• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky Kelišky z Moravy

(Zamčená)
26. července 2010 
Nazdarek holky, jdu Vas jen pozdravit :wink: najit Vas, ted kdyz jste na dva tabory da ale fusku :grinning: cienko sakrys ty to mas uz za par, drzim pesti , at je vse ok :dizzy_face: samo ostatnim tehulkam , snazilkam a maminkam preji jen to nejlepsi :wink:
21. dub 2010 ve 13:22  • Odpověz
smil: ahojky maminko, jak vy se máte?
21. dub 2010 ve 13:23  • Odpověz
Večo, jasně že ví, jaký mám problém, právě proto píšu, že to myšlení nechápu :grinning: Občas na to navedu řeč, ale zase nesmím moc často...snažím se kvůli toho netrápit. Pro mě je důležité, že dobře vycházím se "synáčkem" :grinning: a i s pejsanem, teda spíš s pejsankou, pidipejsankou, té říkám, že je moje psí miminko a moje holčička :slight_smile:
21. dub 2010 ve 13:29  • Odpověz
asmee ahojky, ale jo, v ramci moznosti se mame fajn, holky jsou uz hodne akcni, co se tyce vseho, takze se doma nikdo nenudime a vse se defakto toci jen kolem nich uz:grinning:

jinak tobe to taky pekne ubiha, ale si ctu pravidelne reprofitackou diskuzi , tak vim, pokud teda stiham vecer cokoliv docitat:slight_smile:
21. dub 2010 ve 13:31  • Odpověz
autor
Smil ahojky :slight_smile:
Na tebe casto myslim,jak to suprovne zvladas-3 poklady!!!U nas na dvojcatkach ted taky jedna kocka ceka 3ky :wink: ,davali ji 2 embrousky a jedno se rozdelilo :dizzy_face: Tak ji tebe davam za vzor,ze to jde a s usmevem :wink: :slight_smile:
21. dub 2010 ve 13:33  • Odpověz
smil: a mluvý holky? Teď už to musí být hodně akční, když se všechny tři rozběhnou a nejlépe každá jiným směrem. To si nedovedu představit. Teď jsem i docela ráda, že se nakonec chytlo jenom jedno embryjko.

spas: a jak má starého syna a co to je za pejska? Nějaký jorkšírek?
cien: a pak budeme dávat za vzor tebe :wink:
21. dub 2010 ve 13:35  • Odpověz
cienko, no nevim, me za vzor moc nedavej, ja na ty nase dracice mam od zacatku lidi, proto to jde s usmevem, teda nekdy:grinning::grinning: moje kamaradka taky ted ceka trojcata, pravdepodobne dva kluky a holcicku, a doma ma uz 2 leteho caparta, je ve 23tt a zatim vse ok, tak jsem rada:slight_smile: ze holcine drzim pesti :dizzy_face:

asmee, jj nejvic rikaji "DEJ" :grinning: nu a pak sem tam reknou hlavne mama :dizzy_face: , tata uz min :grinning: pak volaji na kocky cicici:grinning: na nase psiska haf, pak paroduji lva :grinning: no porad neco, uz i kresli, umi sem tam podle knizky poznat co po nich chi, tim myslim obrazky, nadavat umi bravurne a vztekat se umi nejlip :grinning: :grinning: neboj, samam poznas, pokud nebudes mit extra hodne mimco :grinning: :grinning: clovek ma ten zivot s tema detma fakt perfektne okorenenej :grinning: :grinning:
21. dub 2010 ve 13:40  • Odpověz
No jo, jenomže já budu mít jenom jedno mimčo a ty to zvládáš rovnou vše naráz se třema. Jsi fakt skvělá, že to tak zvládáš, obdivuju tě. A že na to máš lidi, tak to se vůbec nedivím. Stihneš si třeba i sama zajít třeba nakoupit, nebo se zajít odreagovat k holiči?
Jé, já se tak těším na pátek, protože jdu k holiči a nechám se ostříhat jak to má ta herečka co hraje Terezu Jordánovou v Ulici :grinning: Vítek mi řekl, když jsem mu to ukazovala (jsem si tu holku vyfotila na mobil z televize :grinning: ), že se mám klidně ostříhat, že to když tak doroste. :grinning:
21. dub 2010 ve 13:43  • Odpověz
cienko e neni to nahodou mrkvicka28?
21. dub 2010 ve 13:44  • Odpověz
autor
Smil,to musi byt doma opravdu veselo :grinning: a je to krasa,ze jste zdravi a v poradku :wink: ,prece jen je to trojceci tehu fest riziko!! :wink:
21. dub 2010 ve 13:44  • Odpověz
autor
JJ.Mrkvicka!!!!Nevedela jsem ,ze se znate :wink: :dizzy_face: Ona napred psala,ze cekaji dvojicky a pak se to zvedlo na trojicky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. dub 2010 ve 13:45  • Odpověz
hihi asmee taky se chstam po x letech k holicce na barvu:grinning::grinning: a hadej kdy? Zrovna taky tento patek, tak se tesim jak blecha, pokud me to zas eneco neutne, pac nelca ma po ockovani asi teploty :angry:

nakupovat jezdi manzel, pac ja bych asi utratila vse :grinning:
21. dub 2010 ve 13:46  • Odpověz
autor
Asme a me se prave libilo,jake mas ted haro-na sraziku!
Ale tobe bude sluset cokoliv,mas takovy ksichtik k tomu vhodny :dizzy_face: :dizzy_face: jako hezky myslim :dizzy_face:
21. dub 2010 ve 13:47  • Odpověz
no ja ji jako zase tak moc neznam, ale kdysi me psala do IP, ze ceka trojky, tak jsem ji dala par rad,a neco jsem i sesmolila pro ostatni, mam to v albu, treba to nekomu pomuze :sunglasses:

no musel to byt pro ne docela sok, ze dvou, rovnou na tri, u nas to defakto bylo pravdepodobne, tak clovek vedel, co muze cekat, ale tak je to docela zaprah :sweat_smile:
21. dub 2010 ve 13:47  • Odpověz
cien: háro je super, ale strašně mi to cárá do očí a právě teď jak mám tu alergii, tak mě to dráždí a já pořád pčíkám.
Prý hezký ksichtík, děkuji za kompliment, ale nevím nevím, a je mi jedno jak budu vypadat, hlavně, že to bude pohodlné. :wink: Vítek už si snad zvykne na všechno. :grinning:
21. dub 2010 ve 13:50  • Odpověz
Ahoj, Smil :slight_smile: U vás musí být vážně veselo :slight_smile: Vidím to u kamarádky, má skoro dvouletého chlapečka a to je síla ho uhlídat. A říká hlavně nene a mami, tati a na jejího bráchu strejda Pepr a na mě teta Dita :slight_smile: A taky je to můj miláček, aorát to neskutečně letí, viděla jsem ho v porodnici a teď už běhá s točkama po zahradě :grinning:
Asmee, synáčkovi je čerstvých 15, puberta v plném rozkvětu :grinning: , ale je skvělý, dělám mu spíš starší ségru :slight_smile: A fenečka je čínský chocholatý pes, akorát že bez srsti :slight_smile:
Taky jsem se nechala před 14 dny ostříhat a pomalu měním barvu, zatím mám jen pozitivní ohlasy :slight_smile:
21. dub 2010 ve 13:50  • Odpověz
a k tomu těhotenství v pozdním věku, tak moje kamarádka má 39(ale povahově i vzhledově by jí to nikdo neřekl) porodila minulý týden svoje první mimčo - holčičku Adélku a vůbec mi to nepříjde, že by mezi mnou a ní byl nějaký rozdíl(i když je 14let) a v holywoodu, tak má spousta ženských první dítě až ve 40 a taky to nikdo neřeší - hlavně když to vyhovuje těm, kterých se to týká ne?

