• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky Kelišky z Moravy

(Zamčená)
26. července 2010 
autor
Jsem hrozna-same chyby!!!
Melo byt v PLANU a AsmenKo :wink: :slight_smile: :slight_smile:
26. dub 2010 v 18:03  • Odpověz
Ahoooooooooooooojte babky :slight_smile:))))

Uf, tak už jsem konečně taky doma, dneska byl náročný den a hlavně po obědě jsem měla šílenou krizi :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Cienko, takže je to tady!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Takže ve středu budu na tebe, vlastně na vás čtyři myslet a pak pisni, až budeš redy :slight_smile:)))))))) taky by jsi měla ještě Petrovi říct, at se aspon na minutku ozve na kona a dá nám vědět :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Takže Marti drž se a tfuj, tfuj, tfuj.... at všechno dobře dopadne!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Michi, tak to je parádička, dobré zprávičky, takže tě bzry čeká stimulka a hurá do vítězného boje!!!! A Veruš ty taky, jasný babky!!! :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:

Asmee: no nádhera!!!!!!!!!!! ty tvoje kytičky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. dub 2010 v 18:09  • Odpověz
cien: tak to jsem zvědavá na ten jeho CAR, konečně tady taky bude někdo dělat minimálku. Myslím, že to hodně holkám pomůže.
V kolik budeš cien zítra do té FN vyrážet?
26. dub 2010 v 18:11  • Odpověz
Marti a dej určitě vědět jak se cítíš na ty návštěvy.
26. dub 2010 v 18:12  • Odpověz
autor
Asmenko,to vis,ze dam vedet-az budu pri smyslech a vsechno pozjistuji :dizzy_face:
Zitra tam pojedeme tak ,jak nam rekl-abych tam byla ve 14h :wink:
26. dub 2010 v 18:17  • Odpověz
Cienko, tak to je tutovka, dneska nenaspíš ani hodinu ..........
26. dub 2010 v 18:17  • Odpověz
autor
Jj Radulko,tys me prokoukla :grinning:
Ale na dnesek jsem take nespala vubec..jsem jako kus hadru..totalka KO a navic me nejak lechta v nose a pcikam..tak jen doufam,ze z toho nebude ryma....to by mne piclo!!!Takove smrkani po cisari,to bude chutovcicka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. dub 2010 v 18:20  • Odpověz
No to věřím, pamatji na svuj slepák, ja za mnou přišla rodinka, se tam začali řezat a já skučela bolestí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. dub 2010 v 18:23  • Odpověz
autor
jj :grinning: :grinning:
A co to pichani vpravo-preslo te to Radul? :wink:
26. dub 2010 v 18:25  • Odpověz
Bolelo mě to myslím ve středu, pak ve čtvrtek to ještě mírně pobolívalo, ale chodila jsem už normálně a v pátek to přešlo :wink:
26. dub 2010 v 18:27  • Odpověz
Cienko a jak jste se tedy domluvili na jménech? :slight_smile:))
26. dub 2010 v 18:27  • Odpověz
autor
Tak fajn,hlavne ze to preslo :wink:
26. dub 2010 v 18:28  • Odpověz
autor
Radulko pro kluka nemame zadne :grinning: :grinning: tak nevim,co tam napiseme :grinning: :grinning:
A holcici vybral tatinek a mne se libi :dizzy_face: a hned ve stredu vam je pisnu SMSkou :wink: mam cislo na Asmenku :wink:
26. dub 2010 v 18:30  • Odpověz
cien: doufám, že chlapecké jméno potřebovat nebudete, ale takový páreček by taky nebyl špatný :grinning: No, tak by to byl malý Peťulka :wink: a Martínek :grinning: Ale snad UTZ nelhal :dizzy_face:
26. dub 2010 v 19:56  • Odpověz
Holky já jsem prasátko, před hodinou jsem měla chleba se šunkou a sýrem a k tomu misku rajčatového salátu a teď jsem si dala jeden vařený brambor s opečenou cibulkou a kyškou.
26. dub 2010 ve 20:00  • Odpověz
Tak sem běžím, abych koukla na Marťu.
Takže Martinko, poslední noc doma s holčičkama v bříšku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: To snad není ani možný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Zítra ti ještě popřeju :slight_smile:
Když budeš psát Asmence, tak As, pak pošli sms mě, ju :wink: Nebo bych se na tebe mohla zeptat Kajoše na poradně :grinning: Ale zase tak odvážná nejsem :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Musím tady pustit Michala, tak teda dobrou a ráno jsem tady jak na koni, abych tě poplivala :dizzy_face:

Krásný bečer, kočky :slight_smile:
26. dub 2010 ve 20:05  • Odpověz
Lucii: to si piš, že dám info hned jak Martinka napíše.
26. dub 2010 ve 20:08  • Odpověz
autor
Asme,jake prasatko!To mas same zdrave veci :wink: :slight_smile:

Luciku ,klido se poptej Kajosa,nebo sestricky-ta mi ´dnes rikala,ze tam bude volat,jak jsme dopadi...ale to asi keca...ze by kvuli kazde pacosce volala..se mi nezda...
JJ,posledni noc doma..ja s briskem a Petr :dizzy_face: pak uz to bude jine :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. dub 2010 ve 20:09  • Odpověz
cien: třeba nevolá sestřička kvůli každé pacošce, ale třeba si tě oblíbila, tak chce vědět :wink:
26. dub 2010 ve 20:12  • Odpověz
autor
As,spis to rekla jen tak,aby mne potesila... :wink: vzdyt se muze zeptat Kajosa,ten me rano odrodi a pak odpo spolu ambuluji :wink: tak je mi divne,ze by tam volala...
26. dub 2010 ve 20:14  • Odpověz
cien: to máš pravdu. Ale hlavní je, aby už to bylo za tebou.
26. dub 2010 ve 20:17  • Odpověz
Holky, tak já už to pro dnešek balím :slight_smile:)))))))))) tak zítra papa a Cienko, ještě jednou tfujky, tfujky, tfuuuuuuuuuuujky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. dub 2010 ve 20:21  • Odpověz
zapomněla jsem reagovat na příspěvek spasinky, spasi tak to jste měli super víkend. Já jak jsou takové krásné víkendy, tak už se těším, až se otevře v Bělé zase pstruží líheň a pojedeme na pstroužka.
26. dub 2010 ve 20:21  • Odpověz
radul: dobrou noc, ať tě blešky neštípou moc :wink:
26. dub 2010 ve 20:22  • Odpověz
autor
Radulko dekuji moc a dobrou nocku :dizzy_face: :dizzy_face: ja to taky balim,jsem silene unavena...ale presto asi opet neusnu...
26. dub 2010 ve 20:24  • Odpověz
cien: Tak dobrou a zamhuř očko aspoň na chviličku. Na zítra a pozítří hodně štěstíčka a ať je to bezproblémové a máš holčičky co nejdřív u sebe.
26. dub 2010 ve 20:30  • Odpověz
ahojky holky zrovna jsem dorazila s prace,uf bylo to dneska nekonecne :unamused:

martinko jsi zlaticko ze jsi nezapomela :slight_smile: moc ti dekuji. takze ve stredu je to tady :dizzy_face: mam dovolenou tak budu drzet palecky od sameho rana! kdyby se holky narodily az ve ctvrtek tak to by meli stejne jako muj Tomasek bude mit 30-catiny.
26. dub 2010 ve 22:29  • Odpověz
Marti krásnou dobrou noc s holčičkami si to naposledy užij doma.A držíme pěstičky ať jste všichni v pořádku,zdraví je nejdůležitější.Mooooooooooc budeme na tebe myslet. :slight_smile:
26. dub 2010 ve 23:10  • Odpověz
dobre rano děvuchy :grinning: ,,,tak marti vyspinkaná,,,?? držím palečky a myslím na tebe,,,jinak si hodná že si to tady napsala o tom kajošovi,,kde bude mít to centrum,,,,,,
michi,,,takže už se to bliží,,jinak a co říkaš na ml.sobka? ja k němu chodila tak zhruba 4 měsíce,,a přešla jsem k holubovi,,nevím, na mě byl moc mlady,,a nějak mi prostě nesedl,,ale to nechci tady nikho hanit,ale jak říkam je moc mlady,,ja sem objednana na příští tyden ve středu,,už zobu estrofen,,tak počítam že za dva tydny pokud vše dobře dopadne už bych je zmrzlinky moje milovane mohla mít u sebe,,a kuwa..není možne aby se to zase nepovedlo,,už opravdu víc pro to nemužu udělat,už sem zrobila všemožne,,,,jinak marti dneska ti asi zamavam jak pujdu od mamky,, :grinning: :grinning: a nespite!!! kaj ste!!!
27. dub 2010 v 07:39  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:
Věruš, jsem tu :grinning: Tak jak????

marti, tak dnes ti krásně svítí sluníčko na cestu. Jsem z tebe nemohla spát, příjde mi to šílené, že už je to tady :dizzy_face: Ptala jsi se Kajoše na to, jestli se to platí?
27. dub 2010 v 08:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.