• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky Kelišky z Moravy

(Zamčená)
26. července 2010 
:grinning: :grinning: :grinning: jo,,,verunko máš pravdu,,,čssd......omluva,,,
22. dub 2010 v 18:23  • Odpověz
autor
Cus Verco,tak ja myslela,ze budes parit az do rana :wink: ...ale ne,mas PN a nestoji to za to :wink:
22. dub 2010 v 18:23  • Odpověz
právě, to s tou PN je na prd, ale když se dočkáš svého vytouženého miminka, tak i toto se dá vydržet.
22. dub 2010 v 18:24  • Odpověz
no ted opravdu sekám latinu,jinak nikdy sem nedodržovala vycházky,, a dokonce u te minule laparky mi kajoš říkal at chodim a ja co kontrola a on že chodit musím)))ale ted fakt bojim bojim,,a za to ,,odebraní nebo snížení to fakt nestojí,,,
22. dub 2010 v 18:26  • Odpověz
verci já jsem na tom stejně, poctivě si taky měním místo pobytu jak jedu do Jeseníku, taky mi to totiž nestojí za ty nervy. Bych si to potom vůbec neužila a nemám žádného známého doktora, který by mi poskytl aliby. Ale naštěstí mám aspoň ty vycházky od 8-18 a to je super.
22. dub 2010 v 18:29  • Odpověz
no,ty tvoje vycházky,,,,t oje fakt super :dizzy_face: :dizzy_face: nadhera,,a ty marti si měla vychazky od kajoša jak???
22. dub 2010 v 18:31  • Odpověz
A ve Fertimedu mi dali taky jenom 4 hodiny vycházek za den. Je to ale škoda, včera jsme se o tom bavily se sestřičkou na gyndě a ona říkala, že se diví, že u těhotných s tím dělají takové problémy, když těhotná je v podstatě zdravá (samozřejmě jak která, protože ta která má problémy, tak stejně vycházky třeba nevyužije)
22. dub 2010 v 18:32  • Odpověz
autor
Verci,ja jsem to mela cele divne...
Mne PN vystavovali jeste v Polance a udajne s vychazkama 14-18...ale na tom listku,co zustal mne v rukach-tak jsem nemela vyplnene nic...jakoze zaden uvedeny cas...Tak nevim,jestli to na OSSZ nahlasili a jen mne to tam nedopsali...nebo jsem jako nemela zadne....takze jsem to dost kaslala...ale mam tu znamou zubarku :wink: ...tak jsem mela pojistku :wink:
22. dub 2010 v 18:35  • Odpověz
Jej, jak je ta Andrea v tom Prostřeno ukňouraná. Ale já dostávám chutě a to jsem teď dojedla špagety, asi si ještě k Ulici udělám šopák, na kterém teď ujíždím, i když balkán by se v těhotenství neměl.
22. dub 2010 v 18:40  • Odpověz
autor
fakt-uknourana-to je presne :wink:
22. dub 2010 v 18:50  • Odpověz
Jo a to jsem vám nenapsala, jak přišel Vítek domů z práce, tak šel vyvenčit Sárku a pak jsem na gauči viděla jak leze klíště - tak jsem začala jančit, že já na něho nechytnu. Už to zase začíná, budu muset koupit nějaký přípravek proti klíšťatům. Ještě, že má Sárka hodně krátkou srst, je čerstvě ostříhaná, tak by to na ní šlo hned vidět. Ona jak má ty dlouho plandavé uši, tak se jí to na ně nachytá.
22. dub 2010 v 18:52  • Odpověz
autor
As,to je hnus...a ze je mate i ve meste :confused: ??My tady u toho lesa...uz pred 2tydny mela Kerinka nacucle...tak jsem ji kapla..ale loni to fungovalo tak 3tydny...vic ne... a obojek jsem letos vzdala,smrdi mi to ...a ted obzvlast mi vsechno smrdii... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. dub 2010 v 18:54  • Odpověz
cien: já právě nikdy nic Sárce nekapala, protože pak se s ní nemůžeš delší dobu mazlit a my se s ní pořád oblizujeme a spí s náma v posteli.
22. dub 2010 v 18:55  • Odpověz
autor
jj ,24hod...taky je to pro mne tezke to vydrzet...ale v posteli ji nemame..tak se to da...
22. dub 2010 v 18:56  • Odpověz
Tak ty jí můžeš i pořádně poplácat po zadku, protože je to kus pejska, ale ta naše je do hrsti.
22. dub 2010 v 18:59  • Odpověz
Jdu koukat na Ulici a během reklamy si udělám ten šopák. :grinning: Já jsem nenažraná. :astonished:
22. dub 2010 v 19:00  • Odpověz
autor
As,to mas nahodou zdrave papanicko :wink: :slight_smile:
22. dub 2010 v 19:02  • Odpověz
Marti, to bylo tak dobré :grinning: Já jsem teď ujetá na slanější věci, sladké mi moc nejede.

