• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky Kelišky z Moravy

(Zamčená)
26. července 2010 
Ahoj, hlásím se od holiče a žádné fotečky raději házet nebudu. Culíčky mám sice dva, ale teda miniaturní, protože nakonec jsem se rozhodla se nechat ostříhat. :grinning:
23. dub 2010 ve 12:50  • Odpověz
Holky, si děláte srandu toho zase tolik nakecat? Tak než to dočtu máte zákaz psát. :grinning:
23. dub 2010 ve 12:50  • Odpověz
autor
Toz Verco,ja se tesim na fotecky!!!
Nejsi spokojena??Moc ti to fikla?
23. dub 2010 ve 12:52  • Odpověz
Já jsem spokojená, ale vždy čerstvě po ostříhání vypadám jak veverka a ještě mám teď odřený nos od rýmy. Tak jedině, že to dám na chvilku do albíčka a pak to smáznu.
23. dub 2010 ve 12:57  • Odpověz
Jo a s těma zázračnýma postelema ve Fertimedu, tak já nevím, ale já prošla všechny a stejně nic. :grinning: Ale třeba v Reprofitu jsem měla noční košilku s žirafkama a je to tam :grinning: :grinning:
23. dub 2010 ve 12:58  • Odpověz
fotky mám v albu a za 5 minut to smažu.
23. dub 2010 ve 13:05  • Odpověz
autor
JJ,supni to tam-aspon na chvilku :wink:
No jo..ty postylky jsou asi kouzelne jen nekdy...jinak by mela uspesnost 100% a to nemaji nikde :frowning2: .skoda,to by bylo uplne nejlepsi a pro vsechny!!!Co ET-to mimi :dizzy_face: to by byla kraaaasa :dizzy_face:
23. dub 2010 ve 13:06  • Odpověz
autor
Asme ,mas to suprovni! :slight_smile:
23. dub 2010 ve 13:07  • Odpověz
cien: já jsem byla taky jak pako, když jsem šla vždy na nějaký zákrok nebo na ET tak jsem si přála být na té úplně poslední posteli u zdi, protože tam jsem měla vždy dobré zprávy po zákrocích - ať už to byla hysteroskopie, OPU atd...jen ten ET nikdy nedopadl pozitivně. Teda až teď. Holt někomu stačí jít jednou a jinému vícekrát, ale hlavně že se dočkáme všechny toho po čem tak moc toužíme.
23. dub 2010 ve 13:08  • Odpověz
No, nevím cien, vypdám jak veverka :wink:
23. dub 2010 ve 13:08  • Odpověz
a místo copánků mám culíčky a taky dva, tak je to dobré, to se bude Víťovi líbit, mu se totiž líbí dva culíčky. :grinning:
23. dub 2010 ve 13:09  • Odpověz
Tak už je to smazáno. :wink:
23. dub 2010 ve 13:09  • Odpověz
Co máte kdo dobrého na oběd? Kdo trumfne mou pytlíkovou houbovou polévku s glutamátem? :grinning:
23. dub 2010 ve 13:10  • Odpověz
autor
Jj,ja jsem taky na takove "povery" a ritualy uchylna...a ten den,co jsme jeli na OPU-tak mne spadly slunecni bryle z hlavy do WC :grinning: :grinning: a Petr rano,jak oblikal trencle,tak mu z nich vyjel takov malinecky pavoucek... :dizzy_face:
Tak jsme se tomu smali,ze snad je to pro stesti :dizzy_face: :dizzy_face: a pak,jak jsme jeli na prvni UZ po ET do POlanky,tak jsme pousteli pres cestu kominika :dizzy_face:
23. dub 2010 ve 13:11  • Odpověz
autor
Zadna veverka,co kecas!!Mas to prima a ty culicky ti slusi-je to vesele a hrave :dizzy_face:
23. dub 2010 ve 13:12  • Odpověz
autor
Tak houbovku bych si dala :wink: ,mame brokolicovou od vcera a rybi file s bramburem
23. dub 2010 ve 13:13  • Odpověz
cien: a to já měla vždy u sebe zlatý řetízek od mamky, díky kterému jsem odmaturovala :grinning: , a u druhého IVF jsem se ani jednou nenapila z toho jejich automatu v čekárně, protože jsem si říkala, že tam dávají nějaké otrávené látky, aby se nezadařilo :grinning: No, jsem trošku pako.
