• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky Kelišky z Moravy

(Zamčená)
26. července 2010 
autor
Verco-snad mamka nema neco vazneho :wink: ..fuj,ty spitaly,to ja primo nesnasim..ale to asi kazdy...

Asmenko,copak dnes varis dobreho?
26. dub 2010 v 09:23  • Odpověz
čest marti,,no na t placení se ho ptej,,ael dneska kurna platíš i za dobry den :grinning: :grinning: ja tu jako sedím ještě v pyžamu jo ,ani zuby nemam vyčištene!!!! :angry:
26. dub 2010 v 09:24  • Odpověz
Marti, tak pak hned podej info, jasný :slight_smile:
Věruš, od toho jsme tady my a my ti ten optimismus pošleme, ju :dizzy_face:
26. dub 2010 v 09:24  • Odpověz
autor
Verco,mne cele to plato z Baumaxu zdechlo..ale moje chyba,bylo to ve sleve a byly uz takove horsi..jsem si myslela,ze se vzkrisi :grinning: :grinning:

A opovaz se dopredu vedet,ze se nerozmrazi!!!!Vis ,kolik holek na Konovi ma deti z KEtu????? :sunglasses:
26. dub 2010 v 09:25  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: no posílejte,,,ale prosila bych to v kyblách :grinning: :grinning: ten optimismus))))
26. dub 2010 v 09:25  • Odpověz
tak chytéj, hážu toz oknáááááááááááá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. dub 2010 v 09:26  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: marti ja to mam tež ve slevě z baumaxu jeden ten pakl stal 50 kaček,tak to neva))))no oni už sou take polozdechle))))))))) :grinning: :grinning:
26. dub 2010 v 09:26  • Odpověz
autor
Jj,vecer jsem jak na koni na konovi :grinning: :grinning: a podam hlaseni :wink: doufam,ze nebude nejaka jobovka..uz zase nervim..prujem..klasika traged :angry:
26. dub 2010 v 09:27  • Odpověz
:grinning: :grinning: jo já teda chytááám,,,,ale opatrně at se nevybijou šiby v okně :grinning:
26. dub 2010 v 09:27  • Odpověz
autor
Verci,tak ja mela super zdechlinky-po 35.- :grinning: :grinning: :grinning: a fakt neprezila ani jedna..ale ja to koza nechala venku a tehdy v noci byla jeste fest kosa...tak jsem je asi zmrazila...
26. dub 2010 v 09:28  • Odpověz
ja sem ted četla maminku dubnovou,,, :grinning: :grinning: četla,,,sem chytra pak jak radio,,,a víš co tam marti psali,,,,že prujem před porodem je pry normalní,,,bo tělo se čistí před porodem :slight_smile: :slight_smile: aby mělo pak prý volně cesty,,nebo tkahle to tam nějak psali,,sem ale chytra :grinning: :grinning:
26. dub 2010 v 09:29  • Odpověz
autor
Verco,sakrys.musis verit,ze je to houzevnaty embrousek a pobyt na ledu ho leda otuzil :wink: a da se do boje,hned ,co ho vytahnou :dizzy_face: !
26. dub 2010 v 09:30  • Odpověz
Věruš, tak to Marťa rodí před každou kontrolou :grinning: :grinning: :grinning:
no ještě je nemam marti přesazene,a na noc sem je dala dovnitř,,,tak za 35 :grinning: :grinning: tak to sem lepší,mam za 50 :grinning: to by mohli vydržet,,,,sem říkala že tech 50 platim za ten pakl a hlinu,bo ty muškaty jsou fakt des)))
autor
Jj,ale ja mam do terminu porodu daaaleko..toto je klasicka stresova srajda :grinning: :grinning: :grinning: ja se znam..jsem hrozna,to mam pokazde pred kontrolou....
26. dub 2010 v 09:31  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: ma marta srajdu před každou kontrolou)))ta kto je mazec)))))))tak t ose teda nečistí cesty porodní)))))))))jo,,kež bys měla marti pravdu,nechcete jít něco robit,,bo ja se nemužu odlepit,,,,odsud,,,,,, :grinning:
26. dub 2010 v 09:32  • Odpověz
autor
Verco,ja jsem take jeste v pyzamu :grinning: :grinning: co ja si v te porodce bez Kona pocnu? :grinning: :grinning: :grinning:
26. dub 2010 v 09:33  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: zajdeš do sesterny,,,,oni tam počítače mají,,,,odsuneš sestru bokem,a nahodíš kona)))))))a neboj ve středu po porodu budeš odpočívat a od čtvrtka už nebudeš mít na kona ani pomyšlení!!!!!! a hlavně ani čas)))))) :dizzy_face:
26. dub 2010 v 09:35  • Odpověz
děvčatka ja se na chvíli loučím,bo tu mam bordel jak v tanku,,,a zapnu pračku,,no jsem doma a je to děs,tady,,,a žehlím už od čtvrtka jo))))))) zatám paaa
26. dub 2010 v 09:37  • Odpověz
Babky, já teda jdu...nebo zase nic neudělám :slight_smile:
26. dub 2010 v 09:38  • Odpověz
autor
Tak pa...jste me donutily se jit prevlect z toho pyzama.... :grinning:
26. dub 2010 v 09:39  • Odpověz
Dobré ranko, holky a krásny začátek týdne, zvláste pro Martinku bude tenhle týden extra zlomový :wink:
26. dub 2010 v 09:55  • Odpověz
holky jo já vím musíme vydržet :slight_smile:
26. dub 2010 v 10:00  • Odpověz
autor
Michinko ahojky :dizzy_face: jj,tento tyden se nam narodi :dizzy_face: porad nemuzu verit :dizzy_face: !

