• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky Kelišky z Moravy

(Zamčená)
26. července 2010 
A po dešti nejsou ani památky :angry: :angry: :angry: :angry:
13. črc 2010 ve 14:42  • Odpověz
Uf, tak mám vyžehlenou jednu várku vypraného oblečeníčka :slight_smile: na sušáku mám druhou a ještě mě ceká jedna, akorát nevím, kdy to vynosíme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ještě že jsem nic nekupovala :grinning: :grinning:
13. črc 2010 v 17:37  • Odpověz
autor
@radule82 Bud rada Radulko,aspon nebudes muset tak casto prat a muzes davat stale nove oblecenicka :wink:
Ja dnes vytridila uz par malych kousku,co uz jsou male i asi male Teince :dizzy_face: a to se mi zda,ze snad ani neroste...a prece :wink: !

Hlasim plny kosik hribu!!! :slight_smile:
13. črc 2010 v 19:58  • Odpověz
@j.cien jéééé hřibky, já bych šla hned do lesa na hříbkovou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
A já hlasím nakoupené dřevo na komodu :slight_smile:))))))))) jupííí se těším, až ji budem dělat :slight_smile: :slight_smile:
13. črc 2010 ve 20:13  • Odpověz
Přeji vám dobrou nocku :slight_smile:
13. črc 2010 ve 20:27  • Odpověz
Tak já hlásím na kyčlích musíme nosit široké balení,a tvarovat chodidla,zítra ještě poradna.Vytřeno,vypráno ,vyžehleno na chviličku.Ted odstřikané mlíčko,a hurá do hajan,na sexík není času. :grinning: :grinning:
13. črc 2010 ve 22:44  • Odpověz
@j.cien co provokuješ s hřibama :grinning: Dala bych si smaženičku. Mniam. Kde je nějaký dobrý lesík, taky v okolí, kde se dají sbírat hříbky? My jezdili vždy až na Bílou a to mi přijde trošku z ruky.

Jinak já se právě vrátila z veteriny, dostali jsme další dvě injekce, vyfasovali tabletky až do pátku a v sobotu máme přijít na kontrolu. Ještě, že až v sobotu, už mě to tam nebavilo lítat každé ráno.
14. črc 2010 v 08:57  • Odpověz
Dobré ránko všem Keliškám :slight_smile:)))) Asmee, my taky jezdili až na Bílou :frowning2:
Jinak já jsem dnes vstala až o půl desáté :slight_smile:) asi dospávám to mé roční a půl vstávání v pět hodin, je fakt, že ted to mám s přestávkama na záchod, ale paráda :slight_smile:)
Ted peru plíny a budu žehlit další pidi oblečky :slight_smile:)) A odpoledne jedu na úřad, vyměnit si občanku :slight_smile:
14. črc 2010 v 10:01  • Odpověz
@radule82 teď jsem maturovala taky u toho žehlení pidi midi, je to šílené. Mám vyžehleno jenom pár košilek, bodýček, overálků a jsem splavená, takže jsem si to dala na etapy a teď mám pauzu a možná večer budu pokračovat. Akorát jsem přemýšlela jestli je nějaký systém na želení toho mrňouskovského a jak to mám skládat. Taky budu muset odstříhat ty šílené lístky, co jsou například v těch nových věcičkách z Teska, tak tam je vevnitř lístek dlouhý 10cm. :confounded:
14. črc 2010 v 10:36  • Odpověz
@asmeena taky jsem ted dožehlila pračku pidi midi oblečků :slight_smile: v ložnici mám komTodu o čtyřech šuplících (není uplně tak velká, ale už ji mám plnou) a čeká mě ještě jedna pračka :wink: ted si dávám pauzu :slight_smile:))

