• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky Kelišky z Moravy

(Zamčená)
26. července 2010 
Verčo neboj určitě už na tebe brzy bude taky čekat uzlíček štěstí. :slight_smile: :slight_smile: Nic jedu si nechat napsat žádanku na těhu cvičení a plavání,a pak to nechám jen moji doktorku potvrdit,doufám ,že mito schválí,ta stará mi to nechtěla schválit.
A pak musím do velkoskladu květin jít zajistit kytičky na ségřinou svatbu.Tak se tu mějte hezky ,díky za přivítání,chvilku mi to trvalo vrátit se mezi vás ,bylo mi smutno po tom co jsem se o sobě dočetla,ale díky Asmence jsem zpátky.
27. dub 2010 v 09:45  • Odpověz
no kasi,,,brzo,,,,hm,,snad,,,,taky bych kdybych byla tehule,chodila plavat,,,,ono to omsuí pěkně nadanšet to bříško na vodě,,teda mě to nadnaší i ted :grinning: :grinning: :grinning: a víš napsalo se toho hodně,,,,neřešila bych to,,byt tebou,,,ono někdy něco písneš a nedomyslíš to a pak je problem,,,,myslím si že ti to muže byt šumak,,,hlavní je že za chvili budeš mít miminko,,to je přece nejduležitější :dizzy_face: :dizzy_face:
27. dub 2010 v 09:48  • Odpověz
kasi: tak ať pořídíš pěkné kytičky. A ta žádanka na těhu cvičení - to ti pak proplatí pojišťovna?
27. dub 2010 v 09:48  • Odpověz
verci: pěkně si to napsala, tak to přesně je. Miminko je pro nás všechny teď to nejdůležitější, ať už se o něho snažíme, čekáme nebo ho už máme doma.
27. dub 2010 v 09:51  • Odpověz
přesně tak verunko,,verunko,prosímtě pošli mi matroš nějaky na tu konirnu,,,, :grinning: :grinning: chci to dostavět na fejsu :grinning:
27. dub 2010 v 09:55  • Odpověz
verci: jasnačka, pošlu. :grinning:
27. dub 2010 v 10:04  • Odpověz
Verči to máš pravdu jen vtu chvíli to hodně zabolelo,ale taky řeším teď už jenom ,aby bylo vše pro Vojtíška hezky připravené,a jsem opravdu velký optimista,takže věřím,že se snad brzy dočkáte toho uzlíčku štěstí všichni. :slight_smile: :slight_smile:
Je tady někdo hraje na facebooku farmvile,tak to už jsem vzdala,protože to už bych se od toho počítače nehla vůbec,ale taky mě to asi 3 měsíce drželo. :grinning: :grinning: .Nic jdu se chystat,no já doufám,že mi to schválí,pokuď jo tak to hradí pojišťovna,moc mi ten bazén chybí ,v práci jsem chodila na bazén 2 krát týdně,měli jsme ho 2 krát týdně ráno od 6 hod -7hod zdarma jen pro zaměstnance a museli jsme si akorát pak tu hodinu nahradit,protože to zasahovalo do pracovní doby,tak nás tam ani moc nechodilo,o to to byla větší pohodička. :slight_smile: :slight_smile:
27. dub 2010 v 10:13  • Odpověz
Kasa ve vítkách jsem loni rodila byla jsem navýsost spokojená se vším :grinning:
27. dub 2010 v 10:19  • Odpověz
kasa,,,jo hraju,,,takhle zabíjím čas dopoledne jak sem na nemocenske,,,a ono víš ja bych byla taky optimista,,,ale po tom všem,,teda nejsem a stojim pevně nohama na zemi,,,,a bazenek je určo fajn,,, :slight_smile:
27. dub 2010 v 10:22  • Odpověz
ty jo chvíli tady nejsem a vy drbete jak hrom, já musím jít vytřít dům, protože je to tady hrozné a nikdo jiný to za mě neudělá, tak se tady holky mějte a cien ještě jednou tfuj tfuj tfuj, přeji příjemný a nekomplikovaný porod :wink:
jo a nevím jak v porodce na jip, ale taťka jak tam teď ležel na itové jip tak tam mohl mobil mít. Noťas ani netahej, stejně na to nebude čas :grinning:
27. dub 2010 v 10:28  • Odpověz
Jdu taky něco dělat.
:dizzy_face: Martinko, takže hodně štěstíčka, ať to máš rychle za sebou a zítra už budete s Peťou dalšími šťastnými rodiči. Dej pak vědět.
27. dub 2010 v 10:41  • Odpověz
Tak se tu mějte krásně. :slight_smile:
27. dub 2010 v 10:48  • Odpověz
koukam ze drbete daaaal :grinning: a martinka se jeste upravuje.
