• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky Kelišky z Moravy

(Zamčená)
26. července 2010 
Zítra jdu na kontrolu, tak jsem zvědavá, co mi dr řekne :slight_smile: akorát se už půl hodky přemlouvám jít do vany a dát se do gala, ale už ted při pomyšlení, jaká to zas bude fuška mi je zle :angry: :angry: :angry:
12. črc 2010 v 19:12  • Odpověz
@asmeena a jak ses měla? určitě sis super odpočala a hlavně si tě mohli užít rodiče :slight_smile:
12. črc 2010 v 19:13  • Odpověz
autor
@asmeena Asmenka se vratila-huraaa! :slight_smile:
Holky zlate-tak to teda musite dojet!!!Plavky s sebou a briska si tu pekne poplavou :wink: vcetne toho meho :grinning: :grinning:
12. črc 2010 v 19:14  • Odpověz
@radule82 tak měla jsem se do pátku dobře, akorát potom jak začala mít Sárka problémy, tak jsem z toho začala trošku nervovat. To štěně byl našim čert dlužný. Kdyby tam byl jenom jeden pes, tak je to v pohodě, ale ten Berňák je větší a silnější než naše Sárka a tak to byly boje a já jsem je nechtěla pořád od sebe odtrhávat (teda Sárka by si jí ani nevšímala, ale ten Berňák podnikal přímo výpady těma štěněcíma zubama za krk našemu hafíkovi a to bylo na moje nervy).
12. črc 2010 v 19:16  • Odpověz
@j.cien jé to by bylo super, ale to bych se do nějakých plavek musela vlézt :grinning: Ale trošku si oňuhňat tvoje holčičky by bylo fajn. Pokud ti to nebude vadit.
12. črc 2010 v 19:17  • Odpověz
autor
@asmeena teda ..to sis uzila ..a jeste litat po veterine :frowning2: to asi chytla nejakou virozu,ne?bobek maly..

My jsme dnes meli kadernicky den :grinning: ostrihala jsem venku Petra a pak jsme vysamponovali Kerinku a te se to teda vuuuuubec nelibilo...a nasadila tomu korunu-pac hned ,jak jsme ji cistouckou propustili-tak se bezela vyvalet v pilinach :grinning: :grinning: :grinning: :angry: potvurka jedna
12. črc 2010 v 19:19  • Odpověz
Do Jeseníku už budeme jezdit jenom na víkendy, protože nebudu riskovat, že náš hafík se tam dodělá. Nemá vůbec možnost si tam odpočinout a spát, protože je pořád ve střehu, jestli na ni nezaútočí to šílené štěně. A já taky ve střehu, takže na prd. Jsem docela naštvaná, že brácha toho psa přitáhl. Mohl být u našich větší klid a nebo mohl přinést nějakého menšího méně dominantního pejska.
autor
@asmeena To teda nebude!!Uz se tesim !!Ale budes si muset na to nuchnani s nima sednout :grinning: :grinning: teda s Miou urcite-ma uz skoro 6kg otesanek jeden! :grinning:
@j.cien tak přece nechceš, aby vydržela čistá. Musela ti ukázat, že o to vůbec nestojí. :grinning:
12. črc 2010 v 19:20  • Odpověz
Holky, tak já se pro dnešek loučím, jdu tedy do vany a pak se natáhnout :slight_smile: to sezení mi vůbec nedělá dobře :slight_smile:

TAk zítra páááááááááááá :dizzy_face:
12. črc 2010 v 19:21  • Odpověz
No, to si piš, protože kdybych ji nosila a Vítek to zjistil, tak by mě přizabil, protože mě pořád hlídá, abych nenosila těžké věci. Ještě, že naše Sárka má jen 4kg a veterina je kousek (musím ji nosit, protože má v noze zapíchnutou jehlu, do které zítra dostane další infuzku)
autor
@asmeena no jo...štěnda jsou strasne hrava...i tech obrich plemen..coz pak v konstrastu s vasi Sarkou je asi mazec :confounded: a co teprv,az tam budes jezdit s miminkem :confused: to budes non-stop ve strehu!
autor
@radule82 Radulko musis se setrit!!!rikam ti to furt uz pekne dlouho :angry: :wink: :slight_smile:
12. črc 2010 v 19:22  • Odpověz
@radule82 tak se potom domluvíme s cienkou na příští týden, podle toho jak se budeš cítit. :wink: Akorát asi ve čtvrtek nebudu moct.
12. črc 2010 v 19:22  • Odpověz
@j.cien doufám, že už bude mít to štěně trošku rozum, jinak je mi jasné, že tam Vítek odmítne jezdit, protože jsme docela dost naštvaní, že jim ho brácha pořídil. Těšili jsme se na společné chvilky s našima a miminkem a né být ještě ostražití jestli na nás nezaútočí psisko.
12. črc 2010 v 19:24  • Odpověz
@j.cien ale ted už to fakt dělám, jen něco málo a du se natáhnout :slight_smile:)) zítra budu ráda jak se dobelhám k dr a zpět a já debil se objednala ještě o půlhodiny později než obvykle, magor :angry:
Na příští kontrolu se objednám hned ráno :slight_smile:))

