• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky Kelišky z Moravy

(Zamčená)
26. července 2010 
Holky, zdravím vás v tom krásném dni. Ja dneska vyrazila na brusle a bylo to super, skoncila jsem na dece u vody jako závěrečný odpočinek. Musim si to jeste uzit, kdyz za par dni už budu doma a v klidu.. :sunglasses:

Užívejte volna, kelišky!
V pondeli na 11,30h jdu do Polanky, tak pak dam vedet novinky :wink:
24. dub 2010 v 19:45  • Odpověz
autor
Michi kRÁSA :slight_smile: !!!a ta fotka stinu nema chybu :slight_smile:
budu drzet paluchy na pondeli,at vse pokracuje,jak ma :wink:
24. dub 2010 v 19:47  • Odpověz
Ahoj Michinko :slight_smile:)) tak to jsi dneska krásně strávila den :wink: Klídek a pohodička :slight_smile:)))
A v pondělí at se dozvíš jen samé pozitivní zprávičky!!! :wink:
24. dub 2010 v 19:47  • Odpověz
autor
Ja vas bruslare obdivuji!Jsem kopyto a urco bych se zabila...uz tak mam 2metry a ty brusle jsou straasne vysoke!!
24. dub 2010 v 19:48  • Odpověz
Cien: já jsem taky kopyto na ty brusle, cca před 2 lety jsem si koupili brusle a já na tom jezdím jak pošuk, a navíc si troufnu jen po rovince a brzdím až prostě dojedu :grinning: :grinning: :grinning:
24. dub 2010 v 19:49  • Odpověz
Takže vlastně nebrzdím :grinning:
24. dub 2010 v 19:51  • Odpověz
autor
No to brzdeni,.to je uplne strasidelne!!!teda pro mne...ale ja jsem fakt tutan kopyto...a kdybych spadla,tak se uz asi neposbiram :grinning:
24. dub 2010 v 19:51  • Odpověz
Tak jsme si šli lehnout a až teď jsme se probudili :grinning: Byli jsme nějak utahaní jak koťata.
cien: koupila jsem fuksie, mini macešky, pelargonky, ze skalniček tařinku a ještě nějaké kytky pro mamku do bytu a na skalku hořec. :wink:
24. dub 2010 ve 20:03  • Odpověz
Asmee: a já myslela, že už pracuješ s kytičkami :grinning:

Na co budete holky koukat, v telce večer totálně nic nehraje :angry: :angry: :angry:
24. dub 2010 ve 20:06  • Odpověz
autor
asmenko,tak to jste toho fest koupili :wink: uz se tesim na foto!

