• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky Kelišky z Moravy

(Zamčená)
26. července 2010 
Marťa asi balí a nebo uklízí :grinning: Sesbírala poslední zbytky sil :dizzy_face:
27. dub 2010 v 08:56  • Odpověz
já jsem dneska vstala a ještě nic neudělala, Marek jel na zakázku a předtím všechno uklidil ať se můžu taky někdy vyspat, vzal malého do školky a pak ho zase vyzvedne, to se dneska mám.
Včera jsme měli výročí svatby - 7 let, tak jsme to byli se známýma oslavit, jsme poprvé letos grilovali.
27. dub 2010 v 08:57  • Odpověz
tak t osem teda udělala chytře,,,,,,,,,,,víš beruš,,oni t ichlapi asi většina je stejnych,,,i my když mame vymenu nazoru,,tak on se tváří,jako kdyby nic,,,,,a ja bych v ten moment vraždila,,a ja zase chci všechno řešit,a on když už vidim je klidny tak ja do něho furt hučim hučím,,,,a nejvíc mě naštve ,když řeknu že jdu od něho do dupy,,a on mi v klidu řekne,,zlato to už tady bylo :angry: :angry: pry si mam vymyslet něco jineho))))
27. dub 2010 v 08:58  • Odpověz
Beruško, tak to máš dnes den pro sebe :slight_smile: A grilované masíčko bych si taky dala, mňam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. dub 2010 v 08:58  • Odpověz
taky bych si dala grilovane masíčko)))))beruško 7 let manžele :dizzy_face: my byli letos v březnu 9 let a z thoh za chvili 11 roku spulu,a připada mi to věčnost))))
27. dub 2010 v 08:59  • Odpověz
Věruš, věčnost jo, však na věky sis ho brala :grinning:
27. dub 2010 v 09:00  • Odpověz
jo tak to je tak i u nás, já tady úplně šílím a on klídeček a když už je to zase v poho tak bych to s ním chtěla probrat a on vždycky řekne, že už to nemám řešit, že je to za náma. To já mu pořád říkám, že se s ním rozvedu, a on vždycky, ale co bysme bez sebe dělali, no někdy to je fakt na mašlu :grinning:
27. dub 2010 v 09:00  • Odpověz
My jsme byli v lednu 11 let spolu, letí to jako prase :slight_smile:
27. dub 2010 v 09:01  • Odpověz
Vy tady hážete rekordy :sweat_smile:
27. dub 2010 v 09:02  • Odpověz
autor
Holky mooooojeeeeeeeeeee :slight_smile: !
Ted jsem docetla a jste moc hodne,az jsem tu dojata,jak na mne myslite a moc vam vsem dekuji!!Pamatuji si na vasi podporu,kdyz jsem sla do IVF..a uz je to tady a jedu rodit :dizzy_face: a vy jste stale se mnou a moc si toho vazim!!!
NEvi,jestli brat s sebou notas..jestli tam je WIFI...asi bych se neumela pripojit..a pak asi nebude ani cas ty prvni dny.
Ale mam mobil,takze pisnu vam hned,jak budu schopna :wink: a to bude doufam uz zitra odpo..pokud se neco neprismoli...coz se zdravotnikum strasne rado prismoli....ale fuj,uz jsem to vyplivla,tak snad ne :dizzy_face:
Verco,tak se potkejme,jak pujdes z navstev!!!Tys nevidela muj mega pupek a rada ti ho dam pomacat,at je nakazis :grinning: !

Mlady Sobek mi akorat tehdy rikal poOpu,kolik je vajicek..byl prijemny,ale na mne take moc mlady..tehdy mi mel delat OPU,ale prosila jsem stareho,ze chci jeho...ze manzel si preje jedine jeho :grinning: :grinning: a on cely poprdeny z toho :grinning: a mel ty sproste vtipky,ze mlady ale lepe picha :grinning: :grinning: jako ty vajicka...ale nakonec opravdu prisel on,i kdyz to bylo v nedeli :wink: .
Tak nevim,ale dopadlo to krasne a to je hlavni :dizzy_face: !

Luciku,Kajosa jsem se ptala na placeni a rikal,ze nic takoveho...takze tak :wink: a taky rikal,ze kdyby Petr moc chtel,ze ho na ten sal nachvilku vezme..ale tak jsme to probirali a nebudeme to hrotit,bude hned vedle pry za sklem..a hned miminka uvidi,tak jsem rada i za to.

Verco jj,sedela jsem na WC a jeste mockrat tam pujdu :grinning: :grinning: no tragedka,hemeroid uz mam jak konskou hlavu velky :grinning: :grinning: tak se tesim na klystyr,to bude lahudka :grinning: :grinning:

Jeste urco kouknu,at se vas nasytim dopredu,protoze mi bude po vas smutno...ale ted jdu se oholit-teda Petr musi pomoct,pac si tam nejen nevidim,ale ani nedosahnu :grinning: :grinning:
27. dub 2010 v 09:02  • Odpověz
:grinning: :grinning: no to brala,ted mě tak napadlo.pořídila sem si botky a oni se asi nejak natahli,,,nevíte jak bych je mohla trochu srazit))nebi ja nevim co,,,ja si snad budu muset dat vycpavyk do pat)))))asi se mměla nějak nateklou nohu,,)))ale ne ,ja si je zkoušela na ponožky,,a doma na silonce jsou nějake vetší krapetko))))
27. dub 2010 v 09:03  • Odpověz
verci: tobě chybí optimismus jo? No, tak hlavně, že se tady tvým příspěvkům chlámu, tak já ti teda taky hážu jeden kyblík, tak otevři pořádně okno, ať nemusíš volat sklenáře. A, že je Marťa na záchodě :grinning: :grinning: :grinning: Věruš, ty jsi číslo. :grinning:

kasi: vítám tě opět mezi námi

spasi: tak to já taky klidně zvládla na večer u televize sežrat i 4 rohlíky a ještě to završit pytlíkem brambůrků a to jsem nemusela být ani těhotná, doufám, že ta kila po porodu půjdou dolů

lucii: tak to budeš mít pěkné datum porodu, škoda, že tě nevezme ještě o den dřív :grinning: Ale i tak pěkné a hlavně už taky víš na čem jsi.

