• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky Kelišky z Moravy

(Zamčená)
26. července 2010 
Tak já po celém dni vypínám pc, tak mějte krásný večer a dobrou noc :wink:
23. črc 2010 v 19:55  • Odpověz
Já zatím nevím co budu dělat. Dobrou.
23. črc 2010 ve 20:05  • Odpověz
Dobré ránko vám všem :slight_smile: Dneska teda noc nic moc, jsem jak přejetá parním válcem.... ale to bylo asi tím, že jsem v noci myslela na holky z práce, nebot dnes máme z práce sportovní den - zábavné nafukovací atrakce, soutěže pro děti, koníky a spousty jídla, a lilo a lilo ...... takže snad dnes už nebude pršet :slight_smile:
Po obídku se chystáme do těšína, nejdříve půjdem navštívit babču a pak na akci se kouknout a pozdravit holky :slight_smile:))) tak se na ně moooc těším :slight_smile:)))
Přeji hezký den, paaaaa :wink:
24. črc 2010 v 08:01  • Odpověz
@asmeena chtěla jsem se zeptat, jestli máš doma kojící polštář, mě ho ségra dala cca, když jsem byla v pátém měsíci těhu a od té doby s ním každý den spím, je to parádička, protože si přes něj hodím nožku a moc dobře se mi s ním spí :slight_smile: že si jako netlačím na bříško, když ležím na boku :slight_smile:
24. črc 2010 v 09:58  • Odpověz
@radule82 nemám kojící polštář, ale včera už jsem s vypodložila takovým polštářkem naplněným kuličkama a bylo to fajn, akorát jsem si říkala, že by mohl být větší, asi si ten kojící koupím. Máš ho plněným dutým vláknem nebo těma kuličkama? Mně totiž přijde ten s těma kuličkama, že dost šustí a taky se víc rozjíždí.
Užij si dnešní akcičku. My byli akorát dopoledne nakoupit v Tesku a ted jsme dojedli oběd a budeme se válet.
24. črc 2010 ve 12:46  • Odpověz
@radule82 potřebuji od tebe jako šikovné kuchařinky nějaký receptík na dobrou buchtu, do které by se dala kysaná smetana a broskve z plechovky (mám doma a potřebuji to spotřebovat). Ale potřebuji takovou buchtu, která se dělá i se základem, nechci kupovat žádný korpus.
24. črc 2010 ve 12:51  • Odpověz
autor
Holky moje,me z te me slavne teticky trefi!!Definitivne se vyjadri pry v nedeli,tak hned pak podam konecne info :wink: Na ni neni telefon,vola jen ona a to k nasim...takze domluva jak u blbych :confounded:
24. črc 2010 v 17:14  • Odpověz
@j.cien to je v pohodě Marti, my se přizpůsobíme.
24. črc 2010 v 17:39  • Odpověz
autor
Ok :wink: Jeste mne napadlo,kdyby vam bylo pohodlnejsi dojet vlakem,tak na nadrazi bych vas mohla vyzvednout a pak zase odvezt k vlaku :wink:
24. črc 2010 v 17:41  • Odpověz
autor
Holky mam dnes umrcene :frowning2: furt by byly u prsu...ted jim to musim trochu natahnout,at mi pasuje cas na koupani...tak jednu houpu nohou v lehatku a druhou mam na ruce a volnou rukou konikuju :grinning: :grinning:
24. črc 2010 v 17:43  • Odpověz
Domluvíme se podle toho kdy to bude. Mohl by nás vzít Vítek, dám mu košíček a půjde do lesa na hřiby (je od vás les daleko?) Potřebovala bych na nasušení. :wink:
24. črc 2010 v 17:44  • Odpověz
autor
@asmeena od domecku je za minutu v lese :wink:
24. črc 2010 v 17:56  • Odpověz
@asmeena já mám ten s kuličkama a máš pravdu, že v noci šustím, ale to je mi ganz egal, hlavně když se mi s ním dobře niná :grinning: :wink: :wink: :wink: :wink:
Babča byla ráda, že jsme ji navštívili, ukázala jsem ji video ze svatby a nějaké fotečky, tak nás aspon tak mohla vidět, jak nám to slušelo :wink:
Pak jsme jeli na ten náš firemní den, sice počasí nic moc, ale aspon jsem viděla holky, s sebou jsem si dovezla gulášek a celé vykoštěné pečené koleno, které bylo úžasné, tak jsme hned jeli ke tchánovcům na chatu, kde jsme ho zblajzli na véču a k tomu jsem dostala dvě decky červeného, na které se mi sbíhají sliny už pěkně dlouho, takže parádička :slight_smile:)))

Holky, mám takový trapný dotaz, jakto že některé těhulky mají pupík ven a některé ne, nevíte, čím je to způsobené?

