• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky Kelišky z Moravy

(Zamčená)
26. července 2010 
jinak se chci spojit s laktační poradkyni,protože bobišek má předkus a špatně se mu přisává,jediná poloha kde je schopny se aspon na chviličku přisát je fotbalovka.
2. črc 2010 v 19:40  • Odpověz
hlavně mám zatím mlíčka málo.
2. črc 2010 v 19:41  • Odpověz
Holky tak já mám zákusek v lednici, byla to taková rychlovka, že se nestačím divit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: akorát mě čeká ještě nádobí v kuchyni :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: pak si sprchnu a půjdu se natáhnout a budu kukat na telku :wink: :wink: :wink:
2. črc 2010 v 19:44  • Odpověz
tak vám přeji dobrou nocku :wink:
2. črc 2010 ve 20:04  • Odpověz
tak čekáme po papání a půjdeme spinkat na chviličku :wink:
2. črc 2010 ve 20:58  • Odpověz
Krásnééééééééééé sluníčkové ráničko :slight_smile:)))))))))))) to bude dneska opět krásně :slight_smile:)))))))))
Já už jsem vzhůru, posnídám, pak skočím blízko k Asmeence do jednoho speciálního obchůdku s čokoládou, chci tam nakoupit pro své dvě kolegyně něco moc dobrého na pátek na rozloučenou, pak valíme do centra města do tescomy ty hrnce koupit, včera jsem koukala na e-stranky, mají zrovna sadu Home-profi v akci, tak ty bych si koupila, jen nevím, jestli když to mají na netu v e-shopu, jestli to budou mít i v kamenném obchodě, no uvidíme, maximálně je pak večer objednám přes net, hlavně je chci nejdříve na vlastní bulvy pokukat :slight_smile:)) pak fičíme do Dětmarovic, vyzvednout si ten nový objednaný lux a pokračujem směr Těšín na zahradku k našim, mamča slaví 55tiny, takže bude grilovačka atd :slight_smile:))) tak se těším, snad přežiju ten pařák :wink:

Všem keliškám a keliščátkům přeji krásnou sobotu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. črc 2010 v 07:27  • Odpověz
autor
@kasa jj,laktacni by ti mela ve vsem poradit :wink: tak ti preji,at narazis na nejakou sikovnou :wink:
A proc si myslis,ze mas malo mlika?
@radule82 Radulko,ty jsi stale akcni!!parada :wink: tak si uzijte vsichni krasnou sobotenku :slight_smile: !

Ja za chvili vse sbalim a poficim k nasim na cely den a nemusim ani varit-jupiíí a bude svickova!mnam! :dizzy_face:
3. črc 2010 v 08:09  • Odpověz
uf, holky dneska je venku na umření, já skočila do té čokoládovny a uplně zbytečně, mají tam o víkendu zavřeno, přitom na netu píšou, že tam v sobotu mají otevřeno, no co se dá dělat :frowning2:
3. črc 2010 v 09:03  • Odpověz
Ahoj holky, teda radul ty jsi opravdu šíleně akční, až se stydím, že já se jenom válím.
To horko je šílené, u bazénu by bylo dobře, ale když tady žádný nemám (na městský bych nešla) a naši letos dávat bazén nebudou, aby jim ho jejich nové štěňátko neprokouslo nebo neprodráplo. Tak možná příští rok i s miminkem :wink:

cien: to musí být krásné, když kojíš obě holčičky a ony se chytají ručičkama, taky by mě to určitě dojímalo. Mě dojíma už jenom to, když se mi vypoukne pravá nebo levá půlka břicha :grinning:
3. črc 2010 v 16:44  • Odpověz
hexe: co tvoje testování? Ještě si nepodlehla?
3. črc 2010 v 16:45  • Odpověz
Holky, tka už jsem doma, na zahradě bylo super, vál jemný větřík, takže se to teplo dalo přežít :grinning:
Ted okukáváme hrnce a zkoušíme vysavač, na koberci jedeme na poloviční výkon a koberec se zvedá :grinning: :grinning: :grinning: fakt je brutus!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
K sadě hrnců jsem si dokoupila ještě 7l a pak později si ještě dokoupím nějaké menší, až zjistím, který nejvíce potřebuji :grinning: :grinning: :grinning:

Nožky mám z tepla oteklé, takže si je dám hore ))) holky, ohledně té aktivity, myslím, že až budu na MD, tak budu taky placka, protože se mi nic nebude chtít :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ted jsem pořád v jednom záběru, takže mi to ani nepřijde :grinning: :grinning: :grinning:
3. črc 2010 v 18:49  • Odpověz
radul: tak to je fajn, že sis to na zahradě užila. Já jedu v pondělí do Jeseníku a už se taky moc těším, protože na baráku se zahradou se dá dělat víc věcí než v bytě 2+1.
My máme ten vysavač Elektrolux taky, ale teda jinou řadu a taky si ho nemůžu vynachválit, je k němu šílená spousta příslušenství, tak se tím dá vysát kde co. Akorát ty náhradní pytlíky jsou teda dražší. :unamused:
3. črc 2010 ve 20:01  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: holky, někdo před chvíli zaklepal u našich dveří (a to že u nás nikdo neklepe neočekávaně) :grinning: :grinning: :grinning: Aleš jde otevřít, za dveřmi mladá sousedka se slovy: že se ji stala taková trapná událost, že ji spadlo spodní sprádlo na naše šnůry :slight_smile:)))) a fakt že jo :slight_smile:)) bílé majtky, tak je alda vzdal do ruky, jak by byly posrané a dal ji je :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: holt měla smůlu, že otevřel zrovna chlap :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Na Markíze ted dávají Hitche, super film, tak budu kukat a k tomu jsem si otevřela nealko sampanské, které mi ještě zbylo ze svatby :wink:
3. črc 2010 ve 20:12  • Odpověz
ahojík holky takže je to v háji dneska jsem začla krvácet utrogestan mám dál brát ale myslím si že je to konečná takže už jsem to obulela a musím se posbírat na další pokus v pátek jdu na kontrolu ale myslím že to vzhledem ke krvácení bude naprostá fraška....a zbytečnost nač budou dělat odběry na HCG když je to tak jasné?je to jen další trápení a utápění se v nadějích mražáčky nemáme takže budu doufat že budu moci na další pokus jít co nejdřív
3. črc 2010 ve 22:17  • Odpověz
Dobré ránko holky :wink:

Tak vidím, že dneska moc dobré nebude.... Hexe, je mi to moc líto :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: posílám ti pohlazení ...
4. črc 2010 v 08:36  • Odpověz
@j.cien,mlíčka mám méně protože nepokryje dávku co už malý vypije,mám tak poloviční dávku mlička.
hexe posílám pohlazení. :frowning2: :frowning2:
Nic jdu připravovat mlíčko.
4. črc 2010 v 10:10  • Odpověz
@kasa děkuji moc jste moc hodné všechny!!!!!
4. črc 2010 v 10:28  • Odpověz
@radule82 též děkuji ani nevíte jak mi tyhle vaše stránky pomáhají!!!! :pensive:
4. črc 2010 v 10:28  • Odpověz
dneska krvácím tak nějak míň normálně druhý den při mrše teču jak prasklej vodovod tak tomu nerozumím jestli je to opravdu jiné a jestli to má opravdu ještě šanci jak tady některé psali, že krváceli test měli negativní a přeci jen se jim jedno mimi zachránilo....no uvidíme zítra si mám prý i tak udělat test asi chtějí mít jistotu ze všech stran(tak si jen potvrdím co už asi vím)už jsem se nějak smířila i moje kamarádka je na tom stejně včera jsme si spolu pobrečeli u kafíčka a rozhodli se že nás to neskolí a pojedeme dál na další pokus ono nám říkala doktroka že na první pokud je tak 35% šance na úspěch že ta se zvyšuje až četností pokusů tak snad podruhé to výjde...holky díky za podporu jste prima a taky hlavně mi rozumítě nebot jste si tímto všechny prošli...já se jen bojím jít po měsíci do práce....na ty zvídavé otázky, pohledy a šuškandy nejsem připravená a nevím zda mě to znovu nesrazí na kolena tvářit se v kolektivu 12 hodin skoro denně že jsem ok. bud moc bolavé a náročné hlavně at na ten další pokus můžu jít co nejdřív já se snad i těším na vše i to co není příjemné..
4. črc 2010 v 10:34  • Odpověz
Hex tak to je ještě určitě šance ,že se mimi zakouslo a nepustí se až za 9 měsíců,držím pěstičky na testování. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
4. črc 2010 v 11:18  • Odpověz
@kasa uvidíme šance snad může být a třeba se fakt stane zázrak!!!!díky kasi za podporu!!!! :wink: jsi strašně hodná!!!
4. črc 2010 ve 13:32  • Odpověz
Holky, tak jsem si ted dala po obídku šlofíka :slight_smile:)))) a ted už budu držet pěstíky Berdychovi!!! Musí to Nadalovi natřít :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. črc 2010 ve 14:59  • Odpověz
Dobrou holky :slight_smile:
4. črc 2010 ve 20:13  • Odpověz
Dobrou noc. :wink:
4. črc 2010 ve 20:46  • Odpověz
autor
@hexelucka Drz se holka a moc drzim palce,at se jedno mimco uchytlo a to krvaceni at nic neznamena!!!
Je to boj...kdo nezazil,nepochopi....Ale hlavne to nevzdavej,i kdyby to napoprve nevyslo....stoji to za to,zkouset to!!!

