• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky Kelišky z Moravy

(Zamčená)
26. července 2010 
@radule82 a kolik tě ty kelímky stály? Nemají dobré i v Tesku?
23. črc 2010 v 10:16  • Odpověz
Jdu něco dělat, tak zatím pá.
23. črc 2010 v 10:22  • Odpověz
@asmeena minulý týden jsem si právě o tom četla články, zmražené mlíko dáš nejdříve do lednice, kde ti rozmrazne, přeliješ do lahvičky a ohřeješ v kastrolku, pokud tedy nemáš doma ohřívačku
23. črc 2010 v 10:26  • Odpověz
@asmeena tak to netuším, jestli něco nemá tesco, 10 kelímků a víček 330 kč .....
holky na netu psaly, že třeba přihřívají i mlíko v sáčccích, které se dají koupit v lékarně, ale ty nevím, jestli se dají používat opakovaně a nebo některé i zmražuji v klasických přesnidávkových sklenicích, nebo v malých petkách od jupíí, což bycch já tedy neriskovala :slight_smile:
u toho aventu je sice uvedeno, že to je jenom na čtyři použití, ale pokud ti to nějak nesmrdí, tak můžeš používat víckrát :slight_smile:
23. črc 2010 v 10:27  • Odpověz
@radule82 to jako jednu tu krabičku použiju čtyřikrát a pak ji vyhodím? Za tolik peněz?
23. črc 2010 v 10:50  • Odpověz
@asmeena právě píšu, že se používají vícekrát :slight_smile: to tam píše výrobce, ale používáš je vícekrát :slight_smile:
23. črc 2010 v 11:01  • Odpověz
@radule82 no, to jo, ale to teda čučím, že to tam tak výrobce uvádí. Pošli mi na ně odkaz, ať mám představu co si to koupila. Já už budu muset taky začít radikálněji dávat vše dohromady. A budeš si kupovat sterilizátor lahví - já uvažovala nad tím do mikrovlnky a taky nad ohřívačkou mlíčka.
23. črc 2010 v 11:04  • Odpověz
http://www.sambaby.com/2393-doplnky/16425-avent-zasobniky-pro-uskladneni-mleka-kelimky/

ale když si v sambaby koupíš každé zvlášt, tak to vychází na těch 330 kč
23. črc 2010 v 11:18  • Odpověz
@asmeena na sterilizátor láhví kašlu, vyvyřím ve vodě a je to :slight_smile:
23. črc 2010 v 11:18  • Odpověz
@radule82 nad ohřívačkou jsem chvíli zvažovala, ale zatím nekupuji :slight_smile: ségra přihrívá klasicky v hrnci a jeto :slight_smile: jedině že bych měla tip na nějakou za slušnou cenu :slight_smile: nechce se mi do toho vrážet peníze, navíc, když to máš docela na krátkou dobu, pač později začneš přikrmovat :slight_smile:
23. črc 2010 v 11:19  • Odpověz
@radule82 aha tak už vím, kde je zádrhel, že v tom balení za 370 jsou i nějaké adaptéry (asi savičky) na okamžité krmení, to já nemám
23. črc 2010 v 11:21  • Odpověz
@radule82 asmee, ted to byly dvě odpovědi pro tebe a místo toho jsem si napsala sama sobě :grinning:
23. črc 2010 v 11:22  • Odpověz
@radule82 a nakupovala si v sambaby přes internet a pak si tam věci vyzvedla nebo rovnou objednávala na prodejně. Myslím, že Martinka něco kupovala a oni jí řekli, že to musí objednat přes net, aby to měla levněji (nebo jestli si to blbě pamatuju - nevím)
A to jako fakt, když to koupím po kuse, tak je to levnější? To je dobré, spíš by člověk řekl, že v sadě to musí vyjít lépe.
23. črc 2010 v 11:22  • Odpověz
@radule82 :grinning: :grinning: :grinning: Ty seš číslo, ale já si to všechno přečetla neboj. :wink:
23. črc 2010 v 11:23  • Odpověz
Jdu si ohřát oběd a koukat na Ulici.
