• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky Kelišky z Moravy

(Zamčená)
26. července 2010 
A já včera poprvé cítila hlavičku malé, se mi snažila promáčknout břicho hlavou, ale jakmile jsem si na tu hrču chytla, tak se odtáhla. Tak jsem to říkala Vítkovi a ten naštvanej, že to dělá schválně, když on není doma nebo si chce chytit, tak ona se přestane hýbat. :grinning:
22. črc 2010 v 11:05  • Odpověz
@radule82 na jednu stranu jim vyšlo počasí, ale na druhou mohlo být chladněji
22. črc 2010 v 11:06  • Odpověz
@brusinka.pusinka Já nevím, jak se tak pořád dívám na tu vaši malou, tak mi nepřijde, že má teprve rok. Vypadá starší a je moc šikovná na svůj věk.
22. črc 2010 v 11:07  • Odpověz
@asmeena jj já uvidím, co mi řekne dr v úterý na kontrole a ještě jsem se o tom doma nezminovala, tak snad Aleš nebude proti, že v takovém týdnu pojedu na výlet a ještě řídit :slight_smile:
22. črc 2010 v 11:09  • Odpověz
Asmenko to nejsi jediná typují ji na 2 roky, mluví a jde ji rozumět a každej si myslí že je dvouletá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: . Nato že se narodila jako drobeček vše dohnala a jěště i předehnala :grinning: Moc děkujeme :dizzy_face:
22. črc 2010 v 11:10  • Odpověz
Nebo jedině někdy, že by nás tam vzal Vítek, pokud by nevadilo Martince, že by jel s náma. Protože já a řízení bohužel zatím na bodu mrazu, i když řidičák už mám ďokonce vyměněný za nový. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
22. črc 2010 v 11:10  • Odpověz
@asmeena a Vítek mívá někdy přes týden volno?
22. črc 2010 v 11:13  • Odpověz
Né, jedině kolem druhé hodiny odpoledne.
22. črc 2010 v 11:14  • Odpověz
Záleží, ale samozřejmě na Martince jestli by jí to nevadilo, že by jel s náma a odpoledne.
22. črc 2010 v 11:14  • Odpověz
autor
Holky prijedte!!! :dizzy_face:
22. črc 2010 v 11:19  • Odpověz
Jdu něco dělat, ať tady neprosedím zase celý den. Tak zatím pá.
22. črc 2010 v 11:19  • Odpověz
autor
@asmeena Jasne ze nevadi!!Vitka s sebou!
22. črc 2010 v 11:20  • Odpověz
@j.cien Marti, to je dobrá provokace :slight_smile: jak píše Asmeenka, nevadilo by, kdyby jsme trošku pozměnili plány a přijeli i s p. Vítkem řidičem? :slight_smile:
@j.cien Hned bych tam hupsla. Nebo jenom do stínečku s frapíčkem. Mniam. Ty se máš, toto ti závidím, ale tu práci kolem a to kolik to stojí, tak to už nezávidím. :wink:
Tak bychom mohli třeba ve středu, zeptám se pana domácího jestli by mu to vyhovovalo a zvládl by nápor ženských.
22. črc 2010 v 11:21  • Odpověz
autor
@asmeena Stinecek mame teda dost mizerny...jen pod tim slunecnikem...zaden strom nam jeste do vysky nevytostl....to az za par let :confounded:
@j.cien nemáte ten bazén větší než ten domeček? Tam se musí koupat.
@j.cien nevadí, i za pár let se bude hodit, zatím postačí slunečník a stejně příští týden má být hnusně.
22. črc 2010 v 11:22  • Odpověz
autor
Holky,v pondeli jdeme zase na boruvky a v utery mame odpo poradnu,to se pak stavujeme u tchyne :confounded: ...a jeste neco rikala mamka,ze se tu chysta teta jeden jen z Ov vlakem :confounded: tak musim jeste presne zjistit,kdy jako ma prijet....nevidela jsem ji 10let :astonished:
22. črc 2010 v 11:23  • Odpověz
autor
@asmeena Nn,to tak jen vypada na fotce..zas tak velky neni...tusim 7m na delku
22. črc 2010 v 11:23  • Odpověz
@j.cien
@asmeena super holky, tak pozjištujte dny a fičíme :slight_smile:
22. črc 2010 v 11:24  • Odpověz
@j.cien Nevadí, pozjišťuj a my se přizpůsobíme, jedině v úterky a čtvrtky má pan řidič ricochet, takže v tom ho nemohu omezovat. Jen to chci stihnout, dokud je ještě Radulka pohromadě. :grinning:
22. črc 2010 v 11:24  • Odpověz
@j.cien 7m? No, tak to je velký jako můj obyvák. :grinning: :sunglasses:
22. črc 2010 v 11:25  • Odpověz
autor
Holky ja teda presne zjistim tu tetinu :unamused: a hned pak pisnu,at to stihnem pred Radulcinym porodem :dizzy_face: !
22. črc 2010 v 11:36  • Odpověz
@j.cien Dobře.
22. črc 2010 v 11:37  • Odpověz
TAk holky já vyrážím na otočku do tesca :slight_smile: potřebuji novou baterku do hodinek a něco málo z drogerky :slight_smile: a dneska se docela nudím, tak aspon zabiju čas, tak snad mě z toho dusna nepicne! :grinning:
22. črc 2010 ve 14:14  • Odpověz
Jé tady se domlouvá už srazík,hned bych jela za Martou a holčičkami taky.Tak krásný výlet. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .Brusi malá je opravdu šikulka. :slight_smile: :slight_smile:
22. črc 2010 ve 14:41  • Odpověz
@radule82 tak to jsi dobrá, že jsi se do toho horka odvážila. To já maximálně sebrat prádlo z balkónu a víc nos nevystrkuju.
Jo a mluvila jsem s Vítkem o tom našem výletě k Marti a možná bude mít ve čtvrtek a pátek příští týden dovolenou, tak bychom mohli klidně i dopoledne nebo v poledne, záleží na té tetičce od Marti a taky kdy jí holčičky spinkají.
A Radul, nemohl by nás Aleš vyzvednout zpět? Vítek se ptal, že nám nechce dělat křena, že by nás jen odvezl tam.
22. črc 2010 v 15:37  • Odpověz
@asmeena no jsem si nadávala, že jsem vůbec někam šla, navíc jsem nevyřídila, co jsem chtěla.... protože, aby mi vyměnili baterku u hodinek (Festiny), tak potřebuji záruční list a navíc výměna trvá zrhuba měsíc, protože se ty hodinky posílají do brna, no mazec!!!!
Tak jsem si skočila ještě do obchodů, taky mě trochu pobolíval podbříšek, no nic, už žádné jen tak trajdání :slight_smile:
Asmee ohledně toho dovozu, tak to fakt netuším, protože Aleš má příští týden jako by odpolední, takže domů přichází kolem osmé, deváté :( tak to bohužel nevidím reálně :frowning2:
22. črc 2010 v 16:09  • Odpověz
@radule82 tak to nevadí, buď by jsme Vítka přemluvili, aby šel na houby a nebo s námi pobyl a nebo pro nás přijede (akorát mi přijde zbytečné, aby jel tam a zase zpět pro nás - není to nejblíž). No, uvidíme. Teď záleží kdy to bude pasovat té Martince.
22. črc 2010 v 16:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.