• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky Kelišky z Moravy

(Zamčená)
26. července 2010 
autor
jj :grinning: :grinning: ja bych spis potrebovala zkratit se tak aspon o hlavu :grinning: :grinning:
22. dub 2010 ve 14:17  • Odpověz
Holky, děkuju za pochvaly :wink:
Fral, co by jsi chtěla za rasu?
As, já ten stupínek mám taky, protože nám namontovaly z okna sušáky a já na něho nedosáhnu :grinning:
Veruš, krásné kočárkování a nádherný zážitek z koncertu :wink:
Spasi, já talent na takové věci rozhodně nemám, ale nějak to vyšlo :grinning:
22. dub 2010 ve 14:17  • Odpověz
Lucii, nevěřím, protože mi to ještě nevyšlo nikdy :grinning:
22. dub 2010 ve 14:19  • Odpověz
22. dub 2010 ve 14:20  • Odpověz
autor
Spasi,co je to za masinu-na fotecce :wink: -na tom normalne umis jet???? :confused:
Bych se poprdela strachem...
22. dub 2010 ve 14:21  • Odpověz
cien: jojo, daly jsme si toho lososa a byl dobrý. Hlavně, že jsem měla doma ještě ty špagety, no ale nevadí, bude mít Vítek na večeři.
22. dub 2010 ve 14:21  • Odpověz
autor
A jak se ma Kasa,vse OK?Nerikalas ji,at nakoukne :wink: ?
22. dub 2010 ve 14:23  • Odpověz
Já myslím, že nakukuje :wink: A pokud se bude cítit, tak třeba napíše :wink:
Jinak si myslím, že se cítí dobře a potom co jí vyšly výsledky dobře si těhotensví užívá. :dizzy_face:
22. dub 2010 ve 14:25  • Odpověz
autor
JJ,to je fajn,ze to cekani priserne po amniocenteze,ze pak prijde ta uleva a uklidneni...uf,ja bych to nedala..ale kdyby me Kajos poslal,tak bych stejne asi sla....ale strasne bych se bala...po tom,jak Zuzce prdla ta voda...vsak vis...des a hruza,nastesti to dobre dopadlo!! :slight_smile:
22. dub 2010 ve 14:27  • Odpověz
autor
As,ja mam sklerozu-co ti rikal dr.na tu cystu????Je tam stale?
22. dub 2010 ve 14:29  • Odpověz
autor
Juva,prijeli nasi a s babovkou :wink: !!!tak na chvili mizim :dizzy_face:
22. dub 2010 ve 14:31  • Odpověz
cien: jenom na jídlo slyšíš? :grinning:
Tu cystu jsem s ním neprobírala, jsem si říkala, že kdyby tam něco bylo, tak mi snad sám řekne. A dělal mi už poprvé ultrazvuk přes břicho a nic neříkal.
22. dub 2010 ve 14:36  • Odpověz
As, tak to je prima :slight_smile: Psala jsem o Kasi Cien do IP, kdyžtak ať Ti to přepošle. A jestli to ted, Kasi čtes, tak to nejsou žádné pomluvy, neboj :grinning:
Cien, to je od kamaráda, já na to sednu, ale rozjet neeee :astonished:
22. dub 2010 ve 14:39  • Odpověz
spasi: můj brácha je taky ujetý na auta a motorky a měl loni silnou motorku a tak jsem mu řekla ať mě sveze, a když je třicítkou, tak jsem řvala ať zpomalí, a helmou jsem třískala do jeho, protože jsem hlavou neuměla udržet balanc. :grinning: Udělal se mnou kolečko po ulici a řekl, že už mě nikdy neveze.
22. dub 2010 ve 14:41  • Odpověz
As :grinning: :grinning: :grinning:
Mi se auta i motorky líbí, ale pud sebezáchovy mám nějak moc silně vyinutý :grinning:
22. dub 2010 ve 14:44  • Odpověz
spasi: já taky , jsem posera a mám se asi moc ráda a vždycky už si maluju ty nejkatastrofičtější scénáře.
22. dub 2010 ve 14:45  • Odpověz
Budu se loučit, protože se mi vrátila miláček z práce. Tak nakouknu asi večer. Pá zatím.