27. dub 2010 v 10:54  • Odpověz
Věruš, to jsou jen slzy dojetí :slight_smile:))
na chvilku jsem odskočila od pc a tady jsou další dvě stránky, baby jedny udrbané :grinning: Ale jste všechny moc šikovné, jak hezky doma makáte. Na okna se chystám od Velikonoc a nějak mi to pořád nechce vyjít. Žehlit musím aspoň 2x týdně, už jsem taky říkala chlopovi, že ho to naučím, tak prý ani náhodou :slight_smile:) Ale jinak je šikovný, a hlavně!! Hlavně že rád a dobře vaří :grinning: :grinning: :grinning:
27. dub 2010 v 10:57  • Odpověz
spasi tak to muj Tomasek se ted taky snazi s tim varenim porad chce at ho naucim to ci ono. dokonce za mnou prisel at ho naucim varit v tlakaci :confused: a s tim zehlenim mi to moc u chlapa nesedi je to jako dr.Kaja v slunce seno....
27. dub 2010 v 11:02  • Odpověz
Kaczi, ještě ke všemu se můj chlap jmenuje Kája :grinning:
A vařit ho nemusím učit, uměl už všechno sám a když chce něco zkusit, najde si recept a pak mě překvapí dobrou večeří :slight_smile:
27. dub 2010 v 11:10  • Odpověz
to ja ho musim ucit. zacatky jsou tezke,ale nekdy ten vysledek stoji za to :wink: a nekdy je to ble,ale ja i tak pochvalim.
tak Kaja,jo :grinning:
27. dub 2010 v 11:18  • Odpověz
autor
Holky ,jsem oholena a umyta :grinning: :grinning: uf,byla to fuska :grinning: :grinning: a ted se tu jeste stavili nasi-s obedem :dizzy_face: tak neumreme hlady!
Az me to dostalo..jak byli na mekko....oni jsou jinak docela studeni psi cumaci...ale ted se oba chudaci trasli,objimali mne....tak jsem si pobrecela...ale az potom,co odesli....
Notas opravdu ńeberu a snad se mi podari se ozvat SMS...kdyz ne,tak Petrovi jsem vypsala cisla :wink: tak se nesmite zlobit,pokud by to nebylo hned :wink:
Ale budu na vas myslet,to si piste :dizzy_face: !A moc moc vam dekuji,ze jste super Kelisky :wink: a postupne se vsechny prokouseme k miminecku!!!na to vemte jed!!! :dizzy_face:
27. dub 2010 v 11:29  • Odpověz
:grinning: :grinning: takže oholená,,,žádny přírodní typ :grinning: :grinning: a určo se nebudeme zlobit,,,,jsi taky super keliška,,,ta od zitřka je z tebe mamina,,, :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: držím palečky at je vše v pořádku a dneska is ještě dojdu sáhnout na bříško))tak před patou brnknu,jak pudju od maminy ,,,,zatím pa :slight_smile:
27. dub 2010 v 11:34  • Odpověz
cien: tak se drž a je to síla, jak to rychle po tom IVF uteklo.
27. dub 2010 v 11:42  • Odpověz
Marti, tak přeju moooooooooooc štestíčka. Drž se holka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
mě to totál dojímá :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
27. dub 2010 v 11:52  • Odpověz
autor
Tak jdeme poobedvat a pak pomalu sbalime a jedeme smer FN :dizzy_face: Verco777 tesim se na tebe :wink:
a holky moje,dekuji vam za vsechno a vzdycky vas budu mit rada :dizzy_face:
Uz se tesim,az prijdu doma a napojim se na vas na Kona :grinning: :grinning: :grinning:
Mejte se krasne,budte zdravi,tehulinky opatrujte briska a Michince a Verci tfujky tfujky tfujky-budu vas sledovat! :wink:
Pa M+2 :dizzy_face:
27. dub 2010 v 11:55  • Odpověz
autor
Luciku ty se opatruj!Mas to za par...snad te jeste stihnu z domu :dizzy_face:
a tez u opravdu papa...........

:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. dub 2010 v 11:57  • Odpověz
martíí držím palušky páá odpoledne pokud budeš mít čas ,,páá :dizzy_face: :dizzy_face:
27. dub 2010 v 11:57  • Odpověz
cien: dobrou chuť a jsem opravdu zvědavá jestli jak se vrátíš z FN hned zamíříš na koňa :grinning: :grinning: A pěkná fotečku, už se toho bříška konečně zbavíš. :wink: to bude určitě úleva.
27. dub 2010 v 11:58  • Odpověz
marti, páááááááá :dizzy_face:
27. dub 2010 v 11:59  • Odpověz
Cien drzim mooooc palce :dizzy_face: a budu se tesit na fotecky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. dub 2010 ve 12:02  • Odpověz
smil: ty máš novou fotku s novým účesem, že? Pěkná.
27. dub 2010 ve 12:05  • Odpověz
asmee jj a dekuji :dizzy_face: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. dub 2010 ve 12:07  • Odpověz
Holky přijeďte tady do Poruby rozfoukat mraky-teď jsem pověsila prádlo a vypadá to na déšť. Ach jo.
27. dub 2010 ve 12:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.