• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky Kelišky z Moravy

(Zamčená)
26. července 2010 
Krásné dobré ráno všem,hlavně stále držíme pěstičky Hex. :slight_smile: :slight_smile:
Dneska jsem se krásně vyspala,Vojtíšek papal o půl 9 ,pak ve 12 tedy v noci ,pak až ve 4 hod a pak v 7 no paráda. :slight_smile: :slight_smile:
Už budeme zachviličku zase papat a pak asi vyrazíme na chvilku na procházku. :slight_smile: :slight_smile: .Radulko tak dobře pořidte v Ikei,někdy jak zase pojedeš tady můžeme se domluvit a můžeš se stavit na kávičku a kouknout na Vojtíška. :wink: :wink: Bydlíme kousek od makra.Tak z schopingu je to kousíček,já se zatím snažim větším centrum vyhýbat,.PA PA skříteček se probudil. :wink:
5. črc 2010 v 09:11  • Odpověz
Už máme 3350g :slight_smile:
5. črc 2010 v 09:12  • Odpověz
@asmeena dnešní test negativní ale zkusím ještě zítra jeden nebot jsem jej blbě udělala tak si říkám pro klid duše zítra repete a pořádně a pak tradá na další pokus říkali mi če musím čekat tak 4-6 měsíců ale to je přeje hrozně dlouhá doba?
5. črc 2010 v 09:43  • Odpověz
Ahoj holky, hlásíme se od babičky. Ale dnes se už vracíme domů, protože se nám vrací taťka. Už se ho nemůžeme dočkat.
@hexelucka Myslím na tebe, holka. Hlavně to nevzdávéj. A pokud by to přece jen teď nevyšlo, tak vzhůru do dalšího boje. Stojí to zato, jen je to boj na dlouhou trať.

Jinak jsem nedočítala a dočtu snad doma.

Jo, a byteček nám vyšel, takže to všechno pomalu rozjíždíme a do měsíce snad budeme přestěhovaníííííííííí.
Jen toho stěhování se opravdu děsím, bude to náročné...
5. črc 2010 v 11:02  • Odpověz
Luciku ahojki taky jsme 2 dny strávili u babičky to byla pohodička.Tak krásně si to hnízdečko lásky zařizujte a neboj stěhování zvládneš. :wink:
5. črc 2010 v 11:19  • Odpověz
@luciik díky moc nezvdám to jste moje motivace!!!!!!!
5. črc 2010 v 11:36  • Odpověz
@kasa díky kasi moc a moc!!!!!!
5. črc 2010 v 11:36  • Odpověz
@hexelucka Mám z tebe radost. To je správný přístup a sama vidíš, že jednoho krásného dne se zadaří každé tady z nás!!!

@kasa JJ, u babičky je mooc dobře, člověk si i odpočine. A děkuju, snad všechno dobře dopadne.
5. črc 2010 ve 12:43  • Odpověz
@luciik jen kdybych nemusela do práce mezi lidi co to nechápou....už ted mám trauma víc z tohoto dělám na směny 12 hodin zachranuji lidi a musím tam být s ostatníma kteří o tomto nemají ani ponětí, někteří mě mají za kariéristku protože nemám děti ví houby.....a taky nechci čekat na další pokus chci aby to šlo co nejdřív snad aspon v tomto mě doktorka v centru v pátek potěší....díky lucíku!!!
5. črc 2010 ve 12:57  • Odpověz
@hexelucka tak v tom ti absolutně rozumím a přesně vím, jak se cítíš, protože já jsem taky zdravotník, dělala jsem pořád dvanáctky a bylo to pro mě dost zničující a o návratu do práce ani nemluvím. Pak jsem utekla do ambulance, kde jsem byla spokojená, ale přece jen nějaký ten adrenalin člověku chybí.
Určitě jdi do dalšího pokusu, člověk to hlavně nesmí vzdát!
5. črc 2010 ve 13:45  • Odpověz
@luciik uvidíme co mě čeká...a díky moc za podporu!!!!!!!!!
5. črc 2010 ve 13:48  • Odpověz
autor
@luciik Jupi,tak to je prima,ze to s byteckem vyslo!!parada!!Bude to asi narocne..to stehovani..ale stoji to za to,mit vic mista,kdyz uz jste 3 :wink:

@hexelucka to me mrzi..ze je testik negativni... :frowning2: ale dobre to beres,ze chces jit do toho znova!!Jen mozna je lepsi nechat telo trochu "vycistit "od tech hormonu..prece jen je to zahul..vsak uvidis,co reknou dr.Na podzim se ma v Ov otvirat nove CAR,ten muj dr.,co me stimuloval ve Fertasu a pak odesel,to bude mit jeste s nekym...,je to vyborny odborink,mozna by stalo za to zkusit to u nej...bude delat i minimalku,po te treba otehotnela Asmenka..i kdyz predtim mela neuspesne klasicke IVF...tak mozna popremyslej...Bude se to jmenovat Eurofertil a ten dr.je Tomas Jaros :wink:

Holky,dnes noc oper divoka...Tea spinka vzorne,ale Mia,to je dablik...vrti se a vrti a poplakava..a ja sedim u postylky a podavam dokola dudel... a hodiny leti...tak jsem spala zase jen mizerne 4hodky...nastesti me Petr nechal rano aspon dalsi 2hod pospat...od 7-9h...,ale i tak jsem jako prastena pytlem :grinning: :grinning:
Byla jsem v Tescu,ze nakoupim neco v tech slevach..ale u nas je mizerna nabidka..tak mam jen jedno baleni bodycek s kratkym...s dlouhym nic nemeli :astonished:
Uz mi tam placou....ficiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim kojiiiiiiiiiiiiit :grinning:
5. črc 2010 v 16:38  • Odpověz
@j.cien díky za info no dám fertasu ještě jeden pokus pak také půjdu dál...sestřenka začla chodit do reprofitu a též podstoupí minimálku nechápu proč to též nedělají hold vše je o penězích a nevydělali by na nás....uvidíme třeba to opravdu výjde po druhé....díky mocinky!!!
5. črc 2010 v 17:25  • Odpověz
Ahojte holky, ten čas tak letí :slight_smile:))) já jsem v šopinu celkem fajn pořídila, koupila jsem si v lékarně nějaké produkty a pak jsem si hned zašla na pojištovnu, tak mi proplatí 1500 kč, takže paráda :slight_smile:))
V ikei jsem si pak koupila jednu dětskou osušku s tou čepicí (určo víte), pak jednu dečku, a hlavně hnědé záclony do ložnice, abychom tam měli větší tmu, protože ty žaluzky, co tam jsou, to tam jako vlastně není nic, tak jsem se konečně odhodlala s tím něco udělat, když tam bude spát mimi :slight_smile:))))

Cienko, ty musíš být uplně vyštavěná :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ještě že ti Petr tak pomáhá, to je k nezaplacení :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Holky, chtěla jsem se zeptat, jaké používáte plíny? :slight_smile:
5. črc 2010 v 17:39  • Odpověz
ahoj radulko,píšu malým ,protože odsávám mlíčko.používáme hugies premium s medvídkem pů:2-5kg.ty jsou tak akorát. :wink: :wink: ,i tak nám ze začátku byly veliké. :wink:
5. črc 2010 v 18:31  • Odpověz
Ahoj Kasi, tech plínek je totiž tolik, že z toho mi jde hlava kolem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. črc 2010 v 18:34  • Odpověz
Holky já nemůžu dávat prádlo ven.... minule jsem tam dala ložní a všechno mi to pokakal pták, ted jsem tam dala vyprané ty nové závěsy, pět minut to tam viselo a najednou liják :angry: :angry: :angry: :angry:
5. črc 2010 v 18:35  • Odpověz
Jdu vám popřát dobrou noc, hezky se vyspěte :wink:
5. črc 2010 ve 20:15  • Odpověz
No ty hugieski jsou super. :slight_smile: a prý jsou potom dobré i zeléné tesco plinky ,ale ty nemají v té nejmenší velikosti. :wink:
Taky přeji dobrou noc,zítra tu nebudu vyrážím hned brzo ráno k našim,dneska večer přijede ségra s Olim a přijedou i s rodiči Oliho,ale ti pojedou hned kolem 10 hod domů,přijedou se jen na otočku kouknout na Vojtíška. :wink: :wink:
5. črc 2010 ve 21:08  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:))
Dneska jsem si teda pospala :slight_smile:)) to bude asi těma novýma závěsama v ložnici :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ještě včera po déváté večer jsem je žehlila a zkracovala, OMG :grinning: :grinning: :grinning:

Luci, včera jsem zapomněla reagovat k bytečku, tak to je paráda, že vám to vyšlo, bylo to i v celku rychle, takže ted ještě to stěhování, no to upřímně moc nezávidím, ale snad tady máte rodinu nebo známé, kteří vám pomůžou :slight_smile:)))

Kasi - jj ty zelené tesco pliny použivá ségra a jen si je chválí :slight_smile:))) ale nevěděla jsem je, že je nemají v té nejmenší velikosti :slight_smile:

Já ted posnídám a pak se vrhnu na úklid, no uvidím, kolik toho zvládnu :slight_smile:) ale jsem sama doma, tak toho využiju :slight_smile:
6. črc 2010 v 09:14  • Odpověz
Tak a to je naposledy co luxuji do porodu, ten nový lux, to je fakt maras, parkety jdou v klidu, ale ten koberec ten mi dal :angry: :angry: :angry: :angry:
6. črc 2010 v 10:36  • Odpověz
Tak a hotovo, naposledy co jsem uklízela byt najednou, to už je nadlidský výkon :slight_smile: na MD už jedině na etapy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. črc 2010 v 11:54  • Odpověz
Dneska tady mám solo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no nic, půjdu si přihřát obídek, dneska mám kuře na smetaně s těstovanami a budu koukat na Novu na usmev mony lisy :wink:
6. črc 2010 ve 12:29  • Odpověz
Tak já se už půjdu natáhnout :slight_smile: přeji vám dobrou noc :wink:
6. črc 2010 v 18:58  • Odpověz
krásný večer všem.My jsme dneska byli celý den u našich se ségrou a Olim.Jupííí,přivezli zase Vojtíškovi tolik věciček,tobude frajer.Už sušíme,ať můžeme hnedka nosit. :slight_smile: :slight_smile: Teď rychle připravuji mlíčko.
6. črc 2010 ve 23:44  • Odpověz
Ahoj kočky :slight_smile:
Tak dneska se chystáme na bráchovi promoce, snad to Maty zvládne a nebude dělat rozruch :grinning:
@radule82 Radulko, děkuju, ale zatím to je jen začátek. Čekali jsme, jestli nám výjde kalkulace na hypotéku. Dnes jdeme zaplatit rezervační poplatek a začíná se vyřizovat hypotéka. Bude to mazec, ale většinu věcí vyřizuje realitka, tak snad to nějak zvládneme :wink:
@kasa Kasi, koukám, že si to naprosto všechno krásně užíváš a vše zvládáš na jedničku. Jsi šikulka :wink:

Jo, a Maty teď už spí každou noc do čtyř, nabaští se a spí zase do sedmi. A to ho dávám do postýlky v devět :sweat_smile: :slight_smile:
7. črc 2010 v 11:05  • Odpověz
Ahojte holky :slight_smile:)) jsem dorazila z práce :slight_smile:)) a půjdu nachystat něco na véču, dneska to vidím na tvarohovou pomazánku s cibulí a k tomu máme slunečnicový tmavý chlebíček, tak to bude mnamka :slight_smile:))

Luci, tak to máš super s Matym :slight_smile: aspon se v noci vyspíš :slight_smile:)))

Holky ted mají akci v Tescu na plíny Huggies premium Giga balení :slight_smile:)))
7. črc 2010 v 17:35  • Odpověz
včera mi to Peta říkal,když byl v tescu pro pliny ty v modrém balení hugies premium 2-5kg s medvídkem pů,tak uvažuji ,že koupíme i tady ty,že budou dobré. :wink: :wink: :wink:
8. črc 2010 ve 02:45  • Odpověz
@luciik Vojtíšek se taky budí takhle na pytí. :slight_smile: :slight_smile: ,tak co 4-4,5 hod v noci. :wink: :wink:
8. črc 2010 ve 02:47  • Odpověz
@kasa Tak to je Vojtíšek opravdu šikulka. U nás to bylo první měsíc v noci peklo. Teda hlavně pro mě :grinning:

Včerejší promoce Maty zvládl na jedničku a celé je proprděl :grinning:

Jinak já používala taky huggies, ale pak jsem vyzkoušela pampersky ty bíle senzitive a jsou úúplně suprové a dokonce i levnější. Mě ty huggies občas pročůral a u těch pampersek se mi zatím nestalalo, ale klepu :wink:
8. črc 2010 v 09:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.