• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky Kelišky z Moravy

(Zamčená)
26. července 2010 
děkuji holky :slight_smile:)))) ted už ho jen přestěhovat do ložnice a je to :slight_smile:
25. črc 2010 v 19:45  • Odpověz
@radule82 a jak jste dělali ty zaobleniny nahoře? To jste už koupili takový zaoblený materiál nebo jste si to museli sami zaříznout?
25. črc 2010 v 19:49  • Odpověz
@asmeena sami :slight_smile: z hornbachu jsme si jen dovezli přesně nařezané dřeva (obdelníky) a ty zaoblené rohy jsme dneska dělali na chatě přímočarou pilou a elektrickou bruskou :slight_smile:
ten vrch se pak dá dolů a zbude nám skřín :slight_smile:
25. črc 2010 ve 20:06  • Odpověz
a na ty okraje jsme si taky sami lepily ty "lišty" :slight_smile:
25. črc 2010 ve 20:06  • Odpověz
@radule82 jste opravdu šikovní, to u mě to jistí akorát ten přebalovák z Ikey, já skříňku nepotřebuju. Teda potřebuju, ale stejně bych ji neměla kam dát. Tak zatím bude ten přebalovák jen provizorně vedle postele (posunu skříňku a pak ji zase vrátím)
25. črc 2010 ve 20:22  • Odpověz
Holky od kolika měsíců se dává miminko na hrací deku s hrazdičkou? Začínám uvažovat co budu chtít po mojí mamce na vánoce pro mimi a uvažovala jsem o té hrací dece, že stejně hned od narození ji potřebovat nebudu, tak by mimi do prosince vydrželo.
25. črc 2010 ve 20:31  • Odpověz
@asmeena já myslím, že až mimčo začne trošku víc vnímat :slight_smile: kamarádka tu deku začala používat od pátého měsíce zhruba :slight_smile:
25. črc 2010 ve 20:33  • Odpověz
@radule82 stejně bude ze začátku ležet hlavně v postýlce, že? To potom pořídím ten kolotoček nad postýlku.
25. črc 2010 ve 20:41  • Odpověz
@asmeena jj ze začátku určo jen v postýlce :slight_smile: já jsem byla přesvědčená, že si do obýváku pořídím cestovní postýlku, že když budu v obýváku, at mám malou na očích, ale ségra mi to vymluvila, že to je přeci jen CESTOVNÍ postýlka a že nemám velký byt, na to abych ji nemohla mít v ložnici :slight_smile: at si to v reálu nejdříve vyzkouším a pak až kupuji - :slight_smile:
25. črc 2010 ve 20:44  • Odpověz
a kolotoč už mám s růžovými medvídky - tchýně nám koupila :slight_smile:
25. črc 2010 ve 20:45  • Odpověz
@radule82 taky jsem nad tím uvažovala, ale když budu v obyváku, tak si mimi položím asi na ten kojící polštář a jinak bude snad v postýlce v ložnici - taky máme maličký byteček, tak se to snad nějak zvládne. Cestovní postýlku si vezmu jenom k našim. Tchýně mi řekla, že cestovní postýlku má po vnoučatech od švagrové, tak si ji můžeme vzít. Dokonce mi v pátek donesl tchán vyprané a vyžehlené bavlněné plenky
25. črc 2010 ve 20:47  • Odpověz
@radule82 to si říkala na srazíku, to je fajn. Všechno co dostaneš se hodí, protože člověk aspoň trošku ušetří.
