• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky Kelišky z Moravy

(Zamčená)
26. července 2010 
autor
Ahoj holky!
Mela jsem kablik na notas porouchany..tak jsem se nemohla napojit..ale uz mi to tatka opravil a jsem tu :wink:
U nas vse OK,holky jsou prima :dizzy_face:
jen Mia miva chudacek silene ty vecerni koliky...predevcirem mela "rekord" :frowning2: rvala 4hod v kuse :unamused: bylo to silene,my s Petrem oba uplne hotovi,zoufali..hlava na prasknuti a nestli ji nijak pomoct..delali jsme vse mozne i nemozne...
Tak se jen kazdy vecer modlim,at to netrva tak dlouho....

Luciku ,noci a spanek mas teda luxusni!!!Mohu jen zavidet :slight_smile:
8. črc 2010 v 19:23  • Odpověz
Ahojki dnes byl super den ,Vojtíšek pil poprvé skoro celou dávku sám.Dávali jsme už jen 25 příkrmu a to ještě moje mlíčko paráda. :wink: :wink: :wink: Sice jsem kojila vždy 1,5 hod v kuse ,ale je to úspěch. :wink: :wink: .Tak uvidíme jak v noci ,ale ve dne super. :wink: :wink:
Cien tak ti přeji at koliky brzy přejdou,já jsem si dneska nechala Peťou koupit ten polštářek s těmi pecičkami proti kolikám tak uvidíme,jestli bude pomáhat. :wink:
8. črc 2010 ve 21:33  • Odpověz
ALOHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA DÁMY, ZAČÍNÁ MI MATEŘSKÁ DOVOLENÁ :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. črc 2010 ve 20:06  • Odpověz
Ale v práci bylo dneska trošku smutničko :sweat_smile: :frowning2:
9. črc 2010 ve 20:08  • Odpověz
Krásné sluníčkové ráničko :slight_smile:))))

Copak máte holky dneska v plánu? já jsem ve čtvrtek už nakoupila spoustu věcí pro mimi, ale ještě mi chybí navštívit drogerku a něco z lékárny, tak to půjdem dneska dokoupit, at mám klid :slight_smile:) a pak už můžu jen čančat :wink:

Holky, potřebovala bych radu, jakou máte odsávačku na hleny? nějakou obyč klasiku nebo na ten vysavač?
10. črc 2010 v 07:50  • Odpověz
ahojki krásnou sobotku všem.Radulko já mám tu na vysavač.Ještě jsem ji nepoužila,ale prý je dobrá,ikdyž to vypadá brutálně.Vojtíšek napapaný,z rána jsme byli chviličku venku a ted už jsme doma.já se zrovna láduji obidkem a půjdu si lehnout. :wink: :wink: .Dneska jsme doma zítra už zase u našich.Dneska jeli s Lucinkou k vodě. :wink: :wink:
10. črc 2010 v 11:55  • Odpověz
Tak my jsme přišli z nákupu, tak jsem přidalal jednu fotečku :grinning:
10. črc 2010 ve 13:11  • Odpověz
Jo,jo to je věciček
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
10. črc 2010 ve 13:19  • Odpověz
autor
@radule82 Gratulka k nastupu na MD! :dizzy_face: Odsavacku mam na vysavac,ale zatim jsem nepouzila,takze zkusenost osobni nemam..ale pry je to super a rychle to odsaje i tu "zadni rymu"..
A vsem krasnou slunickovou sobotenku!
Upelka jsem hrabenku s rybizem a jeste teple jsem sezrala ctvrt plechu-hovado :angry: :grinning: :grinning: ale kdyz musis,tak musis :grinning:
10. črc 2010 ve 14:53  • Odpověz
Ahojky holky :slight_smile:))) jsem si trosku schrupla po obídku :slight_smile:)))

