• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky Kelišky z Moravy

(Zamčená)
26. července 2010 
autor
@luciik tak to je Maty opravdu sikulka,ze tak krasne spinka :dizzy_face:
Ono je to uplne jiny pocit,vstavat rano vyspana a svezi,nebo unavena s hlavou na prasknuti....tak se modlim,at si to ty moje zlaticka uz takhle zafixujou a to by bylo moc fajn :dizzy_face:
30. čer 2010 ve 12:18  • Odpověz
cien: tak to jste měli opravdu super výlet a s těma borůvkama mi děláš úplně chutě.
lucii: a kde v Porubě?

Jinak my měli úžasnou noc, skoro přesně o půlnoci rána jako z děla a když jsem se šla podívat co to je, tak v obyváku se urvala police ze stěny a při pádu srazila i pod ní přimontovanou lampičku, takže jsem měla půlnoční úklid, ale blbé bylo, že jsem na té polici měla skleněnou vázu, ve které byla kytka zasypaná drobnýma kamínkama, takže kamínky sbírám ještě teď všude po obyváku. :astonished:
30. čer 2010 ve 12:47  • Odpověz
@j.cien Marti, ony holky se to časem taky naučí. Víš jak, s jedním je to všechno jednodušší než se dvěma :wink: Strašně tě obdivuju, jak to všechno krásně zvládáš :dizzy_face:
@asmeena As, tak to by mě trefil šlak, kdyby něco v noci spadlo, bych byla posr...až za ušima :grinning:
Jinak je to na Josefa Skupy, směrem na Martinov, mě to tam táhne, je tam více zeleně a kousek do lesíka a táák...na baráček by jsme se možná zmohli, ale Michalovi končí za tři roky projekt a pak vůbec neví co bude dělat. Tak jsme to vyřešili bytečkem :slight_smile:

Jo, a holky, nevíte o někom, kdo by měl zájem o pronájem bytu 2+1? Na K. Pokorného.
30. čer 2010 ve 13:06  • Odpověz
@luciik no, ještě že mi pod tou poličkou neleželo třeba mimi. To by bylo drsné.
Jé, tak to tam budete mít pěkné bydlení. Já se šla včera odrelaxovat do parku pod Zuzanou, tam to mám moc ráda. Je tam spoustu zeleně a očumovala jsem jak tam hráli tenis.
30. čer 2010 ve 13:14  • Odpověz
@asmeena As, ani pomyslet :confounded: :confounded: :confounded:
No, uvidíme, jestli to všechno výjde. bylo by to moc fajn :wink:
30. čer 2010 ve 13:22  • Odpověz
Ahojte holky :slight_smile:)))))) tak mám za sebou další pracovní den :slight_smile: už mi jich zbývá jen pět :wink: :wink: :wink:
Cienko, tak to muselo být fajn, trošku aspon vzrůša :slight_smile:) a s těmi borůvkami jsi mi udělala taky pěkné chutě :wink:
Luci, tak bohužel nikoho neznám a sama vím, jaký je to problém získat slušného podnájemníka :sweat_smile: tak držím pěstíky, at vám to s novým bytečkem vyjde :wink: :wink: :wink:
Asmee, tak ta police by byla něco na moje nervy :slight_smile:)) nemyslím to spadnutí, ale ten kravál v noci, bych se tak lekla až bych taky pak byla po... :grinning: :grinning: :grinning:
30. čer 2010 v 17:47  • Odpověz
ahojki tak ještě chvilička než budeme papat,právě jedou mlékárny naplno. :grinning: Luci bylo by super,kdyby vám to s tím bytečkem vyšlo. :wink:
30. čer 2010 v 18:10  • Odpověz
ahojky holky přejeme všem jen to nej :grinning:
Dětem mňam mlíčko od maminek :slight_smile:
Těhulkám pohodu a klid a příjemné čekání :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: bez problému a vedra ať zvládate na 1***** :wink:
Snažilkám držíme všechny pěstičky co máme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
a malá posílá pozdrav všem sluníčkový :grinning:
30. čer 2010 v 19:30  • Odpověz
30. čer 2010 v 19:38  • Odpověz
Děkujeme Luci.... cmukáme malého :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: máme jěště jednu suprovní koupili jsme ji tunel k 1 ročku je nadšenáááááá :grinning:
30. čer 2010 v 19:40  • Odpověz
@brusinka.pusinka Tak to nemá chybu :grinning:
30. čer 2010 ve 20:03  • Odpověz
Luciku normálně nadšení neuvěřitelné :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nej hračka už týden, a pak míč a vkládací kelímky :grinning: :grinning: :grinning:
30. čer 2010 ve 20:08  • Odpověz
@brusinka.pusinka Je to nádhera, když vidíš tu obrovskou radost v těch očičkách, že :dizzy_face:
Na toto se už taky těším :slight_smile:
30. čer 2010 ve 20:10  • Odpověz
holky omlouvám se že vám sem lezu, ale sháním hlasy pro kamarádčinýho kluka lukáška, už jim chybí pár hlasů a konec je dnes o půlnoci