25. črc 2010 ve 20:47  • Odpověz
@asmeena tak to já ji budu nechávat v postýlce v ložnici a pak až bude větší, tak ji šoupnu do houpajdy a případně místo té cestovní postýlky pak koupím ohrádku, v tom kojícím polštáři bych ji měla strach nechat na gauči :slight_smile:
25. črc 2010 ve 20:48  • Odpověz
@asmeena jak jsem byla v sobotu u babči, tak mi tam ségra nechala ještě jednu tašku s oblečením a hlavně DVD, které dostala v porodnici, tak jsem si ho včera večer prolotěla a je tam vše o kojení, o technikách, jak kojit, ošetřovat prsat, odsávat atd :slight_smile: takže zítra pořádně pokukám, vypadá to dost dobře :slight_smile:
Takže až budu chytrá a zvládat to levou zadní, tak ti ho pak můžu půjčit :slight_smile:
25. črc 2010 ve 20:50  • Odpověz
@radule82 tak to já bych u ní samozřejmě byla. Jinak když budu něco dělat a vzdálím se, tak půjde do postýlky (zatím pěkné plány, uvidíme v reálu :grinning: )
Ohrádku mám od kamarádky, tak tu budu mít potom v obyváku. Uvidíme taky jak to bude zvládat naše psisko. Už teď je problém s hračkama, protože mám v ložnici krabici plnou plyšáků co jsem si dovezla z Jeseníku a Sárka u toho pořád sedí a tváří se smutně, že jí to nechci dát. A když se tou krabicí prohrabuje kamarádčina dcerka (byly tady zrovna včera), tak Sárka potají nějakou hračku ukradne a odnese si ji a leží u ní.
25. črc 2010 ve 20:51  • Odpověz
@radule82 Jé, to by bylo super, už z toho trošku chytám nerva jestli to všechno zvládnu.
25. črc 2010 ve 20:52  • Odpověz
A monitor dechu si pořizuješ?
25. črc 2010 ve 20:52  • Odpověz
@asmeena monitor dechu budu mít od ségry :slight_smile: no ani nemluv, já začínám být taky nervozní, že nebudu vědět co a jak, ale myslím, že tohle je přirozené :slight_smile:
25. črc 2010 ve 20:53  • Odpověz
tak ty sis to mohla trošku nacvičit u ségry, to si měla fajn. Já nikdy mimi nedržela a mamku mám 120km daleko a asi v době kdy budu rodit, budou Vítka v práci propouštět a půjde jinam, tak si nebude moct vzít ani dovolenou. Ach jo.
25. črc 2010 ve 20:55  • Odpověz
@asmeena já si stejně myslím, že ten chlap ti až tak moc nepomůže, že ty první týdny to stojí jen na tobě, ale je fakt, že mít ho doma je hlavně psychická podpora :slight_smile:
25. črc 2010 ve 20:57  • Odpověz
@asmeena tak si to nacvičíš u nás :grinning:
25. črc 2010 ve 20:58  • Odpověz
@radule82 to víš, že bych raději, kdyby mi přišla pomoct mamka, ale s tím nic nenadělám, pracuje na směny a k nám se dostane tak max. na jeden den (když mají ještě to šílené psisko). A tchýni nechci, ta bude mít první šestinedělí zákaz vstupu, protože by mě akorát psychicky deptala co musím a jak to musím. Vůbec se mě nezeptá co bych chtěla, ale rovnou přikazuje.
25. črc 2010 ve 20:58  • Odpověz
@radule82 tak jo, beru tě za slovo.
25. črc 2010 ve 20:59  • Odpověz
@asmeena ani kočárek ji nedáš ven?
25. črc 2010 ve 21:00  • Odpověz
@radule82 tak vzhledem k tomu, že mám rodit přelom říjen - listopad, tak kdo ví jaké bude počasí, jestli bude moct být miminko venku a nevím, nevím. Budu z mimi posraná, tak nevím jestli jí ho půjčím.
25. črc 2010 ve 21:01  • Odpověz
@asmeena možná budeš ráda, že si budeš moct na chvíli odpočinout :slight_smile: ven můžeš s mimim i v zimě, ale jen do několika stupnu :slight_smile:
25. črc 2010 ve 21:03  • Odpověz
@asmeena to ti pak řekne všechno doktorka :slight_smile:
Jinak minulý týden jsem byla osobně u dr. Králové - se k ní nahlásit :slight_smile: doktorku jsem neviděla, ale sestřička byla moc příjemná :slight_smile:
25. črc 2010 ve 21:04  • Odpověz
moje mamka už začala nakupovat, kopila dva ručníčky :wink:
25. črc 2010 ve 21:05  • Odpověz
@radule82 jé tu Dr. mám taky vybranou, četla jsem na ní jenom dobré recenze.
@asmeena ty jsou krásné :slight_smile:)))
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.