• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky Kelišky z Moravy

(Zamčená)
26. července 2010 
ahoj katko,ano měla po měsíci ke mě dorazili,poprve v životě,,a t sem myslela že kontroly nechodí,,a chodí,,a v pondělí už volali do polanky že sem nebyla doma a sestra mě omluvila že sem byla vytahovat stehy, tak se ptali ludry v kolik sem tam byla a až pak řekli že to je teda v pořadku,,,,opravdu se to nevyplatí,,,,chodit mimo kontroly,,,t onestojí za to,a včera mi sestřička říkala že zase volali s ossz a kočena nebyla doma,ani v polance tka že jí čekají a vypada to na ukončení nebo snížení nemocenske :unamused: ,,tak že z toho hovna co bereš jí vemou ještě víc anebo ukonči
22. dub 2010 v 09:16  • Odpověz
ahoj brusinko,no ja taky nikdy neměla kontrolu,až ted poprve,,,ale samo že jak budu těhule tak snad pak mi muj gyndař dá rozumně vycházky
22. dub 2010 v 09:17  • Odpověz
a jinak katko,přidala jsem si tě na fejsu,at víš,,,a už ti to začne,že?? stimulka to obude tva 3?, když ja furt nevím jesli mam od nich jit pryč,ted jak se nepovede,,doufam že se povede :frowning2: anebo zústat,muj muž tvrdí že je to jedno,kde chodíš,,,je to pohodlné,je to kousek,,,já fakt nevím co dělat dal,,,
22. dub 2010 v 09:18  • Odpověz
Jj, bude to moje 3.IVF. Taky jsem premyslela, že zPolanky odejdu, ale nemam duvod. Zatím jim věřím, nezklamali me, a že se tam obcas ceka, i kdyz je clovek objednany na presnou hodinu? No co už, to muze byt kdekoliv. Taky doufam, že odbery i transfe rmi vyjde tak, abych nemsuela do Olmíku a manža s me pak hned odveze domu.
22. dub 2010 v 09:38  • Odpověz
no,,je to dobrw v tom že už to dělají v polance vše,jenom ja mam revírní a to musím do olmiku,,neproplatí mi to pojištovna v polance,,,jedině že by to ovykazali na olmik všechno,,,ale dyt po dalnici si tam do hodky,,tak ja ti držím palečky,,a už to není takove strašné s tou čekačkou,,,,dojdeš a do 10 m.jdeš na řadu,,,tak mě tam taky nezklamali,,nějak,ale tehu teda pořad nejsem
22. dub 2010 v 09:48  • Odpověz
autor
Dobre ranko vsem :slight_smile: nebo spise dopolede uz :wink: ..

Asmenka uz schopinguje,Lucik urcite domalovava a nalestuje :wink: a ja se tu valim a nic nedelam! :grinning: :grinning:
Jsem hrozna!!ale uz mam probem se dobelhat jen na WC...tak si moc moc preju,at Kajos dneska ma pro mne uz ten pondelni termin :wink:
Verco,tak to nam dnes bude Kajik volat obema,co :wink: ??

JInak s tou kontrolou z OSSZ..to je mazec..ja to taky nedodrzovala..mela jsem jen 14-18..a fakt jsem na to kaslala...ale asi to vazne nestoji za to..nebo mi pak nejakou pojistku,znameho... :wink:
22. dub 2010 v 09:58  • Odpověz
autor
Holky zlate.moc vam preji,at to klapne a nemusite hledat jiny CAR... :wink:
Verco,pripadne kdyby ano...tak Verco,pokud bys chtela bilzko...tak ten Kajos to mam mit uz v zari a v Ostrave :wink:
22. dub 2010 v 10:00  • Odpověz
ale marti to jsou mi noviny,,,no ja stejně pak chtěla k němu po tom všem na kontrolu,,,a teda jestli by mi neporadil kde,,,kartu tam mam,,,to ti říkal on?? ja slyšela že chce něco rozjíždět,,ale snad až za dva roky!!! to by bylo super,,a co o tom víš něco bližšího??
22. dub 2010 v 10:04  • Odpověz
autor
Tak uz mi volal Kajos :wink: :
v pondeli Ko ve Fulneku,v utery nastup do FN a ve stredu "to provedeme" :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Tak ted jen vydrzat!!! :slight_smile:
22. dub 2010 v 10:05  • Odpověz
autor
Jj,Verci,to mi rikal on primo :wink: takze info z prvni ruky :slight_smile:
Dokonce rikal,ze by to spustil i rychleji,ale urednici ,ze to strasne zdrzuji..ale ze uz tam ma vse,veskere vybaveni...jen ceka na tu legislativni masinerii :wink: Rikal mi i presne,kde to bude mit...tusim OV Hrusov....?ale to nechci kecat...pac jsem to hned vypustila tu informaci,kdyz Ostravu neznam....
22. dub 2010 v 10:07  • Odpověz
teda holky vy jste toho nakecali - dočtal jsem vás a to co jsem si zapomatovala, tak komentuju, tak snad to nebude román

