• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky Kelišky z Moravy

(Zamčená)
26. července 2010 
to je dobre ze si tehulkovani uzivas v klidku a bez komplikaci. porad jeste tak vyvarujes ty dobrutky :slight_smile:

mas pravdu jsem totalne k.o. kvuli par korunam jsem se cela zhuntovala,vsechno me boli. od pristiho tydne me cekaji rehabilitace a masaze a nejake cvicenicko tak snad mi to trosinku pomuze.

no muselo to byt teda toco kdyz vam i neco smazali. a na sraziku byl klid,ze to vybublalo az v utery.a fotky nejsou?
25. dub 2010 v 17:47  • Odpověz
autor
Ahooooooj Karinko :slight_smile:
Hodne jsme te vzpominali,jak se ti dari.,ze porad dres a shanis korunky.. :wink: tak jsem rada,zes nakoukla a nasla nas :slight_smile: !

Radul :grinning: :grinning: tvuj muzik ma teda prima napady :grinning: :grinning:
25. dub 2010 v 17:57  • Odpověz
Ahoj holky, jsem dnes z té alergie úplně hotová, jenom pčíkám a smrkám a už mě z toho bolí tak příšerně hlava, že jsem si musela vzít půlku panadolu.
Kaczi: vítej, jsem ráda, že jsi taky nakoukla. Ty pořád jenom makáš chuďátko, to je hrozné jak člověk potřebuje penízky, tak si zhuntuje zdraví. Taky dobře, že si měla konečně nějaké volno a rehabilitace a masáže ti udělají jenom dobře.
25. dub 2010 v 19:13  • Odpověz
asmeenko ahojky tak co tehulko uz se nam hezky kulatis? a teda ty tydny ti pekne pribyvaji i radulce. tady chvili nejsem a pak jen koukam jak to utika :slight_smile:

no nejake korunky jsem si vydrela neco jsem naskudlila.

dneska jsme byli na vylete na kole v silherovicich tak jsem uplne k.o. ale stalo to za to dali jsme si makrelku a masicko na grilu mnamka. Tomas mi uz usnul,ale on vstaval v 6h rano a byl na rybach a pak jeste to kolo tak se mu nedivim.
25. dub 2010 v 19:28  • Odpověz
kaczi: tak to jste měli super výlet, tu rybku bych si dala taky, ale na balkóně v paneláku si ji bohužel nemůžeme udělat :grinning: ,tak už se těším, až pojedeme k našim, tam si zase něco dobrého ugrilujeme.

Dnes jsem si čančala kytičky, posílám jednu fotečku skalniček co mám na balkóně. :wink:
25. dub 2010 v 19:34  • Odpověz
Ty květináče jsou plastové
25. dub 2010 v 19:35  • Odpověz
asmeen my grilujem i v panelaku na elektrickem :grinning:

kyticky moc hezke. ja na to nemam ruku :sweat_smile: ale ted zacal Tomas s kaktusama tak se tesim az nam vymeni okna a daji velke parapety.tak prikupime.
25. dub 2010 v 19:42  • Odpověz
jdu koukat na pojistovnu. tak vam preju dobrou noc.
25. dub 2010 v 19:48  • Odpověz
Asmee: krásné kytičky:slight_smile:)) ty truhlíky vypadají jak cihlové, moc pěkné :wink:

Já už se taky pro dnešek loučím, tak přeji krásný nedělní večer a hezky se vyspěte :slight_smile:))
Cienko, ty máš zítra to předoperační vyšetření, tak at vysledky dopadnou výborně :slight_smile:)

Dobrouuuuu :wink:
25. dub 2010 ve 20:13  • Odpověz
tirtir: neboj, já taky neměla vůbec žádné příznaky a pořád nemám a to už jsem 13tt :wink: :dizzy_face:
25. dub 2010 ve 20:59  • Odpověz
Přidávám další fotečky kytiček co mám ještě na balkóně. :grinning:
25. dub 2010 ve 21:04  • Odpověz
autor
Verco,ty kyticky mas teda fakt prekrasne!a ty kvetinace jsou bombovni,moc pekne :wink: takove elegantni..