Hraběnčin koláč miluji, ale vždy ho dělám jen s jablíčkem, s rybízem mě to ani nenapadlo, tak taky někdy vyzkouším :wink:
10. črc 2010 v 15:47  • Odpověz
Holky a po koupeli natíráte mimisky pouze olejíčkem?
10. črc 2010 v 15:47  • Odpověz
a dáváte nějaký krém na obličej?
10. črc 2010 v 15:55  • Odpověz
autor
@radule82 Ja oleje nepouzivam..nemam rada ten postup-maji se spravne pouzivat tak,ze se vtiraji jednim smerem na jeste vlhkou pokozku-aby se vytvorila emluze,ktera neucpava pory...mam radeji telove mleko.Pouzivam od Seba-med a je prima,ted jsem dostala Hipp a je taky dobre :wink: A mazu tim zaroven i pusinku.
A pak mam cisty olivovy olej a tim cistim lulinky.
10. črc 2010 v 19:54  • Odpověz
Ahojki tak my jsme dneska koupali,za chvilku budeme papat,já používám bubchen,koupel i olejíček po koupeli,a Vojtulka koupání miluje.
:slight_smile:
10. črc 2010 ve 20:22  • Odpověz
Krásné nedělní ráničko :slight_smile:)))) jsem skočila jen pod barák do obchůdku pro pečivo, holky to je fakt tropic dneska, jak to přežiju, to nevím :slight_smile:))) a takhle má být prý celý týden :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Přeji vám krásnou neděličku :slight_smile:))
11. črc 2010 v 09:52  • Odpověz
autor
At zije zima!!! :grinning: Ty vedra jsou teda desne :stuck_out_tongue_closed_eyes: !Dopo jsme byli na 3hod procajde lesem a totalne jsem se odrovnala :grinning: boli mne nohy,kycle..mam prd a ne kondici :confounded: a jeste jsem si udelala 2 puchyre :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Nejlepsi na tom bylo,jak jsem si pak hopla do bazenu-ted uz ma 24st.,tak uz ho vyuzivam i ja :dizzy_face: Jen skoda,ze nemam cas tam byt vickrat...holky jsou docela umrčene..tak je hodne nosim,chovam,kojim..a nic jineho moc nestiham...akorat nacpat se-to teda stihnu vzdy! :grinning: :grinning: :grinning:
Vsem krasny vecer a kde jako vsichni jsteeeeeeeeeeeee?????????????????? :angry: :confused: :grinning:
11. črc 2010 ve 20:19  • Odpověz
Krásné ráničko Cienko, to jsem včera taky říkala, že dvacítky by bylo tak akorát :slight_smile:)))) Je to strašně ubíjející to vedro :slight_smile:))
Taky jsem si říkala včera, kde jsou všechny holky :slight_smile:)) už mě ani nebaví psát, když nikdo neodepisuje :slight_smile:)) ale chápu, že máte prdolky a to je jeden velký fofr, hlavně když se ta péče u tebe zdvojnásobí :slight_smile:))

Já jsem se dneska opět krásně vyspinkala :wink: půjdu si udělat něco k snědku a pak si skočím na Leninku udělat si fotku, at si můžu konečně nechat udělat novou občanku :slight_smile:

a odpo se možná dostanu k praní prdolkových věcí :slight_smile:)))
12. črc 2010 v 08:58  • Odpověz
A taky krásné ráno vám všem Keliškám :wink:
12. črc 2010 v 10:10  • Odpověz
Ahojky, tak vas zdravim po delší době. No ty vedra mě dobíjejí .... :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Mala je hodnoučka spinka,akorát v noci se ji moc nechce, dlouho trva než usne. No ale dá se to zvládnout, jestě ze máme doma manzela,kterému noční probuzení nevadí.
No nic měj te se hezky a zas nekdy... papa :slight_smile:
12. črc 2010 v 10:46  • Odpověz
autor
@princ gratulka k Terezicce! :dizzy_face: a preji,at je stale tak hodnoucka :dizzy_face:

Vsem krasny den a at to vedro nejak prezijem!ja jsem KO,mame od vcera kousek od nas obchvat...same kamiony...bude to az do konce srpna :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: takze mame po klidu...v noci to hucelo...no HNUS!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. črc 2010 ve 12:13  • Odpověz
Holky, to je hnus dneska venku!!!! :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

Já jsem si byla jen na chvíli odskočit ven a už se nikam nehnu :slight_smile:))) začnu prát ty pidi oblečky :slight_smile:)
Taky jsem volala k pediatrovi, o kterém jsme se nedávno tady bavily, takže se tam mám zastavit, aby mi dala razítko do průkajdy, po telefonu tam byla moc hodná sestřička :wink:

Tak si půjdu dát obídek a pak odpočinek :wink:
12. črc 2010 ve 12:46  • Odpověz
autor
@radule82 To je radost--prat a zehlit ty pidi vecicky :dizzy_face: Uplne si pamatuji,jak jsem je prala ja :dizzy_face: a stale nemohla verit,ze jsou pro MOJE deti :dizzy_face: !!