@j.cien je potřeba si brát na fakultku oblečky pro mimi nebo mi tam dají nějaké univerzální?
14. črc 2010 v 11:53  • Odpověz
autor
@radule82 Nn Radulko,neni treba zadne oblecky pro mimi-jen na cestu domu,to ti pak donese muzik :wink:
Akorat vlozky a Wc papir si vem +toaletni potreby..a myslim,ze je lepsi pouzivat ty jejich erar nocni kosile,pac je to stejne furt od krve a nema cenu jit pak domu s plnou taskou spinavych vlastnich....A ty vlozky jsou lepsi ty druhe ne ty Samu,ty mi byly kratke a furt mi to vytekalo mimo vzadu :angry:
A ty jdes rodit na FN????
14. črc 2010 ve 13:30  • Odpověz
@j.cien jj Cienko, půjdu do FN, slyším na FN jak hodně pozitivní reakce tak negativní, tak snad to tam přežiju :slight_smile:)))
Ty stejné reakce mám třeba i na Sosnu... tak si podle mě asi nevybereš úplný ideál :slight_smile:

14. črc 2010 ve 13:36  • Odpověz
@j.cien A vložky mám jak ty Samu na později tak i ty delší :slight_smile:
14. črc 2010 ve 13:36  • Odpověz
autor
@radule82 jj,jasne ze to prezijes!!!o tom zadna!!
Pro mne to byla sice nocni mura...ale hodne delalo to,ze jsem na tom byla hodne blbe fyzicky a pak i psychicky...mela jsem co delat postarat se sama o sebe,48h mi nedali zadne jidlo...furt se cekalo na moje vetry a vetry nikde :grinning: :grinning: a ja jako matoha..nemohla jsem dojit ani na WC,to jsem se plazilo kolem steny...a do toho mi 24hod po cisari soupli na tvrdo obe deti...myslela jsem,ze umru,ze se neudrim sama na nohach natoz mit dite v naruci...Dnes vim,ze jsem byla blba,ze jsem se neohradila!mela jsem jim rict hned,ze potrebuji jejich pomoc,vsak od toho tam jsou!!Ale ja jsem byla jako v nejakem deliriu...vsechno to slo uplne mimo mne...mela jsem pocit,ze se divam na to ,co se kolem deje,jako ve filmu.....no byla jsem fakt mimo :frowning2:

Tak prima,to jsi s vlozkama super vybavena
:wink:
14. črc 2010 ve 13:52  • Odpověz
autor
@j.cien A nejvic me deptalo to,ze navstevy-tj Petr,tam mohl byt jen hodinu!!!to jsem sotva stihla doplazit se do te sprchy zatimco on hlidal holciccky ...a hned byla hodina v cudu a uz ho vyhazovali :angry: :angry: takze on denne jel hodinu do OV za nama a mohl tam byt jen hodinu!!to je hnus,jako nekde v base :angry:
14. črc 2010 ve 13:55  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: pako :grinning: jsem si odpovedela sama sobe :grinning:
14. črc 2010 ve 13:56  • Odpověz
@j.cien a ty návštěvy pouze hodinu jsem i na porodním, nebo ja jipce, kde jsi ležela? pač to mi přijde fakt postavené na hlavu!!!!!!!!!!!! Na sosnu jsme mohli za ségrou kdykoliv chtěli :slight_smile:))
14. črc 2010 ve 14:25  • Odpověz
autor
@radule82 Na odd.sestinedeli!!!tj.pokud porodis normalne,tak jdes hned z porodu tam!!!
Na JIP nejsou navstevy vubec!!a nesmis tam mit dokonce na JIP ani mobil!!
A to jeste konktretni hodinu!!!takze pokud Petr prijel treba 16.20,jakoze trcel v zacpe...tak ho stejne presne v 17 vyhodili :angry:
14. črc 2010 ve 14:29  • Odpověz
@j.cien to jedině mě štve už ted, ty jejich hodinové návštěvy!!!!!!!!!!!! :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
14. črc 2010 v 15:01  • Odpověz
A Lucik taky rodila ve fakultce?
14. črc 2010 v 15:02  • Odpověz
Za půl hodky vycházím na bus, musím se dopravit na úřad v Porubě kvůli nové občance, ale vůbec se mi nechce :frowning2:
14. črc 2010 v 15:02  • Odpověz
Asmee a ty už víš, kde budeš rodit?
14. črc 2010 v 15:03  • Odpověz
Ufff, ted jsem vyžehlila dvacet plín, ale i tohle mi dalo zabrat :sweat_smile: :grinning: :grinning: a ještě peru poslední várku oblečků a koncem týdne, až bude ložnice připravená a hlavně postýlka připravená, tak vyperu ložní prádlo a je to :grinning: ale fakt to už ted dá zabrat, hlavně v tom vedru :sweat_smile:
14. črc 2010 v 19:22  • Odpověz
Holky pro dnešek končím, idu si dát spršku a pak se natáhnout, tak pap aa dobrou nocku :slight_smile:))
14. črc 2010 ve 20:04  • Odpověz
Ahojki tak u nás bylo dneska slzavo,ségra už odjela odpoledne do Prahy a zítra už odléta zpět do Skotska,strašně to uteklo a teď dorazí asi až v únoru to je strašně dlouho. ,i Vojtíšek asi vycítil,že už teta odjíždí.vzbudil se z hlubokého spánku ,jak se s námi ségra loučila,tak se s ním rozloučila,a sluníčko spalo vesele dál.Jinak dneska v poradně z nás byla paní doktorka úplně uvytržení pochválila nás ,že krásně prospíváme,a byla nadšena ,že má nádherné rysy,už máme 3650g . ,mějte se krásně jsem kantare,jdu si lehnout.Tak jsem vytuhla,a vkládám info až ted.vykoupala jsem broučka a v 21hod jsme se na chvilku přitulili a chvilka trvala doteď.Vojtulka ještě spinká ,a tak rychle odsávám mlíčko a každou chviličku se brouček vzbudí asi na papaní. :wink: :wink:.
15. črc 2010 v 01:20  • Odpověz
autor
@radule82 Nn,Lucik rodila ve FM,mela tam domluvenou sekce se kterou Kajos delal drahoty a pritom byl maly KP :angry:
Ja nevim,pro mne to byl prvni a posledni porod ve FN :grinning: ,ale pani,co tam byla se mnou a rodila druhe dite,tak rikala,ze je to 100 a 1 :stuck_out_tongue_closed_eyes: tj.predtim rodila ve Vitkovicich a pry to bylo uzasne...

