• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky Kelišky z Moravy

(Zamčená)
26. července 2010 
Verča děkuji a no záleží jak budeš vypadat :wink: Já když jdu klukovi na třídní zchůzky tak mě posílali domů že má přijít maminka a né sestra :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a to bylo loni na gymlu :grinning: tak snad budu vypadat jakomáma u naší Karamelky :wink:
21. dub 2010 v 11:03  • Odpověz
:grinning: :grinning: ale ja to tkahle nemyslela,,,,u vas,,hlavně zdraví,to je duležite,,,a ja vypadam ty woooeeee na kolik??????????na dvacet))) :grinning: :grinning: :grinning: teda tak mam asi špatně zrcadlo vyleštěne))))ale ne,,ono to opravdu neni sranda,když se dívaš na 30citky a maji třebas desetilete deti,,a ty si pomysliš,taky jsem už to mohla mit za sebou a ty to maš vše před sebou,,a mam strach že si to pak neužiju víš,co myslím!!! že moje mamina me mela v 18 a dneska ma 51 roku,,a ja když budu mit 51 roku tak kolik bude děcku)))tady uvažuji a ještě nemam žadne,,,ale víš jak ot myslím
21. dub 2010 v 11:06  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: brusinka,,,tak to mi teda faakt nehrozí že bych vypadala jako sestra))))))))koukam že máš mezi dětmi velky věkovy rozdil,,,,aspon t inebude smutno jak se osamostatní kluk,,, :slight_smile:
21. dub 2010 v 11:08  • Odpověz
Verco já mám to i to a myslím že každé má svůj půvab ale teď si to víc užívám než před 15 lety :wink: a neřším co bude až my bude 50 a malé 15 to se vyvrbí :wink:
21. dub 2010 v 11:09  • Odpověz
Verči už je samostatný a malá je sluníčko :wink:
21. dub 2010 v 11:09  • Odpověz
autor
Jj,vim,jak to myslis..ale samotne cislo-věk-to je hrozne relativni....
Nekdo je uz ve 30 unaveny,vyzily a nic ho nebavi..a nekdo ma v 60ti energie na rozdavani a mraky konicku a aktvit...
A myslim,ze tvym detem bude jedno,kolik ti je :wink: bude tam laska a to je hlavni :dizzy_face:
21. dub 2010 v 11:10  • Odpověz
Koukám že tu bude brzy nadílka mimisek gratuluji všem i snažilkám přeji brzké bříšenko :wink:
21. dub 2010 v 11:11  • Odpověz
21. dub 2010 v 11:14  • Odpověz
autor
Brusi diky :wink:
My jsme tak trocu stara parta snazilek a postupne tehulime s pomoci lekaru nebo bez :wink: a hlavne moc si prejeme,at jsme
nakonec maminky uplne vsechny a jakoze BUDEME!!! :dizzy_face:

Jsem zvedava,jestli nas tu najde i Michinka,kdyz jsme "prejmenovani" :wink: a tesim se na ni!
21. dub 2010 v 11:15  • Odpověz
Ahoj holky můžu se přidat jsem z jižní Moravy
A jsme po IVF s ICSI a čekáme jak to dopadne jsen 3 den po ET a tak si chci skrádit dlouhé čekání
21. dub 2010 v 11:23  • Odpověz
Teeda, tady to žíje :dizzy_face:
Vítám všechny nováčky :slight_smile:

Věruško, držím paluchy na dnešní kontrolku.

