• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky Kelišky z Moravy

(Zamčená)
26. července 2010 
autor
Ale nepomaha...jen tim,ze je to ledove..tak to na chvilku nevnimam..jinak je to des!!Non-stop me pali zaha..ve dne v noci :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Kdyby platila to "povera"-ze to dela,kdyz ma mimi hodne vlasku...tak my jdeme z porodky s copama :grinning: :grinning: :grinning:
23. dub 2010 v 17:07  • Odpověz
no, tak aby si se ještě nedivila, tak si raději vezmi do porodnice i nějaké sponečky a gumičky. :grinning:
A neboj, žáha už od středy třeba pálit přestane.
23. dub 2010 v 17:17  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning:
As-ted vazne-jsem moc rada,jestli fakt prijdete kouknout-ale PROSIM-nic nekupujte,neutracejte,nenoste!!! :wink:

Jj,na to se tesim,to se snad vozeru ze same radosti,ze zaha nepali :grinning: :grinning:
23. dub 2010 v 17:21  • Odpověz
vy tady zase klábosíte :slight_smile:
Jdu se s vámi rozloučit, protože pojedeme na chajdu a vrátíme se asi až v neděli. No, uvidím, jak to tam zvládnu, protože už posledně, jak jsem tam spala, tak jsem vlastně nespala..není nad domácí lóže :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Takže všem krásný víkend a obzvlášť Martince, protože ta ho má poslední jako těhulinka :dizzy_face:
23. dub 2010 v 17:30  • Odpověz
cien: pokud se na to budeš cítit, tak samozřejmě ( já mluvím za sebe ) přijdu. A vzhledem k tomu, že budeš rodit ve středu a ve čtvrtek se z toho budeš ještě vzpamatovávat a pak ti přijde i rodina. A já jsem na ten víkend v Jeseníku, ale doufám, že tě v neděli domů ještě nepustí, tak bych se stavila v neděli odpoledne jak přijedeme z Jeseníku.Nebo můžu i v pátek, ale jen do 12:00 a to myslím nebudeš mít návštěvní hodiny. No zkrátka dáš vědět však mobilní číslo na mě máš. A já se když tak domluvím s Radul jestli se jí to nebude hodit taky. Nebo jestli se ještě někdo přidá.
23. dub 2010 v 17:30  • Odpověz
As, já jdu takyýýýýýýýý :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. dub 2010 v 17:31  • Odpověz
Tak mi pošli do IP tvé telefonní číslo ať ti když tak můžu napsat, nevím jestli ho na tebe mám.Spíš nemám.
23. dub 2010 v 17:34  • Odpověz
lucii: a užij si to na chatě. Bude krásné počasí, tak se ještě stihneš opálit. :grinning:
23. dub 2010 v 17:35  • Odpověz
Máš ho tam. A to si piš, že se ještě stihnu opálit :grinning:
23. dub 2010 v 17:37  • Odpověz
Super Lucii, tak pokud mi zatím cien nepropustí z nemocnice, tak ti písnu kdy tam jdu na návštěvu. :slight_smile:
23. dub 2010 v 17:41  • Odpověz
autor
Luciku,tak si krasne uzij chaticku o vikendu a treba se ti bude spat lip nez minule :wink:
A holky,moc se tesim,ze prijdete :dizzy_face: As.jj,cislo mam,ozvu se :wink: ale zatim tezko predpokladat,co bude a kdy...
Ale min.tyden tam budu urcite :wink: spis si myslm,ze dyl... i kdyz v kvetnu ma byt zavrena porodka na Fifkach..tak mozna budou potrebovat volne luzka a vyfakujou me uz driv....no uvidime :wink:
23. dub 2010 v 17:45  • Odpověz
Hele já můžu kdykoliv krom odpoledne v pátek a celou sobotu a v neděli můžu až od 15:00. Takže si to poznač a dej mi vědět. Ale pokud ti nebude dobře, nebo budeš unavená a nebudeš mít chuť na návštěvy, tak to samozřejmě pochopíme. Ale doufám, že to všechno statečně zvládneš a uvidíme se.Jsem tě neviděla týden a už se na tebe těším jako na maminku. :dizzy_face:
23. dub 2010 v 17:47  • Odpověz
autor
:dizzy_face: jj,ozvu se urcite..sama jsem zvedava,jaky to bude mit prubeh...
Segra mi psala,ze ma v sobotu psi zavody :grinning: :grinning: jak jinak :grinning: ..a ze by teda prjeli kouknout v nedeli...a taky v nedeli se ma stavit spoluzacka ze Sumperka,ktera tam nastupuje v nedeli na pondelni operaci na plastice :wink: ...ale to je tak dopredu tezko...kazdopadne dam vedet a domluvime se :wink:
23. dub 2010 v 17:50  • Odpověz
No hele, záleží kdy tě budou propouště, můžu po víkendu i v pondělí, úterý jenom ve středu nemůžu. A to myslím, že už budeš doma.
23. dub 2010 v 17:52  • Odpověz
autor
Verco urco to nejak vymyslime,aby to klaplo :wink:
HOlky rikaly,te tak 6.den je pousteli po CS,ale kamosku treba uz 4.den pustili,ale to bylo tady u nas....a urco zalezi,jak na tom budou miminka...jestli bude zloutenka nebo neco...snad ne!!ale tezko dopredu vedet...
23. dub 2010 v 18:00  • Odpověz
Marti nedělej si s tím hlavu, když tě nestihnu v porodnici, tak přijedeme k tobě na návštěvu. :wink: Hlavně buď v klidu a nestresuj se návštěvama. Určitě to nějak vymyslíš a uvidíme se ať už v porodnici nebo u vás na zahradě. :grinning:
23. dub 2010 v 18:01  • Odpověz
autor
jj,to plati,vsak vis :wink:

Je dneska taky to "prostreno"?Je,ze?
23. dub 2010 v 18:02  • Odpověz
Je, já se teda pořád snažím žehlit a raději si ani na gauč nesedám. Píšu v takovém polokleku, protože noťas mám na gauči.
23. dub 2010 v 18:03  • Odpověz
autor
As,to stihas zehlit a psat soucasne??? :confused:
23. dub 2010 v 18:04  • Odpověz
Jo, hned vedle mám prkno
23. dub 2010 v 18:04  • Odpověz
autor
:grinning:
tak to jsi machr :wink: to bych nedala...
Ja dnes neudelala z dom.praci vuuubec nic...a obavam se,ze uz ani neudelam.... :confused: Ale ne,zitra hodim pracku,i kdybych mela lezt po ctyrech!!! :sunglasses:
23. dub 2010 v 18:07  • Odpověz
Tak ty máš omluvenku, ony ti ty domácí práce zase začnou. :wink:
23. dub 2010 v 18:10  • Odpověz
ahoj holky,,,ja bych verunko šla taky,,,se kouknout na miminka))))))) mam vychazky od dvou,,,co na to říkaš že bych šla s vama,,dojela bych na vozovnu??? :slight_smile: :slight_smile: teda pokud by to marti nevadilo,,bo na ty pokoje se sstejně mužou jenom po dvou lidech
23. dub 2010 v 18:13  • Odpověz
23. dub 2010 v 18:18  • Odpověz
verci: dej mi na tebe telefonní číslo - pošli mi ho do IP a já ti napíšu, když půjdeme.
23. dub 2010 v 18:18  • Odpověz
poslano)))
23. dub 2010 v 18:24  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: ted se chlamu,marti,takže když pojedete s porodky s copama,tak mam donést gumičky))anebo sponečkY))))
23. dub 2010 v 18:26  • Odpověz
no nic děvčatka,jdu se okoupat a zalehnout,,krásny víkend,pro martu poslední těhotny víkend :dizzy_face: :dizzy_face: zatím pa
23. dub 2010 v 18:28  • Odpověz
verci: to si piš, že to budou vlasatice a nějaké sponečky budou zapotřebí. :grinning:
23. dub 2010 v 18:28  • Odpověz
autor
Jupi Verco777,tak to si pis,ze neva a naopak se moooc tesim! :wink:
A fakt navstevy po 2???!!!! :confused:
Tak to vezmeme mimuska a vyficime nekam na chodbu...at nas muze byt vice :wink:
23. dub 2010 v 18:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.