Tirtir,jsi dobra,ze vydrzis netestit :wink: !Ja jsem byla hrozna...testila jsem uz 5.den! :grinning: :grinning:
26. dub 2010 v 10:01  • Odpověz
Ahoj holky, přeji všem krásný začátek nového týdne :slight_smile:
Mi se teda opět a zse vůbec nechce sedět v práci, když je venku tak krásně :slight_smile:
Víkend utekl jako voda, včera jsme byli na kole a pak na pivečko s přáteli, v sobotu jsem pracovala venku a pak večer u kamrádky se grilovalo koleno, slavila narozeniny...no parádní víkend, ani jsem se k pc nedostala.
Věruš taky hážu optimismus, NO STRES!! :slight_smile:))) Marti, Ty taky nestresuj, všechno je určitě ok, ježíš to tak uteklo, už jen 2x se vyspíme a Ty budeš mamina :slight_smile:)
Asmee, kytičky úžasné :slight_smile:
Zdravím všechny ostatní :slight_smile:
26. dub 2010 v 10:30  • Odpověz
autor
Ahoj Spas :slight_smile: teda,to jste meli prima vikend!Kolo,pivecko,grilovacka-parada!!!
Tak at ti to v praci utika...ty pondelky...ty jsou bleee :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. dub 2010 v 11:21  • Odpověz
Tak hlasím, že na kontrole cysta žádná. Pro jistotu ještě za týden 3.5. další kontrola u Holuba, ale už budu o par tisic lehčí, protože si přinesu Puregon a jdeme na to!!! :sunglasses: Mimochodem, dnes jsem měla tu čest poprvé se Sobkem mladším...
26. dub 2010 v 15:21  • Odpověz
Michi, tak to je super, že není žádná cysta :slight_smile: Mooc držím palušky, aby tentokrát bylo vše v pořádku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Kde jste všechny???
Marťa je u Kajoše a ostatní si užívají sluníčka venku, že :wink:
26. dub 2010 v 15:27  • Odpověz
michi: tak to je super, tak vzhůru do stimulky.
Já jsem dnes v jednom kole, dopoledne jsem byla s kamarádkou ve Sparu, dala mi nějaké věcičky po jejích dětech, pak jsem doma ukllízela a odpoledne přišla další kamarádka s miminkem a donesla další věcičky, takže já jsem už teď ve 13tt kompletně vybavená. :grinning:
26. dub 2010 v 16:07  • Odpověz
autor
Ahooooooooj :slight_smile:
Michi supr,ze neni zadna cysta a nic nebrani stimulce :dizzy_face: jen tak dal a uz dopredu tfujkam :wink: i kdyz mam v panu te sledovat ,vsak vis :dizzy_face:
Asmeno teda,to mas prima kamosky,ze te tak stedre vybavily :wink: !

Karinko!!!Ptalal jsem se Kajosa-takze:Bude se to jmenovat EuroFertil :wink: ,bude to va budove byv.Hutni montaze na ul.Hrusovske,stranky na netu se teprve chystaji..ale hlavne,bude delat minimalku i nativ!!! :dizzy_face: Chce se tim odlisit od GC a Fertimedu,kde delali jen vyjimecne.To byl i duvod,proc se s doc.Sob. neshodnul :wink: tak to rikal..Takze nekdy +- v září :dizzy_face:

No a u mne zadna zmena,takze zitra ve 14h nastup do FN a ve stredu cca v 8rano akce :dizzy_face: sekce :dizzy_face:
26. dub 2010 v 18:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.