Aby jste mohli hlasovat musíte napřed dát že se Vám líbí tyto stránky:http://www.facebook.com/pages/Trebic-Czech-Republic/Foto-Erika-Matejkova/112281878809937?ref=ts&__a=114 poté Vámpůjde hlasovat! Stačí jakýkoliv komentář po rozkliknutí fotky! Moc děkuji!http://www.facebook.com/photo.php?pid=228351&op=2&o=global&view=global&subj=112281878809937&id=1727734171&ref=pf pokud hlasovat nepůjde, přijdete líbí i u té fotky, díky moc
30. čer 2010 ve 20:12  • Odpověz
Holky dobrou noc. Zítra jedeme do Lešné, tak se tam doufám neuvařím, ale chceme vyjet brzy ráno, tak doufám, že se mi bude chtít vstávat. Jsem teď z toho lenošení na nemocenské tak rozmlsaná, že dřív jak o půl deváté nevstávám. :wink:
30. čer 2010 ve 22:40  • Odpověz
ahojík holky tak nevím dneska jsem 9 den a začlo mě pobolívat břicho jako kdybych to měla dostat na test si ještě netroufám zkusím opravdu vydržet do toho 13 dne ale jestli to dostanu tak je to v háji všechno.Kamarádka je dneska 12 den po ET a začla špinit tak to srazilo i mě nebot nevíme co se děje nebo neděje...tak ahojík a všem pěkný den!!!
1. črc 2010 v 08:41  • Odpověz
autor
@hexelucka Netrap se dopredu a spineni nic nemusi znamenat!!hodne holek spinilo a presto to dobre dopadlo :wink: tak zkus tomu verit a nepripoustej si dopredu ,ze to treba nevyslo...Moc drzim palce...a podle "priznaku"..boleni bricha..prsou..to stejne nepoznas...hlavni je ,co pak bude v krvi a hlavne na UZ...tak se nestresuj dopredu!na slzy je vzdy casu dost...
Hodne stesticka!!!!a at tam jsou //,az budes testovat :dizzy_face:

Holky,ja mela zase prima noc-kojeni ve 21 a pak az ve 3,v 7....parada :dizzy_face: !
Ted je vozi deda a ja tu studuji navod na ten kolotoc a hrazdicku,uz to privezli :wink:
Vsem krááásný slunickovy ctvrtek! :slight_smile:
1. črc 2010 v 11:35  • Odpověz
@j.cien budu se snažit ale fakt to začlo bolet jako před mrchou tak snad z toho začnu maximálně špinit!!!budu se snažit věřit!díky mocinky mi pomáháte holky koníkovky!!!!!!!!!
1. črc 2010 v 11:43  • Odpověz
autor
@hexelucka kez to neni mrcha mrchovata... :dizzy_face: !
1. črc 2010 v 11:45  • Odpověz
@j.cien snad není moje kolegyňky mi psala že ona měla takové bolesti vaječníků po celou dobu po ET a taky jí to vyšlo na poprvé a to je to už 5 let zpátky....tak snad se ten nahoře nademnou smiluje a já též najdu dvě //.díky mocinky!!!!!
1. črc 2010 ve 13:02  • Odpověz
Ahoj holky, hlásím se po příjezdu ze Zoo Lešná, bylo tam super, akorát ze sluníčka mám alergii, takže jsme to po dvou hodinách trajdání vzdali a jeli domů. Teď se válíme a přemýšlím, jestli mi už dost slehl oběd a zvládnu si dát frapíčko nebo ještě chvilku počkám.
Jo a cestou zpět jsem u silnice koupila kilo jahůdek, byly krásné, ale jenom jsem žasla až jsem platila 61,-Kč, protože jsem si nevšimla, že ta cedule 33,- Kč je za půl kila. :astonished:
1. črc 2010 ve 14:23  • Odpověz
autor
@asmeena chudacku s tou slunecni alergii...to je humač,to znam moc dobre...
A jahody nejak asi zdrahly...dnes kupoval Petr tam jako vzdy a uz stoji 49kilo..