Kacko,to musel byt prima vylet na kolech a dobra mnamka :wink:

Tirtir-tfuj tfuj tfuj,jen tak dal a preji //,az se odhodlas testit :dizzy_face:

Radulko,predoperacni uz mam hotove,zitra me chce jeste videt Kajos :wink: ,takze posledni kontrolka u neho a v utery nastup do FN,ve stredu SC :wink: ...jestli teda nebude nejaka zmena... :wink:

Holky zlate,dobrou nocku vsem :dizzy_face: ja jsem mrtva,kez bych taky usnula ..aspon na chvilku.. :wink:
25. dub 2010 ve 21:51  • Odpověz
cienko: a už víš v kolik hodin budeš nastupovat? Ať ti čerstvě stihnu ještě předtím porodem popřát hodně štěstíčka a ať se po porodu cítíš dobře a holčičky ať jsou zdravé.
25. dub 2010 ve 21:55  • Odpověz
autor
Asmenko zitra mi asi rekne podrobnosti...v telefonu rikal neco,ze bych nastoupila v utery kolem 15h...ale nevim..u nas se nastupuje vzdy rano...tak fakt nevim,jak on to tam ma domluvene... :confused:
25. dub 2010 ve 21:58  • Odpověz
Tak zítra podáš info. :wink: Dobrou noc, snad na chvilku zamhouříš oko :wink:
25. dub 2010 ve 22:00  • Odpověz
autor
Dobrou....kez by :wink: !
25. dub 2010 ve 22:04  • Odpověz
krásny den děvčátka,,,tak máme tady opět týden,ti co pracují tak at je pro vás práce zábavou :grinning: ,,marti,tebe hoodně sil,,,za chvíli je středa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ahoj katrin,jak pokračuejš,? někdy písni,,,
26. dub 2010 v 06:35  • Odpověz
Krásné ránko děvčata no s tím testíkem možná v pátek, já fakt nevím.
Včera jsme se o tom kecali s mojím a on říkal, že je to na mě. Tak jsem mu řekla že buď to bude to nejkrísnější výročí---3.5. krevní test a 3.5. VÝROČÍ--2Roky---a nebo bude slzavé údolí, ale to bude asi v každém případě.
Jinak děkuji za tfuj tfuj tfu :slight_smile:
26. dub 2010 v 06:59  • Odpověz
ahoj tirtir,,,,budeš šikulka když vydržíš do patku,,a v patek na tebe vykouknou dálnice :dizzy_face: :dizzy_face: z testíku,,a k dyž ne,,tak hlavu vzhuru do dalšího boje,,,,, :slight_smile: :slight_smile: pěkny den
26. dub 2010 v 07:59  • Odpověz
Krásné raníčko přejeme vy jste toho popsaly jen zběžně jen přečetla jinak bych to nestihla :grinning: :grinning: :grinning:
Byli jsme na výkendu u tety a pak v Zoo tam bylo lidí jak smetí a sám polák :grinning:
KOčárek máme Dorjan a jsem s ním nadmíru spokojena sice je to polský výrobek ale do města i do terénu se my moc osvědčil :wink:
Jinak pár fotošek co jsme udělali :wink:
26. dub 2010 v 08:01  • Odpověz
Dobré ráno a všem co pracují, ať ten týden rychle uteče a můžou si zase užívat víkendu. :grinning:
tirtir: to budeš opravdu dobrá, když tak dlouho vydržíš netestovat, tak držím pěstičky
brusi: pěkné fotečky, to musel být mazec v té Zoo. No, jo udělalo se pěkně, tak nikdo nechce být zalezlý doma.
26. dub 2010 v 08:29  • Odpověz
Ahojte holky :slight_smile:
Vy jste toho teda zase popsaly :grinning:

Mooc vítám Katrinku :slight_smile: Jsem ráda, že jsi se na nás přišla podívat :dizzy_face: To kolo teda docela závidím, bych hned vyrazila někam na pivko a masíčko :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Marti, tak dneska poslední kontrolka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Tak jsem zvědavá, kdy budeš zítra nastupovat, to je neuvěřitelnéééé :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

As, krásné fotečky, na Floře muselo být suprově :slight_smile:

Radulko, tobě ať ten další pracující týden co nejrychleji uteče :slight_smile:

Tritit, držím palečky, však víš.. :dizzy_face: :dizzy_face:

Brusinko, v zoo muselo být suprově. Už se taky těším, až tam někdy vyrazím a krásné fotky :slight_smile:

Věruš, čao :grinning: Jaký je dnes plán dne?? :slight_smile:

Já si hory užila, ale už to není ono, člověk je zvyklý na to své domácí pohodlí. Ale počasí suprové, jsem dobře spálená, ale dá se. Asi to je první a poslední opálení v tomto roce :grinning: Taky už melu z posledního, nejhorší jsou ty otoky, už se nevlezu do žádných bot :confounded:

To jsem se vykecala, co :grinning:

Krásný den všem :slight_smile:
26. dub 2010 v 08:47  • Odpověz
lucii: neboj, za chvilku budeš mít taky už Matýska u sebe a začneš si užívat kočárkování. :wink: A počkej jak potom budeš opálená - sice budeš mít vypálené rukávy jak budeš mít na sluníčku jen některé části těla, když budeš vozit kočárek. :grinning:
26. dub 2010 v 08:50  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning:
As, to je pravda, snad bude pěkné léto. Máš taky tak zaprášená okna?? Jsem se na to dívala, že to snad budu muset ještě jednou umýt. Ale mé tělo už nezvládá :confounded:
26. dub 2010 v 08:53  • Odpověz
lucii: mně včera Vítek umyl okno v ložnici, takže už mi chybí umít jen v obyváku a na to ho snad taky přemluvím. :wink: Jinak parapety mám šileně plné pylu a okna byla špinavá ještě po zimě.
26. dub 2010 v 08:59  • Odpověz
Aha, tak to já je myla před Velikonocema a můžu znovu :angry:
Mám ještě takový pracovní týden, co chci dát byt do kupy, příští týden se už budu jen válet :grinning:
26. dub 2010 v 09:00  • Odpověz
ahoj holky,,luci v klidu ja je myla před měsícem na velikonoce,a sem se dívala včera jak mi svítilo sluníčko na okno a mam je teda pěkně zaprašené,tak je ještě smyju tento tyden nebo příští ,,dneska sem to dostala tak se musím objednat na 10 kontrolu a pak do olmiku na ten KET jesli z toho něco bude,,,na dnešek neplanuju nic,vyprat a vyžehlit,,mam mamku ve špitále, tak se pujdu za ni kouknout
26. dub 2010 v 09:06  • Odpověz
Věruš, takže začíná další boj :dizzy_face: Kurňa, už to musí vyjít :slight_smile:
S čím máš maču v nemocnici?
26. dub 2010 v 09:09  • Odpověz
autor
Dobre ranko vsem :slight_smile:

Pracujicim take preji,at to utika :wink: ja pondelky v praci nesnasela.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ale ma byt slunic kovy tyden,tak to je hned vsechno veselejsi :wink: !

Luci,to je super,ze jste si uzili vikendek v prirode!ja mam taky spaleny nos a to jsem jen na chvili posedela,jinak je mi ted na slunku nejak blbe...

Takze odpo do Fulneka-to uz jsem si minule rikala,ze naposledy :grinning: :grinning: ale ted uz opravdu naposledy :grinning: Jsem zvedava,co jeste Kajos rekne-ohledne FN,porodu a tak :wink: Asi bych se ho mela zeptat,jestli se neco plati...?Je mi to blbe,ale on nic nerika... :confused:
26. dub 2010 v 09:22  • Odpověz
no,začína další boj,,, :confounded: uvidime,jak to rozmražení dopadne,,,no ja už to vidim zase dopředu blbě,,,sakra proč nemužu být ten veselý optimista :grinning: :grinning: a ne že já už vše vím zase dopředu :angry: :angry: se na to mužu tež vybodnout,,,,,,a verunko sem se dívala na tvoje kytičky,,,krasnoučke,,a pak sem se dívala na svoje muškaty co jsem si kupila v baumaxu a ještě je nemam přesazene,,,tak se bulam z toho,,bo to sakra ani nevydrží do opřesazení,,bo to zdechne asi do večera,,ještě že mam baumax blizko :grinning: :grinning: :grinning:
26. dub 2010 v 09:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.