A teď jak jsem chodila v Reprofitu, tak jsem dostala od kamarádky keramického andělíčka, kterého jsem měla přikázaného vždy vozit sebou a taky dřevěný křížek po babičce. A ten andílek jak jsem ho pořád tahala, tak se mu ulomilo křídlo a jak jsem mu ho doma lepila, tak jsem si nechtěně kápla sekunďák na prst a pak mi volal Vítek a já si ten sekunďák rozetřela po displeji, takže mám na celé poslední IVF krásné vzpomínky. :grinning: :grinning:
23. dub 2010 ve 13:14  • Odpověz
cien: právě já chci být veselá a hravá, ale nějak se mi to nedaří, teda aspoň v jedné oblasti :grinning: Jsem včera říkala Víťovi, že je chudák, že ho chápu a on říkal, že už si zvykl na dlaňovku. :grinning: :grinning:
23. dub 2010 ve 13:15  • Odpověz
Marti houbovku by sis určitě dala, ale né z pytlíku, moc se to teda pravé houbovce nevyrovná, ale když nic lepšího zrovna po ruce nebylo.
23. dub 2010 ve 13:16  • Odpověz
autor
Jj :grinning: ,to si pamatuji s tim sekundakem a displejem :grinning: jen jsem nevedela,ze to bylo u lepeni andelicka :dizzy_face:
Ja,kdyz jsem sla potreti na konzultaci,jak se dari embrousum..tak jsem uz mela tucha,ze bude ten den i ET...a sla jsem po OC a ve vyloze takovy krasny keramicky andelicek,na mne koukal,tak byl hned muj a verim taky,ze mi prinesl stesti :dizzy_face:
23. dub 2010 ve 13:17  • Odpověz
autor
Verco,ja na tom byla podobne v teto oblasti :dizzy_face: ...napred jsem mela chut,ale dr.rikal radeji ne...pak rikal,ze muzeme,ale to uz jsem zas nemela tu chut :grinning: :grinning: a tak toho za cele tehu moc nebylo....
Ale i Petr mel jakoby strach...takze tak :wink:
23. dub 2010 ve 13:19  • Odpověz
Já jsem úplně ujetá na různé talismany. A kdyby mi černá kočka přeběhla přes cestu, tak to obejdu. :grinning:
Jé dopírá mi pračka, to se bude krásně na balkóně sušit, akorát nevím kdo to vyžehlí, protože já akorát peru a nežehlím a dnes jsem zjistila, že už nemám ani v čem chodit, protože ze všech triček jsem nějak vyrostla. :grinning:
23. dub 2010 ve 13:19  • Odpověz
cien: no já si přávě říkám, abychom malému nějak neublížili, tak že to nějaký ten měsíc vydržíme. Zatím mě na sexování teda vůbec choutky neberou - asi to je nějaký obraný postoj.
23. dub 2010 ve 13:20  • Odpověz
autor
Jj,to znam :grinning: :grinning:
Jdu volat Petra na obed,uz mam hlad a on furt neco dela venku..je to muj nezmar :dizzy_face:
23. dub 2010 ve 13:21  • Odpověz
autor
Uvidis...treba se to casem zmeni...ale delat neco "nasilim",ze se k tomu budes nutit...to nema cenu :wink:
23. dub 2010 ve 13:22  • Odpověz
cien: to tam budete mít doma kompletně na mimuška připravené, když tak Peťa bigoší. Tak dobrou chuť.
23. dub 2010 ve 13:22  • Odpověz
Jsem po obídku, měla jsem vepřové ražniči, mňamky. A už bych zase měla začít s nějakým cvičením :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jsem přišla pozdě, takže jsem Asmee neviděla, jaká jsi teď kočena s novým účesem :slight_smile:
23. dub 2010 ve 14:02  • Odpověz
spasi: jsi tady ještě? Ti tam ty fotky hodím
23. dub 2010 ve 14:12  • Odpověz
Jé, já bych si taky dala ražničí. Mniam. A dostala jsem chuť na ledovou kávu, ale jaksi jsem si v Lidlu z mražených věcí koupila jen hrášek. :grinning:
23. dub 2010 ve 14:17  • Odpověz
kuk, už tu jsem :slight_smile:
23. dub 2010 ve 14:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.