asmeena - já pracuji na kanceláři v pojišťovně, takže celkem pohodová práce pokud není nějaký blbý den, že tam chodí samo experti :grinning:

a já budu dneska asi dělat bramboráky - jednak na ně mám už dlouho chuť, jednak jste mě zase navnadily a navíc je manžel miluje, takže si ještě šplhnu a já kefírm piju pořád(mám ho moc ráda) tak bude i dneska k bramborákům - mňam

luci a co máš za pejska - nějakýho obr hafana nebo nějakýho mini pejsáčka? nebo ještě něco jinýho jako třeba fretku nebo morče? :grinning:

tak prostřeno sleduju tak a některý recepty jsou fakt dobrý a hlavně je to inspirace - už se mi párkrát stalo, že mě tam něco tak nalákal, že jsem si to musela druhý den udělat - třeba křenovou máčku nebo tiramisu(ale podle svýho ne z jejich receptů) akorát mě občas štvou někteří lidi, kteří se tváří jak mistři světa a všechny jen kritizují a pak třeba sami stojí za houby - co třeba teď říkáte na tu mladou holčinu - mě je svýma výrokama teda krajně nesympatická

jinak jsem projela vaše fotoblogy ať vás trochu poznám a všechny jste moc pěkný a ty co už máte děti tak jsou všechny fakt kouzelný

tak čočku mám taky ráda a já tam ocet nedávám vůbec, protože nemám ráda kyselý(citron, oceta tak)

nevím kdo nebo co je ta evča, ale chování má fakt hrozný a vyjadřování ještě horší - nechápu proč když má svou diskusi leze sem jen aby tě marti napadala - to fakt příjde jako naschvál vyvolaný konflikt - fakt to nechápu :angry:

michina přeji ať to vyjde co nejdříva a dočkáte se miminka a odkud jsi?

jé cien tak ty už budeš mít ve středu miminka - ty se máš - přeju ať všechno proběhne dobře a bez komplikací a hlavně rychle ať se co nejmíň trápíš na sále a můžeš si pak užívát s manželem holčiček(čekáš holčičky že? nepopletla jsem to doufám)
22. dub 2010 v 10:11  • Odpověz
autor
Fral ahojky :slight_smile: jj,tvoje postrehy sedi...at uz ohledne napadani E. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...a hlavne,ze budu mit uz ve stredu svoje berusky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: !
Uplne me chytla takova eufoooooooooooooorieeeeeeeeeeeeeeeee :dizzy_face: jen se modlim,at vse dobre dopadne.
22. dub 2010 v 10:16  • Odpověz
J.cienko ahojky no tak budeme držkat palušky aby jste měli krásný a pohodový porodek v nejbližší době :wink:
Fraal jé ty budeš mít malého lvíčka :grinning: :grinning: :grinning: my máme také doma lvici :wink:
Čočku milujeme a malá jí má dnes na obídek se žloutkem a s mrkví a brambůrkem :grinning: :grinning: :grinning: A já ji mám ráda jako pyré k rybě nebo k vepřovému :wink:
A co se týče té rozmazlené mladé slečny tak tu bych chtěla mít doma :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Vše zkritizovat a kuňkat jak žába no to je kombinace :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Můj syn je na ni alergický říká že je to primitivní snobská husička, co neví jak žijí rodiny má představu že vše je růžové :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. dub 2010 v 10:19  • Odpověz
Dobré ránko, kočenky :slight_smile:
Teda spíš dopoledne, rámo jsem zase měla lítání, tak jsem teď konečně podnídala a dočetla vás.
Michi, máš to dobře zařízené, tak to má být :sunglasses: Moc vám to přeji, ať to tentokrát už vyjde a všechno probíhá tak jak má.
Marti, takže holčičky budou na světě 28.5. .-) to se mi bude dobře pamatovat, narozeniny budou mít 4 měsíce po mně :grinning:
Jo, holky, ještě vám písnu perličku s kontrolou...jsem byla na marodce poslední týden v únoru, ani jsem do práce neposílala lístky, věděla jsem, že se nechám uschopnit. Po týdnu jsem nastupila a pak další týden hned v úterý mi přišla domů kontrola :grinning: Tak miláček jim sdělil, že už druhý týden makám a že v tom mají pěkný bordel :grinning: První dva týdny marodky kontrolu posílá zaměstnavatel a až pak sociálka a ti jsou teda rychlíci, ale jak v kterém směru :grinning:
Jooo a ještě jsem byla v úterý v kině na Ženy v pokušení :slight_smile: Vím, že jste si o tom tady psaly, je to super film, ač české filmy moc nemusím, tak tenhle se vážně povedl :slight_smile: A už mlčím a jdu pracovat :slight_smile:
22. dub 2010 v 10:20  • Odpověz
Dobre ranko, copak to ctu, Marti, tak tfuj,tfuj a preju pohodovy porod :wink:

michi zachvilku ti to zacne, co, tak tentokrat uz to musi vyjit, drzim palce :wink: me teda nikdy neprisla kontrola :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. dub 2010 v 10:24  • Odpověz
Veru, já mam taky 213 - RBP, to chces rict, že to v Polance neberou? Ze mi zatim nikdo nic nerekla chodim tam od zacatku, co Polanka je.. Je asi zastřelím :grinning: Hned v ponedli se zeptam.

Fraal, ja jsem z ostravy, my jsme tady vsechny puvodne z ostravy a jeji okoli (Havirov, Tesin a tak), ale vskov zase neni tka daleko :slight_smile: Jezdim na srazy i s holkama od Prahy, schazime se uprotred, v pardubicich :grinning:
22. dub 2010 v 10:27  • Odpověz
Marti, super, středa je paradni den :slight_smile: Konecne mas nejaky pevny cil, ke kteremu se ubirat a halvne ej to parada, že si muzes vsechno naplanovat :slight_smile:
22. dub 2010 v 10:29  • Odpověz
Michi přejeme štěstíčko a budeme držkat pěstičky :wink:
Fral ty jsi z jižní moravy?
22. dub 2010 v 10:31  • Odpověz
autor
Holky dekuji :wink: ,je to fajn-mit uz ten realny cil :wink:

Spasi ,tak to je prca ..s tou kontrolou..jj,na neco maji moooře casu a na jine jsou desne pomali... :angry:

Michi,kdyz tak se zkus v Polance domluvit,at to uctuji na Oc...at tam nemusis..nebo treba uz to maji nejak lip doresene...ale meli to fakt tak,jak rika Verca...divne,ze?Mne to tehdy jeste trefilo cele na OC,tady to teprve meli rozjizdet...ale dalo se to zvladnout..sice je blbe,ze kdyz je PK,ze nestaci tam zavolat,ale denne tam musis prijit...to jsem bydlela u segry ve Sternberku a jezdila jsem do OC vlakem...ale vlasnte jen 3x...a potreti uz byl ET :wink:
22. dub 2010 v 10:41  • Odpověz
Sakryš, vy jste toho zase nakecaly, baby jedny :grinning:
Ohledně vycházek mě taky za celou dobu nikdo nepřišel, a to jsem to dooost ojeb...ale je pravda, že proč pokoušet osud :slight_smile:
Jinak holky, já nejdříve chodila do gyncentra a pak jsem s Kajošem přešla do ferťasu. Ale kdyby zůstal v gyncentru, tak tam asi taky zůstanu. Myslím si, že je jedno jaké centrum, ono je to víceméně otázka štěstí, jestli to výjde nebo ne. Mě to taky ani jednou nevyšlo. Ale neházela bych na ně špínu. Já byla spokojená v obou dvou. Tak pokud jste spokojené a chovají se k vám, tak jak chcete, tak taky nevidím důvod proč měnit.
JInak já si musela kvůli ferťasu měnit poj. na 213, tak jsem zvědavá, Michi, co nám řekneš a jak s poj. dopadneš.

