• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky Kelišky z Moravy

(Zamčená)
26. července 2010 
tirtir: neházej ještě flingu do žita a hlavně pozitivní myšlení. Dnes je tam tak krásně, tak si zajdi ně procházku.
Já vyrážím k holiči a zrovna jsem si chystala snídani a kouknu z okna (máme hned ve dvoře školku) a šla tam taková pěkná maminka s dlouhýma vlasama a měla je učesané do dvou copků - takže z mého stříhání se uskuteční pouze asi jen ofina, protože jsem si šla hned učesat taky copánky a na léto mi to možná bude slušet :grinning: :grinning: Ostříhat to můžu vždycky :grinning:
23. dub 2010 v 07:28  • Odpověz
asmeena moc děkuji budu se snažit, a s tím holičem je pravda, že dlouhé vlásky se můžou ostřívat kdykoliv.
23. dub 2010 v 08:09  • Odpověz
ahoj holky,,,verunko tak copánky jo????????,hmmmmmmmmmmmmmmm to bude víteček nadšeny,,jak budeš alias lolitka :wink: :wink: a tirtir hlavně v klidu,,a užívej si sluníčka,,,já vím že nesji v klidu,,ale každá si to musí prožít,,no,,držím palečky pěkny den,,
23. dub 2010 v 08:10  • Odpověz
tirtir as imi to uniklo,,ale ty už máš po vložení??? :dizzy_face:
23. dub 2010 v 08:11  • Odpověz
Dobré ránko.

Tritit, na špatné věci vůbec nemysli. A hlavně se nesleduj, nemusíš mít vůbec žádné příznaky. Jen si to krásně užívej :slight_smile:
Mooc držím palečky :dizzy_face:

As, takže stříhando nebude :grinning: A kde vlastně chodíš na stříhání??
23. dub 2010 v 08:15  • Odpověz
Ano 19.4 byl ET a bojím se testovat je moc brzy
23. dub 2010 v 08:15  • Odpověz
ahoj luci,,,,tirtir na testování je ještě moc brzo,,a zbytečně by ses stresovala,,zname to všechny snažilky :unamused: vydrž tak do o12 dne,,anebo vubec,,netestuj,,,jesli to ovydržíš,a to bylo se mi zda tve 1?? vloženi?? držím palečky,,a maš mrazačky,
23. dub 2010 v 08:18  • Odpověz
nebudu testovat vydržím a mrazáčky nemáme
Ano naše první IVF-ICSI
23. dub 2010 v 08:22  • Odpověz
jsi šikulka jseli vydržíš,,aspon budeš v klidu,,,,no mě t snad čeka do oměsíce taky,,,snad už naposledy ,takže držím palečky,,ja se strašně nudim,,,to je něco neuvěřitlneho ,,jsem doma od 8.3. a ještě minimalne tak dva tydny,,doma a pak teda pokud se rozmrazi tak další dva tydny,,vubec nevim co mam dopoledne dělaat,už mě napadají takove lbbosti,že bych myla každy měsíc okna)))
23. dub 2010 v 08:25  • Odpověz
Jee, ahoj Věruško :slight_smile:

Tritit, hlavně netestuj, mooc držím palečky, aby první pokus vyšel..je to dlouhý boj, všechny to tady známe...
23. dub 2010 v 08:26  • Odpověz
Věruš, ani nemluv, já jsem doma od listopadu a je to mazééééééééc :rolling_eyes:
23. dub 2010 v 08:27  • Odpověz
no lucí,,jsem včera byla u kamaradky a jsem se bavili ,tak taky říkala že byla vlastně od vložení doma až do porodu,,a vím že taky mi pořad volala at dojdu,,,ona ma chlapečka z 3 ivf,,,a je šikulka,,,ale tebe to za chvili čeka taky :dizzy_face: :dizzy_face: už maš nějaky termín?? sem to asi nějak pořadně nečetla,,dneska jdu za našima do poruby,pak až budeš kočarkovat tak se musíme domluvit a ukazat mi maličkeho,,,
23. dub 2010 v 08:30  • Odpověz
no a maš pravdu lucinko s tim ivf,,ale mame tady tirtir marti cien těhulku co jí to napoprve krásně vyšlo takže vidíš že to jde ,,a ono je to fakt dlouha cesta za miminkem,,, :slight_smile: havně nestresovat,,a v klidu
23. dub 2010 v 08:32  • Odpověz
Holky moc děkuji hned mám lepší náhadu a s testem vydržím.
23. dub 2010 v 08:33  • Odpověz
To si piš, že se sejdeme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Termín zatím nevím, ta kočka mi nevolala, tak čekám ještě dnes a když tak jí večer zavolám. Hlavně to musím vědět do středy, kdy mám další poradnu. Co kdyby mi najednou Kajoš chtěl dělat sekci sám :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. dub 2010 v 08:34  • Odpověz
tirtir,,,někdo testuje až ma jit na kontrolu,,,víš,,,anebo testuje brzo a pak když se nic neobjeví tak už je vystresovany,,,to fakt nema cenu,,,,,,,no vím to opodle sebe,,že luci?? loni,,jak jsem hledali duchy pod lampou,,,, :grinning: :grinning: :grinning: a ted taky ja minule sem rožla v ložnici lampu odpoledne a manža mi říka ,,proč svítíš?? hrabe ti??? :grinning: :grinning: a klepal se na čelo
23. dub 2010 v 08:36  • Odpověz
To je jasné, že Tritit to výjde hned na poprvé :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Přeju to každému človíčkovi na světě, protože to co si musíme my prožít je nepopsatelné a pak všude slyšíš a čte, jak někde někde vyhodil dítě nebo odložil :angry: :pensive: Prostě hnus..
23. dub 2010 v 08:37  • Odpověz
no a to by si nechtěla od kajoša??? sekci?? ja vím že maš domluveno něco od zname,,,to bys měla lepší jit do fakultky ,,maš to blízko,,,,
23. dub 2010 v 08:37  • Odpověz
Věruš, ani mi nemluv, kolik vyhozených peněz, já ty duchy viděla všude.......fakt je to na palici. Já snad testovala od páteho dne, no traged :confounded:
23. dub 2010 v 08:38  • Odpověz
víš co ,,ja byc takovou ženskou co to uděla,,přivázala na kozu a zaživa jí vyrvala rodidla,,,,žadny kriminal,,,ale tohle,,,když si pomyslím co my ostatní musíme podstupovat a nějaka k...a tohle uděla,,tak prostě tady tohle bych udělala ja !!!!!!! ja třeba tirtil,,koukala na netu na miminkovske oblečky a takove věci,,hlavně nečti diskuze na konovi,nějake stresující,,to fakt ne,,,,
23. dub 2010 v 08:40  • Odpověz
Věruš, já mám v něho úplnou důvěru, takže kdyby mi to navrhl, tak neváhám. Ale on mě furt nutí rodit přirozeně. I když posledně měl malý dole nožičky, což už je indikace k sekci. Tím, že se furt k ničemu nemá, tak mi známá navrhla, že mi to domluví ve Frýdku.
Jinak fakultka...no, vím, že je to všude stejné, ale já jí znám jak svoje boty, vč. lékařů..tak k ní němám až tak velkou důvěru :stuck_out_tongue_closed_eyes: Taky jsem tam x let pracoval :rolling_eyes:
23. dub 2010 v 08:41  • Odpověz
To se nám to radí, co :grinning: :grinning: :grinning: Ale samy víme co to je...
23. dub 2010 v 08:42  • Odpověz
lucinko,,ja ted sem už testla taky 5 den,,jsem magor,,,pak sem testla 10 a zase nic a pak sem vydržela až do kontroly,už sem netestila,,a ted to taky kašlu,pak se zbytečně stresuju,,,,a opravdu už víc nemužu udělat aby to bylo uspěšne,,jakekoliv vyšetření chteli tak jsem podstoupila,behem roku a pul mam za sebou 2 laparky a jedno hydro,,,,tak ted to tam mam v pořadku,jen malinke srusty jsem tam mela,vejcovod mam o.,k. takže už víc asi nejde pro to udělat,,, :frowning2:
23. dub 2010 v 08:43  • Odpověz
no tak samo že víme jake to je,,,,,,,ty moje znama co rodila loni cisaře v říjnu,,byla spokojena.....tam ve fakultce,,,
23. dub 2010 v 08:44  • Odpověz
jee se divam luci že máte jmeno matysek,,,ta ma kamaradka ma taky matyska,,, :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a je moc krasny ,,jen ho rodila v 32 tydnu,mel božatko 1.500gramu,,,a ted byla na kontrole,s nim a vážili ho,mel přesně pul roku a ma 8900gramu,,,tak je s něho maceček,a napsali do papíru,,statnější miminko :grinning: :grinning: a ona měla takovy strach že to nedožene, je moooc veliky šikulka :dizzy_face: :dizzy_face:
23. dub 2010 v 08:47  • Odpověz
Veruš, tak snad to konečně klapne, kurde, to snad není možné...a kolik máte zamraženo?

Já nechci vůbec fakultku pomlouvat, to ani náhodou. Já jen znám ty doktory a jak si představím, že ten anesteziolog to táhne s tam tou, ten má takové kecy a onaké :grinning: :grinning: :grinning: Ten je nemehlo a ten neumí píchnout ani žílu... :grinning: :grinning: :grinning: Se musím smát, vím, že ve vedlejší nemocnici to je naprosto stejné, ale aspoň je neznám :grinning:
23. dub 2010 v 08:48  • Odpověz
Jojo, chtěla jsem Michala po manželovi, ale ten, že ne..Tak jsem navrhla Matěj, hlavně k našemu příjmení, že se to hodí :grinning:
Matěj Míček :grinning: :grinning: :grinning:

Tak to ta kamarádka ma moooc velkého šikulu. To to nádhera :slight_smile: Kurňa, ale to už má fakt dost kilo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face:
23. dub 2010 v 08:52  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: takže je to všude stejné v práci drby)))))) sakra mame zamraženo 3...tak uvidime,,,ale nejak se na to neupínám,,kurde už fakt nemužu pro to víc udělat,,,, byla jsem na balkoně,a je tam zima,,,ale začína svítit sluníčko,,tak snad bude teplo,ještě že jsou ty vychazky,tak dycky fičím do poruby,,,a mi taky nemohla anestezioložkja napíchnout žílu :grinning: :grinning:
23. dub 2010 v 08:54  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak to je mazec,,,,,ale hodí se to k sobě matej míček))))))))) aspon bude podepsany rychle jak bude chodit do školy,,, a jo ma dost kileček,,ael kdybys ho viděla jak se narodil a pak si ho vzali domu,byl to takova panenka,,,maličky,,v živote sem nevidela takove mimi,,,ale ted fakt to dohnal,,,,ale to snad vylita :grinning: :grinning:
23. dub 2010 v 08:56  • Odpověz
Ze třech musí aspoň něco být :wink:
Byli jsme venku s hafíkem a celkem to šlo, myslím, že bude pěkný den, snad i víkend. Chceme jet na chajdu, tak ať je pěkně teploučko :stuck_out_tongue_closed_eyes:

A drby jsou fakt všude, to je prča :grinning: :grinning: :grinning:
23. dub 2010 v 08:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.