• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky Kelišky z Moravy

(Zamčená)
26. července 2010 
Tak co je??? No, nemyslete si, že tady pak budu sedět celé dopoledne :grinning:
27. dub 2010 v 08:08  • Odpověz
Marti tak hezkou cestu do porodky,a moooooc držíme pěstičky.Už se jen jednou vyspinkáš a budeš mít berušky u sebe,to je neuvěřitelné. :slight_smile:
27. dub 2010 v 08:09  • Odpověz
Krásné sluníčkové ráno :slight_smile:
Marti, šťastnou cestu a ....teď se mi nějak zadrhly písmenka...nechce se mi věřit, že už je to tady :slight_smile: Takže tfuj, tfuj, přeji pevné nervy hlavně Petrovi a zítra písni!!! Vlastně klidně i dnes :dizzy_face:
Kasi, ahooooj :slight_smile: Jak se daří?
Věruš, hlavně POZITIVNÍ MYŠLENÍ!!! A to samé platí pro Michinku, holky milované, ten čas tak letí :slight_smile:
Asmee, nejsi prasátko, Ty na to máš nárok, ale co já?? Včera jsem snědla 3 (slovy TŘI) rohlíky s česnekovou pomazánkou a pak ještě jeden toast a předtím ke kávě asi 4 štramberské uši. Takže to já jsem mega prasátko :grinning:
Lucii, Ty už to máš taky za pár :slight_smile:
Holčiny, všem přeji krásný úspěšný den :slight_smile:
27. dub 2010 v 08:09  • Odpověz
krásné raníčko holky :wink:
Verco mě dr. Holub dělal císaře u syna :grinning: (pokud myslíš toho co kdysi velel Havířovské nemocce)
Martince přejeme příjemně strávený poslední dníček jako těhulce a zítra ten nejkrásnější den v jejím a manželově životě :wink:
27. dub 2010 v 08:11  • Odpověz
Kasi, vítám tě mezi námi :wink:
Spasi, myslím, že tobě ty rohlíky určitě neublíží :slight_smile:
27. dub 2010 v 08:13  • Odpověz
Ahoj Spasinko jo mám se dobře.Strašně to utíká,ikdyž jsem od začátku doma. :slight_smile: .
27. dub 2010 v 08:14  • Odpověz
27. dub 2010 v 08:34  • Odpověz
Ahoj holky tak jsem nakoukla :pensive:
Cienko držím moc palečky ať všechno dopadne perfektně a ty máš u sebe svoje dvě sluníčka. :dizzy_face:
Jinak zdravím vás všechny :wink:
27. dub 2010 v 08:36  • Odpověz
tak ještě jednou zdravím,lucíííí sem tady,jen sem na něco chytreho zase hleděla na netu.jsem mačo,nemužu číst pořád,bo pak mi z toho hrabe)))))))) a ano zase se tady zasekneme na cele dopoledne))))brusinko,,ja teda nevim kde byl holub,,ale ted primářuje v bohumíně v nemocnici a ordinuje v e fertasu,,,kde chodím,,a chodili sme vlastně všechny tady,,,judit,,jasne pozitivne budu myslet až budu ležet na te posteli,,a budou do mě davat zmrzlinky,,,,ahoj kaso,maš pěkne fotečky s bříškem,,to ja sem uvažovala,že kdybych se jednou nechala fotit břuch,,ta by sew mi tam asi vlezl jenom ten břušek a ja ne)))))))) :grinning: :grinning: jdu si udelat kafe,,,hend sem zde))a kde je marta))))))) marti nesed na tom záchodě))))
27. dub 2010 v 08:37  • Odpověz
beruško ahoj,jak se ti daří :slight_smile:
27. dub 2010 v 08:38  • Odpověz
Verči byl tady kdysi asistent primáře pak primářem a nakonec ředitel, ale vyštípali ho tak s Dr. Slonkou odešly do Bohumína :grinning: pro mě to byl supr doktor :wink: a v BOHUMÍNĚ bydlí můj bráška :wink:
27. dub 2010 v 08:42  • Odpověz
ahoj verčo, mám se docela dobře, synáček nezlobí, manžel taky né, takže to jde. Jsem vás tady jen tak proletěla a koukám, samé staré známe tváře, to je fajn.