kaczi: tak to u vás bude veliká oslava. Karinko ty jsi starší než Tom? Já myslela, že jsi psala, že už máš přes třicet, jestli se teda tak můžu blbě ptát.
27. dub 2010 v 09:04  • Odpověz
Martinko, kurňa, drž se :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: A ať nám Petr hodí první fotečky holčiček, ju :dizzy_face:
27. dub 2010 v 09:04  • Odpověz
:grinning: :grinning: marti ale ty nebudeš krystyrek potřebovat,,,když sedíš na tom zachodě,to už se asi fakt dneska čistíš :grinning: :grinning: :grinning: ja jak pujdu od mamky dneska tak stejně to oberu přes porodnici,,bo to mam blíž pak na autobus,tak ti brnknu tak před patou,,,aspon na par minutek,,,,,,marti,,ja fakt nevím,,,ale ty budeš zitr apo tom cisařu na jipce,,,,a až pak tědaji na pokoj,a na jipce mobily nene ,,,aspon to takhle vím od te me zname co tam rodila nedavno,,,,a na notas blazniku nebudeš mít čas,,,budeš mit u sebe berušky))))))))
27. dub 2010 v 09:06  • Odpověz
Ahoj As :slight_smile:
Tak se nám to tady probralo, co :grinning:
27. dub 2010 v 09:06  • Odpověz
autor
Luci,kdy mas terminek-mi to ted uniklo?? :confused:
Holky,Petr to asi nebude umet ..hodit hned foto na Kona..mame novy fotak a on s nim vubec neumi :grinning: :grinning: jsem mu pro jistotu nachystala i ten stary-klasicky :grinning: :grinning: bo uz ho vidim,jak bude zmatkovat a nevyfoti nakonec nic :grinning: :grinning:
Tak v nejhorsim dodam foto az z domu :dizzy_face: snad mi to odpustite :wink:
27. dub 2010 v 09:07  • Odpověz
verun ahoj,,a žádny kyblík,,,,po našemu kybel jako prase ja :grinning: :grinning: :grinning: jdu pověsit pradlo,,, :angry:
cien: úplně mi vyhrkly slzy do očí, když jsem si představila Petra za tím sklem jak to všechno pozoruje a že už zítra je budete mít u sebe.
Marti, 6.5. :dizzy_face:
Tak teda fota odpustíme, aspoň se budeme těšit :dizzy_face: I dyž kdoví, kdy já je uvidím :sweat_smile:
27. dub 2010 v 09:08  • Odpověz
tak at nam aspon vyfotí kajoša u akce :grinning: :grinning: :grinning: s tebou
autor
Mobil ne ???Toz to je bordel :angry: tak to musim Petrovi napsat cisla na vas,at to zaridi :wink:
To jsou veci,co ja vubec nevim..jak to chodi...
Neboj Marťo vy to z holkami zvládnete,a už z tebe bude jen a jen veselá maminka s dvojnásobnou radostí,a roli tragéda navždy opustíš,nebo už jsi ji dávno opustila,ani o tom nevíš. :slight_smile:
27. dub 2010 v 09:09  • Odpověz
Tak jestli půjdeme k Martince na návštěvu, tak foto pořídím a dodám :wink:
27. dub 2010 v 09:09  • Odpověz
Kasi: roli tragéda už opustila tím, že se po IVF zadařilo. Teď už budou jenom samá pozitiva. :dizzy_face:
27. dub 2010 v 09:10  • Odpověz
autor
Luci,neboj,doufam ze do6.5 budu doma :wink: a nech na sebe pak taky mobil!!!At jsme v kontaktu :slight_smile:
Psala mi Bobinka,dnes ma taky kontrolu na FN a mozna si ji tam uz nechaji..coz ji sice nepreju,ale aspon bysme zdrbly :grinning: ale ona ma termin pozdeji nez ja...tak ji asi jeste nechaji doma..

Verco :grinning: :grinning: se fakt cistim :grinning: :grinning: uz mam kilo dole :grinning:
27. dub 2010 v 09:10  • Odpověz
Holky a opovažte se, jak tady nebude cien, zanedbávat koníka, neměla bych tady dopoledne co číst. :astonished:
27. dub 2010 v 09:12  • Odpověz
autor
Asme jj!!!OK nafotis si prdolky sama :wink: PLATI!!!!A hotovo! :sunglasses: :grinning: :grinning:
Holky mam rymu..snad to nevadi...cely rok nic a ted :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Marti, ale já mám nástup 5, tak se snaž být doma do 5 do desíti, ju :grinning:
autor
Ja vam dam ,zanedbavat se nic nebude!!!At mam po nocich pri odrihavani co docitat :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
27. dub 2010 v 09:13  • Odpověz
No tak to je na dobré cestě,holčičky už se na tebe Marťo mooooooooooc těší. :slight_smile: :slight_smile:
27. dub 2010 v 09:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.