• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky Kelišky z Moravy

(Zamčená)
26. července 2010 
@hexelucka neboj to uteče a za chvilku už budeš taky testovat - užívej zatím sluníčka, protože za chvilku se ti začne zakulacovat bříško a příští rok v létě už budeš mít jiné starosti :dizzy_face: :wink:
29. čer 2010 v 18:07  • Odpověz
Holky já se tak strašně nudím. Co mám dělat? Nic mě nebaví. V televizi opět prdlajs, šla bych ven, ale samotné se mi nechce (Vítek jde hrát ricochet), ale možná ho půjdeme s psiskem doprovodit, jinak se doma ukoušu. Žehlit se mi nechce, protože by mi bylo ještě větší horko a jinak mám vše hotové. Ach jo. Ani vyplácnout na balkón se nemůžu, protože to máme na jižní stranu a šíleně tam pere slunko.
Jenom jsem šla posbírat prádlo na balkón, tak jsem se zapotila a všimla jsem si, že mi skoro komplet uschly lobelky a přitom jsem to včera zalívala. Nevím jak mi vydrží kytičky až pojedu do Jeseníku, stačí jeden den nezalít a je po nich. Asi je dám dovnitř do bytu.
29. čer 2010 v 18:10  • Odpověz
autor
@hexelucka ja testovala uz 5.den...meli jsme PK a byl tam jen duch..ale byl a mne to strasne povzbudilo...uz jsem to nemohla vydrzet...ale jinak je to samo brzo...ale tim,ze se chytly obe ,tak uz tam ten duch byl..
Moc ti to preji!!! :dizzy_face:
@asmeena to jsi sikulka!!s mytim oken!ja uz je mam zase hnusne a primo si rikaji o umyti..ale ja NESLYSIM :grinning: :grinning: :grinning:
Ja mela hodne vel.50 a dokonce jeste mensich..a pro malou Teu to bylo prima,jeste ted ty 50ky nosi...ale ona je fakt drobek..Mia uz ma o 2cisla vetsi...
@radule82 JJ,od rana jsem s holkama venku,namazala jsem se 30kou,tak snad nebudu vecer jojkat-pac to fakt peče...nase stromy jsou zatim pidi..tak nemame stin..jen slunecnik..ale byla jsem s holkama v lese pod stromama a tam se jim super chrupkalo..
@asmeena tak kdy se chystáš na české buchty? :slight_smile:))

Já budu v pátek dělat další novinku, mám na to samé dobré reference :slight_smile:)))))

http://www.ceske-tradice.cz/cz/k3,194,199-sladkosti/c695-hrk-hrk-buchta-ole/
@j.cien já už se taky těším, až budu s malou žabkou jezdit :slight_smile:))))) bude to tady coby dup :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Asmee: to je to proč jsem ráda, že můžu chodit do práce, bych se asi doma unudila k smrti a kromě těch mých 15 kilo navíc bych měla tak minimálně dvojnásob, bo bych tu nudu zajídala :slight_smile:))) navíc je fakt, že tady až tak moc známých nemám a koho mám, tak ten pracuje, takže bych fakt byla závislá jen na sobě :slight_smile: už ted se trošku děsím na druhou stranu, co budu dělat až budu mít volno :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. čer 2010 v 18:13  • Odpověz
@j.cien v lese to muselo být super a bereš sebou i pejska?

