• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky Kelišky z Moravy

(Zamčená)
26. července 2010 
Děvčata, tak já se pro dnešek opět loučím, skočím do sprchy a šupky na pusáče do postýlky :wink:
Přeji krásnou dobrou nocku :wink: :wink: :wink:
27. dub 2010 v 19:45  • Odpověz
Taky se loučím, dobrou noc. :wink:
27. dub 2010 v 19:49  • Odpověz
dobré ránko,děvčátka,,tak včera jsem se na net nedostala už,tak vám musím zdělit info, o martince,,,,,,sem ta za ní včera na 20 m.byla,,,,takže vás zdraví,,,na pokoj jí dali až po čtvrte hodince,,,a na pokoji je zatím ,vlastně do dnešního rána jenom s dvouma romkama,jedna je světlejší a mlada a ta druha je černá jak globin a stara ,no řekli by sme tak na 50 roku a těhotná!!!!! od marti muž šel za sestřičkama jesli by to nešlo zařídit jí dat jinam,ale mají tam napraskáno,,tak musí vydržet,ale jen do dneška,,,,pak došla za martinkou sestříčka a říkala jí řád nemocnice a jak to bude probíhat,,,takže dneska tak plus mínus v děvět rano by měl proběhnout císař,,,,,a pak jí dají na jipku na dnešek,a podle možností jí budou holčičky už dneska vozit na kojení,,od zítřka by měla byt na pokoji kde by měla byt ještě jedna mamina,pokoj je bud po dvou nebo třech,ale tím že ma dvojčatka tak jí dají na ten dvoulužak....
jinak marta tak jak sem myslela že bude vystresovana tak na mě pusobilaa klidně,,a vyrovnaně,,,,sem si ještě hladila bříško a zdalo se mi že sem cítila holčičku na jedne straně,,,a ted lidičky,,normálně od marti její muž je veliky FEŠÁK :grinning: :grinning: :grinning: je tomoc příjemny a takový charizmaticky a nevím co ještě,,,muž :grinning: :grinning: :grinning: a mooc hodny,,a ale zdal se mi více stresly on než marta,,,se jí budu muset zeptat kdo měl ty prujmy častěji před těma kontrolama :grinning: :grinning: jak vždy psala,jesli ona nebo manžel,,,ale jak říkam,marta je uplně nebo na mě pusobila uplně v klidu,,,takže tak....a jmena semse zase nedozvěděla,,ale říkala marta že jakmile porodí,,tak její manžel písne,,,takže čekejme info do 9 do 10))))
tak ja jdu pokračovat ještě ve spaní,,jen sem vám musela podat info,zatím pa a luciii v osm tady jako na konovi,....... :grinning:
28. dub 2010 v 05:43  • Odpověz
Dobré ranko,dneska hlavně bude krásné pro Marťu,držíme pěstičky a vše co máme ,ať je vše bez komplikací a hlavně ať jsou berušky zdravé.To je nejdůležitější.
Já dneska jsem spala s přestávkami asi 3 hod ,takže paráda,to spaní stojí za starou belu,no ale musíme vydržet,a je to aspoň nácvik pak na kojení. :grinning: .Jo ,Verun ,manžel od Marti je opravdu fešák,jednou jsem se s nima potkala ještě ve Ferťasu na kontrole,a je opravdu kořen a hodně sympatický. :slight_smile: :slight_smile:
No nic jdu se oblíknout ,skoknout do obchůdku ,a pak musím trošku poklidit protože kolem 10hod,dorazí kamarádka s práce s dětmi na návštěvu. :slight_smile: :slight_smile: Tak zatím papa.
28. dub 2010 v 06:47  • Odpověz
ahojky holky tak ja myslela,ze budu dneska prvni a jsem treti :grinning: krasne ranko vam preji.

tak na martinku myslim uz od 5h a drzim palecky. jeji manzel je vazne fesak,muzu taky rict ze me moc zaujal :slight_smile:

jedu ted na rehabilitace a pak mam honeni po obchodech,odpoledne kadernik i k nasim musim skocit,odpoledne udelat chlebicky pro tomase do prace. no,ale pevne doufam,ze se stihnu juknout na konika co noveho kolem martinky.

tak vam preji krasny den a hlavne martince,ale maji to dneska krasny den takovy slunickovy :dizzy_face:
28. dub 2010 v 07:03  • Odpověz
Kacko tak to dneska všechno zvládni,na rehabkách si to užij,a u kadeřníka taky,pak hoď foto. :slight_smile:
28. dub 2010 v 07:06  • Odpověz
jj diky kasi :wink: kdyz ja se tak nerada fotim.
28. dub 2010 v 07:10  • Odpověz
Neboj bude ti to slušet a my jsme přece kelišky zvědavé.A kam chodíš na rehabky.
28. dub 2010 v 07:20  • Odpověz
čaute baby už kecáte)))ja nakonec nešla spat,ale poklidila jsem a davam si kávičku,,odpoledne jdu na pedikuru a kočárkovat s kamarádkou, :slight_smile:
28. dub 2010 v 07:38  • Odpověz
Ahoj Verčo,no taky jsem právě posnídala a půjdu poklidit,protože kolem 10 je tu ta kamarádka ,tak dáme kávičku a půjdeme asi na chvilku ven,je tam krásně a máme tady vedle na dvoře ,krásné velké dětské hřiště,tak tam asi půjdeme,jwjí malá má 5 roků tak to se jíbude líbit,a my můžeme aspoň v klidu pokecat,taky je v takové nelehké situaci,protože jí manžel po 15 letech společ.žití a 2letech manželství opustil ,kvůli nějaké 20cítce z práce,když měla ta její druhá dcera asi 4 měsíce,teď ji je má 8 měsíců,ale ještě jsme od té doby spolu nebyli.
28. dub 2010 v 07:55  • Odpověz
no je t někdy mazec,jak se chlap spustí,,,,,,,,a ještě kvuli nějake poblbane dvacítce..někdy opravdu zústava rozum stát :rolling_eyes:
28. dub 2010 v 07:59  • Odpověz
Ahoj babčule :slight_smile:
Věruš, super info :wink:
Kaso, to spaní..ani nemluv a bude hůř :sweat_smile:
Karin, tak ten dnešek pěkně zvládni, ať můžeš brzy na koňa :dizzy_face:
As, jsem zvědavá, jestli se už příště dovíš to pohlaví :slight_smile:

Takže Martinko, tfuj, tfuj, tfuj...už se nemůu dočkat :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. dub 2010 v 08:03  • Odpověz
no ted sem na tebe myslela kaj si,,osm ráno a tebe nikde,,,,luci... :slight_smile:
28. dub 2010 v 08:05  • Odpověz
Martinko, držím všechno co mám a doufám, že hned Peťa podá info. Už jsem z toho pěkně nervózní.
verci: a věřím, že Peťa z toho byl nervóznější než Martinka, i Vítek tak bývá, protože má strach o mě a Petr má teď asi trojnásobný strach. A taky se připojuji, že to je sympaťák a s Marťou se k sobě hodí. Když jsem ho vídávala třeba ve Ferťasu nebo teď na srazu, když přijel pro Marťu, tak mně přijde, že on se pořád usmívá.

kaczi: užij si dnešní den a ať si nejkrásnější. :wink:
kasi: dnes je krásně, užij si kočárkování a hraní na hřišti. Taky bych hned šla ven, ale dnes nám dělají plyn ve stupačkách, tak musím hlídat a ještě ke všemu nám sundali záchody, tak to nevím kam půjdu čůrat. :confounded:
28. dub 2010 v 08:15  • Odpověz
No Luci to máš pravdu a bude hůř :grinning: ,ale co bychom pro ty naše zlatíčka nevydrželi. :slight_smile: :slight_smile:
Verun tak to ti vůbec nezávidím ten záchod,chudáčku,tak to dneska nějak přežij. :slight_smile:
28. dub 2010 v 08:20  • Odpověz
no za chviličku to bude mít marta za sebou :dizzy_face: :dizzy_face: kde ste?? dneska bude krásně,aspon to tak vypada ,,,a v patek hlásí 25 stupnu!!! :slight_smile:
28. dub 2010 v 08:23  • Odpověz
Jo je super teď to počasíčko,taky už nic nedělám a držím pěstičky Martince.Tož ani ťukat do klávesnice nemůžeme. :slight_smile:
28. dub 2010 v 08:27  • Odpověz
Věruš, máš ještě doma Michala, tak nemám přístup na net :grinning:
Ahoj As, tak to je snad nejhorší věc, když nemáš km jít čůrat :confounded:
Kasi, přesně tak, co by jsme nevydrželi :dizzy_face:
28. dub 2010 v 08:29  • Odpověz
Jsem tady a myslím na Marťu. Konečně se už zbaví toho mega bříška.
28. dub 2010 v 08:30  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: nééé lucíí já nemám doma michala :grinning: :grinning: já mám doma tomáše :grinning: :grinning: ale ted je v práci)))
28. dub 2010 v 08:31  • Odpověz
verunko ahoj,,jesli si nafejcu odklikni mi na ostrov energii :grinning: :grinning: díík máš ot u mě :grinning:
28. dub 2010 v 08:35  • Odpověz
verci: už to máš odkliklé a dokonce poslán i hřebík :grinning: :grinning: :grinning:
28. dub 2010 v 08:36  • Odpověz
jééé děkujíí,,ještě ž e jsou ty hry,,,protže bych se asi dopoledne zblánila nudou,,pak si pustím na netu,zazraky života a ano šefe,,,filmy mě už nějak nebaví,knih sem přečetla taky dost,,tak já už nevím co :unamused:
28. dub 2010 v 08:38  • Odpověz
verci: tebe ty Zázraky života baví? Já jdu koukat na Ano šéfe, už jsem neviděla ani minulý díl.
28. dub 2010 v 08:45  • Odpověz
ne,,verunko nebaví,,,ale co jineho mam dělat,když se nudim,,,,ty zazraky jsou fakt o ničem,,ale ano šefe sleduju a hleda se mama a tata ,,,,
28. dub 2010 v 08:48  • Odpověz
jééééééé, jsem mamlas :grinning: :grinning: :grinning: samozřejmně já mám doma Michala :grinning: :grinning: :grinning: Ale už se pomalu chystá, jede do Prahy na dva dny, se tady pos...strachy :confounded:
Navíc jedu do Fulneku, mám poradnu, tak doufám, že Kajoš na mě s něčím nevyrukuje...jakože, třeba rodím :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. dub 2010 v 08:48  • Odpověz
Jo, na tátu a mámu taky koukám, se u toho s manželem dobře nasmějeme.
28. dub 2010 v 08:49  • Odpověz
Já taky sleduju mámu a tátu a ano šefe :grinning:
28. dub 2010 v 08:50  • Odpověz
Tak zatím jsem stihla shlédnout pouze 6 minut ze včerejšího Ano šéfe a jsem z toho pěkně vychlamaná. :grinning:
28. dub 2010 v 09:00  • Odpověz
no ta to budeš sama doma,,,a kdy maš kontrolu??? tak kt oby byl pech,kdyby stímhle na tebe jaroš vyrukoval,ale t osnad ne!!!luci jake ti dal jaroš vycházky???
28. dub 2010 v 09:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.