Ty se teďka chystáš na ket?určitě se to podaří, a jak píšou holky hlavně pozitivně :slight_smile:
27. dub 2010 v 08:43  • Odpověz
Holky, tak mám termín sekce, je to příští týden ve čtvrtek - 6.5. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. dub 2010 v 08:46  • Odpověz
Ahoj brusinko a beruško :wink:
27. dub 2010 v 08:46  • Odpověz
Ahoj Luci tak to je super zprávička :wink:
27. dub 2010 v 08:48  • Odpověz
no beruško,,ohledně toho Ketíku,,,je to takové víš,není t ostoprocentní,,jak tak čtu tak ono se to muže po rozmrazení rozpadnout,,atd...víš zdá semi že pořád chodím na nějake vyšetření,laparky a hormonalni lečby,,,já vím že nejsem sama žýe je nás spousta,,,ale kuwa letos to už bude 11 let co jsme sami,,,to není možne,,co chcou dotori to udělam a žadny vysledek,,a stema hormonama si mužu gratulovat že na ně pusobím,,tak ,,že nějak drasticky nepřibíram,bo už ted sem jako prase :angry: :angry: od září sem brala a beru estrofem ,je to mazec,,,sem a začínam teda byt znechucena ze všeho,,,a brusi,,ano před 2 tydny mi holu bdělal laparku,a je primař v bohumíně a jsme snim spokojena...pusobi na mě tak dobře,,,nestěžuji si))))hlavně at to ma vysledek nějaky jianak beruš ta do dvou tydnu by měl byt ketík
27. dub 2010 v 08:48  • Odpověz
Beruško, děkju, teď už jen vydržet :slight_smile:
Věruš, včera bylo optimismu málo????Hážu další, chytéj :slight_smile:
27. dub 2010 v 08:51  • Odpověz
ahoj lucí,,tak parada,,a kde teda budeš rodit?? :slight_smile: a to je dobře beruško že doma je klidek a pohoda,za to mi se zda že muj začína nějak bojkotovat,,,nejvic mě štve že se tvaří celou dobu jako kdyby se nic nedělo,,,a na druhestrance mi pak vpalí že ho to taky mrzí,ale on je takovy člověk že to nedava najevo,ale asi je to lepší než kdyby mě furt uklidnoval,,,on spíš řekne,,že jesli to ma vubec cenu,,jit do dalších pokusu,,že stejne nas pak dítko pošle do dupy v 15 jak mu nedame na cigara :grinning: :grinning: je to mačo,,ael začneme se smat,,,tak tak to bere
verco to chápu, že už jsi ze všechno zhnusená, ale tak třeba to fakt teďkom výjde, i když jsem taky realista a taky vždycky o všem přemýšlím a někdy až moc :unamused:
Veruš budeme držkat palušky aby se povedlo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
lucíku to je pěkné datum :wink:
27. dub 2010 v 08:52  • Odpověz
:grinning: :grinning: chytáám,,,,,ale jak říkam posílej to v kyblách))))) :grinning: :grinning: :grinning:
Věruš, ty jsi ero :grinning:
Ve Frýdku
Brusinko, děkuju :slight_smile:
Věruš, tak už to letí, otvíréj oknááááááááááááá :grinning:
27. dub 2010 v 08:53  • Odpověz
brusi dík a jak píše beruška,,jsem spíš realistka,,,ono je to takhle lepší než se těšit těšit a pak je člověk z toho víc dojeb....... než takhle,,,, :pensive: jinak sem t luci dneska udělal,jinak,sem vstala dneska ,poklidila,,umyla se zapla pračku a až pak sedla na net,,bo včera sem se tady zasekla v pyžamu do devít,a denska pohodička)))))
27. dub 2010 v 08:54  • Odpověz
Lucíku tam rodila švagrová nemohla si vynachválit :wink: jen švagr byl srab a nechtěl k porodu , měla císaře :grinning:
27. dub 2010 v 08:54  • Odpověz
jo to jsou chlapi, nikdy nic moc neřeknou, mě vždycky nejvíc štve, že když se třeba pohádáme tak on jde a pustí si televizi nebo si zpívá a to bych vraždila a pak mi řekne, že on se tak uklidňuje.
No ale těch 15 let s dítětem stojí za to, je to krásné mít dítě, život dostane úplně jiný smysl, si vždycky s Markem říkáme, jak jsme mohli žít bez malého, i když to je někdy o nervy
27. dub 2010 v 08:55  • Odpověz
Tak to jsi udělala chytře, mě to všechno teprve čeká. Ještě chvíli a jdu na to :wink:
ty luci ale opatrně házej at mi těma kyblama nezhodíš moje polozdechle muškaty,,,,,, :grinning: :grinning: :grinning: a kde je marta !!!!!!!!!!!!!!!!!ona už snad vyjela nebo coooo :grinning: :grinning: :grinning:
Brusi, a tam může teda otec k porodu? Snad to tam bude fajn. Domluvila mi to tam známá, tak snad to bude ok.
27. dub 2010 v 08:56  • Odpověz
veruš opimismus posíláme máme ho nadbytek tak chytej :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Dneska ráno můj přál své dcerce se slovy tak už o tobě vím přesně 1 rok a půl tak ti gratuluji :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jsem se nasmála :wink:
27. dub 2010 v 08:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.