Mam zapleho King-konga...ale je to fakt bida,ten slavny program o vikendu...
24. dub 2010 ve 20:10  • Odpověz
na nic, píšu si s kamarádkou na icq. Opravdu ta televize stojí za prd.
radul: taky jsem původně uvažovala o tom Dorjanu Dany sport, ale taky mi přijde tuhý
24. dub 2010 ve 20:11  • Odpověz
autor
As,ty chces taky radeji 4kola?
24. dub 2010 ve 20:13  • Odpověz
cien: já chci jenom čtyřkolku, líbí se mi to Jane co má Rozinka, ale je to tříkolka a to nechci. Viděla jsem jednou, jak se mamince tento kočárek převrátil a tak v něj nemám důvěru. Asi koupíme ten Mutsy urban rider.
24. dub 2010 ve 20:18  • Odpověz
autor
JJ,tos rikala..to je hruza...clovek by rekl,jak to maji vsechno otestovane a vychytane...a pritom se to muze prevratit...to je sila :confounded:
Musim na toho Mutsaka kouknout na netu...vubec ho neznam...
24. dub 2010 ve 20:23  • Odpověz
cien: je to sice dost drahý kočárek, ale kamarádka ho má a dobře se s ním jezdí a asi zatím splňuje vše co bych potřebovala, ale nevím jak vypadá hluboká korbička, tu jsem v reálu neviděla, kamarádka má jen sporťák
24. dub 2010 ve 20:28  • Odpověz
autor
As na pohled je moc hezky :sunglasses:!
24. dub 2010 ve 20:28  • Odpověz
A strašně dobře se ovládá a pěkně péruje. :grinning:
24. dub 2010 ve 20:30  • Odpověz
autor
JJ,kdyz pak spoctes hluboky i sportak,tak je vazne drahy...tolik stoji ten Bumbleride pro dvocjata-kolem 17tis :wink:
Ale kdyz ho mas overeny ...a kdyz nemusis na nem setrit,tak proc ne :wink: !Vsak si ho jeste omrkni i s tou hlubokou korbickou,at vis presne...a hlavne,at se ti tam v poho vejde mimi s fusakem :wink: -prece jen budes mit mimi na zimu :dizzy_face:
24. dub 2010 ve 20:31  • Odpověz
právě, že budu mít mimi na zimu, tak je to lepší a nebude vadit, když bude korbička menší. No uvidíme. A penízky prý nemusím řešit, že mi Vítek koupí jaký budu chtít. Tak jsem ráda.
24. dub 2010 ve 20:34  • Odpověz
autor
Tak to je v poho,to si muzes opravdu vybrat podle svych predstav :dizzy_face: !
24. dub 2010 ve 20:37  • Odpověz
a já se chystám tak někdy koncem května vyrazit po obchodech pokukat na ty kočárky :slight_smile:)) at jen pořád nebrouzdám po netu :wink:
24. dub 2010 ve 20:38  • Odpověz
radul: právě, já si něco vybrala z netu, vše bylo úžasné a jak jsem ho viděla v reálu, tak to pak tak úžasné nebylo
24. dub 2010 ve 20:40  • Odpověz
autor
To je nejlepsi-omacat si to na zivo :wink:
A vubec to nemate lehke...tech mono kociku je straaaaaasne moc!
24. dub 2010 ve 20:41  • Odpověz
cien ty zase na druhou stranu jsi neměla tak těžké rozhodování že? :wink:
24. dub 2010 ve 20:42  • Odpověz
No, taky kdybych měla dvojčátka tak je to jednodušší, protože tam si člověk nemůže bohužel (nebo možná bohudík :grinning: ) moc vybírat.
24. dub 2010 ve 20:42  • Odpověz
autor
Vlastne ani ne-....jen jsem chtela velka kola do terenu a rukojet dostatecne vysoko,pac jsem zirafa...
No a zbyly mi 2 na vyber..z toho tehdy zrovna ten Bumbleride byl nejisty s dovozem...po te COI...tak jsem chnapla tu Emmaljungu,pac se na obema na zivo moc libila :wink:
SNad budeme spokojeni...
24. dub 2010 ve 20:44  • Odpověz
Cienko: ty ale taky potom někdy v zimě budeš muset přejít na sporták že?
24. dub 2010 ve 20:45  • Odpověz
autor
Jj,asi tak do pul roku rikaji holky,ze deti vejdou do hlubokych..pak uz ne...ony ty dvojceci jsou vazne uzoucke...snad nejakych jen 33cm....takze potom uz sportak s nanoznikem...ale to uz nebudou takova miminecka..tak snad mi v tom neumrznou :wink:
Mam takove stolete klasicke fusaky z praveho beroša,ty hrejou jako hrom..tak snad to bude OK
24. dub 2010 ve 20:47  • Odpověz
Cienko, tech 33 to mívají i klasické kočárky, nekdy i menší,...
24. dub 2010 ve 20:49  • Odpověz
autor
FAKT???
Tak to je sila...ja myslela,ze ty pidi korb y jsou proto,aby vesly 2 vedle sebe a do dveri 80cm,aby se dalo projet...
Ty jo...kdysi,to byly kocaaaary,co?Mista jako blazen..do delky,do sirky...dnes je to jak pro trpaslicky...
24. dub 2010 ve 20:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.