• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky Kelišky z Moravy

(Zamčená)
26. července 2010 
autor
A proto tehulky vydrzte-bude uz jen lip!!! :dizzy_face:
20. črc 2010 ve 14:28  • Odpověz
@j.cien taky na tebe vzpomínám, když se ráno probudím v šest hodin po celonočním spánku, že já mám teda luxus, ale jak jsi se trápila ty. To bylo hrozné. Teď už může aspoň pomoct Peťa a ty si trošku odpočineš, ale s břichem ti nikdo nepomůže.
Ale musím teda říct, že dnes poprvé mě jeden pán nechal sednout v trolejbuse.
20. črc 2010 ve 14:28  • Odpověz
Marti: já vydržím cokoliv, důležité je, že už to bříško konečně taky mám, že jsme se konečně dočkali po tolika peripetiích.
20. črc 2010 ve 14:29  • Odpověz
autor
Fičíííííííííííííím kojííííííííííít a pak na prochajdu,Kerinka se uz nemuze dockat :wink:
20. črc 2010 ve 14:29  • Odpověz
@radule82 kolik je dobrá cena za plenky? Už taky pomalu nakupovat, když někde uvidím v akci.
20. črc 2010 ve 14:30  • Odpověz
@j.cien pápá, užijte si to.
20. črc 2010 ve 14:30  • Odpověz
Já jdu taky něco dělat, mám plný dřez nádobí a myčku bohužel nemám, tak musím ručo-fedro. :wink:
20. črc 2010 ve 14:31  • Odpověz
@asmeena tak to jsme byly dvě, já vlezla do tramvajky narvané lidma a kdo mě pustil si sednout, jeden cikán :slight_smile:
20. črc 2010 ve 14:32  • Odpověz
@asmeena Asmee, já nekupuju uplně ty pidi newborny 1, ale dvojky ty jsou od 3-6kg, já jedno balení koupila tesco to zelené balení - a jedna mě myslím vyšla na 3 kč, a dneska jsem koupila velké balení po 108 plínách pampers, jedna me vysla za 3,23 :slight_smile:
Jinak ségra si dost i chváli plíny přimo od rossmanna z drogerky a dobré reference jsem četla na plíny z DM ty babylove :slight_smile:
20. črc 2010 ve 14:34  • Odpověz
Jo ,paparsky jsou dobré,taky hugies premium,ale my zatím používáme 2-5kg lépe drží,ty 3-6 jsou zatím veliké,no uvidíte kolik budou broučci vážit,ale nám radila na kurzu do porodky určitě 2-5kg a jsem ráda,zkoušela jsem i ty 3-6 máme taky ,ale zatím padají.
20. črc 2010 v 15:30  • Odpověz
autor
Jj,do porodky doporucuju take aspon jeden balik tech 2-5kg....nase Tea je ma dobre jeste ted...a to mame za tyden uz 3mesice...ona je drobna,tak v tech 3-6kg dost lita...Zato Mia ma ty 3-6 uz jen tak tak :grinning: je to tlustoska mala :grinning:
20. črc 2010 v 15:32  • Odpověz
autor
Z tech latkovych,co jim davam,tak ted teprve ma Mia celkem dobre ty vel.S...do ted to mely silene velke!!Takze jsem mohla davat jen klasicke ctvercovky + PUL kalhotky vel S,pro Teu vel .XS :wink:
20. črc 2010 v 15:34  • Odpověz
já právě ty nejmenší zatím nechci kupovat, pokud budou ty dvojky velké, tak ty nejmenší se dají vždy přikoupit, tak at zbytečně nevyhazuji penízky :slight_smile:
20. črc 2010 v 15:42  • Odpověz
Radulko myslím,že nevyhodíš oni těm mrňouskům opravdu lépe drží. :wink: :wink: Vojtíšek má už 3800g a zatím je má určitě lepší než ty 3-6kg.
20. črc 2010 v 16:57  • Odpověz
Tak máme za sebou další den a já vlastně poslední den v osmém těhulkovém měsíci :slight_smile:
Jdu vám popřát dobrou nocku a hezky se vyspětě :slight_smile:
20. črc 2010 ve 20:02  • Odpověz
Jé Radulko to tak rychle letí,za chvilku už budeš mít berušku u sebe v náručí. :wink: :wink: Já jsem právě uspala Vojtíška a jdu odsát mlíčko a pak taky do hajan.Tak dobrou noc.
20. črc 2010 ve 20:35  • Odpověz
autor
@radule82 jupiiii,uz zacinas 9.mesic :dizzy_face:

dobrou nocku vsem :dizzy_face: my ted meli hodinove duo rvani :frowning2: tak se uz tesim,az zalehnu :dizzy_face:
20. črc 2010 ve 20:58  • Odpověz
Ještě novinka ,dneska se Vojtíšek opět zvedl do koníčkování,ale když se pokládal ,tak ještě i otočil hlavičku,je to naše šikulka. :wink: :wink:
20. črc 2010 ve 21:12  • Odpověz
Dobré ráno holky, dnes to vypadá opět na šílené horko. Ach jo. Dnes mi má přijet taťka - mají v Ostravě školení, tak u nás bude do pátku přespávat.
21. črc 2010 v 08:53  • Odpověz
Pěkné dopoledne, jj dneska to zas vypadá na pěkné dusno :angry: :angry: :angry: :angry: já jsem se před chvíli vytetelila z postýlky :dizzy_face:
a zvažuji, co budu dneska dělat? tot ve hvězdách :slight_smile:))) možná že si udělám pořádek ve špajze :slight_smile:))
21. črc 2010 v 09:36  • Odpověz
@radule82 taky jsem se rozhodla, že trošku pouklízím a teď jsem naštvaná, protože jsem vyhodila peřiny na balkón a paní o dvě patra výš se rozhodla si tam pověsit nevyždímaný koberec, tak mi to všechno nateklo do peřin. Do prčič už s těma lidma.
21. črc 2010 v 10:15  • Odpověz
@asmeena tak je ona normální, to se neumí podívat pod sebe!!!!!!!!!§ já bych ji šla zdupat :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
21. črc 2010 v 10:33  • Odpověz
@radule82 Už na to nemám sílu, je to stará babka, která mi stejně zabouchne dveře před nosem -už jsem u ní byla před 3 týdnama. Musí tam jít asi Vítek jako předseda společenství a hlavně chlap.
21. črc 2010 v 10:40  • Odpověz
Tak kuchyn uklizená a tím pro dnešek končím :grinning:
21. črc 2010 v 10:48  • Odpověz
@radule82 To jsi dobrá, já zatím jenom vyvětrala ty peřiny, ustlala a nachystala i ložní pro taťku jak dneska přijede. A už teď jsem zpocená jak myš. Teď jdu pověsit prádlo a pak dodělám polívku.
21. črc 2010 v 10:53  • Odpověz
@asmeena a copak dobrého si děláš dneska na obídek? já mám chut na nové brambůrky a k tomu si udělám rybí prsty a zítra repete :grinning:
21. črc 2010 v 10:58  • Odpověz
@asmeena a včera jsem si udělala pořádek ve skříni co máme v koupelně a s dnešní špajzou vyhazuju dvě plné tašky, tak si říkám jestli do porodu z našeho bytu neudělám holobyt :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. črc 2010 v 11:01  • Odpověz
@radule82 taky postupně vyhazuju zbytečnosti, akorát se mi to tady kupí a já to akorát schovávám a schovávám, co kdyby se to někdy hodilo a stejně se to nikdy hodit nebude.
Já dnes mám kuřecí vývar a jako druhé žraloka v parním hrnci s dušenou zeleninou a bramborem.
21. črc 2010 v 11:06  • Odpověz
autor
@asmeena Uf,to by mne trefil slak...s tema perinama :confounded: lidi fakt nemaji rozum :angry:

Dnes je zase hycna :stuck_out_tongue_closed_eyes: deda kocarkuje a ja honem uklizim,peru atd..a na obed ficime k nasim,tam nakojim a pak hopky do lesicka,tam bude chladek :wink: Boruvkovy kolac jsme uz sezrali :grinning: :grinning: tak abych vyrazila znova :grinning:
Zitra i v patek mam hlasene navstevy,tak nevim,co mam zase kuchtit :confused: ...nemate nejaky tip na neco turbo rychleho??? :grinning:
21. črc 2010 v 11:31  • Odpověz
@j.cien rychlého teplého?
21. črc 2010 v 11:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.