@asmeena ještě k tomu spaní, já se musím smát, protože na jedné straně mám ten kojící polštář (my tomu doma říkáme, že spím s hadem :slight_smile: a na druhé straně mám poskládanou nudli z peřiny, takže mám přesně lajny, kde si můžu lehnout a jelikž mi je pořád teplo, tak se ničím nepřikrývám :slight_smile:
P.S. Vítek nenafasuje jeden košíček ale dva :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. črc 2010 ve 21:58  • Odpověz
Takže dneska bylo moc fajn, ale už se chystám do postýlky :slight_smile:
Přeji všem dobrou nocku :slight_smile:
24. črc 2010 ve 21:58  • Odpověz
@asmeena ohledně receptíku... já miluji piškotové těsto, na to tvaroh se zakysanou smetanou a cukrem, potom ovoce a zalít želatinou :slight_smile: ale čistě jen se zakysanou smetanou, vzhledem k tomu, že bývá řídká neznám :slight_smile:

A nebo co je moc dobré se zakysanou smetanou je :
http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=48397
ale já dávám vanilkový puding a pokud tam dáš ovoce, tak nic nepokazíš :slight_smile:

A nebo pak udělat ovocné tiramisu s piškotem, ovocem, smetanou a pomazankovým máslem :slight_smile:
24. črc 2010 ve 22:30  • Odpověz
Hezké nedělní ráničko :slight_smile: nějak bych ještě spala, ale pořád se v posteli převaluji, tak jsem vstala......
dneska na obídek jdeme ke tchánovcům na chatu, tak udělám nějakou dobrůtku ke kávičcce :slight_smile: vidím to na ten moučník hrk-hrk, jen musím skočit do obchodu pro mandarinky, jinak mám všechno :slight_smile:)))
25. črc 2010 v 07:41  • Odpověz
@asmeena a nebo mě ještě napadly palačinky, já když mám doma zakysanou smetanou, tak je plním i tím a ta smetana mi to tak oživí :slight_smile:))
25. črc 2010 v 07:41  • Odpověz
Dobré ráno holky, tak dnes jsme si pospali do půl desáté :grinning: . Radul, já dnes byla taky obložená polštářema, je to srandovní. A to jsem si říkala, že jinak než na břichu neumím spát, ale zjistila jsem, že to jde.
25. črc 2010 v 10:12  • Odpověz
autor
@radule82 to je prima,ze sis uzila firemni den :wink: a s tim pupikem-nevim,jestli je to tim,ze se tlakem vytlacuje strivko jakoby ven..to mela segra a hooodne,jakoze primo pupecni kylu,ale na operacu nakonec nemusela,po porodu to samo zalezlo....nebo jestli je to tim,jak ma kdo ten pupik zavazany...napr.nase holky maji kazda uplne jinak podvazany ten pupik,jedna ho ma jako dirku prazdnou dovnitr a jedna ho ma vyplneny a vylezly ven :wink:

Kojo polstar mam veeeliky,dvojceci a bez nej si kojo tandem neumim predstavit...takze kamkoliv jedeme -jede s nama :grinning: :grinning: a mam kulickovy a susti fest :grinning: :grinning: jak zasustim,tak se holky smejou od ucha k uchu,bo vedi,ze bude bašta :grinning: :grinning:
Krasnou nedeli vsem :dizzy_face: !
25. črc 2010 v 10:41  • Odpověz
Máte ty kojící polštáře s nějakým motivem, nebo máte jednobarevný?
25. črc 2010 v 10:46  • Odpověz
autor
@asmeena je bezovy s nejakyma medvidkama,takova detska latka...myslim,ze ze stejne latky meli v porodnici usite ty zavonovacky,jak jsou v nich holky na fotkach z porodky :wink: ...Koupila jsem ho na aukru,ma jeste jeden nahradni potah a taky baleni te kulickove naplne :wink:
25. črc 2010 v 10:53  • Odpověz
25. črc 2010 v 10:56  • Odpověz
autor
@asmeena ten vypada supr :wink: a je hooodne velky,coz je skvele!Ale ja bych jedno mimi kojila nejradeji vleze :wink: sem tam,kdyz se mi to rozjede a musim kojit jen jednu,tak si s chuti k tomu lehnu a odpocivam u toho a nemusim si hrbit zada :dizzy_face:
25. črc 2010 v 11:00  • Odpověz
Já jsem siho spíš než na kojení chtěla koupit na spaní, protože si teď rvu pod břicho malý polštářek co mám taky plněný kuličkama, ale je malý a to mi nestačí.
A co říkáš na tento? http://www.aukro.cz/item1100231235_novinka_kojici_polstar_pro_matku_a_dite.html
je podstatně levnější, tak nevím jaký je v něm rozdíl
25. črc 2010 v 11:02  • Odpověz
autor
@asmeena tak ten je fakticky levny!!tak levny jsem predtim ani nenasla...nevim,asi to bude stejne...vsak co na nem muze byt jineho....klido ber ten levnejsi,jeste omrkni ty rozmery,jestli neni nejaky uzsi nebo neco.....
Ja ficiiiiiiiiiiim,povesit pradlo a dodelat hribkovou omajdu,hovezi masenko a testovinyyyyyyyyyyyyyyyyy!
Za chvili je tu Petr s hladovyma detickama :dizzy_face: :dizzy_face: tak paaaaaaaaaaaaaa
25. črc 2010 v 11:08  • Odpověz
@j.cien Pá a dobrou chuť.
25. črc 2010 v 11:09  • Odpověz
Tak jsem zjitila, že ten z toho aukra není z bavlny.
25. črc 2010 v 11:15  • Odpověz
Holky, tak se můžete kouknout na náš výrobek - přebalovací pult, snad se naší prdélce bude líbit :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

25. črc 2010 v 19:08  • Odpověz
autor
@radule82 super!!!to jste fakt borci!!
25. črc 2010 v 19:19  • Odpověz
@radule82 tak to je úžasné, moc se vám to povedlo. Je to jak od profíka truhláře.
25. črc 2010 v 19:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.