• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky Kelišky z Moravy

(Zamčená)
26. července 2010 
autor
OK Luci,provedu! :sunglasses:
27. dub 2010 v 09:13  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning:
Marti, já jsem normálně nervozní za tebe :sweat_smile: Jsem si už taky párkrát odběhla :grinning:
27. dub 2010 v 09:13  • Odpověz
autor
Holky na chvili mizim-holic uz je pripraven a jdeme shazovat bobra a nohy taky....jsem jak z jeskyne :grinning:
27. dub 2010 v 09:14  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning:
Já taky, ale ještě nakouknu :slight_smile:
27. dub 2010 v 09:15  • Odpověz
:grinning: tak už i ty lucíí se čistíš))))))
27. dub 2010 v 09:17  • Odpověz
Jak vás tak čtu, tak nevím, jestli se mám smát nebo brečet dojetím, tak to zvládám obojí :slight_smile:
27. dub 2010 v 09:17  • Odpověz
marti tak si přírodní typ :grinning: :grinning: :grinning: a ne jak z jeskyně))))))
27. dub 2010 v 09:18  • Odpověz
aho judit,,,hlavně tady neplakat,,to už si myslím že je tady za nas za všechny naplakano dost, :pensive: ,,ted už jen smat
27. dub 2010 v 09:19  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: všímaš ja už tě podruhe dneska judit pozdravila ,,sem to ale slušna děvucha :grinning:
27. dub 2010 v 09:20  • Odpověz
spasi: ahoj, taky tě zdravím, aby tady nemachrovala jenom verca :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. dub 2010 v 09:21  • Odpověz
ahojky holky :slight_smile:
27. dub 2010 v 09:21  • Odpověz
verunko :grinning: ahoj karin,,,maš volníčko ,,,jak pokračuješ?? dal :confused:
27. dub 2010 v 09:24  • Odpověz
Martinko tak jeste jednou pfujpfuj pro stesticko!
27. dub 2010 v 09:25  • Odpověz
Nemam volnicko mam odpoledni a jdu myt okna,protoze uz pre ne nejde videt. a nepokracuju zatim nijak.
27. dub 2010 v 09:26  • Odpověz
Kaczi: to by se mi tak chtělo před odpolední mýt okna, já jsem šílený lenoch, já bych si musela nejdřív pěkně odpočinout, abych do té práce byla čilá :grinning:
27. dub 2010 v 09:29  • Odpověz
no ,,,kašli na okna,,,jestli jsi v patře,tak kto snad nejde ti videt do oken,ja taky říkala že byhc mohla na těch oknech viset..
27. dub 2010 v 09:29  • Odpověz
verco a tobe se uz Ketik taky blizi tak at je to tady a preberes stafetu po martince a budes cekat taky dvojcatka :wink:
27. dub 2010 v 09:30  • Odpověz
verci: to je dobré, že když je v patře tak to není vidět - to máš pravdu, ale jsem ráda, že mi Vítek okna umyl, protože jsem se přes ně nemohla už dívat JÁ a to bylo trauma. :grinning:
27. dub 2010 v 09:30  • Odpověz
no ja bych kaslala to si pis,ale v sobotu slavi Tomas 30 a prijde tchyne a pratchyne :unamused:
a jeste k tomu ted uz cekam na dopis ze nam budou menit okna. tak snad je neumyju a prijde ten dopis:grinning:
27. dub 2010 v 09:32  • Odpověz
kaczi: no tak to bych se na to tuplem vy...., když vám budou měnit okna a tcháni to určitě pochopí. Určitě by tchýně taky nemyla okna, když by jí měli měnit okna, protože to pak budeš mít dvojitou práci.
27. dub 2010 v 09:33  • Odpověz
Holky, jdu dát prádlo do pračky a udělat si obídek, tak zatím pá.
27. dub 2010 v 09:33  • Odpověz
karin,,,,ja sem skromna,,,,,mi stačí jeden uzlíček,,,jeden,,,,nic víc nechci víš,,, :cry:
27. dub 2010 v 09:36  • Odpověz
no umyju je at mam ciste svedomi a i okna :grinning: ale vite jak to je umyt nejmin 60 let stare okna :unamused:

vcera jsem taky prala a mela jsem to na susaku co mi trci s okna a ulitlo mi prosteradlo na strom a bylo tam dlouho...a vysoko...ale nejaka dobra duse mi ho sundala a dala na zabradli u bytu. tak jsem mela po odpoledni prijemne prekvapani. tak by me zajimalo kdo to byl :grinning: musim mu podekovat
27. dub 2010 v 09:38  • Odpověz
ta t je vítek šikovny verunko,,,,to muj chlop,nanjvyš mi podava hadry jak myju okna,,ale na okno smaotne by nešahl,,a ještě na žehličku by nešahl,,a ja mu říkam,pod si vyžehlit aspon kapesniky,,a on to víš že jo,dneska kapesníky a od příště cely koš pradla :grinning: :grinning: chytry je synek,,a pálí mu to,,,,,ale vyhyba se tomu jak čert kříža))))
27. dub 2010 v 09:39  • Odpověz
ja vim verco. jedno male zdrave a trosku zlobive :slight_smile: me by taky stacilo :pensive:
27. dub 2010 v 09:40  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: karin,,,ta k60 let stare okna byc teda fakt nemyla)))))víš my meli tež okna v dezolatním stavu,,,a ke konci sem je ani nešrubovala,,bo sem měla strach že mi vypadnou šiby
27. dub 2010 v 09:40  • Odpověz
no karin,si myslím že snad všechny tady ví co tim jednim myslíme,,ale sakra už to nebude dluho trvat,,,snad :frowning2:
27. dub 2010 v 09:41  • Odpověz
kaczi a verci: uvidíte, že se taky toho jednoho uzlíčku určitě dočkáte, jenom to máte trošku složitější.
verci: Vítek by se do těch oken taky nepustil, kdybych nebyla těhotná, ale musím říct, že se o mě teď stará na 1000%
27. dub 2010 v 09:41  • Odpověz
ti chlapi jsou vsude stejni,ale kdyz jsem bala po ivf tak delal uplne vsechno a ja si ho za to moc vazim. i vitiral a videli ho i LIDI :grinning:

nic zeny mizim jinak nic neudelam :sweat_smile:
27. dub 2010 v 09:42  • Odpověz
karin pa,,a at je t práce zábavou :angry: :grinning: ale verunko,ja když mam po operaci nebo vložení,tak tomaš taky uděla,,vytře povysava,,ale neudela to tak ,jak bych to udelala ja,,a pak potajmu to spravuju,,,at to nevidi,,bo by se mi pak asi na to vykašlal,,když se mi nelíbí,,,no jo chlap
27. dub 2010 v 09:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.