Verčo, jsi měla říct, že jde šopinovat. Příště jdu taky, i když nevím za co :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Marti, takže středa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Pane jo, to je supééér. Moooc se těším na ty tvoje kuřátka :dizzy_face:

Fral, máme zlatého retrívra, fenečku. Takže takový malý kůň v bytě 2+1 :grinning:
22. dub 2010 v 10:53  • Odpověz
Spasi, to je dobré s tou kontrolou :grinning:
22. dub 2010 v 10:55  • Odpověz
jo já jsem z jižní morava bydlím ve vesnici na hlavním tahu mezi brnem a uherským hradištěm(asi 45km od Brna), ale na případný srazík bych klidně dorazila(buď autem nebo busem - to v dnešní době není problém) pokud to nebude v srpnu nebo v září :grinning:

cien to je jasný, že se bojíš a zároveň těšíš - to je asi normální a myslím, že to má určitě každý - teď ti asi žádná nezávidíme, ale ve čtvrtek už asi všechny(ale v tom dobrým) :wink:
22. dub 2010 v 10:55  • Odpověz
luci, tak to jste dobří ségra mají bígla v 1+1 a je to docela sílá - pořád jim něco taká a žere(bígli jsou extrémě žraví, prý jsou jak křečci, že jsou schopní se ujíst k smrti), takže když se segrou telefonuju, tak za každou třetí větou slyším co to máš zase v tlamě(tak se zarazím, ale vím že je to na psa) :grinning:
22. dub 2010 v 10:58  • Odpověz
vsadím se že váš pes nic netaká a ségřin taky ne, ale tahá - jsu fakt už úplně blbá
22. dub 2010 v 10:59  • Odpověz
Fral, tak ta naše kopretina už má šest let, je to dáma a navíc tito psy jsou opravdu chytří a rozumní :stuck_out_tongue_closed_eyes: I když občas mě taaak nas... :grinning: Ale doma by neudělala nic, i kdybych nechal na stole klobásu a odešla :slight_smile:
Je to moje zlatíčko, ale začátky byli taky náročné.
22. dub 2010 v 11:01  • Odpověz
autor
Jj,Luci,ja to vidim stejne..je to hlavne o pocitu,o duvere..ale chapu,ze kdyz se nekde x krat nezadari..ze clovek chce jit jinam...
Ja jsem vdecna za Kajosa,ale i Koutna mi pripadala super,i pri tom NT screenu,mela jsem dobry pocit z ni :wink:
A myslim,ze Kajos v tom svem CAR nebude mit o pacientky nouzi :wink:
V GC jsem mela blbeho dr.,vadil mi hned od pohledu a bylo to strasne neosobni a hned mi dali predbeznou fakturu,kolik bude IVF stat..a to jeste drive,nez mne vysetrili...coz nebudi duveru..i kdyz to na veci nic nemeni,pac tolik to fakt stoji...
22. dub 2010 v 11:01  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: jj,bigl je snad nejzravejsi pes na svete :grinning: :grinning:
Na cvicaku,ja jsem chodila s Kerinkou,tak bigli ani nezvedli hlavu..jen furt vysavali ty drobky z odmenek ,co spadly na zem od ostatnich :grinning: :grinning:
22. dub 2010 v 11:06  • Odpověz
Marti, jj, to byl určitě Čermák, o něm jsem slyšela, že je takový :confounded:
jak píšeš, je to o důvěře a o tom, jaký máš z toho pocit. Možná bych taky měnila CAR, kdybych nebyla spokojená nebo se cítila špatně...já natrefila na Kajoše a obě víme, že je to kapacita v oboru...i když teď mě pěkně štve :stuck_out_tongue_closed_eyes:

A o pac. určitě nouzi mít nebude, toho se fakt nebojím :slight_smile:
22. dub 2010 v 11:07  • Odpověz
Lucii, jsi mě pobavila :grinning: Já nechat klobásu na stole, tak ta naše 3,5 kilová potvora ji sežere a pak by byla jak ten had v Malém princi, co sežral slona :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. dub 2010 v 11:08  • Odpověz
Spasi :grinning: :grinning: :grinning:
22. dub 2010 v 11:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.