@radule82 tak ta vypadá taky dost dobře a kdy si zajdeme někam na nealko mochito?
29. čer 2010 v 18:15  • Odpověz
@radule82 nic, budeš mě navštěvovat, já taky taky právě nikoho nemám. Buď holky v práci a nebo nikoho.
29. čer 2010 v 18:16  • Odpověz
@asmeena prý je to výborné a hlavně AJNFACH :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Asmee, po 9.7. se domluvíme i s Lucikem (pokud bude chtít) a fičíme :grinning: :grinning: :grinning:
29. čer 2010 v 18:17  • Odpověz
@asmeena ještě že bydlíme tak blízko sebe :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. čer 2010 v 18:18  • Odpověz
Holky, já ted na chvilku mizím, fičíme do tesca, mám chut na melouna :wink:
29. čer 2010 v 18:18  • Odpověz
No jo, to už budeš mít regulérní mateřskou, že. Ty se máš. Už se ti tokrátí, já ještě 4 měsíce. Taky už bych chtěla mít prďolku v postýlce. Dneska jsem si koupila od kolegyňky postýlku se stahovacím bokem a vyndávacíma šprušlema s matrací, prostěradlama, povlečením za 1200,-. Sice jsem ji viděla jenom na fotce, ale říkala, že je jako nová a mám ji zatím u ní v úschově. I kdybych ji za ty prachy měla vzít do Jeseníku a používali bychom ji u našich.
29. čer 2010 v 18:20  • Odpověz
@radule82 tak dobře pořiďte. Jo, až budou holky větší, tak budeme obrážet pískoviště po celé Porubě. :grinning:
29. čer 2010 v 18:20  • Odpověz
Já se teď taky na chvilku loučím, jdu se oblíct a vyprovodit miláčka - ten to ještě neví, tak bude asi koukat co jsem se tak rozhodla, protože jinak normálně sedím pořád doma a raději se nudím u počítače, ale prostě to počasí láká jít na procházku a Sárka bude taky ráda, že se jde ven.
29. čer 2010 v 18:22  • Odpověz
@radule82 díky díky hned je mi líp!!!
29. čer 2010 v 19:42  • Odpověz
@j.cien taky jsme měli prodlouženou kultivaci na transfer jsem šla až po 5 dnech od odběru takže 96 hodin po OPU tak snad i to je výhra.Zítra jsem 8 den tak mám to risknout a hledat aspon ducha?nebo vydržet?ach jo tohle je těžké rozhodování a líp to jde když mi někdo zkušený poradí...tak díky mocinky si toho vážím!!!
29. čer 2010 v 19:45  • Odpověz
tak jsme se vrátili z tesca s melounem, jsem ho hned rozklárala, no nebyl tak červený, jak bych si představovala, nicméně už téměř půlka padla :grinning: jsem si i připravila meloun na zítra do práce :wink:
29. čer 2010 v 19:46  • Odpověz
@hexelucka zkusit to můžeš, záleží na tobě, jestli vydržíš netestit nebo ne..... jde o to, že když tam náhodou nic nebude, at se nestresuješ, protože je brzy, ale taky tam být duch už může.... takže asi moc neporadíme :sweat_smile:
29. čer 2010 v 19:47  • Odpověz
Tak já se teď taky vrátila z procházky a bylo moc fajn, akorát mě štípli asi tři komáři a Sárka měla v ofince klíšťáka, který ještě lezl a všimla jsem si toho jak jsem jí sprchovala a mokrou rukou jsem jí ho chtěla vytáhnout a akorát jsem jí tou vodou slepila ofinku a klíště jsem nevytáhla, ale pak jsem si všimla, že už tam není, tak možná že jsem ho přece jenom chytla a hned asi spláchla vodou - ještě jsem jí celou vyčesala a prohlédla, ale klíště už jsem nenašla. No, doufám, že se někde neschovává a nebude nám potom pít krev :astonished:

hex: já bych ještě tak dva dny s testováním počkala, ať se zbytečně nestresuješ.
29. čer 2010 v 19:55  • Odpověz
holky tak já zatnu zuby a ještě vydržím díky!!!
29. čer 2010 v 19:55  • Odpověz
@hexelucka vydrž, určitě uvidíš, že se to vyplatí, i když sama z vlastní zkušenosti vím, že je to šílené. Ale lépe než někde pod lupou a lampičkou hledat ducha, počkat, až bude trošku výraznější.
29. čer 2010 ve 20:00  • Odpověz
@asmeena díky fakt jste mi pomohli a snad i zvedli optimismus a nadějí!!!!díky moc si toho cenním!!!
29. čer 2010 ve 20:18  • Odpověz
@hexelucka to je dobře, tak to má být. musíš tomu pořád věřit, protože už teď se v bříšku něco děje, i když se ti zdá, že nic necítíš. Já když teď otěhotněla, tak kdyby mě ten prcek nekopal a neviděla ho na UTZ, tak ani nevím že jsem těhotná.
29. čer 2010 ve 20:37  • Odpověz
holky, já končím pro dnešek, už fakt padám na hubu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Tak dobrou nocku :wink: :wink: :wink:
29. čer 2010 ve 20:54  • Odpověz
autor
dobrou :dizzy_face: my jsme byli na vylete :dizzy_face: zitra vice :wink:
29. čer 2010 ve 21:01  • Odpověz
@j.cien na výletě? :astonished: :grinning:
29. čer 2010 ve 21:06  • Odpověz
Krásný den všem.Já zrovna snídám,pak musím odstíkat mlíčko než budeme zase papat. :wink: .Včera jsme byli poprvé venku malý byl moc spokojený ,u paní doktorky hod
ňoučký,už máme 3000g,takže krásné přibíráme.Dostali jsme pochvalu. :slight_smile:
30. čer 2010 v 06:51  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:
@radule82 Souhlasím :dizzy_face: Píšu si do kalendáře :slight_smile:
@kasa Kasi, koukám, že vám jde vše od ruky, to je mooc dobře :wink: A krásně nabíráte na váze :dizzy_face:

My včera byli koukat na nový byt. Jsem úplně nadšená. Tak teď musíme zjistit, jestli dosáhneme na hypotéku a pokud ano, tak jdeme to toho :dizzy_face:
30. čer 2010 v 07:52  • Odpověz
@asmeena no jsem zvědavá jak to tedy dopadne už nechci čekat na další pokusy, ale nezvdám se a půjdu dál stejně jako jste šli vy holky!!
30. čer 2010 v 09:05  • Odpověz
autor
@kasa parada,jen tak dal,pribirate krasne!
@luciik jupi-nove bydlenicko-v Porube Luci??

@asmeena JJ,sousedka-ta kamaradka zubarka si pres plot stezuje v 19hod vecer,ze jeste chtela jet na chatu na Čantoryji,ale ze se ji samotne nechce a deti ze nechteji s ni jet...a ja to:ja bych jela hned..a ona:tak jedem!
:grinning: Tak jsem supla holky do sedacek a uz jsme ficeli!!Je to silene do kopce,ona ma takoveho terenaka..jinak tam by neslo vubec dojet,tam vede jen lesni cesta a oni maji povoleny vjezd,ze tam maji tu chatu...jinak je to chranena zona-krasna priroda...tak jsme meli vylet :grinning: :grinning: holky tam cestou koukaly a nespaly,skakalo to s nama jako hrom :grinning: a zpet pak chrupkaly...Moc jsme se nezdrzeli,ona se jen chtela vykopat nejaky stromek a presadit si ho sem na zahradu...a ja jsem zatim omrkla boruvky-tam nahore jsou jeste zelene...ale tady dole jsem uz dnes nasbirala skoro litr a uz z toho delam na zitra knedliky :dizzy_face:

Jo a holcicky mi daly luxus nocku-2x po 4hod spanku!!! :dizzy_face:
30. čer 2010 v 11:26  • Odpověz
@j.cien Marti, jj, v Porubě. Uvidíme, jestli nám to výjde. Byla bych mooc ráda, už mám naplánovaný pokojík pro Matyho :grinning: :dizzy_face:
Tak vy jste měli takový suprový výlet :slight_smile:

Jinak mě malý spí v noci opravdu luxusně. Stabilně od devíti do tří, napapáme se a pak spí zase do šesti. Zase se nabaští, ale to už spí, nespí, jak kdy..
Jo, a dnes spal až do čtyř :dizzy_face:
30. čer 2010 v 11:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.