• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky Kelišky z Moravy

(Zamčená)
26. července 2010 
autor
Teda,taky asi nandam pracku...kdyz jste takove pilne...a ja tu sedim jeste v pyzamu.. :confused: ostuda jsem!
23. dub 2010 v 09:25  • Odpověz
autor
Verco :dizzy_face: jsem takove pako,ze nejak tomu stale neverim :dizzy_face: :dizzy_face: ale straaaaasne se tesiiiiiiiiiiim :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Jen mam stale ten strach...at jsou OK....v tom jsem fakt nemozna...no tragedka...
23. dub 2010 v 09:26  • Odpověz
no aby toho nebylo málo tak i na sale kvedlali,,,,dvakrat napíchli a kvedlali,ale sem si říkala jak se obulím :grinning: :grinning: sem na sále tak snad mi dají první pomoc,,,,,,,a nakonec mi t opíchli pod zapěstí nahoru nad prstama do ruky,,,,to se divim,,,že ani anestezioložka nenapíchla,,,a ještě říkala že jsem v ten den druha co nema žily,,,,,ale v bílovci ,,to byla šikulka ta napíchla a spala jsem ,mi to ale važne nedela dobře,,,jak se hleda,musí napíchnout a dobry,,a ne kvedlat :grinning: :grinning:
23. dub 2010 v 09:26  • Odpověz
tak strach musíš mít,,,,,to ti věřím,,,ale budeš v dobrych rukách,,,,takže ot bude v poho,,a nejvíce se ti uleví až to budeš mít za sebou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: takže př,patek o takovem čase už budeš nejštastnější člověk pod slunce,,a marti,,,budeš uspana??? anebo jen polomrtva))))))nebo ja kse to říka,,nechapu jedno,proč někoho uspí u císaře,,a někoho ne :unamused:
23. dub 2010 v 09:29  • Odpověz
luci tak asi se pradlo nepověsilo samo))))))))když tady nejsi ))))))))))))))))))))))
Tak to já, když se netrefím a ten člověk fakt nemá žíly, tak jdu hned do nohy :grinning: To máte vidět ty obličeje :grinning: :grinning: :grinning:
Nepověsilo, kurňa, odskakuju i od věšení :grinning: :grinning:
23. dub 2010 v 09:30  • Odpověz
Se těším na ty dvě kopretiny, se aspoň už dovíme i ty jména, že Marti :dizzy_face:
23. dub 2010 v 09:30  • Odpověz
:rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: cožeeeeeeeeeeeeeeeeee do čeho jdeš lucí?????????? ježišikriste,,ještě+ že sem tě nepotkala jako zdravotnici!!!!!!!!!!! tak to bych se teda nedala.......do nohy :grinning: :grinning: :grinning: tak t je teda mazec !!!!!!!!!!!!!!
23. dub 2010 v 09:32  • Odpověz
vidiš t oluci,,vlastně jo,jmena nevíme od holek,,,,mě to ani nenapadlo :slight_smile: :slight_smile: jake že jsou ty jména, marti???? :grinning: :grinning:
23. dub 2010 v 09:33  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Věruš, tak to jsou přesné reakcééééééé :grinning: :grinning: :grinning:
23. dub 2010 v 09:33  • Odpověz
ty nejsi sestřička,,,,ty jsí tyran :grinning: :grinning: :grinning: a fakt s brala z nohy??? néé si dělaš srandu že?? i když možné je všechno)))))))))
23. dub 2010 v 09:35  • Odpověz
Te´d to čtu :grinning: budeš uspaná nebo polomtrvá :grinning: :grinning:
autor
Jj,jsem to ale sikula,ze jsem ta jmena nepraskla :wink: .co?SIce na sraziku uz jedno padlo...ale pal to cert :wink:
To Petr si pral najvyssi utajeni,protoze jmena holkam vybral on :wink:

