• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky Kelišky z Moravy

(Zamčená)
26. července 2010 
autor
@brusinka.pusinka dobry napad! :grinning:
15. črc 2010 v 09:07  • Odpověz
Marti jo už jsem to tak praktikovala před 15 lety a u malé to také fungovalo a navíc si na hračku zvykla a bez ní nejde spinkat :grinning:
15. črc 2010 v 09:11  • Odpověz
Ahojky holky :slight_smile:)) tak já jsem zas na váškách, jestli nemám jet raději do těch vítkovic :slight_smile:
Jinak mám další úkol splněn, ráno hned na osm, jsem jela za pediatričkou, aby mi dala razítko do průkajdy, takže doktorku pro malou už mám domluvenou :wink: pak jsem busem sjela do lidlu a koupila dvě ložní prostěradla z mikrovlákna, což jsem ráda a šupky domů a už se ani nehnu :grinning: :grinning: :grinning:

@j.cien dneska to máte holky teda nabité, tak hlavně pití s sebou!!!! a at to všechno zvládnete :slight_smile:)

@brusinka.pusinka Brusi, říkala jsem si co je s tebou, že nepíšeš :slight_smile: a ty mezitím takové zprávy, tak hlavně, že je malá v pořádku. Brusi nevíš, jak jsou návštěvní hodiny ve vítkovicích?
15. črc 2010 v 09:11  • Odpověz
autor
@radule82 Radulko,myslim,ze pokud si muzes vybrat...tak na ty Vitky ja nic spatneho neslysela a necetla...zato na Fn kvanta! :unamused:
15. črc 2010 v 09:15  • Odpověz
Už to čtu, ve vítkovicích jsou od 15 do 17 hodin
15. črc 2010 v 09:16  • Odpověz
@j.cien Cienko, takže jsem změnila názor a jedu do Vítkovic :slight_smile:
15. črc 2010 v 09:17  • Odpověz
Ahojky Radulko,je to myslím od 15-17 hod ale dá se domluvit můj za mnou chodil po 17 hod a byl do 19 hod a v pohodě sestřičky nic neříkaly. dalo se snimi domluvit. Jen vím že když je polonadstandart tak jsou náštěvy od 14 a do 21 hod a v nadstandartu jsou neomezeně :wink:
15. črc 2010 v 09:19  • Odpověz
@brusinka.pusinka a nevíš v čem je rozdíl mezi klasickým pokojem a tím polonadstandardem?
15. črc 2010 v 09:23  • Odpověz
@brusinka.pusinka Brusi na netu píšou, že si maminy mají vzít s sebou i noční košilky, je možnost tam ale dostat ty jejich erár, že?
15. črc 2010 v 09:24  • Odpověz
Radulko vím je tam sice pokoj pro dva ale na polonadtandartu máš vybavení jako je lednice, rychlovarná konvice,televize a navíc ty náštěvy a nosí ti jídlo na pokoj. Na normálním pokoji je sice tv ale musíš si platit 30 kč za den a na jídlo jdeš do jídelny a lednice je také v jídelně. My byli teď v polonadstandartu a bylo to určitě lepší než normoš pokoj teda myslím na dětském :wink:
15. črc 2010 v 09:26  • Odpověz
Radulko né jen při akutním přijmu nečekaném a jinak si bvem svoje já měla 3 a jednu jsem ani nepoužila :wink:
15. črc 2010 v 09:27  • Odpověz
@radule82 já jsem se rozhodla, že budu rodit ve FN. Od září tam budu chodit i na předporodní kurzy, tak uvidím. Snad těch pár dní na předporodním vydržím. A pokud se zadaří a bude volný nadstandart, tak bych si ho zaplatila, ale uvidíme.

Jinak já se dostala k PC až teď, celé dopoledne jsem gruntovala, vařila a prala jednu pračku za druhou.

