• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky Kelišky z Moravy

(Zamčená)
26. července 2010 
no právě mě to přijde taky šílené, aby jel zpátky do ostravy, tolik km...
22. črc 2010 v 16:21  • Odpověz
@radule82 jo a k těm hodinkám, já měla taky jedny hodně drahé s vypouklím víčkem a bylo mi řečeno, že je musí taky někam posílat, tak jsem se na ně vyprdla, koupila si jenom baterku u ťamanů a sama si to otevřela nožíkem a vyměnila a šlo to dobře.
22. črc 2010 v 16:21  • Odpověz
@radule82 a nebo nemohl by nás tam Aleš zavést a vítek vyzvednout?
22. črc 2010 v 16:22  • Odpověz
@asmeena to je kvůli tomu, že jsou voděodolné...
22. črc 2010 v 16:28  • Odpověz
@asmeena jeho posunuta ranní je taková, že v práci je na deset :slight_smile: a mě to docela přijde zbytečné, aby se tam jelo na dvakrát :slight_smile: takže pokud nebude moct Vítek tam zůstat, tak bych tím pádem vzala raději já auto :slight_smile: pokud bude na úterní kontrole vše ok :slight_smile:
22. črc 2010 v 16:34  • Odpověz
@radule82 ty moje byly právě taky voděodolné a s vypouklím sklíčkem.
22. črc 2010 v 16:46  • Odpověz
@asmeena takže jsi to riskla :slight_smile:
22. črc 2010 v 16:48  • Odpověz
@radule82 jo a úplně v pohodě,nevím proč s tím dělají takové caviky, asi kvůli tomu, že si pěkně za výměnu zaplatíš.
22. črc 2010 v 17:13  • Odpověz
@asmeena jj jsem se ptala, kolik to stojí, říkala, že 350, tak mě málem omylo :angry:
22. črc 2010 v 17:25  • Odpověz
Holky, pěkný večer a dobrou noc :slight_smile:
22. črc 2010 v 19:55  • Odpověz
Taky přeji všem dobrou noc. :wink:
22. črc 2010 ve 20:51  • Odpověz
Krásné ráno vám všem :slight_smile:))
23. črc 2010 v 09:23  • Odpověz
Pěkné dopoledne, dnes jsem si vypla venkovní zvonek, aby mě nikdo neprobudil a pošťačka se dostala do baráku a zazvonila mi přímo u bytu :confounded:
23. črc 2010 v 09:24  • Odpověz
@asmeena ahojky, copak čekala jsi nějakou zásilku? :wink:
Já jsem chtěla skočit do DM, ale vytáhla jsem čumák z okna a hned se raději schovala, fuuuj, tam je zas hnusně, uvidím, jak bude odpo :slight_smile:
23. črc 2010 v 09:27  • Odpověz
@radule82 právě že nečekala. Ale nosí nám pošta i různé dokumenty týkající se ještě bytového družstva, což má nastarosti Vítkův taťka (ten bydlí o vchod vedle), ale stejně to nosí k nám. :angry:
23. črc 2010 v 09:34  • Odpověz
Odpoledne jdu s kamarádkou na kafe, tak doufám, že bude lepší počasí. Mohlo by klidně i zapršet, vůbec by mi to nevadilo.
Radul: pořád uvažuju, jestli koupit ten kočárek Jedo Freeline nebo Classic - u toho Free jde víc otevřít to okýnko na boudičce, že? A je stejně houpavý jako ten Classic?
23. črc 2010 v 09:35  • Odpověz
@asmeena on je uplně stejně houpavý a vše, jen přes zadní stranu boudičky jde uplně otevřít okýnko, kde je sítka :slight_smile:
a mě se více líbil ten tvar freeline a taky je tam designove rozdíl, že u freeline jde jinak ten spodní barevný pruh, že nejde kolem celé korbičky...