JJ,Verco,budu asi jen do polomrtva :wink: ..je to setrnejsi a pro deti bezpecnejsi...bo jak te uspi celkove,tak maji malo casu-deti musi hned ven...ale i tak se to samo dela,kdyz je to akutka...
Mozna mi pak neco prislehnou..na to vyndańi placenty a na siti..ale to nevim,to asi,jak kde to maji zvykem... :wink: Trochu me mrzi,ze tam nebudu mit Petra...ale taky se nezblaznim...kdyz to nejde,tak marne.
:grinning: :grinning: :grinning: tak jak se to říka když ti umrtví spodek?? polomrtvá ne :grinning: :grinning: :grinning:
23. dub 2010 v 09:36  • Odpověz
autor
Verco,treba to z te nohy boli mene nez z toho zapesti....brrrrrrrrrrrrrrrr :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. dub 2010 v 09:37  • Odpověz
Věruš, já píchala už všude i do třísla, ale to spíš na Jipce, Aru...ale na ambulanci z nohy jako normálně, sice jsem to tam zavedla já, ale než ty lidi posílat někde do labiny, tak píchnu do nohy, trošku to zabolí a jdou domů. Takže pohoda :slight_smile:
23. dub 2010 v 09:37  • Odpověz
autor
Luci,jsi sikulka odvazna :wink: a bezva je,ze mas zkusenosti s tema malineckyma...z toho det.ARO...to se ti bude hodit...to ja kopyto budu mit strach je zvednout,prevlict.... :confused: ale snad me to v porodce nauci..
23. dub 2010 v 09:39  • Odpověz
no petra tam nebudeš mít ,,,,,,,ale budeš tam mít mimuška)))))))))))) a jake sou ty jména?? ja s matně vzpomínam že jednou něco padlo na konovi,,,si psala ale vdysi ,a ja už si nepamatuji,,ael jen vím že byli kratke ty jmena,,ale zaboha si nemohu vzpomenout????? se mi zda že si to byla ty!!!! no ja už ten tyden vydržím :grinning: :grinning: :grinning: vlastně ted mě napadlo,když uspí tebe,, tak uspí i ty miminka ne???
23. dub 2010 v 09:39  • Odpověz
holky nemyslíte si ,,že to ovšechno mame v sobě,myslím tim starost o mimi,,,?? a tak marti?? nevím,asi to je někde v nas schovane,,a pak to vyleze na povrch a budeš to umět,,,,,,,,no luci,,nevim teda mi d oteho stehna,,ty wooeee to by byl mazec,,dyt mi by ani netekla krev z toho ,,když mam tluste kýty:grinning: :grinning: :grinning: fuuuj
23. dub 2010 v 09:41  • Odpověz
Marti, nevím nevím, myslím, že s vlastním dítětem to bude jiné, budu určitě děsné kopyto :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Já pro tuto chvíli mizím, už tu sedím od osmi, božéééééééé :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tak zatím a moc toho nenakecejte, ať to můžu dočíst :wink:
23. dub 2010 v 09:42  • Odpověz
Věruš, v třísle se už píchá přímo do tepny, a tam to teprve stříká :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. dub 2010 v 09:42  • Odpověz
lucí pa,,,a ja jdu taky fakt něco porobit,,,,teda vyžehlit,ale určo nakouknu,,,,a ty marti se běž oblect :grinning: :grinning: zatím pa
23. dub 2010 v 09:44  • Odpověz
autor
Jj,jdu se aspon prevlict a umyt mastnou řepu :grinning:
23. dub 2010 v 09:46  • Odpověz
Kráásnýýý pááátulííííneeeek :slight_smile:
Teda vdět, co tu probíráte, tak u toho nesnídám :stuck_out_tongue_closed_eyes: Píchání a kvedlání do žil :grinning: Lucii, jsi fakt sadistka :grinning: Mně chtěli v nemocnici napíchnout žílu na hřbetu ruky, jsem jen zařvala, proč tam a už to bylo, ale byla jsem tak ve stresu, že stejně nic neteklo :grinning:
23. dub 2010 v 09:57  • Odpověz
autor
Spasi,to je prima,to mi dlouho chybelo-tvoje privitani patulinku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: !
Co mate v planu na vikend?Ma byt krasne :wink:

Ja jsem mam pravde po nadlidskem vykonu-umyta palice a ostrihane nehty i na nohou!!!To jsem myslela,ze vypustim dusu...ale zmakla jsem to :grinning:
Na obed udelam jen prirodni rybky-jako jen tak,na masle to opecu :wink: a brambur k tomu
23. dub 2010 v 11:06  • Odpověz
Marti, ahooj :slight_smile:
No vidíš, zmákla jsi to :slight_smile: A obídek budete mít mňamkový.
Jsem zvědavá na Asmee, jak se nakonec nechala ostříhat :slight_smile:
a nechce se mi zase jako vždy pracovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. dub 2010 v 11:16  • Odpověz
autor
Jj,taky se tesim,jestli As hodi fotecku s novym ucesem-nebo s copankama :wink: :slight_smile: !
A nedivim se ti,ze se ti pri patku nechce byt v praci....ale bude viiiiiiiiiiiiiiiiiikendek,tak si ho s milackem krasne uzijete,vid? :dizzy_face:
23. dub 2010 v 11:20  • Odpověz
Ahojte, zdravím vás taky pri patulinku. Navic hlásí nadherny vikend, tak si ho vsechny uzivejte. A ty, amrti, si naposledy vaz briska a "relativni" pohody, protože přístí víkend.. to už bude život uplne jiny! :wink:
23. dub 2010 ve 12:34  • Odpověz
autor
Michinko dekuji :wink: ,mas pravdu posledni tehotny vikend :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. dub 2010 ve 12:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.