Marti, vzpomněla jsem si na tebe jestli jsi taky nešla do té blokády, když jsem to viděla v telce. :wink:
15. črc 2010 v 18:53  • Odpověz
TAk máme kočárek doma :slight_smile:)))))))))))))))))))))) jen přes tuto noc a zítra ho dáváme ke tchánovcům :slight_smile:
15. črc 2010 ve 20:11  • Odpověz
autor
@asmeena ja ne,ale muj tatka tam pochodoval :grinning:
Radulko myslim,ze nebudes litovat,ze budes rodit ve Vitkach... :wink:
15. črc 2010 ve 20:11  • Odpověz
Tak jsem právě uložila Vojtíška do postýlky a ukolébavkou ho po celém dni uspala,byl už bobek úplně přetažený,dneska nás celý den trápili prdíky :frowning2: ,do toho to vedro,no byl bobek úplně hotový.jinak jsem ráda,že se aspon rozpil,už si vytáhne tak 100 z prsa a zbytek dáme příkrmem. :wink: Dneska pomáhalo jedině nošení u maminky,tak jsem dneska ani nic nestihala udělat,ale to nevadí,brouček malý. :slight_smile:
Radul já jsem byla ve Vítkovicích s přistupem maximálně spokojena. :wink: :wink:
15. črc 2010 ve 20:56  • Odpověz
@kasa Kasi ty jsi byla ve Vítkovicích, já myslela že ve FN? a na jakém typu pokoje jsi byla? ty klasik pokoje mají taky svojí sociálku? a ohledně nočních košil, fakt musím mít svoje? já mám totiž jen dvoje kojící košile a nechce se mi už kupovat další :(
15. črc 2010 ve 21:02  • Odpověz
Holky, přeji vám všem klidnou noc, paaaa :slight_smile:
15. črc 2010 ve 21:10  • Odpověz
Jo ve Vítkovicích ,nejdříve jsem ležela na pokoji pro 4 lidi ,to byl pokoj pro maminky po císaři,nebo co měli nějaké komplikace a nemohli se hned starat o broučky celý den,nosili nám mimi jen na kojení a na druhý den vlastně třetí ,druhý když nepočítám neděli kdy se brouček narodil ,to jsem ležela až do rána na jipce,tak pak už mě přeložili na pokoj pro 2 maminky ,sociálku jsme měli tedy 2 dohromady a byla vedle pokoje. :wink: :wink: a broučky už jsme měli u sebe. :wink: :wink:
15. črc 2010 ve 21:11  • Odpověz
@brusinka.pusinka ,řeším taky problém s dudlíkem,a nemůže si tím plyšákem takhle brzy ublížit.Takybych toho jinak využila.
15. črc 2010 ve 21:28  • Odpověz
autor
@radule82 Ty kosile bych ti oprevdu doporucovala ty erarni :wink: ,ja jich za tech par dnu potrebovala mozna 8-10..byla jsem furt zpocena nebo protečená..a ty sve si zbytecne zaspinis...aspon teda zpocatku urcite!!
A ty navstevy ve FN nejen ze jsou jen hodinu,ale jen 2 lidi ti tam muzou prijit!!!Takze kdyz prijel Petr s nasima,tak se museli stridat!!! :angry: :angry: :angry: PAKARNA!!!

