• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky Kelišky z Moravy

(Zamčená)
26. července 2010 
verunko ja ještě nestihla nic,,bo okopavam ostrovy,,,, :grinning: :grinning: :grinning: tak marta už je na sále :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. dub 2010 v 09:02  • Odpověz
Taky na to občas mrknu,je mi,ale nesympatický ten mladý co si tam vybíra ,je takový namyšlený,toho bych teda doma mít nechtěla. :grinning: :grinning:
28. dub 2010 v 09:03  • Odpověz
Taky jsem právě koukala na hodiny,tak držíme pěstičky ať jsou holčičky v pořádku. :slight_smile:
28. dub 2010 v 09:04  • Odpověz
seká se mi to nějak dneska,,,,,nevím proč :angry:
28. dub 2010 v 09:08  • Odpověz
co se ti seká? Mně se seká Ano šéfe.
28. dub 2010 v 09:10  • Odpověz
Ahojky holky :wink: krásný sluníčkový den přejeme a i my myslíme na Holky jak na Maminku Martinu tak na její dva uzlíčky štěstí, a držíme palušky aby bylo vše jak má bít :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. dub 2010 v 09:13  • Odpověz
:grinning: :grinning: seká se mi konik,fejs,,a asi mě sekne z toho taky,,,verun ktery de nse chodi na Ketik?? sem se zapoměla zeptat
28. dub 2010 v 09:13  • Odpověz
ahoj brusi,,,,no čekáme kdo dřív ohledně marti podá info,,,komu teda dřív dodje sms :dizzy_face: :dizzy_face: už by měla byt na sále,,anebo možna už sou holky venku :slight_smile: :slight_smile:
28. dub 2010 v 09:14  • Odpověz
Verči oni sice napíšou na 8 ale ty kapáky a ta příprava trvá i dvě hoďky :grinning: a za půl hodinky je po všem :wink: Vím né podstoupila jsem , nástup v 8 hod a malá se narodila až v 11.24 hod ale je fakt že před námy byl akutní císař tak měl přednost :wink:
28. dub 2010 v 09:16  • Odpověz
Ale už se těším až napíše někdo že je vše ok a jak se holky vlastně budou jmenovat :grinning:
28. dub 2010 v 09:16  • Odpověz
no brusi marta včera mluvila se sestričkou a ona ji říkala at počíta spíš kolem devate,,kdyby byl nahodou nejaky akutní porod a ty přípravy kolem,,,,
28. dub 2010 v 09:17  • Odpověz
já se ptala včera,a oni se smáli,,,tak sem to nedolovala snich ty jmena,dyt za chvili se to dovíme :slight_smile:
28. dub 2010 v 09:18  • Odpověz
verci: já šla na KET myslím někdy mezi 14-16DC, ale už si to přesně nepamatuju, musela jsem jít myslím 8DC na kontrolu jak mi roste sliznice.
28. dub 2010 v 09:19  • Odpověz
už se těším :wink: Já věděla celé těhu že budu mít Simonku :grinning: :grinning: :grinning: a Můj chtěl pro klučíka jméno David :grinning: ale je to Simonečka :grinning: :grinning: :grinning: Sisinka teda Karamelka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. dub 2010 v 09:20  • Odpověz
jo,,já vím verunko,tys to měla do svojeho cyklu přirozeneho že?? ja beru estrofen,tímpadem mi roste sliznice ted z tech leku,,ale ja to tak počítala ty dny,,,
28. dub 2010 v 09:21  • Odpověz
kamaradka má taky simonku,, :slight_smile: a ještě se ji narodila 1.ledna,tak sem říkala že svatek a narozky a vanoce a silvestra spláchne v jeden měsíc!!!a pak chudakl bude muset čekat zase rok :grinning: :grinning:
28. dub 2010 v 09:22  • Odpověz
Veruško moc se nevyznám v těch vaších testech ale moc ti přeji uspěšné dokončení a malou fazolkou v bříšku nebo 2 fazolkami jak to tak někdy vyjde že. Trada pokud se nepletu :wink:
28. dub 2010 v 09:22  • Odpověz
verci: já jsem brala taky estrimax (to je stejné jako estrofem)
28. dub 2010 v 09:23  • Odpověz
Verči malá je narozena 27.7 tak má uprostřed léta narozky a na vánoce svátek a v červnu den dětí , myslím že to má pěkně rozvržené :grinning:
28. dub 2010 v 09:24  • Odpověz
Tak jsem tu, jsem ho musela odvezt i na Svinov, hada jednoho :angry: Za týden rodím a dělám mu šoféra :grinning:
Věruš, mě dala vycházky obvoďačka od 14-18 a pak jsem to převáděla k jarošovi. Ale sestřička mi tam napsala nějakou diagnozu, aby mi nechodili kontroly a taky nepřišli.

Brusinko ahoj :slight_smile: jsem koukala na fotečky, malá je krásná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Tak Martinka už má panenky určitě venku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. dub 2010 v 09:24  • Odpověz
no děkuji brusi, další info se dovím ve středu příští jdu na kontrolu,,,,ale verunko tys měla i svuj folík)))a mi po tom estrofenu folik neroste,,,ale to jejedno,folik nefolik,,,to je uplně šumak,hlavně at tí nanučci přežijou :dizzy_face:
28. dub 2010 v 09:25  • Odpověz
Věruš, ale estroferm je na růst sliznice ne na folíky
28. dub 2010 v 09:26  • Odpověz
no dík lucí,bo ja jednou ,,a to bude asi na svatého nikdouše jak budu těhule :grinning: :grinning: :grinning: nechci mít vycházky jen ty 4 hodky,,tak bud pujdu ke kajošovi anebo k bošotovi,,,
28. dub 2010 v 09:26  • Odpověz
já byla verci ale na KET dvakrát, jednou ve Fertimedu, to jsem měla v běžném cyklu bez estrofemu a narostl mi folík, a druhý KET jsem měla v Reprofitu a tam jsem brala estrimax a folík nerostl.
28. dub 2010 v 09:27  • Odpověz
ja vím lucinko,,,že ot je na sliznici,,,sem to obrala pul roku,a chodila na ultrazvuk co dva tydny za dvě kila :grinning: :grinning: jak mi roste sliznice,ale vím že ketik se děla i na bázi přirozeneho cyklu ne?? že tam sleduji jak toroste folikul nebo neco takoveho a pak ti t vloži?
28. dub 2010 v 09:28  • Odpověz
No, já ty vycházky dodržovala z počátku a pak jsem se na to vyprdla. Ale tím, že Kajoš je okres Opava, tak jsem měla PN v Opavě a nikdo neřišel Navíc pokud máš rizikovou diagnozu, tak prý nechodí, ale nevím. Mě ani Marti nikdo nepřišel za celou domu.
no a vtom je ten rozdil))))asi že?
jj, dělá, embrouše vkládají po ovulaci
28. dub 2010 v 09:29  • Odpověz
Jéééé to je fajn Marti velká gratulka já nemám číslo abych poslala sms tak ji to holky připište :wink:
Luci děkujeme včera jsme měli 9 měsíců tak jsme byli za panem doktorem vážit a měřit :grinning: :grinning:
Veruš budeme držkat palušky :dizzy_face:
28. dub 2010 v 09:29  • Odpověz
kurňa, dnes se čistím já :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jsem totálka nervozní :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. dub 2010 v 09:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.