes ně nejde vidět. Tak aby u toho nebyl Vítek, protože bych dostala za uši, co skáču po oknech, ale já to jenom tak lehce šmírnu. :grinning:
29. čer 2010 ve 12:50  • Odpověz
Tak jedno okno hotovo - to je rekordní čas, že? :grinning:
29. čer 2010 ve 12:53  • Odpověz
Tak okno je kompletní, ta rychlost odpovídá i kvalitě :grinning: zalité i kvítka na parapetu a trošku jsem se netrefila do truhlíku :astonished: tak má umytý parapet i paní co bydlí pod námi. :grinning:
29. čer 2010 ve 13:00  • Odpověz
ahojky holky, to je ale dneska pařák, už jsem ráda, že jsem doma :wink: :wink: :wink:

Asmee: o tom Tescu vím (vidíš to, ted se červenám, že jsem tě neinformovala) - já zatím nic nekupuju, protože myslím, že toho budu mít až nad hlavu, hlavně se musím podívat co mám a nemám, abych případně mohla něco dokoupit, ale to až fakt jak budu na MD :slight_smile:

Hexe, vím, že je to těžké, ale plakat a věšet hlavu -na to je času dost!!! ted musíš být silná a hlavně věřit!!!!!!! :wink:

Cienka a Lucík určitě dneska kočárkuji, když je tak krásně :wink:
29. čer 2010 v 16:43  • Odpověz
Asmee: a to okno, to je fakt rekordní čas :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. čer 2010 v 16:43  • Odpověz
@radule82 a to mají pěkné věci i tady v Porubě? Mně totiž přišlo, že v Porubském nikdy nic moc není za tu dobrou cenu. Asi se tam vypravím taky podívat.
A to okno jsem vzala jenom venkovní skla (nedřela jsem se s rámy a těsněním atd.), pouze aby po těch lijácích bylo trošku vidět ven :grinning: Vítek je nedávno myl, ale po těch lijácích to byl hnus.
29. čer 2010 v 17:11  • Odpověz
Asmee, jj měly ty slevy i tady v porubě, ale o o kolik toho tam měli více či méně, tak to bohužel neporadím :slight_smile:
29. čer 2010 v 17:19  • Odpověz

@radule82 díky moc budu se snažit být v klidu a věřit!!!
29. čer 2010 v 17:50  • Odpověz
@hexelucka ... to je hned lepší! držím pěstíky, at to vyjde! :dizzy_face:
29. čer 2010 v 18:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.