Dobrou nocku vsem :dizzy_face: !
15. črc 2010 ve 21:57  • Odpověz
Tak to ve Vítkovicích říkali taky,ale nevadilo jim ,když přišlo více lidí,pokud se domluvili na pokoji ,že to nevadilo ani té druhé pokud jsi nebyla na pokoji sama. :wink: .Akorát noční košile si musela mít svoje. :wink: Nic jdu odsát mlíčko,Vojtíšek se napapal,at můžu jít zase spinkat. :wink:
16. črc 2010 ve 02:16  • Odpověz
@kasa neublížíž , my máme takového méďu a jen hlavinku jjsem opřela o dudlík a on nevypadavál a malá spinkala :wink:
Radulko tam musíš mít své košile a to zaleží na tobě já neměla ani jednu kojo a nevadilo mi to , kojím jěště teď :grinning: :grinning: :grinning:
16. črc 2010 v 07:02  • Odpověz
Krásné ránko všem Keliškám a malým Keliščatům :wink: tato noc byla teda nic moc, pořád jsem se budila, protože bylo hrozně nedýchatelno, fuuuuj, at už ty vedra jsou pryč!!!! ale zatím to tak nevypadá :angry: :angry: :angry:
16. črc 2010 v 08:20  • Odpověz
A navíc začínám mít sny o porodu nebo alespon o jejich přiznacích :grinning:
16. črc 2010 v 08:28  • Odpověz
Tak jsem vyžehlila poslední fůru pro mimouše, ložní prádlo atd :slight_smile: no a jak dožehlím, tak si říkám, že si dám vychlazené nealko pivko a ejhle v lednici už žádné nebylo :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
16. črc 2010 v 19:37  • Odpověz
ahojki,ty vedra jsou hrozné,doma máme 30stupnu,fuj :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Radulko počkej za chvilku ti to žehlení ani nepříjde ,my pereme 2pračky denně,a žehlíme pořád tož už mi to ani nevadí.
Tak s tím porodem pozor ,já jsem měla ve čtvrtek 17.6 sen ,že jsem broučka porodila v koupelně doma,a v pátek 18.6 mi v napuštěné vaně doma praskla voda a jelo se do porodky. :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:.A včera porodila kamarádkaco měla taky termín až za 25dní.
16. črc 2010 v 19:46  • Odpověz
No právě, že kolem mě každý rodí tak o 3-4 týdny dřív, takže proto se tak chystám v celku dopředu a v neděli bych chtěla mít všechno fertig, včetně sbalené tašky :slight_smile:
16. črc 2010 v 19:51  • Odpověz
Ahoj holky, konečně mi šlo připojit, nějak to tady dnes opravovali a nemohla jsem se na koníka dostat. Dnes ráno nám zase Sárka průjmovala a přitom bere antibiotika. Takže jsem z ní byla opět špatná. Už aby se jí udělalo lépe, protože já to už trošku nedávám a mám z toho už taky nevolnosti.

kasi: jsi šikulka, že to tak zvládáš. Já si nedokážu představit jak každý den peru a žehlím, i když teď je fajn počasí, že to dobře schne, že?

radul: téda, tak ty už se balíš? To se nezdá, jak to letí. Jo a kde sis koupila nějaké dobré kojící košilky?
16. črc 2010 ve 20:21  • Odpověz
radulko: jak dlouho trvalo než vám ten kočárek od objednání přišel?
16. črc 2010 ve 20:36  • Odpověz
autor
Ahojky vsem,preji poho patecni vecer :slight_smile:
U nas teda jen malinko sprchlo...spis jen par kapek,mame hyc furt stejny :confounded: tak jsme kocarkovali jen po ranu a pak az ted vecer pred koupanim...Minula noc byla luxusni-kojila jsem ve 21 a pak az ve 4 :dizzy_face: tak to bylo uzasne spinkani pro mne :dizzy_face: ani kamiony mi nevadily :grinning: Uvidime,jake to bude dnes....
Zitra jdu na vylet-pesky pred les k nasim,driv jsem to chodila rychlou chuzi za hodinku...tak jsem zvedava,jestli to zmaku i s kocarkem a jak mi to bude trvat :confused: abych nemusela treba kojit v lese na parezu :grinning: :grinning:
Petr tam pak dojede na obed a zpet pojedeme vsichni autem.Odpo pak mame navstevu,tak uz mam v lednici nepeceny ovocny dort a Petr udela zitra maso a salaty :dizzy_face:

Tak se sem asi nedostanu,takze vsem preji krasnou sobotenku a tehulky,setrete se!!!a dejte vedet,jestli prijedete,at se muzu zacit konkretne tesit :wink: :dizzy_face:
16. črc 2010 ve 21:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.