22. dub 2010 ve 14:47  • Odpověz
autor
As,jj,na to "zradlo" mne teda vzdy uzije :grinning: :grinning: babovka tvarohova..ale uz ted me pali zaha...a v noci je to primo des :frowning2: !
Jsem se nasmala,jak te bracha svezl na motorce
:grinning: jak bych se videla :grinning: :grinning:
22. dub 2010 v 16:22  • Odpověz
cien: hm, takovou bábovku bych si taky nechala líbit a žáha mě nepálí, tak bych si možná i lépe vychutnala :grinning: Ale já si dala aspoň horkou čokoládu se šlehačkou.
Normálně mě tak v shoppingu jak už jsme odcházeli chytl alergický záchvat, venku jsem pomalu ani oči nemohla otevřít, jak mi to světlo nedělalo dobře a pčíkala jsem jak strhaná.
22. dub 2010 v 16:32  • Odpověz
Teda člověk jde na chvíly ven a zase je toho tolik popsaného :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
My sladké moc rádi Cienko ale já hubnu tak nic nejím jen ovoce ze sladkého ale koukám jak mým klukům chutná :grinning: :grinning: včera jsem dělala k večeři buchtičky s krémem :grinning: :grinning:
Motorek se bojím jak čert kříže ani bych na ni nesedla :wink: hold v tomto jsem slaboch :grinning:
Luciku pokojíček je krásný a pupíček máš suprový :wink:
Asmenko tak jsi si fajn užila nákupy :wink:
22. dub 2010 v 16:35  • Odpověz
brusi: jo užila, bylo fajn. Jsem vymyslela, že v Ikey, když máš tu jejich kartičku Family, tak máš přes týden zdarma hrníček na kávu nebo čaj - no, ale vzhledem k tomu, že jsem těhotná, tak jsem si dala kapučíno a pak jsem ten hrnek šla vymít a čepovala jsem si do něho džus :grinning: (ten už samozřejmě zdarma není), ale když já zrovna na kafe neměla chut. :grinning:
22. dub 2010 v 16:42  • Odpověz
Asmenko však je neubude hihihi :wink: Já byla s malou venku a je tam pěkná kosa blééééé, ale koupila jsem si nové kalhoty a bundu sportovní na jaro i léto a samozřejmě černééééé :wink: ať mě jěště trochu zužují :grinning:
22. dub 2010 v 16:44  • Odpověz
taky mám nejraději černou, v ní člověk vypadá tak nějak lépe.
22. dub 2010 v 16:48  • Odpověz
Asmenko to je pravda :wink: vždy se dá doplnit něčím barevným :wink: Zrovna jsem uklizela těhu věci musím dát inzerát :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: snad nějaké mamině poslouží, mě už budou k ničemu :grinning:
22. dub 2010 v 16:51  • Odpověz
Zrovna se teď probírám na ebay a aukru a hledám nějaké těhotenské kalhoty velikost 40, ale vše je to moc drahé.
22. dub 2010 v 16:54  • Odpověz
Asmenko no nevím já mám takové kalhoty na léto dají se i ohrnout je to lehčí riflovina :wink:
22. dub 2010 v 16:58  • Odpověz
Ty vypadají dobře a jaká to je velikost?
22. dub 2010 v 17:03  • Odpověz
Asme je tam psané xxl ale jinak ti můžu přeměřit, kupvala jsemje v lasu v tom dětském obchodě žádný číňan a pak mám jěště riflovou šatovku tu jsiasi viděla na fotkách z hor :wink: A ta má velikost LA oboje my připadalo stejné :wink:
22. dub 2010 v 17:06  • Odpověz
Né, tak šatičky bych nechtěla, protože mám hnusné nohy a ony jsou krátké. I když vypadají moc pěkně. Tak to by mi možná ty kalhoty byly. Já potřebuju v pase 88cm a přes boky 108, nejširší místo kolem stehna 54 a délku nohavice od sedu 77cm. Tak mi je zkus prosím změřit.
22. dub 2010 v 17:08  • Odpověz
Asmen tak pas to má pružný :grinning: :grinning: Přes boky to je asi 2x 55 takže jsme na 110 cm a stehna 2x28 cm takže 56 by to mělo a délka nohavice od sedu 82 cm :wink:
22. dub 2010 v 17:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.