• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky Kelišky z Moravy

(Zamčená)
26. července 2010 
@radule82 no právě, člověk nachystá malinké a pak se narodí brouče větší, ale neboj Aleš ti pak donese to pravé. Stejně v porodnici ti půjčí jejich erární ne? Budeš pro mimi potřebovat až to v čem pojedete domů, ne?
18. črc 2010 v 17:32  • Odpověz
@asmeena jj budu používat erární, asi udělám dvě kupky a bude to :grinning:
18. črc 2010 v 17:33  • Odpověz
Holky nerada sem lezu, ale kdo byste měl zájem do konce týdne přijímám objednávky a následný týden budu rozesílat http://dedra.ecbook.cz/leto-2010/#page=1
18. črc 2010 v 18:18  • Odpověz
Holky, tak já se už půjdu natáhnout, přeji vám krásnou noc :slight_smile:
18. črc 2010 v 19:20  • Odpověz
@asmeena takže ohledně toho našeho výletu se tedy domluvíme za týden, uvidíme jak mi bude :wink:
18. črc 2010 v 19:20  • Odpověz
Ahojki tak jsme před chvilkou teda kolem půl sedmé dorazili domů od našich,bylo zase super,ikdyž jsme dneska nemohli sedět na zahrádce kvůli větru,ale i tak jsem si dost odpočinula.Ted jsme konečně stáhli nějaké fotečky tak jsem je hnedka vložila můžete kouknout.Jinak dneska jsme zůstali v šoku.škoda ,že jsem neměla nastartovaný foťák,ale Vojtíšek poprvé zvedl hlavu do koníčkování,vím možná to byla náhoda,ale měli jsme obrovskou radost. :wink: a taky už se na bříšku posouvá dopředu,je to naše šikulka. :wink: .Nic jdu ještě něco zbaštit ,odsát mlíčko a půjdu se natáhnout.Mějte se krásně. :wink:
18. črc 2010 ve 20:22  • Odpověz
Radul já jsem dudlík sebou měla,ale Vojtulka ho vůbec nechtěl až teďka. :wink:
18. črc 2010 ve 20:25  • Odpověz
@kasa moc pěkné fotečky, Vojtula se fakt podařil :wink:
Ségra mi taky říkala, at dudel neberu, že Terka ho ze začátku vůbec nepotřebovala :slight_smile:
19. črc 2010 v 06:49  • Odpověz
Ještě není ani sedm hodin a já už tu zas straším, no nic, idu se ještě natáhnout :slight_smile:)))
19. črc 2010 v 06:51  • Odpověz
Radulko my už strašíme od půl šesté,teda já,Vojtulka se napapal a ještě usnul ,ale já už jsem odsávala mlíčko a ted tu byla kamarádka na kávičku,asi di půjdu lehnout po obědě. :wink: :wink: .Jo ,jo je to naše zlatíčko.A dudlík určo v porodce potřebovat nebudeš,teda my ho nepotřebovali. :wink: :wink: :wink:
19. črc 2010 v 09:46  • Odpověz
Tak holky, právě jsem se vyškrábala z postýlky :slight_smile:))) to počasí je žůžo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: půjdu vyžehlit pračku a pak se uvidí co dál :slight_smile:)
19. črc 2010 v 10:05  • Odpověz
Ahoj holky, to je dobře, že není horko, ale i tak jsem šíleně líná a nic se mi nechce.
Radul: na kolik jdeš zítra k doktorovi?
19. črc 2010 v 10:22  • Odpověz
@asmeena ahojky... zítra na devátou? a ty? :slight_smile:
19. črc 2010 v 10:23  • Odpověz
@radule82 tak to já jdu až na desátou.
19. črc 2010 v 10:24  • Odpověz
@asmeena ale myslím, že i tak se uvidíme :slight_smile: s tím jejich časováním :angry:
19. črc 2010 v 10:26  • Odpověz
No nic, musím začít něco dělat. Odpoledne mají přijít tcháni,ještě Vítkovi nepřáli k narozeninám, které měl před 14 dny, tak musím skočit do Sparu nakoupit na chlebíčky, ať tady nesedíme jako u suchánků. Žehlit bych měla taky, tak doufám, že se k tomu dokopu.
19. črc 2010 v 10:26  • Odpověz
@radule82 tak já zase přijedu asi na půl desátou, raději chodím dřív.
19. črc 2010 v 10:27  • Odpověz
hezký den mamulky a těhulky a čekatelky :wink:
My byli o víkendu na chalupě a fotili a včera jsme jeli na bazén , videa jsou na FB :wink:
Jinak moje malá už od pátku nemá dudlíček a sama si ukáže na nočník a také se naučila dělat prosím prosím když něco chce a nedošáhne tam :grinning: :grinning: :grinning:
19. črc 2010 v 10:39  • Odpověz
@brusinka.pusinka ahojky Brusi, malá s tím melounem je úžasná :grinning:
19. črc 2010 v 10:52  • Odpověz
Radulko děkujeme ona všechno ovoce tak tlačí a nejvíc miluje ananas a broskve :grinning: :grinning: :grinning: a jahody jedla po kilech :wink:
19. črc 2010 v 11:09  • Odpověz
brusi: fotečky už jsem okukovala na FB a malá je perfektní a to, že už si řekne je teda opravdu dobrá na to, že nemá ještě ani rok. Ale rok už se vám blíží, že? To bude oslavička. :wink:
19. črc 2010 v 11:52  • Odpověz
Asmenko děkujeme jj a už se připravujeme jen dárečky jsem už dala nemá z toho rozum tak ať si hraje a dárky budou jěště od ostatních :wink:
19. črc 2010 ve 12:04  • Odpověz
Jé to budou oslavy,to my zítra slavíme měsíc. :wink: :wink:
19. črc 2010 ve 12:55  • Odpověz
Tety dneska máme první malé narozeniny-máme měsíc. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .
20. črc 2010 v 01:36  • Odpověz
Ahoj holky, vím že zanedbávám :confounded: Ale nějak nestíhám, je toho strašně moc. Dnes jdeme vyzvednout klíče a začínáme se stěhováním. Mám z toho docela hrůzu, protože nevím vůbec kde začít. Přes den to s malým moc nejde, tak budu muset balit v noci...Ale určitě tostojí zato :slight_smile:

Holky, kdy se chystáte k Marti?

Kasi, Vojtíškovi veeeeeeeelkou pusinu k prvnímu měsíci. Letí to všehno neuvěřitelně rychle.

Brusi, krásné fotečky :dizzy_face:

Marti, koukám, že holčičky jsou v noci přímo vzorové :dizzy_face: U nás se to obrátilo a vstáváme zase o půl druhé a pak o půl páté...potom už nechce spát :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dnes jsme museli odejít z ložnice, protože Maty řval a řval.Musím nechat tatku prospat, protože v noci chudák běhal s Kleou ven, protože měla srajdu :confounded:
Takže noc, nic moc...
20. črc 2010 v 06:53  • Odpověz
Krásné ránko holky :slight_smile:)) tak já jsem posnídala a půjdu se pomalu chystat na dnešní kontrolu :slight_smile:) Dneska je venku zas fajn, tak jsem zvědavá, kolik nám dneska na pásech naměří :slight_smile:))

@kasa Vojtulovi všechno nej :slight_smile:))

@luciik držím pěstíky s tím stěhováním, at vše probíhá hladce a bez problémů :slight_smile:)) Měly jsme tam jet tento týden, ale Asmeence to bohužel nevyjde, takže uvidíme, jestli tam pojedem příští týden :slight_smile:

@asmeena kdyby jsme se u dr neviděly, čemuž nevěřím, tak at kontrolka dopadne opět dobře :slight_smile:)))
20. črc 2010 v 07:15  • Odpověz
A ode dneška začínám pít čaj z maliníku a lněného semínka, tak uvidíme, co to pak budou za zázraky u porodu :grinning:
20. črc 2010 v 07:17  • Odpověz
@luciik tak tu srajdu u pejska nezávidím, my to teď měli týden v kuse, ještě, že zatím není miminko, protože to by byly úplně bezesné noci. Jinak taky držím pěstičky při stěhování, ať všechno rychle a hladce zvládnete.

@radule82 taky zrovna snídám, ještě si umyju hlavu a taky za chvilku vyrážím. Doufám, že budeš mít taky dobré výsledky oproti minulému měření.
20. črc 2010 v 08:18  • Odpověz
TAk jsem zpátky z kontroly, dneska to šlo jak po másle :slight_smile:)) a všechno je tak jak má být, takže ok :dizzy_face: i ten puls jsme měly dobrý, takže fakt to počasí děla divy :slight_smile:))))
Další kontrola zase za týden :slight_smile:
Po cestě zpět jsem se stavila v intersparu, nakoupila jsem milion jogurtu a velke baleni pampers plin, maji je v akci, tak jsem jedno baleni vzala :grinning:
20. črc 2010 v 11:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.