Kdepak je Verca-stale v Jeseniku??
12. črc 2010 ve 13:50  • Odpověz
@princ moooooooooooc gratuluji k Terezce,a jak budeš mít chviličku vlož fotečku. :slight_smile: :slight_smile:
12. črc 2010 ve 14:04  • Odpověz
Krásný den všem,já jsem dneska doma,ted jsem byla převážně celé dny u našich ,ještě tu mám ségru tak jsme s ní ať si teta taky užije Vojtulku,pak přijede až za půl roku,a to už bude brouček úplně jiný. :wink: :wink: ,roste před očima,už máme 3500g :wink:
12. črc 2010 ve 14:10  • Odpověz
@princ taky se přidávám ke gratulaci k narození Terezky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Přeji malé spoustu zdravíčka, štěstíčka a lásky a at vám dělá jen samou radost!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

V tom hicu mě ani to praní a žehlení nějak neba, a to prý mají být takové hice až do konce měsíce, no OMG! a to jsem se chtěla dát do gruntování, nic nebude!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Budu ráda, jak vše připravím v klidu pro mimiska :wink:

@j.cien jj Cienko, Asmee je v Jeseníku, ale vůbec netuším, kdy se má vrátit, už by taky mohla, at si mám s kým psát :grinning: :grinning: :grinning:
12. črc 2010 ve 14:27  • Odpověz
autor
@radule82 Radulko tehulko-myslis,ze se jeste uvidime ??Jako myslim ted,nez porodis?
Myslela jsem,jestli byste treba s Asmenku nechtely prijet...ale asi by to uz bylo pro vas narocne..ale byla bych rada,kdyby ano.chtela bych vas videt s pupikama :dizzy_face: ....treba na nejake odpoledne..nebo i na obed :wink:
12. črc 2010 ve 14:56  • Odpověz
@j.cien to by bylo super, návštěva u tebe :slight_smile:)) mě zatím řízení nedělá žádný problém :slight_smile: tento týden chci ale vše nachystat, tak snad by ten výletík šel zrealizovat příští týden :wink: :wink:
12. črc 2010 v 19:08  • Odpověz
Ahoj holky, hlásím se po návratu z Jeseníku. Sárka se tam úplně dodělala (asi nervy z toho jejich štěněte, protože ten Bernský je šílené tele a prosazuje si svou dominanci a na našeho trpasličího pudlíka pořád podnikala výpady a Sárka to trošku asi nedala a začala zvraceta mít krvavý průjem, takže jsem dnes trávila celé dopoledne na veterině - dostali jsme infúzi a zítra jdeme znovu).
Radul: já dnes poprvé taky vyprala pár věciček, říkala jsem si, že když je tak krásně, tak toho musím využít dokud se ještě hýbu.
Jinak moje mamka vytáhla 27 fungl nových bavlněných plen, tak mi je hned v Jeseníku vyprala a vyžehlila, tak mám další část hotovou :wink:
Cien: klidně bych k tobě dorazila, ale záleží na Radulce a já můžu teda jedině s Vítkem, protože neřídím a Radulka už teď asi taky neřídí, co Radul?

Princ: gratulace k holčičce, se narodila stejně jako můj manžel. :grinning:
12. črc 2010 v 19:09  • Odpověz
@radule82 tak pokud budeš řídit, klidně se přidám :wink:
12. črc 2010 v 19:10  • Odpověz
@asmeena ahooooooooooooj :slight_smile:)))))))))))) tak jsem ráda, že jsi zpátky :slight_smile:)))))))))))
Asmee: já zatím řídím, tak snad to do příštího týdne ještě zvládnu :wink: i když mají být pořád ty hnusné hice :angry: :angry: :angry: :angry:
12. črc 2010 v 19:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.