• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky Kelišky z Moravy

(Zamčená)
26. července 2010 
Hele mám taky budu dělat poradila mi to mamča,hotövo za 10 minut.
Na korpus dortový,ten mám koupený,dáš krémovou směs s ovocem -dobré s mandarinkami.
Takže do misky ,kterou pak můžeš zavřít a zatřepat s ní pořádně dáš šlehačku ,pudink -Ole co je bez vaření,ale jen ten prášek a mandarinky,zavřeš to ,pořádně protřepeš nebo můžeš použít švrlák,a vznikne ti tuhá směs tu natřeš na korpus a je hotovo,dáš ztuhnout do ledničky.My jsme na to dali ještě želatinu. :wink: Je to rychlovka pro nečekané návštěvy :wink: :wink:
21. črc 2010 ve 12:22  • Odpověz
Marti: koupeš v to kyblíku? Líbí se to holkám?
21. črc 2010 ve 12:37  • Odpověz
K tomu co napsala Kasa - je to fakt super, ale rozhodne pridat jeste stuzovac slehacky :slight_smile:
21. črc 2010 ve 12:40  • Odpověz
Radul je to vyzkoušené ztužovač se jsme tam nedávali,ten pudink -prášek to ztužil.Musí to být ,ale ten Ole bez vaření.
21. črc 2010 ve 12:44  • Odpověz
ten receptík vypadá hodně dobře a hlavně rychle a to je důležité.
21. črc 2010 ve 12:45  • Odpověz
@kasa To ani nevím, že nějaký takový puding existuje.
21. črc 2010 ve 12:45  • Odpověz
JJ existuje, tak já to delala pouze s tím stužovačem , tak jsem myslela, že jsi ho tam zapomnela napsat, ale vsechny recepty, ktere jsem si cetla (jinak se to jmenuje hrk-hrk buchta - nedávno jsem tady dávala odkaz na neho) tak tam byl ten stuzovac :slight_smile:
21. črc 2010 ve 12:47  • Odpověz
Fakt jsme ho tam nedávali a ztuhlo to.Jo existuje.Dobře se to pamatuje.Olé. :grinning: -je bez vaření.
21. črc 2010 ve 12:53  • Odpověz
Já mám taky ještě upečenou buchtu, ale až ji dojíme, tak to asi zkusím. Bude to takové lehké letní osvěžující.
21. črc 2010 ve 12:54  • Odpověz
Hlavně se neupečeš u trouby. :grinning: :grinning:
21. črc 2010 ve 13:02  • Odpověz
Já se peču ve vlastním potu. :grinning: :grinning: .připadám si jako chobotnice. Jednou rukou uklidnuji malého druhou vysávam,pak jím u toho odsávám mlíčko ,když kojím tak u toho i dlubu do obědu já,pak rychle na procházku. :grinning: :grinning:
21. črc 2010 ve 13:04  • Odpověz
@asmeena to je paráda ten déšt, že? :grinning:
21. črc 2010 v 17:36  • Odpověz
Holky, tak já končím pro dnešek, mějte se hezky, zítra papa a přeji vám dobrou :slight_smile:))
21. črc 2010 v 19:36  • Odpověz
ahoj holky,přišla jsem na vás mrknout...pozdravit všechny...

mám se dobře,stále pracuji...ted jsem měla dovolenou,další týden si zase vybírám,už se těším:slight_smile:
Jinač čekame kluka Eliase..prozatím je vše na jedničku:slight_smile:))akorát má níže hlavičku,tak se musím tedkom šetřit než změní polohu(jestli)..příští týden jdu akorát na srdíčko do Ostravy,tak se těším na nějakou pěknou fotečku z 3D UTZ..
Jinač jsem přibrala 4,5kg,mám to prozatím v bříšku a prsou(zdá se mi),nijak se nepřežírám,ani zvláštní chutě nejsou,třeba to ještě přijde :grinning:
holky,tak se opatrujte,zase na Vás někdy kouknu...papá Petra
21. črc 2010 ve 20:12  • Odpověz
autor
@hnedoocka23 To je fajn,zes dala o sobe vedet a hlavne,ze je u tebe vse OK :dizzy_face: tak se opatruj a uzivej si tehulkovani :dizzy_face:

Holky,jsem dnes KO,upekla jsem akorat bublaninu a jeste udelam ted vecer ten nepeceny zakusek ze zakysane smetany s boruvkama a s malinama :wink: .To je rychlovka a bez tech vsech ztuzovacu a pudingu co se nevari....ja toto nemam rada,je to sama chemie..Akorat nevim,jestli udelat i neco s masem...nebo jen salat..ted v tom hycu :confounded:
Asi to odbydu salatem..jedem ovocny a jeden zeleninovy...to bude kombinace na pos.... :grinning: :grinning: :grinning:

Pekny vecer a dobrou nocku vsem :dizzy_face:
21. črc 2010 ve 21:09  • Odpověz
@radule82 Jo, to byl pořádní slejvák, ale divila jsem se, že pořád svítilo sluníčko a z toho ničeho taková průtrž mračen.
Včera jsme byli v kině na Prince z Persie - docela pěkná pohádka (tak jsem aspoň vyčerpala lístky co jsem měla z práce zadarmo a teď další kino zas hodně dlouhou dobu nehrozí - je to šíleně drahé)

Očko: vítej těhulko, často na tebe myslím jestli je vše o.k. Užij si 3D a doufám, že se vám Eliášek ukáže v celé své parádě, protože naše Sofie dokázala ukázat akorát tak obličejíček na vteřinu a pak machrovala se zádíčkama a profilem.
22. črc 2010 v 09:15  • Odpověz
@j.cien teda nějaký zeleninový salátek bych si dala a třeba i s těstovinou a kuřecím masem - mniam já jsem rozežraná. :grinning:
22. črc 2010 v 09:16  • Odpověz
Pěkné dopoledne holky :slight_smile:)))) a už je zase pařák :slight_smile:))
Cienko, já bych se taky po těstovinovém salátu s kuřecím masem a zeleninou utloukla a ted v tom teple je to ideální papu :slight_smile:)))
22. črc 2010 v 10:38  • Odpověz
autor
@asmeena Verco,ten koupaci kyblik se mi tak nejak zhnusil tim,od koho jsem ho koupila :stuck_out_tongue_closed_eyes: takze je strceny v nejhlubsim rohu v satne a vubec nemam uz chut ho vytahnout :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Holky jsou spokojene ve vanicce,mam takovou detskou,ale velkou,takze u ni zustaneme a pak uz pujdou do velke vany :slight_smile:
22. črc 2010 v 10:38  • Odpověz
krásný den holky přejeme :grinning: Máme novinu my máme 1 zoubeček je to jednička vlevo dole :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: bez problému brečení nebo nevrlosti vylezl :grinning:
Zdravíme novou těhulinku. Malá se koupe do nes ve vaničce která je ve velké vaně a vyhovuje ji to :wink: Kyblík jsme ani nekupovali :grinning: . My máme k obídku nové brambůrky fazolky narestované na másle a zeleninu žilien a přírodní plátek kuřecí s nivovou omáčkou :grinning: Malá má těstoviny s boloňskou omáčkou a mleté masko :wink:
22. črc 2010 v 10:43  • Odpověz
@brusinka.pusinka ahojky Brusi, máš toho obídku určitě víc, že bych se na takovou baštu taky dostavila :D
22. črc 2010 v 10:46  • Odpověz
Radulko mám můj syn je jedlík a manžel také :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a co si dáš ty boloňky nebo Zeleninku masko ..... hihihi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. črc 2010 v 10:49  • Odpověz
@j.cien jsem si to myslela, že ho nepoužíváš, já uvažuju, že koupíme takovou tu obyč. vaničku v Ikey.

@brusinka.pusinka téda vy si žerete, dokonce dva druhy jídel.
@radule82 ty máš rybí prsty ne? Taky dobrůtka.
22. črc 2010 v 10:56  • Odpověz
jenom jsem umyla nádobí a jsem zpocená jak myš. By se mi teď hodila zahrádka s bazénem, to by bylo bájo.
22. črc 2010 v 10:59  • Odpověz
Asmenko no malá nejí jěště uplně vše co my a tak ona má své menu bez koření jen mírně osolené, teda ty těstoviny jídlo né :grinning: :grinning: :grinning: A vanička z Ikey ti bude bohatě stačit, my máme sice z obchodu i se stojanem(ten je ve sklepě schovaný) ale posloužil 4 měsíce a i s přebalovákem ten už také je schován, a připraven na prodej za 900kč :wink:
22. črc 2010 v 10:59  • Odpověz
Asmenko myslíš takto?
22. črc 2010 v 11:00  • Odpověz
@brusinka.pusinka Brusi já milují obojí, tak dneska to masko a do rendlíku ty bolonky :grinning: :grinning: :grinning:

@asmeena jj asmee, měla bych je mít, akorát včera jsem si popletla dny a myslela, že už je čtvrtek, zapomněla jsem, že mám v lednici ještě jednu porci lasagní, tak si ji dám dneska a zítra dojedu prsty :slight_smile:)))
@brusinka.pusinka já bych se hned taky čtvachtla v tom bazénku :wink:
A lucík se asi taky potí ve vlastní štávě při tom stěhováním :sweat_smile: :frowning2:
22. črc 2010 v 11:02  • Odpověz
@brusinka.pusinka neprovokuj provokatérko. Taky si chci koupit ten přebalovák v Ikey, ale ten co stojí kolem 700,-

@radule82 příští týden má být chladno, to by ti mohlo být fajn a mohly bychom za tou Martinkou.
22. črc 2010 v 11:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.