23. črc 2010 v 11:23  • Odpověz
Na Redakci jsem chtěla napsat. :grinning: Prostě už jsem zblblá s těch seriálů :grinning:
23. črc 2010 v 11:24  • Odpověz
@asmeena přímo na prodejně, aspon si to může osahat, Cienka objednaávala přes net, ale byla to jiná prodejna a navíc v Třinci...
a představ si, že mě se naopak stal opak, já si totiži vždy něco vyhlédla na netu a pak to tam jela koupit a ted naposledy jsem si vyhlídla podložku na přebalovací stůl a na obchodě jí měli o 40 kč levnější a to samé s povlečením do postýlky :slight_smile: takže nechápu
23. črc 2010 v 11:39  • Odpověz
@asmeena Avent - je to tím, že jsem si nevšimla, že v té sadě, je ještě nějaká násada přímo na pití a tu já nemám :slight_smile:
23. črc 2010 v 11:41  • Odpověz
Holky, dala jsem do albíčka čerstvé bříško :wink:
23. črc 2010 ve 13:50  • Odpověz
Holky, tak jsem na vaši radu koupila ty nejmenší pleny pampersky, 48 ks :slight_smile: z DM na ty kupony :slight_smile: tak jestli budou naši prdelce sedět, tak pak dokoupíme další :wink:
23. črc 2010 v 18:37  • Odpověz
@radule82 a já ho dnes viděla naživo, šlo si tvé bříško pěkně s Alešem po hlavní třídě. :grinning:
23. črc 2010 v 19:16  • Odpověz
@asmeena jj asmee, jak přišel Aleš z práce, tak jsme šli na Leninku, šli jsme do hodinářství nad kruháč, ale tam už měli zavřeno a pak jsem se ve schleckru domáhala plinek na slevové kupony z DM :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: takže nic a capkali jsme ted do DM do Intersparu, tož to byla procházka, že jsem byla ráda, že jsem došla domů, místy už mě totiž bolí bříško a pak je zas klid, ale chtěla jsem se projít, když se mírně ochladilo, at porád nesedím doma:slight_smile:))
23. črc 2010 v 19:24  • Odpověz
před chvíli jsem dožehlila dnešní pračku, už u toho nestojím ale sedím a na schlazení jsem si otevřela birrela, no paráda :grinning:
23. črc 2010 v 19:26  • Odpověz
@radule82 jsem si pravě všimla, že se ti asi nešlo extra dobře s tím bříškem, mně by se asi už tak trajdat nechtělo. A v tom Schleckru to musela být dobrá sranda. :grinning: :grinning:
23. črc 2010 v 19:27  • Odpověz
@radule82 to ti chutnalo pivo i normálně, když jsi nebyla těhulka? Já nějak pivu stále nepřišla na chuť.
23. črc 2010 v 19:27  • Odpověz
@asmeena jj pivečko jsem měla ráda a zaplat pánbů za nealko :slight_smile:))) v zimě ani nepiju, ale jakmile se oteplí tak mnaaaam :slight_smile:))) a ted jsem vděčná i za lahváče z ledničky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. črc 2010 v 19:30  • Odpověz
@asmeena já jsem už od mala "pila" pivečko, tatka mě vždy poslal do lednice pro pivu a já než mu ho dala tak tajně upíjela, a nebo někdy za rohem nasávala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a když pak tatka na to přišel, že mu nějak ubývá, tak ho dával na místa, kde moc nedošáhnu a jednou ho dal na telku, tož to pro mě nebyla překážka a jak jsem se sápala po tom pivu, tak jsem shodila na zem telku, uf, naštěstí šla, hold to byly ty ruské mašiny :grinning: :grinning: :grinning:
23. črc 2010 v 19:32  • Odpověz
@radule82 tak aspoň víš jaká bude tvá holčička, taky horolezkyně jak uvidí lahváč, tak pozor na to, protože teď ty telky už tak bytelné nejsou. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. črc 2010 v 19:48  • Odpověz
@asmeena no to jo :grinning: :grinning: :grinning:
23. črc 2010 v 19:48  • Odpověz
@asmeena a co plánujete na večer? já zas koukám, že v telce opět nic není :( terminál jsem viděla už asi třikrát, no nic jiného mi asi nezbyde, než se podívat počtvrté :sweat_smile:
23. črc 2010 v 19:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.