Ja jsem dnes nejaka unavena..asi z toho tepla..a boli mne hlava a zacina mi ryma :confounded: tak jsem cucla jedno Oscillo a snad budu zitra Ok.. :rolling_eyes:
Poho vecer a dobrou nocku vsem :dizzy_face:
1. črc 2010 v 19:07  • Odpověz
@j.cien a to ti začíná rýma jako z nachlazení nebo taky nějaká alergie? Tak snad ti zítra bude lépe. Dobrou a ať holčičky opět pěkně spinkají.
1. črc 2010 ve 20:20  • Odpověz
Dobré ranko všem.
2. črc 2010 v 07:54  • Odpověz
Ahojky, zdravím tě Kasi, tak co jak se vede? Mě to teprve čeká .... už se nemůže s manžou dočkat :grinning:
2. črc 2010 ve 12:07  • Odpověz
My jsme teď papali a asi jsme se přepili a tak to šlo obloukem ven :frowning2: Bobek malinký.Teď spinká.Budeme muset dát další dávku asi dříve ať není dehydrovaný,ale prý se to stává.
2. črc 2010 ve 13:25  • Odpověz
kasi: jak se to dělá v takovém horku s takovýma malinkýma miminkama, když kojíš a on to vyblinká, tak ho akorát dřív nakojíš a tím mu dodáš tekutiny? Nebo musíš k tomu přidávat ještě něco? Se ptám jak debil, že? Ale fakt nevím.
2. črc 2010 v 16:28  • Odpověz
Ahooooojky holky :slight_smile:)))))))))))) tak už jsem taky doma :slight_smile:))))) a před námi 4 celé dny volna a pak už jen 3 dny v práci a padláááááá :slight_smile:)))))))) to pořád melu dokolečka že? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Holky moje kolegyně z kanceláře měla mít termín porodu 31.7. a včera 1.7 porodila krásnou zdravou holčičku, to byl fičák :slight_smile:))) takže až budu doma, první co dělám je, že chystám vše pro mimi :wink: :wink: :wink: :wink:

Ted na chvilku spočnu a pak se chystám na ten zákusek hrk- hrk, tak snad se povede :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Asmee: Zoo Lešná je nádherná!!!!!!!!!!§§ hned bych tam jela znova, no ted hned už neee :slight_smile:))
Jinak ty jahody maras, a pořád jsou drahé, tedy kromě Polska :slight_smile: na rudné jsou pořád za 49kč kilo, to je fakt docela dost :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

2. črc 2010 v 17:07  • Odpověz
autor
Ahojjky vsem :slight_smile: ,dnes je tedy tropico :wink: a ja poprve otestovala bazen-uz ma 24st.,tak to uz muzu :dizzy_face:
Holky jsou dnes dost umrcene..a Mia se vzbudila uz ve 4rano a oci jako tenisaky a smala se na mne a spat se ji uz nechelo :confounded:
Ta ryma se mi nastesti nerozjela..lupla jsem ty homeo a jeste vecer echinaceove kapky,tak to mozna pomohlo...

Kasi,mimca casto takto blinkaji a je to v poho :wink: nic to neznamena a neboj se dehydratace!!vsak si prcek sam rekne o dalsi piticko :dizzy_face:
Holky ted si to kojeni vazne vychutnavam :dizzy_face: jak me hladi ty malicke rucenky a ony se obcas nevedomky za ty rucky navzajem chytnou :dizzy_face: tak to je takove krasa :dizzy_face: to me normalne dojima :dizzy_face:

Zitra zajedu k nasim,Petr je zase na cely den pracovne pryc..tak at tu nestrasim sama,nalozim deti a Kerinku a pojedu :wink:
2. črc 2010 v 18:59  • Odpověz
Jo asi se jen přepil,ale jsem ještě hodně bojázlivá,tak mě to hned polekalo. :wink: ted jsme byli venku a ted připravuji mlíčko pro broučka. :wink:
2. črc 2010 v 19:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.