A zítra po práci jede Aleš do Hornbachu a nakoupí dřevo na komodu, a o víkendu ji budeme dělat :slight_smile: už se těšíííím :slight_smile:))
12. črc 2010 v 19:24  • Odpověz
radul: to je šílené, už jenom chvilička a budeš mít malou u sebe. Na zítřejší kontroličce ať je všechno o.k. a nečekáš tam moc dlouho. Já jdu až 20.7.
12. črc 2010 v 19:25  • Odpověz
autor
@asmeena Jj,musime de domluvit!!a ne ze to pujde do ztracena :angry: CHci vas videt s pupkama!!! :sunglasses:
Mne je to jedno,ktery den :wink: ,jen at to vim dopredu,at muzu odehnat dalsi pripadne navstevy,co se k nam chystaji jeste na miminka :wink:
Ono to tak byva-nic nic a pak se to semele vse na jeden den...
@asmeena jj Asmee, byla bych moc ráda, kdyby to vyšlo, ale hlavně to bude záviset na tom, jak mi bude :slight_smile:
autor
@radule82 komodu-sami vyrobite???
To jste teda dobri!!!
12. črc 2010 v 19:26  • Odpověz
@asmeena ale taky ti to sakra rychle utíkají ty týdny :slight_smile:)))
Asmee jinak na lenince, když jdeš směr nahoru, kousek nad kruháčem je malý obchůdek (myslím, že WOKO) s mimi věcmi, ale mají tam velký výběr :slight_smile: já tam dnes dokoupila ještě pár krámů :slight_smile:))))
12. črc 2010 v 19:26  • Odpověz
@radule82 jé, vy si budete dělat komodu sami? To jste dobří, nám by z toho vznikla možná spíš bouda pro psa, jsme s manželem hodně šikovní :grinning:

@j.cien já slibuju, že přijedu, ráda tě uvidím, ale záleží na Radulce. Jinak se k tobě nemám jak dostat.
12. črc 2010 v 19:27  • Odpověz
autor
@radule82 Tak at mas kontrolku v pohodicce ! :dizzy_face: Uz jdes i na ty pasy??
12. črc 2010 v 19:27  • Odpověz
12. črc 2010 v 19:28  • Odpověz
autor
Holky tak prima-moc se na vas budu tesit! :slight_smile:
@j.cien Minule nic neříkal o pasech, tak jsem zvědavá.... :slight_smile:
@radule82 co si kupovala? Mně přijde, že tam mají šíleně předražené věci. Já oblečky už nekupuju, díky tomu, že jsem dostala od kamarádky tři tašky a sama jsem spoustu věcí nakoupila za poslední dva roky vždy v akci v Tesku, tak mi přijde, že toho mám dokonce až moc. Když tak se přikoupí až potom. Postýlku jsem odkoupila od kolegyňky i s matrací (ale stejně chci koupit novo) a s povlečením a prostěradlama (vše za pouhých 1200,-)
Jo, můžu se pak k tobě přijít podívat na ten kočárek, protože nejsem rozhodlá jestli chci ten Freeline nebo Classik.
12. črc 2010 v 19:29  • Odpověz
@radule82 Tak to jste opravdu šikovní. Já chci přebalovák z Ikey za 700,-
12. črc 2010 v 19:30  • Odpověz
tak já jen dudel, savičku a ložní vložku :slight_smile: je fakt že přebalovací podložku tam měli o dvě stovky dražší, jinak dudlíky a ty drobnosti normální cena :slight_smile:

Jinak já vše nakoupila (kromě drogerky a lékarny) v obchůdku v těšíně ve čtvrtek a o víkendu dokoupila věci z lékárny a drogerie :slight_smile: a oblečení jsem taky nekupovala :slight_smile:

Já ten kočárek ale nebudu mít doma :slight_smile: hned ho povezu ke tchánovcům :slight_smile: ale v obchodě mají vystavený i classic i freeline :slight_smile:
12. črc 2010 v 19:31  • Odpověz
@asmeena my ten přebalovák pak vlastně využijem jako skřín, že jen tu vrchní desku dáme pryč :slight_smile:
12. črc 2010 v 19:32  • Odpověz
autor
Ja nemam vubec prebalovak nemam...zatim je to OK,mam na to stul ..ale uz se nemuzu ani na minutu otocit-bojim se,ze by se mi uz mohly holky zkutalet...
12. črc 2010 v 19:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.