• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky Kelišky z Moravy

(Zamčená)
26. července 2010 
:grinning: :grinning: :grinning: Ještě jsme chtěli Matěj Mike Miček, jako z nějakého amerického filmu, ale to už by jsme vypadali jako idioti :grinning: :grinning: :grinning:

Ani mi nemluv, já jak dělala na dětském ARu, tak jsme tam občas měli takové mimuška, člověk měl strach to vzít do rukou, aby mu něco neudělal. Jí vždycky bojovala s krmením a o oblékání ani nemluvím :sweat_smile:
23. dub 2010 v 08:59  • Odpověz
no lucíí,sem si to říkala že to musí byt ted jak sm byla v březnu na vložení,,,,,,a nic,,,,no tak uvidime,,,hlavně nestresovat :grinning: :grinning: nějak to dopadne,,,,,a t osem ležela i na jine posteli v olmiku,,,,než loni))))a ted musím ležet hned na te prvni v olmiku na te sem ještě nebyla,,a když bude zadana tak asi tu ženskou s ní vyhodím :grinning: :grinning: a zaberu jí ja)))))
23. dub 2010 v 08:59  • Odpověz
mike???? :grinning: :grinning: :grinning: no,,dyt ja bych to taky nevzala ani d oruky,,říkam byl uplně jak panenka,,a i ta panenka byla větší než on,,,ale říkala mi ta ma znama,že tam byli i mimuška pod kilo,,,,ta kto musí byt šílene :cry: :cry: :cry:
23. dub 2010 v 09:00  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: Musíš vyzkoušet všechny postele :wink: Já prvně ležela na té u okna a podruhé uprostřed. U dvěří jsem taky nebyla :wink:
Takže jedině ta u dveří, to je jistota :wink:

No, pod kilo si vůbec nedovedu představit, to už je úplný mazec :confounded:
23. dub 2010 v 09:04  • Odpověz
Holky jste zlatý, moc děkuji za povzbuzení a když si kolikrát čtu tady ty příběhy je až nemožné čím vším si tady holky projdou.
Hodně štěstíčka Vám všem a až mě bude zase ojvej tak vím km zavítat.
Holky krásný sluníčkoví den já jdu popřemýšlet co budu vařit
23. dub 2010 v 09:04  • Odpověz
Tritit, tobě taky krásný den a zase se nám tady ukaž, ju :dizzy_face:
Držím vše co mám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. dub 2010 v 09:05  • Odpověz
děkuji :slight_smile: a určo se ozvu jsem doma přece až do 3.5 zatím sna to bube o 4 roky delší :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. dub 2010 v 09:08  • Odpověz
autor
Krasny patulinek :slight_smile: Spasi,pouzivam tvuj slogan :wink: tak sem honem pojd,dat mi za usi :grinning: :grinning: :grinning:
Juva,vy uz drbete :wink: jdu vas docist!
23. dub 2010 v 09:08  • Odpověz
:angry: :angry: :angry: tirtir,,,jsem ti říkala nečti to !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! c píšou ostatní,,,ted vážně ne!!!
luci ja byla poprve uprostřed,ted u okna ,,takže ted musím lehnout ke dveřím,,,, :grinning: :grinning: :grinning: dneska nevařím,muj jde ke tchyni,,tak tam dostane obed a ja se nějak odbydu
23. dub 2010 v 09:09  • Odpověz
tak určo tirtil si to protahneš na ty 4 roky,,,a ja sakra jenom na tři,,,,,,ale i to mi stačí :grinning: :grinning: :grinning: nejsem naročna,,,,,,ahoj marti,,,nečti,,,nic duležiteho)))) luci a dneska jedete na chalupu??
23. dub 2010 v 09:10  • Odpověz
Ahoj Marti :slight_smile:

Takže dveře to jistí :grinning:
Musím uklízet, žehlit, vařit..a zase tady sedím...se ze sebe picnu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Počkám až dopere pračka a pak se na to vrhnu :wink:
23. dub 2010 v 09:11  • Odpověz
ted sem tak uvažovala že ja mam leto jiste!!!! pokud se zadaří,tak doma,,a pokud ne,,,tak mě cele leto čeká pracovat,,protože sem si tu dovču udělala ted,,,jsme doma od 8.března,jak už sem psala ,,takže v letě mi to dají v praci vyžrat ))))ale jen na chvili bo chci hned pak splachnout ten třetí pokus,,,,at už to mam za sebou,když sem ted po te laparce
23. dub 2010 v 09:12  • Odpověz
no počkej až ti dopere pračka,,ja sem chtela jít už před hodkou žehlit,,,, :angry: :angry:
23. dub 2010 v 09:13  • Odpověz
autor
Tirtit,taky te musim povzbudit-opravdu se to muze podarit i na poprve :wink: !!Ja tragedka jsem tomu vuuubec neverila...a povedlo se a nemit to mega brucho,tak tomu stale neverim :grinning: :dizzy_face:
Takze bud v pohode,delej veci,co te bavi-embrouskovi ver ,ale neupinej se k tomu nijak silene...co se mas stat,to se stane a minusko si te jednou najde a treba uz ted :wink: !!!To bych ti prala ze vseho nejvic!!!