Holky,dnes byla naprosto silena noc..Mia mi dala ani ne 3 hod spanku..a pak prognukala celou noc...
Tak snad to bude dnes lepsejsi....jsem tak hotova,ze bych usnula snad i ve stoje :grinning: :grinning:
Tak pa a dobrou nocku vsem :dizzy_face:
4. črc 2010 ve 20:58  • Odpověz
ahoj holky, jdu vás jen pozdravit. Dnes jsem se k noťásku vůbec nedostala a zítra odjíždím do Jeseníku a rozhodla jsem se, že si noťas ani brát nebudu, protože tam je vždy co dělat a naši mají dovolenou, tak je nebudu provokovat sezením u internetu a budu si jich trošku užívat, když to nemám každý den.

Hexe: drž se, vím jaké to je, ale naděje umírá poslední.
4. črc 2010 ve 21:43  • Odpověz
Ahojte,Mě teda ty šílené vedra ubijejí,David má nástup do lazní ted v sobotu a to mi muj gyn.řek že,teda já už ho tam odvažet nebudu.Takže ještě dobalujeme co chybí,včera tady byla tchyně s tím že ona pojede do lazni s Davčou,teda až se mi zvedl adrenalin,jak mi řekla jak to zařídí ona tam :angry: Při vstupu se musí jít k přijímací DR.,ona teda ví houby o jeho anamneze,co muže a nesmí .Takže se snažím vice odpočívat,abych to do te soboty vydržela,ještě štěstí že tentokrát jsme zvolili Metylovice,ktere jsou blízko.

Jinak na KO mam jít ve čtvrtek,tuž uvidíme.

Tak se holky všechny držte,at ty tepla v klidu zvládnete a těm co už mimišky mají tak přeju dlouhe spící noci :wink:
5. črc 2010 v 06:44  • Odpověz
Krásné pondělní ráničko :slight_smile:))))

Cienko, musíš to mít hodně náročné..... Drž se a posílám ti hodně síly a energie :slight_smile:)))

My dneska dopoledne skočíme do ikei, potřebuji závěsy tmavé do ložnice, protože i přes žaluzie tam máme světlo a už mě to fakt štve :slight_smile:)) a pak i nejaké drobnůstky pro mimi :slight_smile:) no uvidíme, co budou mít :slight_smile:))

Asmeenko, ty si to pořádně užij u rodičů, to budeš mít lehárko :wink: :wink: :wink: :wink:

Miky, ty se opatruj!! :slight_smile:)))

5. črc 2010 v 08:22  • Odpověz
Včera jsem si totiž udělala seznam, co je třeba ještě koupit, tak už mě to láká šmejdit po obchodech a nakupovat :slight_smile:)))
5. črc 2010 v 08:23  • Odpověz
@j.cien cienko díky moc, ale mírně krvácím pořád dnešní test byl negativní, ale nevím zda jsem jej udělala správně takže jej pro klid duše zítra ráno zopakuji a pak zmobilizuji všechny síly na další pokus kéž by byl co nejdřív, kdoví jak dlouho mě budou trápit než řeknout už můžeme do dalšího IVF já bych šla hned z fleku za měsíc...no v srpnu pojedeme na dovču, doděláme byteček a pak už snad se vše zlé v dobré obrátí....holky díky za podporu víte jaké to je a je krásné když umíte dotat sílu i těm ostatním!!!
5. črc 2010 v 09:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.