• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky Kelišky z Moravy

(Zamčená)
26. července 2010 
@j.cien tak to máš zítra pěkně nabytý den, tak si to užij a nikde v lese nazakufruj. :wink: A né, že se pak budeš zase chlubit plným košíkem hub :sunglasses:
Co se týká toho srazíku u tebe, tak nevím jestli mi to příští týden vyjde. Protože v pondělí půjdu určitě se Sárkou znovu na veterinu, v úterý mám kontrolu já na gyndě a od středy u nás má být můj taťka, prý má v Ostravě školení, tak u nás bude potřebovat přespat. Spíš se mi to bude hodit asi ten další týden, ale to nevím jak to ještě zvládne Radulka. Jinak samozřejmě do porodu se s vámi chci vidět.
16. črc 2010 ve 21:27  • Odpověz
Jé tady se chystá sraz ,já bych vás taky všechny konečně tak ráda viděla,a Martinčiné holčočky dvojnásob,ale my nejsme mobilní,a hromadnou dopravou zatím moc nejezdíme,dokud nebudeme očkování.No snad se to jednou podaří a potkáme se,a kdyby jste třeba někdy jeli do směr Makro,tak cinkněte a určitě vás ráda uvidím. :wink: :wink:
16. črc 2010 ve 22:57  • Odpověz
@asmeena ahojky Asmee :slight_smile: tak kočárek nám přišel do 4 týdnů a košilky jsem si objednala přes net www.muzzy.cz

My jsme ráno byli odvézt kočárek ke tchánovcům a ted se chystáme na tu komodu :slight_smile:))

17. črc 2010 v 09:12  • Odpověz
@j.cien Cienko to máš ale dneska parádní den, tak si ho pořádně užij :slight_smile:)))
17. črc 2010 v 09:13  • Odpověz
Ahoj holky, my dnes brzy ráno museli na kontrolu na veterinu a když už jsme byli tak brzy vzhůru, tak jsme to potom vzali do Makra (chtěla jsem už teď koupit bráchovi na vánoce peřiny, ale žádné se mi nezamlouvaly), a pak jsme to vzali do Ikey, jenom jsem tam koupila plastovou velkou krabici s víkem, abych konečně vyklidila komodu s našima nenošenýma věcma a mohla si konečně uklidit vyprané a vyžehlené mimi oblečeníčko.
17. črc 2010 ve 12:56  • Odpověz
Martinko všechno nejlepší k svátku a brusinko jestli dnes taky slavíš, tak holky vše nej....
17. črc 2010 ve 14:29  • Odpověz
@j.cien Cienko, přidávám se taky ke gratulce k dnešnímu svátečku s přáním všeho nejlepšího, hlavně zdravíčko a štěstíčko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. črc 2010 ve 20:49  • Odpověz
My jsme celý den dělaly tu komodu, už je hotová na 80% a vypadá moooc krásně :slight_smile:))))))))))) a večer jsme šli se známýma do pizzerky na pizzu a pivečko, jo to bodlo :slight_smile:))))
17. črc 2010 ve 20:50  • Odpověz
Asmenko moc děkuji a Martince přejeme také vše nej :wink:
My byli zase na chalupě foto dodám zejtra :wink:
Všem holky příjemný večer :dizzy_face:
17. črc 2010 ve 20:52  • Odpověz
@radule82 už se těším až hodíš fotečku vašeho výtvoru. :wink: Kam chodíte do Pizzérky? Do Koruny?
17. črc 2010 ve 20:52  • Odpověz
@brusinka.pusinka Brusi tak koukám, že máš dneška taky sváteček, tak všechno nej :slight_smile:)))))

