• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky Kelišky z Moravy

(Zamčená)
26. července 2010 
cien: beránek bude určitě super, není nad českou klasiku.
24. dub 2010 ve 20:52  • Odpověz
ted tak bývá klasika 75 cm x 33-35 cm
24. dub 2010 ve 20:53  • Odpověz
aspon co já jsem studovlaa u tech kočárků, které mám v oku :slight_smile:
autor
:grinning: jeden je jeste po mne :grinning: a tu druhou hruzicku jsem koupila na MMB :grinning:
hruzicku :grinning: :grinning: :grinning:
24. dub 2010 ve 20:54  • Odpověz
autor
No fakticky nejsou repre...ale na to kaslu,vsak tu budu vozit mezi srnama :grinning: a hlavne,ze budou teploucke :grinning:
Sice ted jsou same super matrose,dokonce nejaka vlakna,co z nich maji kosmonauti odev,tak se z nich delaji pry i fusaky..ale 1 pak stoji skoro 3tis....a to je x2 mazec :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. dub 2010 ve 20:58  • Odpověz
autor
Holky zlate,dobrou nocku vsem :dizzy_face: uz mne stipou oci,tak to balim....
24. dub 2010 ve 21:03  • Odpověz
Já už se taky loučím, taky přeji dobrou nocku a zítra páááá :wink:
24. dub 2010 ve 21:04  • Odpověz
Tak dobrou noc a cien, ty poslední neděle ještě s beruškama v bříšku.
24. dub 2010 ve 21:15  • Odpověz
Krásné nedělní ráno vám všem :wink:

Eště není ani osm hodin a já už tady bantuji a mám po snídani :sweat_smile: . Copak budete dneska dělat a kuchtit na obídek?
Já mám od včerejška naložené kuřecí řízky v jogurtu, k tomu udělám br. kaši a to bude dobrůtka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A vidím to i na nějakou prochajdu :wink:
25. dub 2010 v 07:55  • Odpověz
autor
Krasnou slunickovou nedelicku :slight_smile: !
Radulko,ty jsi ranni ptacatko a kucharinka v jednom :dizzy_face: to bude mnamka!
Mne ted psal tata na skype,ze mi doveze mamku i s obedem :wink: ,tak jsem uprimne rada.
Petr chudak cisti myscku a vytira-jsem dnes totalne KO,opet jsem nespala a uz to nejak nezvladam...ale cilova rovinka je uz na dosah :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: takze zatnu zuby a jdeme do toho :dizzy_face: !
25. dub 2010 v 10:52  • Odpověz
Cienko, jj už jen za pár a holčičky budou u tebe v náručí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a je k nezaplacení, když ti takhle mamča pomůže, že ji máš blízko sebe a je hlavně ta možnost ti být po ruce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. dub 2010 v 11:16  • Odpověz
já už mám gulášek na plotně (ten dělám na týden pro Aleše), pak jsem ještě dělala puding s piškotkama na odpoledne :dizzy_face:
ted už jen počkat až se dodělají brambůrky, osmahnu řízek a je to :wink:
25. dub 2010 v 11:17  • Odpověz
úplná nastávající vdaná matka v domácnosti :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. dub 2010 v 11:17  • Odpověz
Asmee: slyšela jsem, že někde na lenince je automat na to čerstvé mlíko, nevíš o tom náhodou? :wink:
25. dub 2010 v 11:21  • Odpověz
autor
Raduko jj,nasi bydli 5min autem pres les :wink: chodivam tam sKeri prichajdou pesky,je to tak 3/4hodky,tak se tesim,az budu kocarkovat...Mamka je dost marodna,tak ji nezneuzivam..ale ted jsem za to moc rada :wink:

Pekne jsi to napsala o sobe :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: presne tak to je a bude :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: A tvoje princeznicka se bude mit jako v bavlnce :dizzy_face:

Ten automat psala Asmenka tusim,ze je v Shopinu :wink:
25. dub 2010 v 11:39  • Odpověz
radul: jsi opravdu šikovná hospodyňka, bude z tebe super manželky i maminka. O automatu nic nevím, ale bylo by to super. Vím, že akorát u Carrefouru.
cien: tak to máš fajn, že ti taťka přivezl mamku i s oběděm :grinning: Já zrovna dodělávám zapečené těstoviny s brokolicí a kuřecím masem a zasypané sýrem.
Víteček mi dělá tu ohrádku na okna a po obědě si konečně přesadím kytky a načančám si to a pak to završím ledovou kávou. :grinning: Vadí, že nepiju bezkofejnovou? Jo a chudák malý, dnes ho prolívám sanorinem o stošest, protože mě nějak schvátila dnes alergiie - přitom včera na Flóře stačilo kapnout jednou a byla pohodička. Asi jsem alergická na pyl z nějakého stromu co tu máme u baráku. Jestli příští týden jak pojedeme na víkend do Jeseníku, tam nebudu mít alergii, tak tam asi zůstanu delší dobu, protože to je akorát na ošťaru pořád pčíkat a smrchtat.
25. dub 2010 ve 12:08  • Odpověz
Asmee: tak to nam pak vyfot, at se můžem taky kochat :wink: :wink: :wink:
My už máme po obídku :slight_smile:)))) je to hnus, tak ja se s tím chystám a pak to do nas padne během pár minut :grinning: :grinning: :grinning:
Ale už mám uklizenou i kuchyn, takže hurááá na kanape :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. dub 2010 ve 12:17  • Odpověz
Asmee: já osobně jsem kafčo nepila do ukončeného třetího měsíce, a ted ji mám každý den s mlíčkem :wink:
25. dub 2010 ve 12:18  • Odpověz
radul: to rychlé snědení světší o tom, že to byla výborná bašta. Taky bych si dala řízeček a k tomu rajčatový nebo okurkový salát. Jé teď mě napadlo, mám rajčata, tak jdu udělat salát :grinning:
25. dub 2010 ve 12:18  • Odpověz
CIENKO, se musím ted řezat!!!!!!!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: bavím se s Alešem o tobě, že jdeš ve středu na císař, tak se mě ptá, jestli ted, když je jedná hlavou nahoru a druhou dolů má za následek pak jinou povahu, nebo že bude mít pak jedna nízky a ta druhá vysoký tlak :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. dub 2010 ve 12:24  • Odpověz
radul: kde na to přišel? Co ty naše chlapy nenapadne. :grinning: :grinning: :grinning:
Vítek se rozhodl, že když montuje tu ohradku v ložnici, že sundá záclonu a já si jí mám hned vyprat, tak mu říkám, že ji vyperu, ale chtělo by to tím pádem umýt i okno. Tak prý ho umyje. :astonished: :grinning: Jupí. A pak už jen okno v obyváku. :wink:
25. dub 2010 ve 12:46  • Odpověz
Nemohla bych být těhotná častěji? :grinning:
25. dub 2010 ve 12:47  • Odpověz
Ted jsme se dívali přes dvě hodky na film Hanební pancharti, no fuj, jdu to rozdýchat ven :grinning:
25. dub 2010 v 15:42  • Odpověz
Ahoj holky můžu kuknout, zítra to bude přesně týden co mi zaváděli embryjka, jsem v pohodě sem tam tlaky v podbříšku, ale to je asi normální z té stimulky.
Jinak žádné těhu přiznaky nemám, ale pořád doufám, že tam mimísci pořád jsou.
Testovat se bojím :frowning2:
25. dub 2010 v 16:06  • Odpověz
ahojky babulky tak se tady po delsi dobe taky hlasim :slight_smile: uz jste mi chybely. koukam nove tema :confused: ale nasla jsem vas :dizzy_face:
copak se to stalo na starem tematu????

Martinko ty budes za par dni maminka!!!!! to neni mozne jak to uteklo,jeste te vidim v cekarne jak sedis s kalendarem v ruce a pocitas jestli ti vyjde stimulka a uz budou princeznicky kricet do sveta ze jsou tady :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. dub 2010 v 17:20  • Odpověz
Ahojky Katrin :slight_smile:)))))))))) ráda tě vidím :slight_smile:)))))))))))))))) jak pak se tobě daří?

No na starém tématu došlo bohužel ke slovní přestřelce a k nějakým neshodám..... , takže Eva téma zavřela a Martinka otevřela nové, tak drbem dál :slight_smile:
25. dub 2010 v 17:24  • Odpověz
Asmee: tak už jsem zjistila, kde mají u leninky ten automat, je na ulici porubská, za kruháčem naproti porubské pekárny, v jednom obchode s masem :slight_smile: mají leták za výlohou )
25. dub 2010 v 17:31  • Odpověz
no jak se mam,no tak tak vselijak. od ledna mam prvni vikend co mam volny. tak jsem si ho uzila.
a co ty tehulko jak se dari?

jsem koukala ze tam byla nejaka slovni prestrelka :unamused: a nemeli jste nahodou nejaky srazik par dni pred tim,neco jsem cetla,ale jen jsem to preletela. a pak takova zmena zruseni tematu :fearful:
25. dub 2010 v 17:34  • Odpověz
Jj bohužel, a máš pravdu, v sobotu jsme měly srazík a pak v úterý takové točo :frowning2:

Mě se daří fajn, děkuji, zatím všechno tak já má být :wink:
To musíš být docela KO, pořád jsi v jednom kole :frowning2:
25. dub 2010 v 17:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.