• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky Kelišky z Moravy

(Zamčená)
26. července 2010 
@radule82 tak já jsem taky zpět, ještě jsem se po kontrole stavila v práci. Jo a samozřejmě mi dělal kontrolu čípku, tak jsem mu říkala, že nejsem přichystaná na vnitřní kontrolu :grinning: a Dr. mi řekl, že žena má být přichystána v každé situaci. :astonished: :grinning:
20. črc 2010 ve 12:44  • Odpověz
@asmeena asmee, tak ted jsi mě dostala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak ted už musíš být připravená pokaždé, protože ted už ti kontrolu čípku bude dělat při každé kontrole :slight_smile:
20. črc 2010 ve 13:24  • Odpověz
@asmeena a doufám, že kontrola dopadla ok :slight_smile:
20. črc 2010 ve 13:25  • Odpověz
@radule82 no právě, když jsem byla vždy připravena, tak nebylo nic a teď to bylo jak naschvál :grinning:
Jinak už jsem taky dostala žádanku do Laborexu a prý se tam nemusím ani objednávat, tak tam asi zajdu příští týden.
Kontrola O.K. - chtěla jsem vědět jak je malá velká, ale Dr. mi řekl že bych malou nejprve musela postavit do latě, aby ji mohl změřit, že teď už je to složitější.
20. črc 2010 ve 13:29  • Odpověz
Ahojki děkujeme za gratulace,taky jsme dneska byli u paní doktorky,protože jsem si myslela,že má brouček teplotu,a v noci mi vyzvracel skoro celou dávku,a ikdyž za hodku a půl další dávka zůstala v bříšku ,tak ráno měl i trošku průjem ,tak jsem volala,a paní doktorka říkala ať dojdem,zkontrolovala ho broučka,a říkala,že je v pořádku,a teplotu taky nemá,protože jsem nevěděla,že když měřím teplotku v zadečku musím odečíst půl stupně.Tak říkala,že to tak děti někdy mají,že 2 dny propláčou,ale že to může být i přepitím,a ted těmi vedry.Akorát říkala,ať zkusíme odsát nosík odsávačkou,tak jsem se ptala na tu na vysavač aa říkala,že ta je nejlepší,tak počkám na Peťu a odpoledne to zkusíme,trošku se toho poprvé bojím.
Jinak musíme někoho zaúkolovat až pojede do polska ať nám koupí ty probiotické kapičky,prý jsou opravdu dobré,ale tady stojí 649,- :stuck_out_tongue_closed_eyes:.
Jak pojedete za Marťou mooooooooooooooooooooc ji pozdravujte a dejte za nás holčičkám hubánka.Taky bych ji ráda viděla a vás všechny ,ale zatím moc necestujeme,ale kdyby jste měli cestu kolem ,směr makro nebo tesco v Hrabové rádi vás uvidíme. :wink: :wink:,mohli by jsme si třeba zajít na kávičku na bouling se zahrádkou máme ho přímo před baráčkem a je tam hezké posezení a dobře i vaří.
20. črc 2010 ve 13:47  • Odpověz
@asmeena jj ted dr. říká akorát přibližnou váhu, my asi vážíme 2,5kg :slight_smile:
Jinak jsem se ptala sestry, jestli bývá dr. ve Fakultce u porodu, tak říkala, že někdy ano, pokud tam zrovna je, jinak je ho možné mít u porodu na zavolání, ale že ted přesně neví, kolik to stojí, že kdysi chtěl 4tisíce......
20. črc 2010 ve 13:57  • Odpověz
@radule82 a ty budeš teda kde rodit? Mně je jedno jakého doktora budu mít u porodu, oni jsou tam všichni dobří. Jen bych chtěla pokud to vyjde, nadstandart a chci risknout tu fakultku.
20. črc 2010 ve 14:00  • Odpověz
@asmeena jj v Laborexu je to bez objednávky, jen je tam třeba být myslím do půl osmé :slight_smile:
20. črc 2010 ve 14:00  • Odpověz
@kasa taková zahrádečka s fajn kávičkou a obídkem zní lákavě, ale na mě je to dost daleko. Až bude Vojťulka větší, tak si zajdeme do Ikey. :wink:
20. črc 2010 ve 14:02  • Odpověz
@radule82 sestřička mi to napsala mezi 7.15 a 7:30 - akorát nevím jak to zvládnu nalačno, abych se tam nevybulila.
20. črc 2010 ve 14:03  • Odpověz
autor
@kasa Jj,v Pl vyjdou ty kapky na cca 280Kč,ale jsou take polovicni velikosti-jen 5ml!!

Holky mam dnes nejake umrcene...ale vcera byly moc prima,byla jsem s nema zase na Cantoryji na boruvky a dnes uz mame kolac a knedliky-to jsem sikulka,co? :wink: :grinning: :grinning: :grinning: Jeste me to laka na hriby do lesa,jen ty nase mistni tereny nejde moc zdolavat s kocarem :confounded: tak uvazuji o 2klokankach-jednu na predek a druhou na zada :grinning: :grinning: Ale ten nas otesanek Mia uz ma pres 6kg a bude hur :grinning: :grinning:

Vsem preji poho den :dizzy_face:
20. črc 2010 ve 14:05  • Odpověz
@asmeena manža mi taky říkal, že pak budu ráda, když dojedu do nejlbižší nemocnice, ptala jsem se sestry, co říkají maminy na fakultku nebo vítkovice... říkala, že slyší pozitiva i negativa jak na tu, tak na tu, ale že ví, že na fakultce přímo na porodním sále jsou moc šikovné ty sestry a porodní báby :slight_smile:navíc tam mají perfektní vybavení na sále... no a potom že je to o lidském přístupu, prý záleží na tom, na koho zrovna natrefíš.....
Kdybych byla ve Vítkovicích, tak jsem uvažovala o tom polonadstandardu za 450 kč noc, ale ve fakultce stojí nadstandard 1000,- to bych jim nedala ani náhodou.... mě to přijde jako šílená pálka :(
Takže já zatím říkám jeden den Vítkovice, druhý den Fakultka..... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
20. črc 2010 ve 14:05  • Odpověz
@asmeena určo se tam neobulíš, protože do těla dostaneš konskou dávku cukru :grinning:
20. črc 2010 ve 14:06  • Odpověz
@j.cien ty si blázen, sama dvě klokanky a jak se k těm hříbečkům budeš ohýbat? Jedině jednu klokanku Kerince. :grinning:
Ale teda stejně jsi šílený provokátér jak s borůvkama, tak s hříbama.
20. črc 2010 ve 14:06  • Odpověz
@radule82 právě, všechny holky z práce mi dnes říkaly, že byly ve FN spokojené, ale jsou i samozřejmě u někoho negativa. To je asi opravdu o tom na koho natrefíš. Ale hlavně si říkám, že nejde až tak o mě, ale o miminko a ve FN jsou perfektně vybaveni.
20. črc 2010 ve 14:08  • Odpověz
@j.cien Cienko, tak představa jedna klokanka vzadu druhá vepředu mě pobavila.Co se týče těch kapek, tak u nás v lekárnách je pouze taky 5 ml nebo nee? :slight_smile:
No a o těch borůvkových knedlících a koláči jsi ani neměla říkat, mlaskám na sucho :grinning: :grinning: :grinning:
20. črc 2010 ve 14:08  • Odpověz
autor
@luciik Vcera Mia taky vriskala uz v 1 v noci..tak jsem kojila jen ji,pac Tea spala tak tvrde,ze ji neslo vzbudit...a pak ve 3 jsem kojila znovu, a v 5 znovu...takze ta luxus nocka asi nebude pokazde :confounded: skoda :grinning: :grinning:
A moc drzim palce na stehovanicko-at to jde hladce a rychle :wink:
20. črc 2010 ve 14:09  • Odpověz
@j.cien a o sbírání hřibku ani nemluvím, to je dobrá provokace pro ty, kteří milují sběr hřibků :grinning: :wink: :wink: :wink:
20. črc 2010 ve 14:09  • Odpověz
@j.cien tak ještě týden vydržat, prý po třech měsích nastavá obrat :slight_smile:)))
20. črc 2010 ve 14:10  • Odpověz
@radule82 až pojedeme k Marti, tak si vezmeme košík a trošku to tam prohlédneme, když tak pořád machruje, aby nebyla tak rozmlsaná, že tam má les jenom sama pro sebe. :grinning:
20. črc 2010 ve 14:11  • Odpověz
@asmeena a mě chytne z té chůze porod kajsi u pařezu ne? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. črc 2010 ve 14:12  • Odpověz
Holky mám dotaz, koupila jsem si od kolegyňky postýlku i s povlečením a má povlečení z Ikey (to má samozřemě debilní rozměry, takže musím koupit jedině peřinku v Ikey) - máte někdo s lůžkovinama z Ikey zkušenost? Jsou dobré?
@radule82 Né, ty budeš sedět na pařezu a já ti něco nasbírám :grinning:
@asmeena tak to je jiná :grinning:
20. črc 2010 ve 14:13  • Odpověz
@radule82 tak já jsem ještě trošku pohyblivá a taky mám do porodu delší dobu a prý čípek je dobrý, tak bych mohla pár těch hříbečků pobrat. A nebo mám lepší nápad. Marťa nám je nasbírá a my si je jenom odvezeme. :grinning: :grinning: :grinning:
20. črc 2010 ve 14:14  • Odpověz
Verun ono to zas není tak daleko,17 jsi tu coby dub nebo z Poruby tu jezdí i 39 a ta stojí úplně kousek od baráku.Bylo by to fajn,protože do ikei nechci zatím chodit,až nejdříve po očkování,a to je až za skoro 3 měsíce,a to už budeš těsně před rozpadnutím ,možná už po porodu,a pak zase nebudeš moci chodit s beruškou nikde ty,a ted by bylo venku pod stříškou ták dobře. :wink: A Vojtíšek by se na tetu taky těšil.Rád se tulínkuje.
20. črc 2010 ve 14:16  • Odpověz
Teda Marťo ty jsi super.2 klokánkya šup na brůvky, já tě obdivuji.
20. črc 2010 ve 14:16  • Odpověz
Já taky nechápu jak to tak Marťa zvládá levou zadní a ještě běhá po lese.
20. črc 2010 ve 14:17  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: jste dobre,uz vas vidim s pupikama na parezu :grinning: :grinning:
Nn,to neni u mne levou zadni-to je z poslednich sil :grinning: ale kdyz musis,tak musis :grinning: :grinning:
Jsme permanentne nedospana a unavena,ale stastna jako bleska :dizzy_face: :dizzy_face: a kolikat si vzpomenu,na ty reci od Katrin-jak jeste budu vzpominat na tehu,jak to bylo super... az budou holky na svete a blabla....tak to teda vuubec neni pravda!!To trapeni s obrim brichem a 2hod spankem bych teda nemenila ani nahodou!!!
20. črc 2010 ve 14:21  • Odpověz
Taky bych neměnila.
20. črc 2010 ve 14:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.