• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky Kelišky z Moravy

(Zamčená)
26. července 2010 
Dožehleno jupííííí.
23. dub 2010 v 18:35  • Odpověz
:grinning: :grinning: no to teda nevím,jak by prošlo kdybys vzala holčičky na chodbu))))ale oni as ikvuli víš hygieně,,znama rodila cisařem v říjnu na fakultce a ffaakt,,proste po dvou,,pouštěli na pokoj,,,,,,,,asi at tam nejsou zmatky a je to klid,bo si představ že by u každe postele bylo deset lidi))))))))tak to tam je ,,,
23. dub 2010 v 18:42  • Odpověz
jinak ja teda dneska žehlím od osmi rána,,,a koš je pořad plny,,,,takže sem se vubec k tomu žehlení nedostala,,,,dobre že?? no nic holky ja fakt jdu ,,pa :slight_smile: :slight_smile:
23. dub 2010 v 18:42  • Odpověz
autor
Aha...ja nikdy nebyla v porodnici...teda jen za segrou,pred 10lety,ale to jsme tam byli cela rodina-5lidi o segra s mimi...a v pohode...ale ted je to asi jinak ... :confused:
No nejak to spiskame,se tesim! :dizzy_face:

Holky,,prave mlsam neco uzasneho-Petr mi udelal misku jahod s jogurtem a s medem....mnamka! :dizzy_face:
23. dub 2010 v 18:55  • Odpověz
cien: to bych si taky dala, já si jdu udělat toasty, mimi má hlad. U toho žehlení nebyl čas se najíst, když jsem u toho brouzdala na netu. :grinning:
Nebudeš mít nadstandart?
23. dub 2010 v 18:59  • Odpověz
autor
Asmenko ja jsem nadstandard zavrhla...ale Petr porad do mne huci....mne se tech 1350.-zda moc...jsem si rikala,ze tam budu treba 10dnu...a za ty prachy bych radeji neco koupila detem....
Sice kvuli tech navstev by to za to stalo..... :confused:

Nech si chutnat s toustikem :dizzy_face:
23. dub 2010 v 19:01  • Odpověz
cien: to jako za jednu noc 1350,-? Vítek chce, abych šla na nadstandart, ale za tolik peněz, fuj.
23. dub 2010 v 19:14  • Odpověz
autor
jj,praveze za 1 noc...je to 1000.- za mne a 350,pokud by tam byl nekdo non-stop a chtel i prespat-jako manzel..
No desna suma :angry:
23. dub 2010 v 19:18  • Odpověz
Vítek se teď dobře baví, na ICQ se mu připojila nějaká Sabrina a chtěla vědět kolik má roků, tak jí Vítek napsal, že má hóódně a tak mu napsala, že si typne. A typla 13-14 let :grinning: Ten je z toho opravdu vychlamanej. Prý, já ji napíšu, že mám hodně a ona typne 13-14 let. A už se mu připojila i nějaká druhá holka, kamarádka té Sabriny - ježiš to má dnes zábavu. :grinning: A já myslela, že mi bude natírat ty laťky na ohrádku na okna. :wink:
23. dub 2010 v 19:20  • Odpověz
cien: tak to je teda pálka, oni hřeší na to, že prostě některé maminky chtějí být v klidu.
23. dub 2010 v 19:20  • Odpověz
Tak prý ta Sabrina pokročila, má 12 let a ptá se mého 33 letého Vítka jestli má holku. Tak on se opět chláme a komentuje to, prý jestli mám holku - já jsem ženatý :grinning: :grinning: :grinning: No, opravdu úchvatná konverzace. Ježiš, co takové malé holky už tak nahání chlapy a je jim jedno, že je to tak proti nim starý chlap. Vždyť by mohl být jejich tatínkem. :astonished:
23. dub 2010 v 19:21  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: tak to je prca :grinning: :grinning:
23. dub 2010 v 19:23  • Odpověz
Tak už daly holky klid, Vítek je utl a mají smůlu.
23. dub 2010 v 19:23  • Odpověz
autor
A rodice ani netusi,co jejich holcicky na tom netu delaji :confounded:
23. dub 2010 v 19:24  • Odpověz
cien: a si představ, že takhle budou na netu tvoje holky a začnou si psát s nějakým úchylem. Fuj, já když si to tak představím, tak asi mé děti na net nepůjdou :grinning: :grinning: No, ale nesmí člověk myslet hned na nejhorší, že? To by pak nesměly ty naše děti nic.
23. dub 2010 v 19:24  • Odpověz
autor
Jj,to je desna predstava....na to je asi lepsi mit kluky..nez holky...ty mi prijdou strasne ohrozene... :frowning2: kor ted,vsude samy uchyl a pedofil....
23. dub 2010 v 19:28  • Odpověz
se nedivím, že už tak moc nelítají děcka od mala po venku, to aby měl strach člověk, že je někde srazí auto nebo je někdo unese. Spíš vidím děti v doprovodu rodičů jak si hrají venku. Za nás to bylo úplně jiné a taky se nedivím, že ještě do vyššího věku doprovází rodiče děti do školy.
23. dub 2010 v 19:29  • Odpověz
autor
Jj,kdyz si vzpomenu,ze jsem dala domu akorat tasku po skole a pak jsme do tmy litali po meste...az se divim,ze se nasi nebali...a zaden mobil,zadna kontrola...
23. dub 2010 v 19:32  • Odpověz
tenkrát totiž nebyly zprávy plné těch katastrof co dnes. Buď to tolik nebylo, nebo se o tom jen tolik nemluvilo.
23. dub 2010 v 19:33  • Odpověz
Teď když jsem ve zprávách viděla zase tu kampaň ČSSD, tak mě to pěkně štve, když si vezmu kolik to všechno stojí peněz, místo toho, aby to dali na nějaké užitečnější věci. :angry:
23. dub 2010 v 19:37  • Odpověz
autor
Jj,mne uz cela ta politika leze silene na nervy...stejne je to jedna banda..vsechno provazane a zkorumpovane... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. dub 2010 v 19:38  • Odpověz
autor
Holky pro dnesek se loucim,krasnou dobrou nocku vsem a dejte si 20 i za mne :dizzy_face:
23. dub 2010 v 19:50  • Odpověz
Jsem si momentálně z mimibazaru objednala 14 věciček na mimi - když ta paní to měla tak krásné a super ceny. :grinning:
23. dub 2010 ve 20:11  • Odpověz
Ahoooooojky holky :slight_smile:))))))) tak už jsem konečně dorazila domů :wink: juj to mám co tedy dočítat :grinning:
23. dub 2010 ve 20:14  • Odpověz
radul: co babi?
23. dub 2010 ve 20:16  • Odpověz
A musím se přiznat, že dnes má alergie nějak polevila. Tak doufám, že to tak bude i zítra na Flóře, když tam bude tolik kytek.
23. dub 2010 ve 20:17  • Odpověz
Babča je naše babča :grinning: :grinning: :grinning:
Jsem ted přelouskala čtyři stránky a řekla jsem si, že to dočtu zítra :wink:
23. dub 2010 ve 20:27  • Odpověz
Ale myslím, že k hlavnímu infu jsem došla, že Cienka už ve středu bude mít berušky na světě :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. dub 2010 ve 20:27  • Odpověz
radul: tak to já taky zkoušela dočítat, ale vůbec se mi to nepodařilo. Prostě kecá se tady jako o život, ale myslím, že to trošku skončí, až cienka půjde rodit. Protože jak jsme doma na PN, tak tady drbeme o sto šest. :grinning:
23. dub 2010 ve 20:28  • Odpověz
krásný večer sluníčka , a přišla jsem vás jen pozdravit :grinning: :grinning: :grinning:
23. dub 2010 ve 20:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.