A teď u mizím. Pááá
21. dub 2010 v 11:25  • Odpověz
autor
Ahojky Tir :wink: ,jj,to cekani je nejhorsi...tak ti preji,to rychle utece a hlavne,at najdes // :dizzy_face:
Jsou to nervy...
21. dub 2010 v 11:25  • Odpověz
j.cien---děkuji a máš pravdu myslela jsem že to bude v pohodě, ale je to horší, a kor dneska.
Jáno jsem se probudila a nevím proč hned jsem si vduchu řekla , že je to v háji, že se to nepovedlo, ani nevím jak mě to napadlo.
Tak se trochu uklidňuji tím, že je za konečné závěry ještě moc brzy
21. dub 2010 v 11:37  • Odpověz
Holky co mi to děláte, já přijdu ze Sparu a vy toho tolik nakecáte? Kdo to má dočítat, musím si uvařit špagety a né zase sedět na koňovi :grinning:
Jé, to mám velikou radost, že nakoukla i Očko - moc často na tebe vzpomínám a říkám si jak se asi máš. Já jinak těhotenství prožívám úplně v pohodě. Krom toho, že jsem začala 12 den po ET špinit, tak od té doby nic, ani žádné nevolnosti a včera jsem byla na kontrole a mimišek tam zatím je, tak je to dobré
spasi: to je dobře, že jsi šťastná a třeba to s miminkem ještě přijde, chlapi potřebují víc času. :wink: I když chápu, že zrovna ten čas je asi hodně důležitý zase i pro tebe.
Lucii: už vyjela asi na kotnroličku, tak držím pěstičky ať je Kájoš trošku pozitivnější.
Vítám nově příchozí - brusinku, tintru a f.. (teď jsem zapomněla přezdívku - omlouvám se, ale mám rozepsaný vzkaz a nemůžu překliknout na stránku zpět, abych se podívala na přezdívku :wink: :grinning: )
21. dub 2010 v 11:38  • Odpověz
tirti: a kam chodíš do CARu? Já už toho mám taky hodně za sebou a opravdu to čekání je nejhorší, ale neboj, uletí to a najednou budeš testovat.
21. dub 2010 v 11:39  • Odpověz
Jak jsi cien psala, že Petr bude rovnou dědeček, tak jsem si vzpomněla jak přišel Vítek jednou z práce a říkal, že si stěžoval jeho kolega, který šel pro malou do školky a protože má šedé vlasy (a přitom mu je něco přes 30 let), a nechodí často pro malou, tak ho učitelka moc nezná a volá na tu jeho dceru - Baruško přišel ti dědeček a ta malá se hned ozvala, že to není dědeček, ale tatínek. Tak se paní učitelka zarazila. :grinning:
Tak jsem říkala Vítkovi, že my budeme mít to samé, protože už nám taky krásně šedivý. :grinning:
21. dub 2010 v 11:41  • Odpověz
Tirtir budeme držkat palušky :wink:
Asmenko díky za přivítání a je fajn že máš těhu ok , já u obou problinkala skoro půl těhu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. dub 2010 v 11:42  • Odpověz
brusi: ale taky jsme měli pěkně složitou cestu než jsme se k tomu těhotenství dobelhali, tak teď se jen modlím ať je celé těhotenství v pořádku a už máme toho našeho broučka doma v postýlce - i když potom zase budou stresy o miminko. No pak už je to asi pořád jenom strachování, že?
21. dub 2010 v 11:44  • Odpověz
Asmenko kokla jsem na fotečky teda vy jste supr parta a koukala jsem že jste se i u nás v Havířově srazily :wink:
21. dub 2010 v 11:44  • Odpověz
asmeena mi chodíme do Zlín
brusinka.pusinka---děkuji jsou to nervy
21. dub 2010 v 11:45  • Odpověz
Asmen jojo je to pořád strachování , jak v těhu tak i pak a možná jěště větší no my pomalu chodíme tak typády moc těžce nesu a helmičku na hlavě my nechce nosit :unamused:
Jinak Holky kdo by měl zájem o monitor dechu je po naší Simonkce a koupili jsme loni koncem července takže záruka je jěště dlouho :wink: na ceně bychom se mohly domluvit :wink:
21. dub 2010 v 11:46  • Odpověz
brusi: no možná jsme byli super parta, protože tato diskuze je založena po včerejší né moc pěkné výměně názorů na naší diskuzi. Ale je pravda, že srazíky jsme si vždycky krásně užívaly.
21. dub 2010 v 11:47  • Odpověz
brusi: a to máš ten monitor podložku nebo klips na kalhotky?
21. dub 2010 v 11:48  • Odpověz
Já si musím jít dělat ty špagety, nebo se mimiš začne ozývat, že má hlad - to mi pak dává znát tím, že mám žaludek jak na vodě. Musím holt pořád jíst :grinning: ale to mi nedělá žádné problémy. :grinning:
21. dub 2010 v 11:49  • Odpověz
klasickou podložku Nanny monitor dechu :wink:
21. dub 2010 v 11:52  • Odpověz
No já zatím raději nic ještě takového nekupuju, protože teprve začínám 13tt, ale kdyby si jí do doby než takové věci budu shánět neprodala, tak se na tebe zkusím obrátit. :wink:
21. dub 2010 v 11:54  • Odpověz
autor
As,tak spagetky...mnam :wink:
Ja jsem se ted nacpala,co varil Petr-kruti platek prirodni s bramburem a tatarskou...a raj.salat...a uz ted vim,ze mi bude spatne... :confused: Uz mam ten zaludek nejaky pidi a asi nekde jinde..nebo co.. :grinning: :grinning: :grinning: a vsechno mi v nem straaaasne dlouho lezi...
21. dub 2010 ve 12:43  • Odpověz
cien: špagety vařím, a hned se do nich pustím, ale takový krůtí plátek by taky nebyl špatná a hlavně ten rajčatový salát, na tom úplně ujíždím. Jsem si koupila dnes spoustu zeleniny a balkánský sýr (i když by se v těhu neměl, ale já ho miluju) a budu si dělat večer šopáček. Měli zrovna ve Sparu v akci rajčata, ale zase kápie byly předražené, takže se to cenově srovnalo.
21. dub 2010 ve 12:50  • Odpověz
Jo, As :slight_smile: Jsem šťastná :slight_smile: A to jsem myslela, že už nebudu....život je někdy zvláštní :slight_smile:
Věruš, Ty jsi mladice, ale mi už bude v lednu 35 :astonished: a miláčkovi 40. Ale u chlapů je to jedno :slight_smile: Říkal mi, že kdybych nějakým zázrakem otěhotněla (no to by bylo spíš sci-fi), tak by byl rád, ale takhle plánovaně...někdy to chlapské myšlení fakt nechápu :grinning:
21. dub 2010 ve 13:15  • Odpověz
spasi: ale tak ví, jaký máš problém, že samo to asi nepůjde ne? A jsou i holky, které se snaží na IVF i kolem 40 let, tak třeba si to do té doby rozmyslí. Ale zase záleží na tobě, jak nejpozději budeš chtít ještě zkoušet miminko.
21. dub 2010 ve 13:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.