Verco777,ty blaho-to je jasne,ze musit rovnou na tu postel u dveri!!!!!Ty mede,ze jsem ti to nerekla hned!!!!JA tam byla po OPU,po ET :wink: a asi je kouzelna :grinning: :grinning:

Luci krasne se vam Matej hodi k prijmeni :dizzy_face:

Asmenko,tak jdes se strihat nebo budes copankova? :wink: Ja to jedno leto taky nosila a strasne me to bavilo,ale v praci ne,to jsem se stydela pred pacosama :grinning: :grinning: ze mi neni 20,ani 30.... :grinning: :grinning:
23. dub 2010 v 09:13  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jéééééé teda taková duležitá věc marti a tys to tady nenapsala,,o te posteli u těch dveří!!!!!!!tak to je jasne,,nedejbože když tam bude někdo ležet!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: ho vyhodím bez milosti,,,,jinak si počkam v te male chodbičce před pokojem,,,až vstane z toh lužka...........
23. dub 2010 v 09:16  • Odpověz
autor
Luciku,to jsem se chlamala,jak pises o tom "pozadi"ve spitale...ten s tou a tamta na toho...ono to tak je :wink: :grinning: :grinning: a je lepsi to nevedet :wink: a mit tu neochvejnou duveru,i kdyz zrovna ten,co te napichava je nejvetsi jelito :grinning: :grinning:
Ja ted na tom predoperacnim odberu-na poctvrte mi az napichli zilu!!Jsem se musela smat..stipalo to jak svina,tak ji rikam,ze je mimo..a ona furt tam kvedlala s tou jehlou...no uz jsem pak byla radeji potichu...nakone se na mne vystridaly 2 a ta duha starsi pani byla sikovnejsi :wink:
23. dub 2010 v 09:17  • Odpověz
Marti, tak ty jsi ležela u dveří???????? No teda, Věruš, tak to je jistota, jestli tam někdo bude, tak jí musíš vyhodit :grinning:

Věruš, uvidíš, jak to dopadne, ale věřím, že dobře :dizzy_face:
23. dub 2010 v 09:17  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: :grinning: Verco :grinning: uz te vidim,jak tu pani skulas dolu :grinning: :grinning:
23. dub 2010 v 09:18  • Odpověz
marti pěkně si t napsala lucii pry ,i kdyz zrovna ten,co te napichava je nejvetsi jelito :grinning: :grinning: :grinning:
23. dub 2010 v 09:19  • Odpověz
Marti, je to tak, :grinning: :grinning: :grinning: Radši budu věřit, že ve Frýdku to je jiné :grinning: :grinning: :grinning:

No, a s tím kvedláním v žíle, ani nemluv...to nesnáším :stuck_out_tongue_closed_eyes: I když se musím přiznat, že někdy taky kvedlám :grinning: :grinning: :grinning:
:grinning: :grinning: bez milosti zkuláám :grinning: :grinning: jinak tam nejdu ))))))
autor
A OBE ty postele u dveri/jakoze naproti sobe/jsou kouzelne :dizzy_face: protoze tam se mnou byla Lucka z OV,jeji 3.IVF a taky ceka holcicku :wink: ...Koutna na nas tehdy nakoukla uz po ET a rikala,ze vsechny 3,co tam jsme mame tak pekne embrousky,ze by to mohlo vyjit vsem :wink: coz bylo prima povzbuzenicko!!!
Akorat nevim,co ta treti pani...jestli je taky tehu....
23. dub 2010 v 09:20  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning:
Vy mě zase bavíte :grinning:
23. dub 2010 v 09:20  • Odpověz
Sakra, ta pračka už asi doprala :sweat_smile:
23. dub 2010 v 09:21  • Odpověz
autor
JJ,ja bych se taky hned nevzdala a kvedlala bych asi tez :grinning: :grinning: jen je to prca,jakmile jsi pacient,je to sranda :grinning: :grinning:
Ale na jejich omluvu musim rict,ze mam znicene zily,brala jsem dlouho Warfarin a nez se mi to ustalilo,to jsem jezdila ob den na krev...a to dostaly zily asi zabrat..
23. dub 2010 v 09:22  • Odpověz
jo vy kvedláte!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tak to moc dobře znam,,nema žadne žilky,,takže ted sestra v bohumíně tak kvedlala :angry: :angry: :angry: až mí zabylo špatně ,,sladko v puse, tak ji říkam je mi zle!!! a ona furt kvedlala,,,ale pak sem ji musela fakt chytit ruku a říst at na to kašle"!!! pak napíchla zase a to mi zase praskla žila a udelala se mi bula,a chtěla napotřetí zakvedlat :grinning: :grinning: a t ouž bylo i na mě dost tak sem ji řekla at na to fakt kašle,pak došla starší sestra a ta napíchla a jela :slight_smile: :slight_smile: takže tomu vy zdravotníci říkate kvedlaní :grinning: :grinning:
23. dub 2010 v 09:22  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: lucí možna už to z te pračky naskákalo i na sušáák,,,, :grinning: :grinning: jenom mi se pořad to nechce samo vyžehlit :grinning: :grinning:
23. dub 2010 v 09:23  • Odpověz
23. dub 2010 v 09:23  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: nn,Verco,ja bych krev neumela ani vzit..ale kdyz si to predstavim,ze napichnes a nic...tak bych asi trochu pokvedlala,jestli treba neco... :wink:
:grinning: :grinning: :grinning:
A zily mas asi stejne,jako ja :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. dub 2010 v 09:24  • Odpověz
marti ta kpříští tyden ve středu vypukne akce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ta kpříští tyden už budeš mít berušky u sebe o takovém čase,,, :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. dub 2010 v 09:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.