• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky Kelišky z Moravy

(Zamčená)
26. července 2010 
Fraal my rády jezdíme tam do těch končin Luhačovice a okolí :grinning: :grinning: :grinning:
22. dub 2010 v 11:08  • Odpověz
autor
Jj,Cermak-slizky jako hrom...a pak misto Kajosa tam byl takovy mlady slovak..ale naprosto bez zkusenosti s reprodukcni medicinou...to mi sam rikal,ze ho pretahli,ze je radovy gynekolog...takze to bylo takove divne...jak planoval ten protokol,vlasnte podle tabulek..nepodle mne,jako podle indi-vindi organismu...jsem z neho fakt nemela dobry pocit....
A navic,oni nefungovali pres vikend..tak to je taky divne...prece je dulezit mit OPU presne,kdyz je treba...a ne tedhy,kdyz oni ordinuji.....
Ale znam hodne mamin,co maji mimi z GC...tak je to fakt relativni... :confounded:
22. dub 2010 v 11:10  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: Spasi :grinning:
klobasu nevim,to jsme nezkouseli...ale o vanocich jsme mivali na konfer.stolku cukrovi na misce...i pres noc a nikdy si sama nevzala a to spi pod tim stolem :wink: :grinning: :grinning: tak mozna by odolala i te klobasce... :sunglasses:
22. dub 2010 v 11:12  • Odpověz
Marti, já si myslím, že je to opravdu jen o štěstí. Nevím...jen si moc přeju, aby to těm našim kočenám taky už konečně vyšlo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. dub 2010 v 11:14  • Odpověz
autor
Jj,strasne moc jim to preji!!!Verci,Michince,taky Kaczce.B...ta uz dlouho nepsala,ale casto na ni myslim...a nasi Spasince preji specialne mimi a verim pevne,ze s prima chlapem do toho nakonec pujdou :dizzy_face: ,ze jo Spasi? :dizzy_face:
22. dub 2010 v 11:16  • Odpověz
Marti, to by bylo fajn, ale nechci tlačit na pilu. Zkusím na to téma ještě zavést řeč, no horší je, že si do něj rýpnou moje kámošky :grinning: A Kerinka je teda poklad, já musím pouklízet všechno z konferáku, jen když chci vyprovodit návštěvu, ona žere všechno, snad jen cibuli a syrové brambory ne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. dub 2010 v 11:22  • Odpověz
Spasi a co vy máte za rasu?
22. dub 2010 v 11:24  • Odpověz
čínský chocholatý pes, ale je bez srsti, takže naháč :slight_smile:
22. dub 2010 v 11:25  • Odpověz
Jsem měla na zemi u špajzu cukr (normálně zabalenou kilovku), a ona tam vyžrala díru a asi 1/4 kila sežrala...
Bych mohla založit téma: Naši psí miláčci :grinning:
22. dub 2010 v 11:26  • Odpověz
Jsem si ho musela najít na netu, to jsou ti co se třepou i v 30-ti stupních, ne :grinning:
22. dub 2010 v 11:27  • Odpověz
Tak to jí muselo být pekelně zle :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. dub 2010 v 11:28  • Odpověz
Jdu něco dělat. A musím vám vyfotit aspoň tu zeď :stuck_out_tongue_closed_eyes: jsem ostuda. Chtěla jsem chyystat i postýlku a převléct postele atd., ale nechám to asi na příští týden :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. dub 2010 v 11:31  • Odpověz
Luci, nevím, jestli trpěla, snad ne, ale jak jsem přišla domů, byla zblitá podlaha, naštěstí máme dlažbu. A ona klidně spala na gauči pod dekou :grinning:
22. dub 2010 v 11:32  • Odpověz
Spasi, tak asi chvíli trpěla, chuděra jedna.

Máte tam teda pár fotek, ale ještě to není vůbec uděláno a hotovo, je to jen nahrubo :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jo, a foceno tel., tak špatná kvalita :sweat_smile:
22. dub 2010 v 11:49  • Odpověz
A teď už fakt jdu :wink:
22. dub 2010 v 11:49  • Odpověz
autor
Spasi,musim posurfovat,jak ta vase pejska vypada :wink:a s tim cukrem-to je hlod :grinning: :grinning:to se fakt presladila,az se poblila... :grinning:

Luci prima fotecky :wink: brisenko mas krasne,takove primerene ,no krasne :dizzy_face: a na jedne fotecce jsem zahlidla i pesjulku,ze? :wink:

Uf,ted jsem se hecla a vytrela a uvarila brokol.polivku a testoviny s nivovou omackou...na nic slozitejsiho uz fakt nemam...i tak jsem hotova :stuck_out_tongue_closed_eyes: funim tu jak stara ježková :grinning: :grinning:
22. dub 2010 ve 12:31  • Odpověz
autor
Tak jsem zvedava,copak asi Asmenka vyshopovala :wink: ...?
22. dub 2010 ve 12:55  • Odpověz
Ahojky, vyschopovala jsem si v Ikey oběd, košík, plyšáka pro Sárku :grinning: a takový ten stupínek pro děti třeba do koupelny, tak já ho budu mít do kuchyně - akorát nevím jestli pode mnou nepraskne. :grinning:
22. dub 2010 ve 13:29  • Odpověz
luci tak to klobása by se u ségry moc neohřála a u našich(mají směsku) taky ne - my zatím pejska nemám, protože jsme se před Vánocema stěhovali do novýho domečku a neměli jsme dodělaný plot, teď už máme, ale stejně si ho asi pořídíme až na rok, protože pejsek potřebuje ze začátku dost péče a myslím, že budu mít co dělat s mimčem, ale kdyby náhodou někdo v okolí měl šťěňátka a nabízel mi je nebo by je chtěl dát pryč, tak bych asi podlehla :slight_smile:

brusinka - v luhačovicích je fakt moc krásně - mi tam taky jezdíme(i když už je to od nás dál) a mám fotku z úplně stejnýho místa jak ty tu první

spasinka - tak se nedivím, že to vyhodila - vždy´t je to docela drobný pejsek(pokud si to teda nepletu), tak nechápu kam by to 1/4 kilo cukru narval :grinning:
22. dub 2010 ve 13:38  • Odpověz
spasi: a to z toho cukru nedostala cukrovku :grinning:
22. dub 2010 ve 13:41  • Odpověz
Cien: pozdravuje tě Kasa.
Jinak super, že už máš termín, se ti určitě hodně ulevilo, když už víš přesné datum porodu.
22. dub 2010 ve 13:41  • Odpověz
Lucii: jé to kdybych věděla, že by jsi jela taky shoppingovat, tak bych ti řekla. Ale neboj, pak budeme Porubu obrážet s kočárkama. :wink: Pokojíček máš pěkně vymlovaný, sis s tím teda pohrála.
22. dub 2010 ve 13:45  • Odpověz
ahoj holky,ta fičím ven,kočarkovat s kámoškou,,,,)))a michi jo je to pravda,,ohledně te pojištovny,ja se ptala jesli to nejde udělat nějak třebas napsat to na olmik a mi to nechtěli takahle udělat,,,,,,,,jinak marti dík za info,,,,ohledně kajoša,,určo pokud to nedopadne dobře tak ho navštívím ve fulneku,,a do ozáří určo vydržím,,,,no uvidime jak to dopadne,zatím pa,,,ja nevím co je natom pravdy ale u nas dnes v ostravě je u radnice předvolební kampan a večer tam mají vystoupení škorpioni,,,a loni byli elani a před rokama byl tým :grinning: :grinning: :grinning: papa ja jen tak at ste v obraze že mame v ostravě kulturu a ja dycky šla a pak je zvolila,,kvuli koncertu,,,se přiznam,,když mi tak pěkně zahralí :grinning: :grinning: :grinning: ja sem tydytko,,co oto tady píšu)))papapaapale fakt sem je volila
22. dub 2010 ve 13:55  • Odpověz
myslela jsem kampan ODS :grinning:
22. dub 2010 ve 13:55  • Odpověz
verci: užij si kočárkování a ať na tebe přejde ten miminkovský bacil :wink:
22. dub 2010 ve 13:57  • Odpověz
Verco, teď jsme se o tom bavili na obědě a prý je kampaň ČSSD. Ale Ty jdeš hlavně na Scorpions, co? :grinning:
Lucii, jsi šikulka, to já bych nezvládla ani teď tak krásně vymalovat, natož chvíli před porodem. Ale myslím, že to nebude těhotenstvím, ale spíš talentem a šikovností, dvě vlastnosti, které občas postrádám :grinning:
Asmee, tak to jste měly prima dopoledne, to ještě nebývá ani moc lidí, protože to já děsně, ale fakt děsně nesnáším. Už se přesvědčuji asi týden, že bych měla skočit do IKEA, no ještě chvíli se asi přemlouvat budu :sweat_smile: A co nového ještě Kasa hlásila? Taky už se jí to krátí, že? :slight_smile:
Fraal, pejsci jsou prima, akorát že se člověk doma uváže, naštěstí ta naše toho tolik nepotřebuje, ale slintám nad každým psem a děsně každého rozmazluju :grinning:
22. dub 2010 ve 14:06  • Odpověz
autor
Verco super-u nas je teda slunicko,tak snad i u vas a uzijes si kocarkovani :wink: !

Asme prima,ze jste pokecaly a dekuji za pozdraveni :wink: a ten stupinek je super,taky se na neho chystam :wink: a co sis tam dala,toho lososa se zeleninkou..?
22. dub 2010 ve 14:09  • Odpověz
autor
Tos Spasi,to se pak musime Verci zeptat,koho teda bude volit :wink: :grinning:
A mas pravdu,my co mame Kerinku,tak jsme byli akorat jednou na vikend pryc a to jen na Slovesku a meli jsme ji s sebou...jinak jsme uvazani jen doma :wink:
22. dub 2010 ve 14:12  • Odpověz
Cien, na co Ty, se svymi 180 cm, potrebujes stupinek?? :grinning: :grinning: :grinning:
22. dub 2010 ve 14:14  • Odpověz
jo, pro holky pak....jsem pako, došlo mi to hned, jak jsem dala odeslat :slight_smile:
22. dub 2010 ve 14:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.