@kasa Tak to je Vojticek sikulka :dizzy_face:

Preji krasny parny den vsem a tehulky -setrete se!!!a nic nedelejte!!jen leharko :dizzy_face:
Ja dnes vyrazim s holkama do mesta,potrebuji do obchodu,do DM,do lekarny,na financak atd ..tak snad to bude OK,pac dnes je 10-12protestni blokada hlavni cesty,aby se upozornilo na tu katastrofalni dopravni situaci...tak nevim,jak to nacasovat,at nezustaneme s holkama nekde trcet :confounded:
Dnesni noc byla prima-kojila jsem ve 21 a pak az ve 3 :wink: ,jen Tea pak nemohla znovu usnout,tak jsem ji stala hodinu u postylky a drzela ji dudel :confounded:
15. črc 2010 v 08:49  • Odpověz
Krásný pohodový den všem maminkám mimiskům, těhulkám a hlavně čekatelkám a snažilkám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Moc se omlouváme že jsem moc nepíšeme ale práce a chalupa nás vytížili a navíc jsem byla s malou v nemocnici :unamused: ale je ok, narazila hlavičkou do stolu a posunula ho asi o metr byli jsme ve Vítkovicích na pozorování a je ok zase raubířííí a lozí po nábytku mrška moje malá krásná :grinning: :grinning: :grinning:
Jinak jsme naštívili porodku a mají tam docela plno :grinning: sestřičky tam zůstali teda co jsem viděla já :grinning: :grinning: :grinning:
15. črc 2010 v 08:54  • Odpověz
autor
@brusinka opet krasne foto :wink: a hlavne,ze pobyt v nem.dobre dopadl!
15. črc 2010 v 09:00  • Odpověz
Marti jo také jsem rádano Holky ti teda rostou užasně kukala jsem :grinning: a s dudlíkem jsem to řešila že jsem nepřidržovala já ale plyšová hračka :wink: :wink:
15. črc 2010 v 09:01  • Odpověz
A co se týče rození tak já dávám velikánskou jedničku s mnoha hvězdičkami Vítkovicím. Svůj porod i šestineděl jsem tam byla nadmíru spokojená, jak s personálem tak i s vybavením :wink:
15. črc 2010 v 09:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.