veru, třeba ten tvůj ještě změní názor, ale důležitý je, že je ti s ním dobře a že si rozumíte a ten zbyek se vždycky nějak vyřeší :wink:

jcien a můžu se zeptat kolik ti a tvýmu manželovi je? na fotce totiž vypadáš dost mladě, tak mě překvapilo co jsi psala, ale jestli to nechceš říct, tak se omluvám za dotaz

asmeena - díky za přivítání - já jsem alča a ten můj složitý nick byl zkratka jména a příjmení před svatbou(franíková-fra al-alena) víš

smilers: trojčátka - tý jo, tak to si dobrá i když na to máš lidi, tak teda klobouk dole - já mám hrůzu jak budu zvládat jedno a jestli budu dost dobrá mamina a kdybych čekala tři tak bych asi hrůzou nespala, ale zase je to pak trojitá radost co?
21. dub 2010 ve 13:55  • Odpověz
Spasi, jj u nas je veselo a nekdy na zabiti:grinning::grinning: jj leti to hrozne, clovek si to zacne uvedomovat fakt az ma deti, to vidim na holkam, vzdyt pred nedavnem jsem byla tehotna, no sranda, pristi rok musim zajit do skolky pro prihlasky, no jako mazec:grinning: ale holky jsou sikulky, tak to zvladnou, jinak budu muset dat v praci vypoved a byt s nema doma, pokud je nevemou
21. dub 2010 ve 13:57  • Odpověz
autor
Fraal ,manzel je ve veku mych rodicu :wink: Jsme spolu 11let :slight_smile:
21. dub 2010 ve 14:00  • Odpověz
Fraal, to si mysli hodne lidi, ze by to nedali, ale ver, ze nic jineho by ti nezbylo a hlavne clovek kdyz chce, zvladne vse a neboj, mamina budes dobra, samo jako kazda tady
21. dub 2010 ve 14:01  • Odpověz
Holky kecá se mi s vámi dobře, ale musím jít trošku uklízet, protože je tady pěkný čurbes, tak zatím
21. dub 2010 ve 14:03  • Odpověz
jcien, tak to potom jo, ale důležitý je že si rozumíte a máte se rádi - já snám spoustu lidí, co mezi sebou mazi velký věkový rozdíl a většina si rozumí víc než ti co jsou stejně staří a 11 let už je celkem dlouho - my jsme s manželem 8 let a z toho budeme v srpnu rok manželé.

fraal tak díky za povzbuzení - já v to doufám, ale těch obav se člověk prostě nemůže zbavit :unamused: :grinning:
21. dub 2010 ve 14:05  • Odpověz
Nu a ja ase taky loucim, povinnosti matky volaji:grinning: ale urco se sem zase nekdy mrknu, jak pokracujete, ahojky
21. dub 2010 ve 14:05  • Odpověz
autor
Asme,nechces prijit trosku poklidit i ke mne :wink: ?
Lezim tu jako pytel brambor...a nic nedelam,je nervim,kdy uz ten Kaja zavola a rekne mi muj ortel :wink: :dizzy_face:
21. dub 2010 ve 14:06  • Odpověz
cien: mám to k tobě trošku z ruky :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže se mnou nepočítej :grinning: :grinning: jsem ráda, že se vůbec dokopu udělat něco u sebe doma. Už si tak měsíc slibuju, že vyžehlím, ale zatím máme v čem chodit, tak to tady pořád leží. :grinning:
21. dub 2010 ve 14:11  • Odpověz
smil: díky že jsi na chvilku nakoukla, ať se daří.
21. dub 2010 ve 14:11  • Odpověz
Asmee a vsem napodobe, at se dari:slight_smile:
21. dub 2010 ve 14:16  • Odpověz
smiler ať se ti daří a zvládáš to tak skvěle jak dosud - dívala jsem se na tvůj fotoblog a holčičky jsou fakt nádherný
21. dub 2010 ve 14:20  • Odpověz
Holky, teď jsem si vzpomněla...nevíte jak sweethy? Čekala dvojčátka, aspoň myslím....a teď nevím, jestli už jsou na světě nebo nebo nee...
21. dub 2010 ve 14:31  • Odpověz
autor
Jj,Sweethy ma Vendulku a Stepanka,uz maji tusim 3mesice :dizzy_face:
21. dub 2010 ve 14:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.