23. črc 2010 v 09:41  • Odpověz
@asmeena my když jsme ty dva kočárky, tak hned jsme byli pro freeline :slight_smile:
23. črc 2010 v 09:41  • Odpověz
@asmeena a jaké barvy budeš chtít mít ten rám, my máme černý a je úplně bombovní :slight_smile:
23. črc 2010 v 09:42  • Odpověz
@asmeena pak je totiž ještě klasik stříbrný :slight_smile:
23. črc 2010 v 09:42  • Odpověz
@radule82 to ani nevím, že je černý a hlavně já vůbec naživo neviděla ten freeline. Viděla jsem jenom ten Classik a měli ho zrovna v takové béžové barvě, ale já bych chtěla nějaké tmavší barvy. Líbila by se mi i hnědo-rezatá, ale tu mají jen u Classiku. Právě, že mě zaujalo u toho Freelinu, že má celou tu boudičku odkrývací.
23. črc 2010 v 09:46  • Odpověz
@radule82 a kupovali jste to i s autosedačkou tou Maxi Cosi? Kolik vás to celé vyšlo?
A jakou máš velikost peřinek? Uvažuju, že koupím jednu v Ikey, když mi dá kamarádka ty dvě povlečení z Ikey, ale to budu mít u našich v Jeseníku a domů si koupím nějaké jiné.
23. črc 2010 v 09:51  • Odpověz
@asmeena já kupovala celý set jedo fyn, takže i s jejich autosedačkou :slight_smile:
a peřinku s polštářkem a postýlkou jsem dostala :slight_smile: Obojí mám klasiku a postýlka je ikeacká :slight_smile:
23. črc 2010 v 10:04  • Odpověz
Jdu něco dělat, včera jsem uvařila maso a dnes už k tomu udělám jen rýži, takže oběd mám vychytaný. Akorát bych měla začít uklízet ve skříních. Včera můj taťka pomohl Vítkovi posunout skříň o 3cm (už to víc ani ke stěně nešlo :confounded: :grinning: ), abych vedle ní mohla dát jinou skříňku a tím si uvolnila místo pro přebalovák. :grinning:
23. črc 2010 v 10:04  • Odpověz
@asmeena my jsme taky minulý týden šoupali skřín, teda já ne :slight_smile: já jen říkala o kolik, ale po těch parketách to šlo krásně :slight_smile: takže postýlku mám hned vedle postele :slight_smile:
23. črc 2010 v 10:05  • Odpověz
@radule82 no a tu peřinku máš taky Ikeáckou? Já právě zvažuju, jestli mi bude stačit jedna peřinka a u našich budu používat jenom deku, ale zase naši bydlí v baráku, kde v zimě podstatně chladněji než v paneláku a když se chystáme na Vánoce k našim, tak aby mi tam to čerstvé miminko nezmrzalo.
Vy máte tu autosedačku teda taky FYN. Aha, tak to já budu chtít tu Maxi.
23. črc 2010 v 10:06  • Odpověz
@radule82 no, po tom našem koberci to právě nešlo vůbec a skříň jak kráva.
23. črc 2010 v 10:06  • Odpověz
@asmeena neee peřinka nevím, cí je, ale rozměry jsou myslím nějak 90 cm na 130 nebo tak nějak, ted přesně nevím, a je spíš taková tenčí :slight_smile: já jsem si koupila dečku do kočárku a jednu fleesovou deku tenčí z ikei za 30kč, myslím, že :slight_smile: a víc nekupuji :slight_smile: uvidím, co budu potřebovat :slight_smile:
23. črc 2010 v 10:10  • Odpověz
@asmeena akorát co jsem si tak koupila (možná dopředu), jsou od aventu kelímky s víčkama na zmrazení případného mléka nebo jídla :slight_smile:
23. črc 2010 v 10:10  • Odpověz
@radule82 jak se rozmrazuje odstříkané mléko? To se asi nemůže dát do mikrovlnky ne? Myslím, že jsem to někde četla.
23. črc 2010 v 10:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.