@asmeena byli jsme tady ve Viktorce :slight_smile: v Koruně už jsme nebyli ani nepamatuji :slight_smile:
17. črc 2010 ve 21:11  • Odpověz
Holky, pro dnešek jsem KO, tak se půjdu natáhnout :slight_smile:)) a možná že se dneska bude i spát dobře, když zapršelo :grinning:
Přeji všem krásnou noc :slight_smile:)) paaa :slight_smile:)))))))))))
17. črc 2010 ve 21:13  • Odpověz
@radule82 taky doufám, že to bude lepší, když je chladněji. Mě už od dopoledne šíleně pálí žáha a nemám na to ani žádný prášek a mlíko nepijuuuu.
17. črc 2010 ve 21:15  • Odpověz
@asmeena tak to já každý den letím do hrušky a musím koupit mlíčko, mnaaaaam :slight_smile:))))))))))
A zítra má být 21 stupnu, mi to přijde až neuvěřitelné :grinning: :grinning: :grinning:
17. črc 2010 ve 21:17  • Odpověz
@asmeena slyšela jsem, že na žáhu pomáhá cucat vitacit, ale sama jsem to ještě nezkoušela .........
17. črc 2010 ve 21:19  • Odpověz
@radule82 ten taky nemám :confounded:
Teď jsem se koukala na výpis z banky a mám nemocenskou proplacenou o dva dny kratší za červen, moje paní šéfová asi poslala na sociálku brzy lístek na peníze, přitom jsem to měla vypsané s datem 30.6. a oni mi to zaplatili jen do 28.6. takže jsem docela nasr.... V úterý řeknu šéfce, že i když mám lístek dříve, tak jí ho donesu až na konci měsíce, protože mi potom ty peníze chybí, nevím proč bych měla čekat další měsíc na zaplacení dvou červnových dnů. :angry:
17. črc 2010 ve 21:22  • Odpověz
Krásné nedělní ráničko, dneska zatím fakt to vypadá chladnější den :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no kéž by :slight_smile:))))))))))))))))
Copak máte dneska v plánu? :slight_smile:))) Mějte hezký a pohodový den :slight_smile:))
18. črc 2010 v 08:59  • Odpověz
Ahojki my vyrážíme k našim at jsme hezky na zahradě,už se těším. :wink: :wink: :wink:
Verčo a neměla jsi náhodou ten lístek špatně vystaveny,mě se to rotiž jednou stalo,ale naštěstí mě na to účetní upozornila,měla jsem ho napsaný do konce měsíce ,ale datum vystavení byl dřívější a to prý být nesmí.Musí být ty 2 data stejné. :wink: Nic mějte se krásně my vyrážíme. :slight_smile:
18. črc 2010 v 09:22  • Odpověz
Tak jsem ted očistila celý kýbl rybízu, uf to byla fuška :grinning:
18. črc 2010 v 11:22  • Odpověz
autor
Moc dekuji vsem za pranicka s svatku :dizzy_face: a Brusi.tobe taky vsem nej k svatecku,jen skoda,ze neni v kalendari primo Mia,ze?Nase Mia bude slavit na Marii a Tea na Terezku,tak jsou pokřtene :wink:
Holky,ja jsem v 7nebi :dizzy_face: :dizzy_face: kojila jsem ve 22 a pakaz v 5,30!!! :dizzy_face: :dizzy_face: UZASNA NOC!!! :dizzy_face: A to byly holky prima cely den!
Dopo jsem si makla,sla jsem to lesem 1,5hod...holt nemam moc kondici..a odpo jsme meli navstevu,tak jsme se koupali a povidali a jedli a bylo to prima a holky byly celou dobu zlate! s nama venku v kociku :dizzy_face: Koupali jsme az po 21h a pak tak kraaaasne spinkaly,no parada!!!A vcera dokonce vubec zadne boleni briska,zaden vecerni plac :slight_smile:

Dnes je pod mrakem,coz je super,ze je nemusim v kocarku tak uszkostlive zakryvat plinkou pred slunickem..dopo byly s tatkou kocarkovat a ted chrupkaji po kojeni v lekatkach,potom zase nakojim a poficime na odpoledni kocarkovanicko,jupiiiiiiiiiiiii :dizzy_face:
18. črc 2010 ve 13:20  • Odpověz
autor
Asmenko,moc se na vas s Radulkou tesim...chapu,ze to je narocne..ale strasne bych vas chtela videt jeste obe pupikove :dizzy_face: ,tak se musime nejak domluvit!!At to jeste stihneme!! :wink:
18. črc 2010 ve 13:21  • Odpověz
@j.cien Cienko, tvoje holky ti včera dopřávaly ke svátečku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: koukám, že jste si včerejší den fakt užili, tak to je parádička!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

My jsme ted poobědvali, dělala jsem jen rychlovku, ale oblíbenou, fazolky na smetaně s brambůrkem a vajíčkem :slight_smile:)))
A dopoledne jsme postavili postýlku pro naši malou :slight_smile:))))))) tak už se to zase dál rýsuje :dizzy_face: :dizzy_face:
18. črc 2010 ve 13:53  • Odpověz
@kasa měla jsem ten lístek na peníze dobře vystavený, to já si zase hlídám (pracovala jsem v tom, tak vím co tam má být), ale prostě to zdupala určitě naše velmi šikovná paní vedoucí.

@j.cien tak to byly holčičky moc šikovné, že ti tak krásně spinkaly

My byli dnes dopoledne v kině na Predatorech, bylo to dobré, ale šla jsem tam jenom kvůli tomu, že mám ještě zadarmo lístky do kina, které mají platnost jenom do konce července. Ještě se ve středu chystáme i s mým taťkou na Prince z Persie a tím svou zásobu lístků vyčerpám a bude se zase sedět doma u telky :grinning:
18. črc 2010 v 15:45  • Odpověz
@j.cien mně to tento týden, ale asi nevyjde. Jedině o víkendu a nebo až ten další týden. :wink:
18. črc 2010 v 15:50  • Odpověz
autor
@asmeena OK,muzete opravdu kdykoliv!jak se vam to bude hodit,budu se moc tesit :wink:
18. črc 2010 v 15:58  • Odpověz
@j.cien musíme se domluvit s Radulkou, jestli bude řídit a abychom to zkloubily dohromady. :wink:
18. črc 2010 v 16:03  • Odpověz
autor
@asmeena OK
Dala jsem par nových fotek :slight_smile:)
18. črc 2010 v 16:59  • Odpověz
@j.cien fotečky jsou užasné!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Holky právě jsem si sbalila tašku do porodky, ségry mě furt uháněly, tak jsem se k tomu dneska odhodlala :grinning:
akorát nevím, jestli si mám sbalit i dudlík pro malou?
18. črc 2010 v 17:23  • Odpověz
@j.cien fotečky super

@radule82 s balením neporadím, spíš pak budu potřebovat poradit já od vás zkušenějších. :wink:
18. črc 2010 v 17:25  • Odpověz
@asmeena já ani nevím, co mám nachystat pro mimi za oblečení do porodnice :grinning: nachystám od každého něco a pak uvidíme :grinning: :grinning: :grinning: ani nevím, jakou velikost :grinning: :grinning:
18. črc 2010 v 17:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.