• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky Kelišky z Moravy

(Zamčená)
26. července 2010 
autor
Verco,tak dojed sem-pokecame :grinning: :grinning: :grinning:
24. dub 2010 ve 14:19  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: jo já bych klidně dojela,,ale než bych k tobě dojela,,tak to bych ti řekla u plotka čest a mohla bych jet autobusem zpatky dom))))))) :grinning: :grinning: at to stihnu do 6 byt doma))
24. dub 2010 ve 14:20  • Odpověz
Verčo, nechceš si dát na koníka fotku? at te taky můžem vidět :wink:
24. dub 2010 ve 14:21  • Odpověz
autor
jj :grinning: ach ty vychazky,co? :grinning:
Ale na tebe uz nepujdou,kdyz uz byli a nenacapali te :wink: ...jenze spolehej na to,co...? :confused:
24. dub 2010 ve 14:21  • Odpověz
no víš marti,ja už nad tím uvažovala,že když už u mě byli,,a radulko fotečku sem tam už měla,,,ale dam jí tam až budu těhule)))tak to obude na svateho nikdouše :grinning: :grinning: :grinning: jinak radulko zapoměla jsem ti říct ,,že mam uplně stejné snubáčky jako ty,jen tam nemam kaaminky ale jinak uplne stejne,,ale ja už na tom snubaku nemam to zrní jen ty zařezy,,ale manža ho nosí jen o vánocích)))a on to pískování na tom prstynku ještě ma,,i po 9 letech,,mate to tam taky ne?? to pískování,,,
24. dub 2010 ve 14:29  • Odpověz
Veruš, já hlavně myslela fotku do pasu :wink:
24. dub 2010 ve 14:29  • Odpověz
a radulko,,marta už mě několikrat viděla,vlastně sme se tady všechny vidělai ne?
24. dub 2010 ve 14:30  • Odpověz
at na nás nekouká ta kreslená postava :slight_smile:
24. dub 2010 ve 14:30  • Odpověz
tak já teda nee :slight_smile:
24. dub 2010 ve 14:31  • Odpověz
holky ja jdu ven,bo se doma pominu,,,zatím páá,,a pěkny zbytek dne
24. dub 2010 ve 14:32  • Odpověz
autor
Raduli,tak jake byly spagetky :dizzy_face: ?
24. dub 2010 ve 14:36  • Odpověz
Marti, výborné, jsem si fatk pošmákla :slight_smile:))))))))) celý týden mám v práci nějaké maso, takže v sobotu fakt nepohrdnu něcím takovým, jak se říká "ajnfach", pak jsem si ale ještě dala na zob hořkou forte :slight_smile: a ted zas brouzdám na netu nad kočárkama, si fakt připadám jak ten největší magor :grinning:
24. dub 2010 ve 14:54  • Odpověz
A Peta už pracuje na dodělání pokojíčku? :slight_smile:
24. dub 2010 ve 14:55  • Odpověz
Kolegyně z práce začala uvažovat nad kočárkem Bebecar, tak zjištuji info, ale moc jsem toho nenašla :unamused:
24. dub 2010 ve 14:55  • Odpověz
Píšou na centrumu, že kvůli islandské sopce může být letos chladnější léto, to by mi fakt nevadilo :grinning:
24. dub 2010 ve 14:59  • Odpověz
Tak my idem na nanuky do lídlu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. dub 2010 v 17:14  • Odpověz
autor
Radulko to ti verim,ze by ti bodlo spise chladnejsi leto...ten konec je narocny a jeste v hycu..ale treba to budes snaset vyborne az do sameho konce :wink: Jen ty otoky nohou,to je pak v tom teple jeste horsi...

Petr pokojik zatim stale nechysta...jsem z toh trochu nervni..ale verim mu,ze dodrzi slovo a az prijdeme s mimi domu,tak uz to bude :wink: On se ale od rana nezastavi..mame tu stale hromadu veci,co je treba dodelavat...vcera nam dovezli dvoje dvere,do koupelny a do chodby jsme menili..takze s tim se motal cely den a dnes rezal kousky dlazby na zem a zacistoval to...a ma rozdelanou tu terasu venkovni..abychom mohli prijet kocarkem az ke dverim do kuchyne,zezadu od zahrady...zatim tam byla dira a provizorni schod.....no proste prace jak na kostele :dizzy_face:

Mnam,nanucek z Lidlu :wink: ,my jsme ted meli opet Misu :dizzy_face:
24. dub 2010 v 17:23  • Odpověz
Ahoj holky, hlásím se po návratu z Flóry, ještě jsme si zašli do hospody na smažák s hranolkama a až teď se konečně usadili. Nakoupila jsem šílenou spoustu kytek, tak musí Vítek zítra dodělat ohrádku na okna, ať to můžu hned naaranžovat. :wink:
24. dub 2010 v 17:27  • Odpověz
autor
Juva,tak to je parada As :slight_smile: !A pocasicko vam teda vyslo ukazkove,ze?
Jake kyti mas koupene??
24. dub 2010 v 17:30  • Odpověz
ahoj holky,tak už sem doma,,,dlouháá procházka))))u mě teda byla)))byla sem s našima se projit,dala si zmrzku,na to malé pivčo)))a ted se z toho mužu tak ledas posmolit)))
24. dub 2010 v 17:51  • Odpověz
radulko je to o.k.????? :grinning: :grinning:
24. dub 2010 v 17:55  • Odpověz
Veruš, paráda :wink: :grinning: :grinning: :grinning: a máš pravdu vzpomínám si :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Tak mise splněna, nanuky v mražáku :slight_smile:)))
Asmee: tak potom nám budeš muset vyfotit tu nádheru za okny :slight_smile:)))

Cien: to věřím, že na baráčku je pořád co dělat :slight_smile:
24. dub 2010 v 18:32  • Odpověz
autor
Jupi!Verca ma foto :wink:

Holky,ja jsem cune...prave jsem povecerela BUCEK a PIVO :grinning:
24. dub 2010 v 19:13  • Odpověz
cien, tak já sice chlebík se sýrem ale ted to zapíjím taky pivem :grinning:
24. dub 2010 v 19:21  • Odpověz
autor
Jj,to jedine piju s chuti..jinak mne po vsem silene pali ta zaha.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

A holky prca-dnes poprve jsem poznala,ze maji holky skytavku :dizzy_face:
24. dub 2010 v 19:25  • Odpověz
To musí být mazec :wink: :grinning:
24. dub 2010 v 19:27  • Odpověz
autor
Radulko a co tvoje princezna.hybe se hodne? :dizzy_face:
24. dub 2010 v 19:32  • Odpověz
Cien neřekla bych že hodně, ale nějak se tam hýbe, no je fakt, že ji cítím více, než třeba před dvěmi týdny :slight_smile:
24. dub 2010 v 19:36  • Odpověz
autor
:wink: jj,tak to je prima :slight_smile: a hlavne v klidu,kdyz si lehnes,ze? :wink:
24. dub 2010 v 19:40  • Odpověz
Brusinko: natrefila jsem na tebe, že píšeš na tématu kočárku Dorjan Danny sport... vy ten kočík máte doma?
24. dub 2010 v 19:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.