Holky sháním večerníčkové pexeso, které bylo ještě kdysi za nás, nemá někdo a neprodá?
22. dub 2010 v 19:34  • Odpověz
Tady toto myslím.
22. dub 2010 v 19:35  • Odpověz
autor
As,ja taky zpocatku totalni nechut na sladke...chutnala mi cina-slane,ostre.. :wink: ale pak se to otocilo a strasna chut na sladke...

Juva,to je krasne..to mi pripomnelo detstvi :dizzy_face: ...ale nemam
22. dub 2010 v 19:39  • Odpověz
cien: jsem to prošvihla, protože na aukru se dražilo před měsícem a mě to napadlo zase po dlouhé době až dnes se po něm shánět.
22. dub 2010 v 19:42  • Odpověz
autor
Skoda..treba se tam jeste objevi...a ty "rodokapsy"jak jsi tehdy schanela-mas je?
22. dub 2010 v 19:44  • Odpověz
rodokapsy? Myslíš čtyřlístky?
22. dub 2010 v 19:53  • Odpověz
To sbírá Vítek a myslím, že už má všechny.
22. dub 2010 v 19:53  • Odpověz
To je šílené, jak mám vždy večer gigantické břicho. :grinning:
22. dub 2010 ve 20:00  • Odpověz
autor
jj,jsem to zblbla.... :wink:
Dnes se loucim,preji dobrou nocku vsem :dizzy_face: !Mne zas pali zaha..takze spani asi zadne nebude..ale uz me stipou oci,tak to balim...
22. dub 2010 ve 20:01  • Odpověz
autor
Asme-zacni si pupicek fotit,at muzes porovnavat :dizzy_face:
22. dub 2010 ve 20:02  • Odpověz
JJ cien fotím, ale přijde mi, že jeden týden je větší, další týden zase menší a pořád tak dokola :grinning: Někdy ho mám jak ve 20tt
22. dub 2010 ve 20:03  • Odpověz
Taky se pro dnešek loučím. Vstávala jsem brzo a tak jsem docela unavená. Zítra jedu k holiči, tak už se nemůžu dočkat. :wink:
22. dub 2010 ve 20:06  • Odpověz
Ahoj holky nějak jsem poslední dobou ranní ptáče.
Jdu zas na Vás juknout.
Trošku jsem si Vás pročítala a je až neuvěřitelné, čím vším jste si musel projíd.
Ale hlavně že to všechno dobře dopadlo a čekáte miminka.
Tak Vám přeji hodně štěstíčka dál ať to má všechno klidný průběh.
Já jsi jdu dát sprchu a zase budu odpčívat. I když nějak cítím, že už to nemá cenu. Podbříšek se sem tam ozve, ale myslím, že je to ještě pořád od stimulky. Jinak žádné vedlejší příznaky nejsou.
Kdybych tak neměla pravdu
23. dub 2010 v 07:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.